Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lienka1
26. jún 2013

aj ja pridavam negativnu skusenost s dobierkou, ktora sa mi napriek prislubom dnes po 3 tyzdnoch vratila od MICHAELI HAROMSITZOVEJ z JELENCA 485. Naobjednavala si tri balicky, na poste som platila za balik vyse troch eur a teraz pri vrateni som musela platit zase 2,70 eur.

obycko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanajamriskova
28. jún 2013

Bohužiaľ dnes moja prvá zlá skúsenosť tu na MK s pani martina 17292!!!! zaslala mi tričko ktoré bolo komplet špinavé uplne zažltnuté...a zasmradené....našťastie sa mi to podarilo odprať no niektoré fľaky ostali takže je nenositeľné...ked som na to pani upozornila povedala že bolo dlho v skrini....to ju podľa mna neospravedlnuje...vraj vizerá ako na foto no tam nič nie je vidieť kedže dala fotku akú dala a ani v popise nemá uvedené že má nejaké poškodenia....chcela som tovar vrátiť no neúspešne vraj tovar neberie naspäť...takže mamičky bacha na túto skvelú predávajúcu!!! 6 eur v p..i ked už to musím takto napísať...vytočila ma riadne!!!

sisal161
28. jún 2013

POZOR DALSIA PODVODNICKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PREDALA MI NOHAVICE KTORE NA FOTO VYZERALI SLIMKOVE S ROZMERMI KTORE SAMOZJŔEJME NESEDIA!!!

ODMIETA VRATIT PENIAZE A MA TU DRZOST NEKOMUNIKOVAT!!! NOHAVICE SU Z ROKU RAZ DVA TRI A SU TRAPNE ZVONOVE!!!

@drobcek50



neodporuuuuuuuuuuuuucammmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tasamaja25
30. jún 2013

Mamiky pozor tato pani olivia balazova malcice 283 okres michalovce 07206 prosi do daru veci a klame o veku deti, podvodnicka. Tu je jej dopis:
natalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - Dnes o 13:02 Nová správa
dobri prosim vas pekne mam 3 chlapcekov som nane sama manzel nas opustil nechce moje deti staram sa sama one ako mozem tak sa staram starsi ma 4 roki drusi ma 1 rok a malicki ma 3 mesiace potrebovala bisom prene nejake oblecenie na leto nic ne maju ten starsi chodi do skolki vobec nic nema druhi je bez vsetkeho ani obuv ne maju mali nema svetriki puncoski capice a bodi a ine veci pomoste prosim vas na kolena prisla som o rodini domcek pret 2 rokami tu boli povodne spadol nam celi domcek aj o nabitki zme prisli bivalizme v kontajnerach teras bivame u mojej kamoski lebo nemame strechu nad hlavov pomoste pisem vam ot kamoski ona ma pc pomoste vskolke sa vismjevaju sincekovi pomoste ak mozete prosime vas na kolena prosim z pozdravom tomas alex a denis darujte mu aspon otu supravku

bodka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobcek50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobcek50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobcek50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ma_ta1975
2. júl 2013

kočky neodporučam drobec4444 chcela odo mna kožennu adidas kabelu samozrejme peniaze neposlala myslela si že pošlem skôr balíček ako prídu peniaze...už má fotoblok zmazaný...hlavne že pred 4- dnami napísala do statusu že má choreho syna na rakovinu a potrebuje PC hlavne že za moju kabelu chcela dať 20€ škoda že som si to vtedy neprečítala...nemusela som mať pozastavený inzerát na 5 dní...PODVODNICKA drobec4444 POZOR NA NU!!!!určite už má iný nick.... ☹ 😠 ☹ 😠

viki75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zani2877
2. júl 2013

NEODPORÚČAM !!!!! pani Réka Csehiová,Mesto-Pribeta,Obec-Novy rad 74,94655, email: csehireka@gmail.com
Pani si objednala vec a neprevzala dobierku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
2. júl 2013

POZOR POZOR POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DALSIA ZLODEJKA!!!!

AK MA NIEKTO SKUSENOSTI S PANI S NICKOM @simi6

dajte mi prosim vediet okradla ma!!!

zaplatila som jej za tovar a nemam ani peniaze a ani tovar a uz jedno negativne hodnotenie ma

budem vam vdacna za akekolvek info dakujem

lenocka191
3. júl 2013

Chcela by som upozornit na pani Romanu Pružincovú nick: @romca22222 .. Zaplatila som za tovar a ona mi samozrejme nič neposlala a tovar si ponúka dalej..Na moje správy nedpisuje... Niektoré tu nemajú svedomie, okrádaju mamičky s malými detmi na rodičovskej...To je moja prvá negatívna skúsenosť na MK, že som poslala dopredu peniaze a oklamali ma..

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medovka14
3. júl 2013

Neodporúčam lilinka302, Dominika Mrazovská Podbiel302,,02742, nespolahliva , sľubuje poslať peniaze a nič neposle... Samé negatívne hodnotenia...

terrav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alzbetka2012
3. júl 2013

NEODPORUCAM saskianasa ako kupujucu , jej meno je Martina Krahulcova, Banska Bystrica, za veci mi od marca neposlala peniaze , pritom moje veci popredala navysenou sumou dalej, ma viac negativnych hodnoteni :(

sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
5. júl 2013

UROBTE SI VLASTNÝ NÁZOR!!!! NO JA NEODPORUČAM!!!!!

@lelek1

tu je komunikacia:

Ja - 15. júna o 21:21
dobry den mozte mi ho prosim premerat? mozte mi dat detailny zaber na jeden z gombikov? dakujem

Predajca (lelek1) - 16. júna o 21:15
dobry den, pridala som foto, gombik je cierny, vnutro strieborne, mozno by sa dal pouzit z vrchu a hore dat cierny, alebo neviem.. inak je uplne nenoseny, miery 83 dlzka, 73 rukav od goliera, 49*2 v podpazusi, v pase opasok, material vyzera byt nekrcivy, a taky ze sa nebude nan prichytavat, pekny vecer

Ja - 16. júna o 22:10
skor asi z rukava dat ten gombik 🙂 no chcem sa opytat ci by bola moznost podrzat ho do 20.07.? mam on vazny zaujem. dakujem za odpoved

Predajca (lelek1) - 17. júna o 07:58
je to viacej ako mesiac.. ale ok, potom sa mi ozvyte, pekny den

Ja - 17. júna o 22:46
skvele dakuejm 🙂

Predajca (lelek1) - 3. júla o 07:10
dobry den, mate stale zaujem? mam dalsich 2 zaujemcov a stale ma bombarduju🙂

Ja - Včera o 18:08
no ak mate zaujemcov tak posunte

Predajca (lelek1) - Včera o 18:18
uz nemate zaujem???

Ja - Včera o 21:03
pisete ze mate zaujemcov, tak ho posunte neviem co bude do 20teho...aj ja to tak robim ak mam zaujemcov

Predajca (lelek1) - Včera o 21:16
a to kedy ste mi chceli napisat? ziadali ste ma o dlhu rezervaciu, a teraz mi pisete ze neviete co bude 20🙂 no to je fakt smiesne hodne honotenia

Ja - Včera o 21:21
prosim??? ved vy ste mi napisali ze mate zaujemco??? ja vam len pisem ze ked mam rezervacku pre niekoho a ozve sa mi iny zaujemca tak napisme tomu prvemu ze danu vec posuvam tak nechapem co tu riesite...vy ste ani len nepozastavili inzerat a napisali mi ze mate 2zaujemcov tak nechapem o co vam ide

Predajca (lelek1) - Včera o 21:24
ano ale vsetkym som napisala, ze je pre vas rezervovany do 20, to je fakt vazny zaujem, ako ste napisali....

Ja - Včera o 21:39
citujem vasu spravu : dobry den, mate stale zaujem? mam dalsich 2 zaujemcov a stale ma bombarduju🙂, takze ako vravim ak vas ,,bombarduju,, a chcete so mnou komunikovat takymto tonom mozte ho kludne posunut dalej

Ja - Dnes o 19:10
Z akeho dôvodu mate tu drzost napisat mi negativne hodnotenie ked ste vy zrusili rezervaciu??? je to od vas maximalna drzost kedze ja som nikde nenapisala ze nemam zaujem a kabat som od vas mala rezervovany do 20.07.2013! vy ste nedodrzali slovo a ani termin a napisali ste mi ze mate zaujemkyne!!! nemate dovod mo vypisovat negativne hodnotenia

lelek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lelek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz