Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vadelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vadelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vadelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vadelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vadelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubika86
24. júl 2013

POZOR na @domca303 predtým @mrazula - neuhrádza platby..a okráda tak že nepošle objednaný tovar 😠

lubika86
24. júl 2013
beatkab25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelik1871
25. júl 2013

Predavajuca CHILDREN v ziadnom pripade!!!! Niesom jedina, ale som na tom najhorsie... Zaplatila som jej 18, 50 za zimnu bundu pre dceru, trva to uz dva mesiace, ozvala sa po mojom vypisovani az raz ci 2x , udajne ju uz 2 x posielala, lebo stale cestuje , jej sestra je nespolahliva, druhej mamicke napisala ze mala volake problemy a neviem co este... Samozrejme uz ju oslovil aj admin a presli 2 mes a stale nemam ani tovar ani peniaze!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zanaka
26. júl 2013

NEODPORÚČAM neregistrovanú slečnu marianela-15@azet.sk! na pokeci som našla, že je učiteľka, robí všetkýmm učiteľkám hanbu.. to akým príkladom chce byť pre druhých? vlastným menom Zuzana Balogová, Dringačská 142/5, 07614 Michalany..odoslala som jej krásne spoločenské šaty za symb. cenu 4E plus poštovné 2,40 a slečna mi nie je už 3 týždne schopná uhradiť 6,4E.. už dávnejšie mi napísala, že mi pošle 5.7. je 26.7 peniaze nikde a šaty fuč! ženy vyvarujte sa jej, aby ste sa na nej neotiahli tak ako ja....

bodka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamilka1986
1. aug 2013

Martina Roskova
Ludovita Stura 134
Podolie
916 22
vobec neprebrala to co si kazala poslat

sarianna
1. aug 2013

NEODPORUCAM,
nick zelina100

mala som zaujem o hracku, po dopln. informaciach o stave, vlastnotiach,a nakoniec po mojom vyjadreni - suhlase ze beriem, pani dvihla cenu o 3 eur. Ked som sa ohradila, ze to sa nerobi, zvysovat cenu....vraj je to predane.. Cela komunikacia ohladne predaja prebehla online, behom 2minut , bola som jediny zaujemca

trnka77
1. aug 2013

Moja skúsenosť-žiaľ chcela som to riešiť normálnou cestou s predavajúcou-ale keď sa nedá tak sa nedá
Pozor na @sasulienka88
V skupine som si vymenila veci s pani s nickom @lubkap07,po dohode sme poslali obyčajne.....po 2 týždňoch ke´d sa neozývala a nekomunikovala ohľadne balíka,som zistila,že požiadala o zmazanie toho nicku.V skupine som požiadala mamičky,ktoré s ňou menili,či nemajú informácie ohľadne tejto osoby.....Zistila som,že ešte jedna mamina má s ňou nedoriešený obchod(poslala jej špinavý sveter) a neozýva sa jej.popritom sa mi ozvala predavajúca @sasulienka88,ktorá mi tvrdila,že ju pozná a je to seriózna osoba.OK.Prešiel další týždeň a vtedy sme zverejnili v skupine celé jej meno+adresu.V tom sa ohradila @sasulienka88 a žiadala,aby sme jej meno zmazali...takto sme sa dozvedeli,že @lubkap07 a @sasulienka88 je tá istá osoba,aj keď tvrdila stále,že to nie je pravda-admin nám to potvrdil!!!!
Po strašnej komunikácii,napokon súhlasila,že vráti tovar......už je to 3 týždne,druhej mamine už tovar vrátila,len mne sa vyhovára,že má deti choré,potom,že je na dovolenke.Stratila som trpezlivosť!!
Pani @sasulienka88 žiadam Vás,aby ste mi vrátili môj tovar..

miskazv
2. aug 2013

Týmto by som chcela upozorniť mamičky na užívateľku pod nickom „majoj“, nakoľko mám veľmi negatívne skúsenosti s obchodovaním na modrom koníku s ňou, plus pár info k tomu

- Väčšina vecí je v dezolátnom stave- fľaky, diery, vyťahané, od lepidla, vyblednutá farba, smradľavé
- Popis balíku neobsahoval info o stave ponúkaných vecí
- V popise bolo uvedené, že sa jedná o značky „Next,Puma“ a z 10 ks bol 2 ks Next, 1 ks Puma
- Predávajúca tvrdila, že poslala v piatok a pritom to poslala len v nasledujúci utorok, aj to len po mojom urgovaní, pričom peniaze mala už 10 dní a vyhovárala sa raz na chorobu mačaťa a potom ostatných členov rodiny ,raz na „neschopnosť“ pošty......
- Podmienky predaja pred krátkym časom upravila s tým, že až dodatočne uviedla, že ponúkané veci sú niektoré po jej deťoch a niektoré z anglického sekáča, pričom nikde neuvádza, že vlastní s manželom Second Hand v Brezne a týmto spôsobom sa vlastne zbavuje tovaru
- Na základe jej zavádzajúceho jednania, už bola vyradená z portálu „Babybazár.sk“ a taktiež bola opakovane kontrolovaná obchodnou inšpekciou, pričom za jej klamlivé jednanie jej bola pridelená pokuta.
- Od kupujúcich vyžaduje telefonický kontakt a sama nie je ochotná svoj kontakt poskytnúť
- Čísla uvedené pri manželových firmách sú vypnuté a ona má sama zrušenú živnosť od apríla tohto roku
- Tvrdí, že balíky posiela kuriérom, nakoľko nemá s poštou dobré skúsenosti a tvrdí, že balíky sa strácajú, avšak ak by to bolo tak, logické by bolo balíky poistiť
- V balíku bol „darček“, úplne nepoužiteľné!!!!
- V podmienkach predaja si uvádza, že veci môžu mať MALÉ chyby po švíkoch, ale veľkú dieru na kolene, neberiem ako malú chybu pri švíku
- V podmienkach si ďalej píše, že pri inzeráte uvádza stav, ktorému ponúknuté veci zodpovedajú, pričom ten inzerát na ktorý som reagovala nemal žiadne upozornenia na poškodenia
- Napriek tomu, že som žiadala, aby mi balík zaslala 1.tr.(za zaslanie som platila 4,50,- pričom ona cca 3,20,-), zaslala tento balík nie 1.tr. ale obyčajne s výhovorkou, že tak-či tak mi to príde v pondelok- ja som sa informovala priamo na pošte, že keby to bolo poslané v piatok, v pondelok by som ho mala, no takto mi prišiel až vo štvrtok!
- A ešte ochotne pri jej komunikácii mi napísala, že keď sa mi nebude páčiť, môžem jej prísť vynadať, že to predsa nemáte k nej až tak ďaleko  a keď som ju upozornila, že môj muž je toho schopný, hneď to skúšala otočiť na srandu
- NESERIÓZNA PANI!!!! Mamičky POZOR!!!!ABSOLÚTNA NESPOKOJNOSŤ!!!!Ak máme takýchto podnikateľov na SR, tak sa nedivme, kam tento štát speje!!!!
- Mojou snahou nie je očierniť ju, ale upozorniť ostatné maminky, aby si zvážili či risknú stratu v tejto ťažkej dobe vyhodenie peniažkov za nepoužiteľný tovar..!!

miskazv
2. aug 2013

Týmto by som chcela upozorniť mamičky na užívateľku pod nickom „majoj“, nakoľko mám veľmi negatívne skúsenosti s obchodovaním na modrom koníku s ňou, plus pár info k tomu

- Väčšina vecí je v dezolátnom stave- fľaky, diery, vyťahané, od lepidla, vyblednutá farba, smradľavé
- Popis balíku neobsahoval info o stave ponúkaných vecí
- V popise bolo uvedené, že sa jedná o značky „Next,Puma“ a z 10 ks bol 2 ks Next, 1 ks Puma
- Predávajúca tvrdila, že poslala v piatok a pritom to poslala len v nasledujúci utorok, aj to len po mojom urgovaní, pričom peniaze mala už 10 dní a vyhovárala sa raz na chorobu mačaťa a potom ostatných členov rodiny ,raz na „neschopnosť“ pošty......
- Podmienky predaja pred krátkym časom upravila s tým, že až dodatočne uviedla, že ponúkané veci sú niektoré po jej deťoch a niektoré z anglického sekáča, pričom nikde neuvádza, že vlastní s manželom Second Hand v Brezne a týmto spôsobom sa vlastne zbavuje tovaru
- Na základe jej zavádzajúceho jednania, už bola vyradená z portálu „Babybazár.sk“ a taktiež bola opakovane kontrolovaná obchodnou inšpekciou, pričom za jej klamlivé jednanie jej bola pridelená pokuta.
- Od kupujúcich vyžaduje telefonický kontakt a sama nie je ochotná svoj kontakt poskytnúť
- Čísla uvedené pri manželových firmách sú vypnuté a ona má sama zrušenú živnosť od apríla tohto roku
- Tvrdí, že balíky posiela kuriérom, nakoľko nemá s poštou dobré skúsenosti a tvrdí, že balíky sa strácajú, avšak ak by to bolo tak, logické by bolo balíky poistiť
- V balíku bol „darček“, úplne nepoužiteľné!!!!
- V podmienkach predaja si uvádza, že veci môžu mať MALÉ chyby po švíkoch, ale veľkú dieru na kolene, neberiem ako malú chybu pri švíku
- V podmienkach si ďalej píše, že pri inzeráte uvádza stav, ktorému ponúknuté veci zodpovedajú, pričom ten inzerát na ktorý som reagovala nemal žiadne upozornenia na poškodenia
- Napriek tomu, že som žiadala, aby mi balík zaslala 1.tr.(za zaslanie som platila 4,50,- pričom ona cca 3,20,-), zaslala tento balík nie 1.tr. ale obyčajne s výhovorkou, že tak-či tak mi to príde v pondelok- ja som sa informovala priamo na pošte, že keby to bolo poslané v piatok, v pondelok by som ho mala, no takto mi prišiel až vo štvrtok!
- A ešte ochotne pri jej komunikácii mi napísala, že keď sa mi nebude páčiť, môžem jej prísť vynadať, že to predsa nemáte k nej až tak ďaleko  a keď som ju upozornila, že môj muž je toho schopný, hneď to skúšala otočiť na srandu
- NESERIÓZNA PANI!!!! Mamičky POZOR!!!!ABSOLÚLNA NESPOKOJNOSŤ!!!!Ak máme takýchto podnikateľov na SR, tak sa nedivme, kam tento štát speje!!!!
- Mojou snahou nie je očierniť ju, ale upozorniť ostatné maminky, aby si zvážili či risknú stratu v tejto ťažkej dobe vyhodenie peniažkov za nepoužiteľný tovar..!!

miskazv
2. aug 2013

a pozor aj na neregistrovanú : sebastian2008@azet.sk - jozefina karickova
falkusovce158
bracovce07205 okr michalovce

špekulantka, ktorá si len niečo rezervuje a potom sa neozýva,nekomunikuje, napriek tomu, že na webe kysne furt
😠 😠 😠

33jaja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
33jaja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
2. aug 2013

@trnka77 nedala si jej hodnotko 😕

trnka77
2. aug 2013

@macamac ako píšem výmena prebehla cez skupinu a s predavajúcou @lubkap07-ona si ten nick dala zrušiť,že vraj musela(to viem od admina),tej som mohla dať hodnotenie ,ale jej druhému nicku @sasulienka88 nie,pretože tam mi na správy neodpovedá

trnka77
2. aug 2013

@macamac https://www.modrykonik.sk/bazar/hodnotenie/lubk... tu je hodnotenie,ktoré som dala 🙂

miskazv
2. aug 2013

@33jaja sebastian2008@azet.sk jozefina karickova -to je ten istý príklad ako píšete 😠

janette333
2. aug 2013

jedna mamicka ma objednane tircko odomna , pred troma tyzdnami , nakolko ze ten cas ,u mne sa odohralo tolko necakane, ze az,az, mamicka mi tu vyhraza, za 3eur , ja som nikdy nikoho neokradla a uz nie za 3eur, odomna za ine sumy objednavaju a ceste maju aj tovar , . tyzdne v bolestich som doma 3x mala sanitku , a po tyzdni operacia ladvinovych kamenov , mamicka co mi tu vyhraza, nie je asi normalna ked nevie chapat ze raz ked niekdo nie je ok a je po operacii , asi sotva pojde na postu ,, ,,tak ze mile mamicky , neriste jejchore reci , aj viem svoje a ona ked je taka mudra , este som jej aj pisala ze nech sa mi cim skor ozve ,, ze neviem kde sa mi jej adresa stratila , ,

soni76
3. aug 2013

pridavam aj ja negativnu skusenost
neregistrovany kamilbikar@azet.sk, objednali si tovar na dobierku ktoru neprevzali aj napriek upozorneniu ze je na poste zasielka, vlastne ani nekomunikuju, Kamil Bikar,Tehelná 2, Gelnica
druha neregistrovana
fcvalentina@citromail.hu, tak isto neprebrala dobierku a nekomunikuje, Brenda Berkiová, Uzovská Panica
mercedeska115@azet.sk tak isto Irena Bandová, Kalná nad Hronom