Chystáme sa do Tatralandie. Čo si vziať so sebou?

lenrie
11. júl 2008

baby prepacte ze zakladam novu temu ale potrwbujem poradit
zajtra sa chystame do tatralandie azaujima ma,ci nam treba aj slnecnik,nejake deky na lezanie a tak

alionuska
12. júl 2008

No my sme tam boli asi pred dvoma mesiacmi a este sme sa kupali iba vnutri.Ja si myslim,ze take veci,ako lehatka a slnecniky,to tam budu mat...Ale kvoli babatkam si radsej zober.Ved ak idete autom,tak odveziete. 😀

janula_nz
12. júl 2008

my sme boli v tatralandii minuly tyzden 🙂 a slnecniky aj lehatka tam boli. ale deku si zober urcite. inak je to tam parada, deti sa poriadne vysantili, nevedeli, kam skor 😅 no ale aj tie ceny su parada, skoro ma ranilo 😝 😅

darina77
12. júl 2008

Janula nemali ste problém zaparkovať? Bolo tam dosť miesta, nebolo to natrieskané?

janula_nz
12. júl 2008

veru bol problem, niekde v poli sa nam uslo miesto 😅 no ale dalo sa tozvladnut

mima1
12. júl 2008

ked su prazdniny tak je tam plnooooooo. parkovacich miest je tam vela velaaaaaaa ale treba ist hned rano. ceny su katastrofa to je pravda. vstupne je dost dvaja dospely a dve deti soboty nedele je priplatok tak 708,- dospely 348,- dety do 140cm. cize len vstupne je 2112,- nehovorim o obede za ktory tam tiez nechate neviem kolko. no ale zabava pre deti je squela 😀

janula_nz
12. júl 2008

pridala som nejake fotky z tatralandie. tie ceny su fakt vysoke. mali by rozlisovat zahranicnych a domacich vyletnikov 😅

mima1
12. júl 2008

myslim ze zlavu maju len domaci. niekedy sa oplati ked je 1+1. to je ze jeden den zaplatite a druhy zadara. byva to par krat do roka 🙂

janula_nz
12. júl 2008

mima ty si odtial?

mima1
12. júl 2008

mas ip. preco sa pytas 🙂 ? poznam tatralandiu velmi dobre. som tam ako doma aj ked byvam niekolko km od tatralandie. chodime tam velmi casto. mam rada saunovy svet 😉

saeda
11. aug 2013

ahojte žienky... my sa chystame byvat v Holiday Village, boli ste tam uz niektora? Zaujímalo by ma aké je vybavenie kuchynky, aby som vedela, čo zobrat so sebou... Dakujem

zdenin
11. jún 2014

@saeda my sme tam boli pred dvoma rokmi moc nepametam ale myslim ze tam boli aj nejake hrnce pohare... bolo tam krasne 🙂

sandratn
28. mar 2022

oprasujem tému.. kočky sú v Tatralandii aj erarne vesty na plávanie a plavecké pomôcky pre deti neplavcov? ci to mam vláčiť z domu? treba brať župany? už večnosť sme neboli v aquaparku a nechcem tam zbytočne ťahať veľa veci. Co okrem Ilusie, ZOO kontakt, Dom naopak a jaskýň odporúčate? Cez víkend ma snežiť a pršať, tak asi niečo aj indoorove. Budeme bývať v Maladinove, okrem ich reštaurácie a Route66, čo odporúčate na obed fajn pre deti? ďakujem ❤️