Chodíte do Krosna v Poľsku? Kde majú detské obchody?

hanculka
6. apr 2009

ahojte, chcem sa spýtať, chodi niekto do krosna? kde su tam detské obchody? Ďakujem 🙂 🙂 🙂

elise
6. apr 2009

ja som myslela že je to téma na krosná ako tkanie 😀 😀

silvia.t
6. apr 2009

ahoj ja sem tam...na trhu pri ceste su take male kamenne obchdy asi 5-6 detske a aj pri trhu to male nakupne centrum tak tam je jeden detsky obchod 🙂 ale nic moc 😒

tina_
6. apr 2009

my sme chodili predtým a teraz sa tiež chystáme. Ale oveľa lepšie na nákupy je Nový Targ, naši tam boli víkend dozadu, je tam toho toľko, že nestíhaš prejsť...A mám aj zoznam obchodov, kde sa dajú kúpiť veci pre bábo, raz to tu na koník hodil nejaký Poliak 😉

ikke
15. sep 2009

adda • 2d • Včera o 19:01
🙂 ahojte, chystáme sa zajtra do Krosna. Ale chcela by som ísť nielen na trh ale aj do mesta. Ako sa povie obuv po poľsky, alebo mi viete poradiť kde ja tam v meste obchod s obuvou? Alebo len na trhu? A aké tam majú vlastne obchodné domy, resp. hypermarkety?

ankam • 1d • Včera o 19:04
neviem ci aj tam nieje zajtra sviatok 😅

adda • 2d • Včera o 19:08
zajtra nie pozerala som ich kalendár na internete

ankam • 1d • Včera o 19:13
vedla trhu su 2 nove obchodne domy tak skus tam pozriet... 😉

junovka • 2d • Včera o 22:32
adda, pozri presnejsie Nakupy v Polsku 😉

tatolu
15. sep 2009

addka - obuv po poľsky je obuwie.
Ale poliaci, ktorí sú blízko trhu už poznajú slovenské slová 😉

sisa18
30. júl 2010

Ahojte, ja by som sa chcela opýtať či neviete či sa dajú na trhoch kúpiť aj látky a či tam predávajú aj oblečenie pre psíkov. Alebo niekde v meste kde sa nachádza metrový textil. Ďakujem pekne.

kmichaela
9. nov 2010

a co nejaky obchod pre deti??? kde je to presne???

jk77
13. nov 2010

@kmichaela ahoj, obchod s detskymi vecami- ako vybava pre novorodeniatko sa nachadza hned oproti trhovisku.Maju tam kociky, autosedacky, postielky, oblecenia rozneho druhu, matrace, ...skoro vsetko.aj my sme tam nakupovali asi najvacsiu cast detskej vybavy. Potom je este obchodny dom v meste a taktiez sa tam da dobre nakupit.Aj flase Avent, atd...

dicinka1
16. júl 2011

ahojte baby,prosím potrebujem vediet či najdem na trhu..alebo či ste videli v Polsku kočik Tako Jumper X Baby Girl...fialovu farbu..

zusca340
21. jan 2015

@tina_ možeš mi prosím ťa posunút zoznam tých bcodov, kdesa dajú kúpiť tie vecičky pre babatká, viem, že už je to ten nejaký rok čo sa písalo v tejto téme, ale predsa.... chystáme sa tam pozrieť, dakujem

kvietocka33
7. jan 2016

Neviete niekto ako sa vola ta predajna v nakupnom centre pri trhovisku s detskym oblecenim 3-6-9 alebo tak neako? Viem ze maju aj stranku na internete ale neviem to najst.dakujem

monika937
21. jan 2016

@ikke ahoj. boli ste v polsku, je nieco pekne na vyber?
Mali aj tako kocik?

pampuliska
14. mar 2016

ja som bola min.tyzden v Krosne, tie obchody na trhu nic moc, ale oproti trhoviska som bola kuknut kociky. Mne sa nepacil ani jeden, ale Poliak mi dal mail aj webstranku, ze si mam pozriet kociky, prip.mam napisat o aky model by som mala zaujem (nemusi byt ani v ponuke) a on mi napise cenu kolko by stal plus vyzdvihnem si ho ked budm chciet. Kedze planujeme kupoat kocik az v lete,uplne mi to vyhovuje a dokonca som si uz aj vybrala kocik Adamex Royal.
Inak co sa tyka vybavicky, urcite nakupim tam-minimalne podlozky na prebalovanie, flasky Avent, odsavacku atd. Ceny su dobre a pekny vyber.

jasminka002
9. máj 2016

@pampuliska ahoj, mozes prosim napisat web stranku ktoru Ti dal? Pripadne mozes mi ju poslat do IP? Dakujem.

pampuliska
9. máj 2016

@jasminka002 daj si do googlu Sklep Oskar Krosno. Dnes som tam nakupila kopec veci do vybavicky za smiesne ceny

jasminka002
9. máj 2016

@pampuliska kupovala si aj kocik? su tie ceny naozaj nizsie ako u nas? pretoze nazory sa dost roznia na to ci sa oplati ci neoplati ist. Potrebujem kocik, postielku, komodu a este zopar drobnosti tak ci sa mi oplati tam merat cestu.

pampuliska
9. máj 2016

@jasminka002 kocik som nekupovala,ale da sa vybrat. Pozri si na nete,oni ti aj objednaju a dovezu do toho obchodu. Podla mna sa vyplati, postielka a hlavne ostatne drobnosti. Matrac dostanes napr.zadarmo k postielke

kristina011
23. aug 2016

@pampuliska My sa chystáme v septembri do Krosna na nákupy pre bábo, naši boli pozrieť ceny teraz v auguste, no nechceli im hovoriť 🙂 že ak nič nekupujú, tak im nepovedia :D Zaujímalo by ma, či ste kupovali postieľku, lebo podľa adresy, čo si dala, majú fakt super ceny na postieľky a matrace. Čo som pozerala u nás v meste, tak obyčajná drevená vychádza tak ako u nich perfektná masívna a ten matrac? Že 15 € za molitán tu u nás a tam 8€ ??? To fakt? To už v Poľsku kúpim s kokosovou vložkou za 15 €.

pampuliska
23. aug 2016

@kristina011 ohladom postielky neviem, ani som nezistovala, lebo som si kupovala postielku z IKEY. Ale kokosovy matrac som dostala za 17 eur, vyzera byt super.

kristina011
23. aug 2016

@pampuliska Sa chystáme, tak uvidíme, že vraj vedia dávať zľavy. A nevieš ako je to v meste na tom cenovo? Či sa oplatí ísť radšej do mesta, než na trhu?

pampuliska
23. aug 2016

V meste som nebola extra,len v lekarni na dig.teplomer ;) Ak nakupis viac,dostanes urcite nejaku zlavu. Ja som s vecami velmi spokojna!

kristina011
23. aug 2016

@pampuliska ďakujem za odpovede ♥ 😵 😵 😵 😵

bibiiana
6. apr 2017

@pampuliska a aku maju stranku prosim ta

pampuliska
9. apr 2017

Daj si do google Sklep Oskar Krosno @bibiiana

bibiiana
10. apr 2017

@pampuliska moja maju tam aj tento kociar ???