Chudnutie so Slim Cup. Pomáha naozaj?

ejusa
9. mar 2009

Ahojte,mate niekto skusenost s produktom Slim CUp?Pomaha pri chudnuti,naozaj sa od neho schudne a ma aj vedlajsie ucinky? 😲

bzucinka2
9. mar 2009

ejuska, hadam sa nechces napchavat nejakymi napojmi, ktore pohla mna co kamoska vsetko vyskusala nepomozu 🙂

asitka
9. mar 2009

ejuska....cvicit treba... 😀 tieto jojo efekty...sú nanič 😀

ejusa
autor
9. mar 2009

Ahoj Bzuci 🙂 Vsak nechcem asi,len som pocula,ze sa od toho dobre chudne,ale na to nemam odvahu to zacat brat,asi teda nebudem jest po piatej,zacnem cvicit a hadam na prechadzkach schudnem.Ja len ze kamaratka si to kupila a ide to brat,tak ma napadlo ci aj ja nie 😀

zuzka1.
9. mar 2009

co je slim cup?

asitka
9. mar 2009

ejuska...a ešte pozerám...z čoho ty chceš chudnút??? šak si kočka??? to ja by musela toho vypit na hektolitre 😀

ejusa
autor
9. mar 2009

To je taky pripravok,ma sa to pit dvakrat denne s jedlom aze Ti to zoberie chut na jedlo,nebudes hladna,ale budes mat pocit sytosti a budes chudnuz..no,tak je to napisane,ale aky vysledok je v skutocnosti neviem..aj Ty chces schudnit?

mikalove
9. mar 2009

aj moja kamaratka to pije,zje len obed,zatial bez vysledkov

ejusa
autor
9. mar 2009

Asitka 😀 ,ja teda mam z coho chudnut,ak do konca zivota nechcem chodit v teplakoch 😀 Mikalove a ako dlho to uz pije?

zuzka1.
9. mar 2009

ejusa jasne, ze chcem!!!!! 😀
ako to chuti a kde to predavaju?

mikalove
9. mar 2009

neviem,len si so mnou nechcela dať kávu ,že nemôže a potom mi to povedala,ale ešte neschudla

ejusa
autor
9. mar 2009

Nechutnala,ale chuti to vraj ako lisovame semiacka,ako olej a voda,ke to iba v takom malom ako kapuciko do mlieka,predavaju v lekarni,u nas aj v drogerii,Zzka a Ty sa to nebojis brat?teda ak sa rozhodnes?Ja sa bojim jojo efektu.

zuzka1.
9. mar 2009

ejusa nebojim, co by som sa bala, ked to nebude dobre alebo po mesiaci nezacne zaberat kaslem na to!uz so mala take tabletky, brlaa som ich mesiac, nic s anedialo, nechala ich tak.

ejusa
autor
9. mar 2009

Ty kolko chces schudnut?Ja aspon 8 😀

zuzka1.
9. mar 2009

asi tak 5-10kg, staci, po porode mi zostali len 3kg z 20 a ja trubka nezrana som pribrala potom 7!!!!no som ja normalna??????
takze teraz musim chudnut!!!teraz sa mi vaha nehybe, nepriberam, nechudnem.
kde to kupim teda?v lekarni?co si mam pytat?kolko to stoji?

ejusa
autor
9. mar 2009

Posielam IP Zuzka

jeliska
9. mar 2009

ahojte par slov o slim cupe 😉 http://www.lekynainternetu.cz/p/slim-cup/

ejusa
autor
9. mar 2009

Ahoj Jeliska,tak vdaka za link,no,ved nepisu tam o to nic zle 😉 ,tak preco nie 🙂

petrahy
11. mar 2009

ahojte ja som to dnes kupila v lekarni chodim cvicit raz tyzdenne aerobic uz od septembra a zhodila som 5kg a vaha mi akosik dalej nejde dole momentalne chodim aj behat a ked nejdem behat mam doma stacionarny bicykel tak sa snazim aspon na nom stravit aky taky cas. dnes som prvykrat vypila ten slim ale chut to ma divnu take nieco ako sojove mlieko ci ovsene vlocky a teda chut na sladke nemam vobec a po 17tej väcsinou uz nejedavam a dnes som ani neranajkovala 😝 nato som prisla az u doktora ked sa ma pytal ci som nalacno. takze ako sa mi bude darit neviem, uvidim ak bude mat niekdo zaujem ozvem sa ak tato tema nezapadne prahom pozeram väcsinou len posledne stranky ked tak cez Ip