Chodia vaši manželia na prechádzky s detičkami?

jujka
5. okt 2008

ahoj všetkým, som zvedavá ako je to uvás s kočíkovaním, alebo s väčšími detičkami či chodia tatkovia na prechádzky? mi máme ročného synčeka a manžel ho nezobral ani raz sám na prechádzku. 😠

ajula25
5. okt 2008

Jujka, ja som poslala manžela s dvoma deťmi (jedno v kočíku a druhý 5 rokov) na prechádzku, že vypratám a po hodine alebo dvoch mi syn zvonil, či môžu ísť domov. Som si pripadala ako krkavčia matka.... 🙄

mirka414
5. okt 2008

moj mi kazdu nedelu chodi s dcerkou von kupit pecivo do takej stanicnej predajne a kupia si aj nedelnik a bublifuk a potom sa este niekde zastavia a pridu asi tak o hodinu 😵 😵 .moj je svetla vynimka ten malu berie ako kociatko vsade 😉

lencici
5. okt 2008

môj nemá problém s malou niekam vyraziť často s nou chodí na nákup a niekedy ju zoberie aj keď ide niečo prebrať s kamošmi. takže v poho

ajula25
5. okt 2008

ale inak toho staršieho bráva kade tade so sebou. Pravidelne v sobotu doobeda idú do obchodov a na blšáka to sa skôr ako o dve hodky nevrátia. Samozrejem syna povie, že nie je hladný, lebo jedol hot dog a ja akurát dováram.... 😠

junovka
5. okt 2008

moj ked aj raz za cas ide, tak vzdy s frflanim 😠 ....aj to pokial vie, ze budem pratat. 😠

luculka
5. okt 2008

tak nas tatino kazdý vecer,,,aj s Natali aj s nasim havkom,,,,je to taký ich rituál.... 🙂
a dokonca si ju sam berie aj na vikend k svojej mamine,,,, 😀

danci27
5. okt 2008

Ahojky.s tym nema moj manzel problem on deti vezme a takisto sa aj postara 🙂

jenn
5. okt 2008

jujka , tak ver že nie si sama , ja sa stále nad tým rozčulujem , zobrať a ísť s nimi niekam , áno ale aj so mnou. Ale klamala by som asi trikrát staršiu dcéru zobral a to má tri a pol roka 😀 , a mladšiu kdeže .a nie to ešte obe naraz , s ním v tomto rátať teda nemôžem. Brala by som keby ich raz za čas zoberie a nechá ma odýchnuť , no to nehrozí. Doma s nimi zostal párkrát , no aj to by som spočítala na jednej ruke a to bolo tak naviac na hodinu. Povie mi že on s nimi dlho sám nevydrží , že keď začnú plkať a nebodaj žeby jednej z nich iba slinka zabehla , asi by sa zbláznil , tak takehoto pomocníka vo výchove ja mám 😉

janette4
5. okt 2008

Môj pár krát bol, ale to som ho musela vyhnať.Povedala som mu, že skôr ako za hodinu ho nechcem vidieť doma,že si aspoˇm porobím.Prišiel presne za hodinu a to stihol mesto obehnúť aj tri krát.On s tým kočíkom chodí jak s nasolenou riťou. 😀 😀

mirko
5. okt 2008

Moj chodi kazdu nedelu doobeda s krpcom do parku pokrmit kacicky tak na 2-3hod a ja si v klude navarim, upracem.... 🙂

digysa
6. okt 2008

jujka: a to aky vztah chce mat tvoj muz so svojim synom, ked s nim nestravi ani minutu casu osamote. 😖 ☹ 😕 😕 😒 😢
Ja dufam,ze mu to das precitat......ja by som sa zblaznila, keby moj muz nechcel stravit cas s vlastnymi detmi.
Tiez mame teraz obdobie, ze nemoze aj cely tyzden s detmi byt, lebo pride z prace a ide do druhej prace. Ale aspon cez vikend sa snazi byt s detmi.

To ho nevies niekde do parku poslat?? 😀

jenn
6. okt 2008

digysa , to sú také typy chlapov , nepohneš s nimi , neboli tak vedený od malička , nevideli to doma , aspoň hovorím za mňa. Neviem ako to je v jujkinom prípade. A to bolo pred tým reči aký on bude ocko , že nechce byť ako ten jeho iba po finančnej stránke a ono sa ti to opakuje ak cez kopír , s tým sa človek asi musí narodiť 😉
v ich rodine sa každý zaujíma iba sám o seba , hovorím že su to taký sebci a tak to aj vypadá 😠

xxmargaretka
6. okt 2008

ahoj..ked bola malicka tak kocikoval a teraz idu spolu na ihrisko,krmit kacky a minuly vikend boli hodi v karlovke tak ju tam zobral=boli samy..a aj doma sa hraju cele hodiny a cez vikend v kuse to mna anka ani nepotrebuje iba ked sa buchne nahodou..

titkovamiriam
6. okt 2008

jasne ze chodil a chodi aby som mala aspon dve hodinky pre seba 😀

jenn
6. okt 2008

ženy tak to Vám teda úprimne závidím 😉

ivca82
6. okt 2008

no u nás je to asi tak, že ide s malou von keď mu to kážem, prípadne keď ideme všetci spolu niekam a ja chcem nakúpiť, prípadne niečo vybaviť, tak mi povie, že idú s malou na kávu a ja nech si v kľude vybavím 😀 len minule keď som mu povedala, že sa jej málo venuje,že aj ja si potrebujem oddýchnuť, tak mi povedal: veď som s nou bol kým si vybavovala!! 😠 😠 ale doma sa s ňou pohrá aspoň. Aj keď mu treba stále pripomínať, že si ju pri tom treba aj všímať. Ale on ju má rád, aj sa snaží, len ho treba neustále nakopávať, nech na to nezabúda 😉

siduska
6. okt 2008

no u mna je to tak.. moj ex sa o malu nazaujimal
a teraz co mam priatela, ten si ju bere vsade, na prechazky , do parku, k mamke . ku kamaratom... a nekedy vedia byt prec aj cele hodiny, ze uz mu musim aj volat, pisat aby uz prisli, ze ich cakam... 😀

womenne
6. okt 2008

ahojky kedže manžel chodi na tyždnovky tak vikendy su jeho,sice chodim aj ja snimi ale večšinou ide sam tiež mu musim volat aby už rišiel že budu hladny,on snimi robi všetko čo aj ja škoda len že iba cez vikendy od malička sa o nich dokaže postarat uplne mu doverujem.

janka1874
6. okt 2008

tak u nás je to zatiaľ v pohode len drahý je každý deň do večera v robote ale keď skončí skôr tak nemá problém ísť s malou niekam a cez víkendy sa nažíme vypadnúť ako rodinka ale určite príde čas keď budem potrebovať aj ostať sama a urobiť napr. veľké upratovanie ale nevidím to ako problém on pôjde a keď mu poviem že o dve hodiny nech ste doma tak tak aj je 🙂 🙂 🙂 len nech mu to aj ostane 🙂

bystricanka
6. okt 2008

môj manžel vždy chodil na prechádzky, ked bolo dieťa malilinké. Ale len cez víkendy bol doma, tak si ho užil aspon vtedy. Aj ked sa mu veľakrát nechcelo, ale išiel bez frflania 🙂

mirica
6. okt 2008

ahojte , tak u nás je to tak , že s našimi dvojičkami je na rodičovskej dovolenke priateľ....tak , že nielenže s nimi chodí von , ale si ich aj sám prichystá a oblečie......dokonca aj keď ideme na prechádzku spolu tak je to tak , že ma čakajú pri autobuse a to tak , že už majú 1 hodinku prechádzky za sebou .....spolu chodíme na dlhéééé prechádzky cez víkend...... 🙂 🙂 😀

carmenuca
6. okt 2008

ahojky, moj ist s malou na prechadzku a sam, no to som sa musela zblaznit. Este sa mi ho nepodarilo presvadcit ani na spolocnu prechadzku. Vsetci traja spolu ideme len ked musime nieco vybavit a malu namam u koho nechat.

carmenuca
6. okt 2008

mozno by som mohla nechat mojho doma na rodicovskej dovolenke, kto vie co by z toho bolo 😀 😀 😀

jujka
autor
6. okt 2008

Ahojte, no manžel nemá problém byť s malím, ale iba doma. prebalí, nakrmí, pohraju sa , ale mne chýba trošku že von sním nejde aspon by som pokojne poupratala, ale začínam si zvikať.

barunka
6. okt 2008

no nedá mi. môj chlap teda tiež nebol doma nejak vedený k tomu, že aj tatko sa má starať o detičky. U nich tatko mal full servis, teda nemusel ani prstom pohnúť, aspoň čo som mala možnosť vidieť.
Kým bola Simi malá, tak ju brával von len veľmi zriedka, možno sčasti preto, lebo bol večne v práci a vtedy aj cez víkendy, a hlavne kvôli tomu, že malá v kočíku jačala ako siréna...
ale teraz keď je väčšia, tak je to už o inom. Keď je cez víkend doma, sami sa zbalia a idú preč. často mi ani nepovedia kam a vrátia sa až na obed, to ich dotiahnú žalúdky. A keď nedajbože niekedy nevarím a chcem ísť s nimi, tak ma krpec zruší, že ona ide iba s tatkom, lebo ona je tatkova...
Možno to chce len čas, kým deti narastú a chlapi s nimi nájdu "spoločnú reč" a možno aj nejakú spoločnú vášeň 🙂 Ale nútiť niekoho robiť niečo čo možno nechce, neviem či to má zmysel a či sa mu tá činnost časom nesprotivý úplne.

dobromila
6. okt 2008

u nás je to tak, že cez týžden je manžel s malým po príchode z práce až po večerné kúpanie, len na spanie ho ukladám ja. Takže kým bolo teplo a vidno, tak boli samozrejme von - buď na dvore, alebo šli na prechádzku a potom sa väčšinou nie hrajú, ale doslova jašia, naháňajú po byte 😀
Cez víkend sa striedame vo varení, upratovaní a dozeraní na malého a potom sa snažíme vypadnúť von všetci traja spolu, či už len na prechádzku, alebo na nejaký dlhší výlet.
Neviem, čím to je, že je manžel úžasným otcom, lebo ten jeho nebol nikdy doma a myslím, že s ním veľa času v detstve netrávil... 😕

telinka
6. okt 2008

tak moj chodi 🙂 sice vacsinou len cez vikend lebo je pracovne velmi vytazeny ale v pohodicke , kludne mu mozem nechat bejby aj cely den....dokaze sa o nu postarat aj cely den vratanie kupania.... akurat ze okrem toho by uz nic ine nestihol urobit 😀 😀 😀

horallka
6. okt 2008

Môj chodi a ešte sa aj sám pýta, kedy mu malého vyširujem. Je to jeho obľúbená činnosť a všade sa tým chváli, že on v Priekope ešte samého ocka s kočíkom nikdy nevidel, že vždy tam bola ešte tretia osoba. A nikdy mi nezabudne pripomenúť, že nikto z jeho známych nechodil vonku sám s kočíkom. Dokonca aj najlepší kamarát samu vysmial, že kdeže on kočíkovať- nato má predsa ženu- on zarába. A môj zarába a ešte mi aj pomáha s malým ako sa dá.Len čo mi trošku vadí je, že nechodíme často spolu von- buď on ide sám alebo ja sam alebo ja s dcérou. Potom si maminky, čo ma stretajú môžu myslieť, že nemám muža. ☹

katyl
6. okt 2008

najsmiesnejsie na tom je, ze sa to neberia ako normalne, ked ide tatino s dietatkom von, Je to akoby aktivita nad ramec, za ktoru ziskavaju muzi plusove body. podla mna je normalne a obohacujuce vziat vlastne dieta na prechazdku. Moj prvy manzel s babom chodil bez problemov, aj sam aj so mnou. Moj druhy chodil s dcerou tiez, uz teraz sa strasne tesi na babatko a na satku a ako ho v nej bude nosit. samozrejme to zavisi aj od pracovnych povinnosti, ale kto chce, ten si cas najde, a ktonie, ten si zas najde plno dobrych vyhovoriek 🙂

horallka
6. okt 2008

Je to skôr smutné katyl, že pre mnohých mužov chodiť voziť vlastné bábo je priam ponižujúce.A smutné, že je ešte stále dosť chlapov, ktorá sa vysmejú tým, ktorí s tými deťmi idú. Môj chodí s malým veľmi rád, tak dúfvam, že mu to ostane, aj ke´d už malý bude chodiť. 😉