Chodia vaši manželia na prechádzky s detičkami?

jujka
5. okt 2008

ahoj všetkým, som zvedavá ako je to uvás s kočíkovaním, alebo s väčšími detičkami či chodia tatkovia na prechádzky? mi máme ročného synčeka a manžel ho nezobral ani raz sám na prechádzku. 😠

andrea.m
6. okt 2008

ani môj manžel nemá problém ísť s deťmi vonku,alebo s nemi ostať sám doma a navariť upratať prípadne požehliť. v lete som s nimi vyšla pooobede vonku ja a on sa pridal cestou z roboty. ale ide v pohode a nielen aby som mohla upratať ale aj vtedy ak sa potrebujem napríklad vyspať.

helka101
6. okt 2008

aj ja toho môjho pochválim, s malým chodieva vonku skoro pravidelne, alebo ako mu to robota dovolí.. 🙂 snaží sa!! 😵 idú na pieskovisko,alebo hrať futbal, poprípade pozreť fontánku a autíčka, nespočítatelne veľa krát boli spolu vonku 😀 ale zas nie tak často ako somnou malý 😅

katy1979
7. okt 2008

no u nás chodím von s malým ja a cez víkend všetci traja ale sám to bol len vtedy ked fakt musel (pecenie vianočných oplátok či ked ma čakali kým ja som bola u kaderníka) ináč nie. Sám od seba nejde mám pocit že sa toho bojí. lebo tvrdí že malý sa pri nom neukludní ked plače. no neukludní ked nebýva s ním však čo iné by čakal.

bubba
7. okt 2008

samozrejme vzdy ked mu to cas dovoli a ked bola este mimi tak jej po ceste aj spieval a ja mu hovorim"ocik....sme vonku"a on ze noaco!!! 😀 😀 😀 ianc tiez vzdy ked sa da tak ideme spolu
ale inac na ulici to je celkom normalne ked sa otcovia chodia vencit s detickami na striedacku s mamcami,takze u nas to neni zasa az taky "zazitok"ked vidi niekto kocikovat chlapa 😀 😀

vroni
8. okt 2008

U nas chlap chodi bez problemov s malou von od narodenia. Prave naopak, ked bola este v kociku, tak sa so svojimi synmi vzdy takmer "pobil" 😀 , kto moze ist von s kocikom. Doteraz spolu chodia hrat futbal alebo na automobilove preteky a prijdu az vecer, spoteni, zniceni a stastni (a ja mam doma volno 😀 ) Cez tyzden je to blede, lebo tatko chodieva domov az okolo pol osmej. Ale kupanie a ukladanie do postele je len jeho parketa a je cely ofucany, ked sa opovazim jeho slecnu okupat alebo ulozit spat....

drobec.z
8. okt 2008

ahojte, prepáčte, ze sa tu vkradám, ale ak môžte, tak nám dajte hlas, Ďakujeme

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=1780

horallka
9. okt 2008

joj drobec,
ty sa s tým hlasovaním všade natisneš- aj do tém, kde to nepatrí. Moja rada- nechceš si založiť nuáhodou novú tému pod názvom Hlasujte...?Odpprúčam

ivka2812
9. okt 2008

Tak môj muž chodí s malou veľmi rád von.ešte si ju aj sám pýta.väčšinou sa stretne s ostatnými kamošmi a sadnú kdesi na terasu na pivko a čas mu ubehne ako voda .zoberie aj staršieho syna a ja mám čas porobiť.ale väčšinou si zdriemnem 🙂 neviem si predstaviť že by mi s ňou nepomohol.a nechápem prečo ostatný nechcú kočíkovať .môjmu sa to zdá celkom normálne.a u nás vidím veľa oteckov kočíkovať samých.

luciaakubko
9. okt 2008

to nas tatinko je s Ejbynkou castejsie vonku ako ja🙂 ale ziadne plusove body tym neziskava....veceru si musi tak, ci tak robit sam 🙂 nerobi to toti kvoli mne, ale kvoli sebe..mysli si, ze prechadzkou zhodi nejake to kilo 😀

martinka1704
10. okt 2008

ahojte.no neda mi nezareagovat. 😅 tak s tymto som od zaciatku nastastie nemala problem.od kedy je drobec na svete tak manzel sa snazi ked je doma,zobrat krpca niekam von.neviem ci to je tym ze chce aby som si oddychla,ale jednoducho chce aj on s nim travit cas sam 🙂 a maly mu to odplaca tak,ze len co ho zbada zabudne ze ma mamu a existuje iba tato.niekedy mi to pride prilis luto,ale na druhej strane som rada ze maju taky perfektny vztah.a nemyslim si ze je to vychovou,bo moj svokor tiez nepatril k otcom co by deti zobral von.

jonatanka
15. okt 2008

ahojte nas tatino berie deti vonku, vzdy ako mu to cas dovoli, v pondelok mi ich vzal na cely den k jeho mame a ja som mohla relaxovat, vie sa o dvojicky perfektne postarat, len mu ich musim poobliekat, lebo on im je schopny obliest cokolvek a na poradi mu moc nezalezi 😅 , kupanie a ukladanie na spanok, ak nie je v praci zvlada v pohode

kamaratkin manzel zahlasil, ze on sa hanbi kocikovat, to uz mi trochu zastal rozum ako sa moze niekto hanbit za vlastneho syna? 😒 😖

lenko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maca793
18. okt 2008

tak to nie si sama. mne deti, dvojčatá ex nikdy nezobral ani na ruky a tobôž nie von
ani ich neprebalil a ani nenachoval

grmitko
18. okt 2008

nie, nas tato s detmi von nechodi 😀

maca793
18. okt 2008

niekedy stretnem von chlapov s deťmi ako sú na prechádzke, je to trošku nezvyk ale je to zároveň sympatické.
videla som 2 okov, čo kočikovali deti, išli si sadnúť do podniku na terasu, objednali si kofolu, jeden ocko dával piť dieťatku čaj a ten druhý prebaľoval. bolo to trošku smiešne ale suprové 😵

asitka
18. okt 2008

no ten môj veru hej....malá v kočíku....syn popri tatovi na bicyklíku, či kolobežke...a idú....niekedy ich aj dve hodiny nevidím...teda ak si emka nezmyslí, čosi iné 😀 lebo manželovi vždy poviem, vyber si...buď ideš s deťmi von...alebo upraceš byt a navaríš....no a pokoj pri upratovaní mám vyriešený 😀

kacenqa
23. okt 2008

no cez vikend chodi von iba manzel, a mne nakaze oddychovat, ale ja si aj tak vymyslim vzdy daku cinnost...

a ked ideme spolu, to sa pomaly pretlacame, ze kto bude kocik tlacit 😀 😀 😀

moj manzel je super, robi, co mu poviem, prebali, pohra sa, von vezme, vyzlecie, oblecie, ale len ked ma presne nachystane veci 😀 minule som omylom nechala vonku podkolienky, tak ich malej obliekol pod pancusky hehe a ja som sa potom divila, co to ma a on ze ved to bolo nachystane 😀 😀 😀

mia018
24. okt 2008

Ten môj kočíkoval nášho syna dva razy za život, raz keď sme boli spolu na hodoch a druhý krát keď si bol preňho lebo spolu už nežijeme, toto bolo nad jeho sily ísť s malým takto kamsi von

digysa
27. dec 2008

strasne.... najobycajnesia vec rodica- "vyvencit" dieta a na slovensku sa to berie ako nieco netypicke.... 😨

Mna by to ani nenapadlo, ze este existuju taki muzi, ktori nejdu na prechadzku s vlastnymi detmi....pripada mi to absurdne. 😒

stvura
27. dec 2008

U nas je to trocha problematicke - manzel je v praci a potom "v praci na stavbe", takze maleho kocikuje len fakt velmi zriedkavo {ked chcem mat dokonceny dom, tak si bohuzial nemozem vyberat}.
Asi tak 98 percent ho kocikujem ja, zvysok malicko manzel a dedko {moj oco}. Inac fakt, mne by ako matke velmi pomohlo ak by mi dieta kocikovali a nemusela som kazdy den sama s nim mrznut 3 hodiny vonku.
Co ale v meste stretavam rodicov, nie je absurdne aby muzi kocikovali ako pises digysa, velmi vela muzov kocikuje v NZ a este viac starych rodicov, co sa velmi divim, lebo mne svokrovci v zivote neprisli a nevzali maleho, ze by ho kocikovali.

digysa
27. dec 2008

stvura: este raz si precitaj co som napisala.... mne nepripada absurdne, aby muzi kocikovali...
Mne pripada absurdne, ze sa este najde chlap, co to odmieta. Ak si nepochopila, tak ti to vysvetlim este raz.

Ale som rada, ze vidis vela muzov kocikvat....o to mi tu ide....ved by to malo byt normalne...aj chlap je rodic.

nika251
27. dec 2008

Ahojte. Moj manzel je aj teraz vonku s malym. Zboznuje ho bravat na prechadzky a ked je doma tak nema problem vziat ho aj dva krat denne. A ked byvalo rano teplucko, o 7 sa mi chytili a isli do obchodu nedaleko baraku nakupit ranajky. Nezaujima ma nazor okolia ci je to bezne alebo nie. Som strasne vdacna za ten nadherny vztah medzi manzelom a synom a nie aby som to obmedzovala. Navyse, ked cakame druhe je to ako dar z neba ta chvila oddychu. 😵 😵

prasiatko30
27. dec 2008

aj u nas je to normalne ze MM berie dceru von - sice ze by sa s nou len vyslovene prechadzal to sa neda povedat ale on si vytyci ciel a ide - ked bola mala este v kociku tak zbalil kocik a podho po obchodoch, pozriet babku, brata do firmy sa pochvalit a aj pouradovat. teraz ked uz mala chodi tak je fakt bezne ze skoro kazdu sobotu rano chodia na velky nakup - a ja mam doma bozsky klud a stihnem sa aj samej sebe venovat - nie len tie 3m sprchy 🙂. takze nie nie je to problem pre muza zobrat dceru vonku vyvencit -

k tomu, ze to zalezi na tom ako to videli doma - k tomu len tolko, moj svokor bol nauceny prist domov sa najest a vsetci museli stat v pozore - vycesani a pripraveni pri stole na obed, robil od nevidim do nevidim a doma posobil len ako najvyssia autorita pred ktorou sa vsetci trasu - a ze by isiel s deckami vonku - zabudni na to na to bola len zena. 😉

tweetinkapp
27. dec 2008

aj u nas je to uplne normalne. tatik sa velmi vytesuje, ak moze ist s malym na prechadzku...este mu aj celu cestu rozprava, i ked maly nam stale spinka vonku 😀

alififi
27. dec 2008

po precitani prispevkov som chcela nieco napisat, ale digysa ma uz predbehla
to teda kukam, ze este v dnesnej dobe ma niekto problem ist s deckom von

a uplny vrchol je ten prispevok, ze panacek ide von, len ked vie ze sa doma bude upratovat
😕

alika54
27. dec 2008

Horallka a to sa s tym mojim nestretol??? asi preto ze nasa mladsia je o moooc starsia od vasho drobca,,,ale u nas som ja nemala neaku sancu na prechadzku pretoze moj manzel sa v tom priam vyzival,,,teraz je nestastny ked je dlho prec od nas ale vynahradi si to s detmi ked sa vrati,,,,mozem sa na neho uplne spolahnut a deti zvlada presne tak isto ako ja 😉