Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

sisal161
23. okt 2013

@aliza ok mozno nepriamo ale ved som jej zaplatila na doporucenu postu 2tr, no nasledne ma ona urazila priamo...a umyselne dalo osa to riesit aj normalne, no teraz nemam ani sako a ani peniaze

simisi
23. okt 2013

@sisal161 skus si to po sebe precitat,pani jednala slusne,ty si sa zacala navazat....a ak zasielka mala nad 500g,poslala si jej na obycajne postovne a to si jej aj potvrdila..ze si prehliadla,to je len tvoja chyba 😒

aliza
23. okt 2013

@sisal161 a vy ste si dopredu nedohodli, ze aky tazky je balik a ze kolko bude postovne?

caoli
23. okt 2013

@sisal161 tvoj jediný argument, ktorým operuješ je, že sako NEMOHLO vážiť viac ako 500 g, pričom na to nemáš ani najmenší dôkaz. Keďže ako hovoríš, zásielku si ešte nedostala, nemôžeš predložiť dôkaz, že sa predajca "obohatil" na poštovnom (smiešne slovo v tomto kontexte, ale budiž...). Takže je to len tvoja domnienka, na ktorej si postavila sériu obvinení a invektív. Zarputilo tvrdíš, že obyčajný list stojí 0,80, čo je síce pravda, ale vôbec nechceš prijať myšlienku, že balík mohol skutočne vážiť nad 500g (čomu ja osobne na základe vlastných skúseností celkom verím). Navyše s obyčajným poštovným si súhlasila, výhovorka, že si si nevšimla je chabá, tvoja chyba. Čiže z môjho pohľadu - kým nemáš k dispozícii preukázateľné potvrdenie tvojich stále len domnienok, nejde tu o nič iné, ako o bezdôvodné osočovanie.

sisal161
23. okt 2013

@caoli
@aliza
@simisi dakujem vam, uz sme si to vyriesili a uznali sme si ze ani jedna z nas si servitku pred usta nedavala a ze ma to cele mrzi...dakujem za rady..obcas pomoze objektivny nazor 🙂

veve39
24. okt 2013

@sisal161 skutocne absolutne agresivnu komunikaciu si zacala ty...pani ti jasne a zrozumitelne napisala, ze si jej poslala sumu na obyc.postovne...agresivne a neprimerane si zacala komunikovat prave ty

aliza
24. okt 2013

@sisal161 tak super, ze sa to vyriesilo 😉

modroocko517
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
24. okt 2013

@modroocko517 drzim prsty nech sa to vyriesi

modroocko517
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matik1
24. okt 2013

@sisal161 ahoj, reagovala si podráždene, určite Ťa naštvalo to poštovné, ale bohužiaľ sako naozaj môže vážiť viac ako 500g. Zbytočne si tak reagovala, verím, že tovar dostaneš a bude všetko OK.

sisal161
24. okt 2013

@matik1 dakujem 🙂 uz sme to vyriesili s maminkou 🙂

gulko
24. okt 2013

robo353@azet.sk - Lucie kolesarova napise, ze ma záujem, pošle adresu, peniaze uz nie a ani neodpovedá.

cherry1981
24. okt 2013

@gulko A koly tomu na ciernu listinu? To ja by som tu uz musela dat minimalne desiatky mamiciek 😅 😅 Mozno si to rozmyslela.

janakjk
25. okt 2013

l.mrazikova@zoznam.sk - nezodpovedná, 2 týždne naťahuje, že má záujem a po vypýtaní si č.u. sa neozve a nakoniec nema zaujem a zbytočne mi takto ruší dalších záujemcov...

adelka21
25. okt 2013

@sisal161 vím, že jste to už vyřešili, ale teda musím říct, že s Vámi bych obchodovat nechtěla, prodávající měla svatou trpělivost a odpovídala na velmi urážející vzkazy od Vás 😅

mrsdanielie
25. okt 2013

Chcem vás upozorniť na pani s nikom janusa12345. Mala cez 10 kladných hodnotení, tak som jej poslala balík skôr ako prišli peniaze na účet. Prevod peňazí má byť do 24hodín, no prešli tri dni a peniaze stále nikde.Na tretí deň mi začala písať, že jej neprišiel svetrík v piatok, lebo ho údajne dovtedy potrebovala, tak zrušila prevod ( po viac ako 48hodinách). Balík som jej poslala, vtedy ako sme sa dohodli a prvou triedou, takže ho do toho piatku musela mať, ak nie, je to chyba pošty. Potom už len prestala komunikovať. Tak si na ňu dávajte pozor.

gulko
25. okt 2013

@cherry1981 nemam problem s tym, ak si niekto nieco rozmysli, staci napisat a je to ok a neriesim. Ale nemam rada, ak sa ani len neozve po tom ako som ju kontaktovala, ci to mam pre nu drzat alebo nie...

sladkasue
28. okt 2013

lencika2: velmi negativna skusenost: vobec neodporucam maminu(je tu nova a mala dve velmi pozitivne hodnotka). zjednava obyc.postovne(rada vyhoviem na zakaznikove vlastne riziko),chcela nakoniec poslat tovar(kt.som objednala LEN KVOLI NEJ) a teraz nechce zaplatit, vyhovara sa, ze si nic zavazne neobjednala ☹
hlavne ze mne teraz ostane trcat objednany tovar doma...

soni76
28. okt 2013

snack-jaroslava milkova, velky kiar, neodporucam !!! neprebrala si dobierku, napriek upozorneniu ze ma zasielku na poste,na ktore nereagovala, ked som jej znova pisala tak sa vyhovarala ze je dcerou v nemocnici ale hlavne ze si pridavala inzeraty ale odpisat nevie, v kazdom pripade u mna uz nie 😠 moze sa hanbit zbytocne som platila postovne

soni76
29. okt 2013

a este ma tu drzost mi dat negativne hodnotenie ze vraj som donutila dorucovatela aby mi poslal spet zasielku pred koncom odbernej lehoty co sa neda, posta posle zasielku po uplynuti odbernej lehoty , ja po zlych skusenostiach nastavujem odbernu lehotu na 5 dni, lebo nechcem cakat na tovar tri tyzdne aby sa vratil a ja som ho medzitym mohla posunut dalej, mamicku som vcas upozornila ze ma na poste zasielku a neodpisala napriek tomu ze bola na stranke aktivna pridavala inzeraty a teraz zrazu zatuzila si prevziat zasielku ked ju uz poslali naspet

bodka13
29. okt 2013

@soni76 ako sa dá nastaviť odberná doba dobierky na 5 dní ?

soni76
29. okt 2013

@bodka13 v elektronickom eph je na vyber ulozit ...a tam si date pocet dni ake chcete, musite sa zaregistrovat na stranke posty a potom budete mat prehlad o vsetkych svojich zasielkach je to velmi dobra vec odporucam , doma si vypisete eph vytlacite adresne listky a na poste uz len oskenuju a zaplatite je to super

bodka13
29. okt 2013

@soni76 akurát som to teraz našla na nete 😉 nevedela som, že sa to dá aj zmeniť ...máš pravdu,po zlých skúsenostiach sa treba chrániť 😉 🙂

slniecko01
29. okt 2013

NEODPORÚČAM @betka2266...... neverte čo má napísané v podmienkach predaja..... Vzdy sa snazim popisat dannu vec, co najlepsie. Vecicky, ktore mam v ponuke su bez flakov, dier a podobne.......... pozrite si môj fotoblog čo som dnes od nej dostala.

soni76
29. okt 2013

takze s uzivatelkou snack -jaroslava milkova sme dospeli k dohode, je ochotna zaplatit prevodom a zasielku jej nasledne poslem dufam ze vsetko dobre dopadne

terinka2013
30. okt 2013

neodporúčam mas48 výmena bola len z mojej strany, nekomunikuje ako som jej 16.10 poslala... dovtedy nebol problém

lulu2812
30. okt 2013

martulienka13@azet.sk - DOMINIKA BILLOVA, Liptovský Mikuláš, neprevzatá dobierka

jankohrasko
30. okt 2013

neodporucam nick attena neseriozna kupujuca..