Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Chutné mandľové maslo za dobrú cenu?

Recepty
susily
27. okt 2019

Ahojte velmi mi chuti mandlove maslo, ale v obchode su dost drahe tie male balenina. Cez internet som objednavala 1kg za 20€ z namaximum ale zmenili chut a uz nie je velmi chutne. Chcela by som z neprazenych mandli a lupanych. Vedeli by ste poradit nejake chutne co sa daju za vyhodnu cenu objednat fez internet?

hadecka39
28. okt 2019

@susily bohužiaľ ti neviem poradiť ale zaujímalo by ma, ako takéto maslo ješ? Dávaš ho do jedál alebo si ho len tak natieraš na chlieb??

babyfrog
28. okt 2019

@susily ja objednávam s grizly ich značku skús pozrieť

babyfrog
28. okt 2019

@hadecka39 ja si s neho napr. Spravím nutelu : rozpucim banán, dám orechové maslo, kako, cukor s kokosových kvetov ... Alebo do koláča dam

hadecka39
28. okt 2019

@babyfrog ďakujem, aspoň budem vedieť keď sa niekedy rozhodnem pre mandlové maslo 🙂 😉 Lebo mandle zbožňujem, tak preto ma to aj zaujímalo 🙂

renirv
28. okt 2019

@hadecka39 Aj do kase je to dobre 🙂 Myslim teda taku ranajkovu ako ovsenu, ryzovu, pohankovu a podobne 🙂

pasikavamacka
28. okt 2019

ja mam z myprotein.com 1kg za dobru cenu, ale to je z prazenych mandli, nelupanych. Z neprazenych som este neochutnala. priatel to vyjeda lyzicou pred treningom

viellik
28. okt 2019

Neviem, podľa mňa keď bude nejaké lacnejšie, tak sa to prejaví aj na tej kvalite, že to nebude také dobre :/

yvanielka
28. okt 2019

@susily https://powerlogy.com/mandlove-maslo
Lepšie od tohto som ešte nejedla

patriccia1
3. nov 2019

Tu začni písať odpoveď...

Odošli