Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

predam_kupim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
23. máj 2014

@predam_kupim tuto osobu mam vo svojej tabulke nespolahlivych takze evidentne je to pre nu dobra zabava

emilyx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emilyx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika185
29. máj 2014

pozor dievčatá, zase sa objavuje záujemca o nafukovacie hračky, je to podvodník, ktorý nepreberá dobierky, vystupuje ako neregistrovaný zojko72 /dragon/, volá sa Zoltán Gál, môže vystupovať aj pod iným menom alebo nickom, jednoducho má záujem o nafukovacie hračky, balóny......a má okolo toho veľa otázok 😠

nika185
29. máj 2014

ďalší, čo nepreberá dobierky je pán podnikateľ Stanislav Vastuško, Nová ulica 27, Kežmarok, t.č.0908750853, mobil nedvíha, prišla som o poštovné vo výške 8e 😖

stefanyj
30. máj 2014

Pridávam nespoľahlivú kupujúcu @zuzuk22 Nechala si poslat cislo uctu, poslala adresu a viac sa neozvala, peniaze neposlala. Asi cakala, ze poslem balik este predtym, ako nabehnu peniaze na ucet. 😖

asuresisi
30. máj 2014

upozornujem na Michellu7, tovar si nechala zaplatit, napisala, ze ho poslala, neprisiel a na maily uz dva tyzdne nereaguje. predtym bola dostatocne promtna na odpisovanie. neviem jej vsak zavesit na profil hodnotenie.

maria123
30. máj 2014

@nika185 to bude nejaky uchyl,mne tak jeden stale klikal na deky,ci su dostatocne makke a chlpate,to uz z obsahu komunikacie pochopis,ze nie je norm.hned mazem,neodpovedam

astonka
2. jún 2014

ja upozornujem na @irmicke
vobec neodporučam...
kočiark som jej zaplatila-penieze mala do hodiny na učte...aj napriem tomu kočiar poslali až v piatok...slubila že v piatok ho mam doma...
kočiar nakoniec došiel no v akom stave..hanbila by som predat takyto kočiar,,,stáršne páchol, farbu uviedla ako čiernu - bola hneda až fialova,
pytala som sa na poškodenia-že bez poškdeni, kočik dierka natrhunty,potah špinavy...no nebudem dalej pisat lebo mi až špatne z toho...
vec sia rieši...

julie133
2. jún 2014

nakupovali ste od mamicky login dankasipovska,?poslala som jej peniaze a balik neprisiel,neviem co sa deje vobec neodpoveda na vyzvy

emilyx
3. jún 2014

zojko72@azet.sk je uchylak s nafukovackami a pyta moju adresu a ze vraj mam krasnu dcerku a pod..

ivka1112
5. jún 2014

Mamičky dávajte si pozor na "prerabky" tento nick má urobený Cesekova Eva, má ich tu určite viac,neposielajte na dobierku tejto osobe,lebo sa vám vráti a ešte ju budete musieť zaplatiť aj s úschovným na pošte.. Mne urobila škodu 3,35 eur čo som musela kvôli takej nezodpovednej harpii zaplatiť a pritom si dala poslať tovar za 10 eur.. Eva Ceseková, Podolie Kopanice 895, okr. Nové Mesto nad Váhom..na túto adresu rozhodne neposielajte dobierku !!!!

magda78
6. jún 2014

@miasonka Ahoj, prosím ta možeš mi poslat celu adresu tej Olga Gežova s Bytče, lebo aj ja jej mám poslat balík na dobierku a mám tiež obavy či balík preberie... Dala mi adresu Lúčna 1011-4, neviem či je pravdivá... aby som zbytočne neposielala, Vopred dakujem🙂

enyb
8. jún 2014

Pripajam sa k @ivka112 rovnaka skusenost s tou istou kupujucou..Neposielajte jej aj keby vas neviem ako prosila..vie cloveka presvedcit,aby ju lutoval a poslal..pridete o postovne!!!! 😖 #čierna listina

enyb
8. jún 2014

@enyb #cierna listina

enyb
8. jún 2014

#ciernalistina

enyb
8. jún 2014

@ivka1112 #ciernalistina

miasonka
12. jún 2014

@magda78 neposielaj určite jej nič neposielaj nepreberie ti to, ja už nemám tie maili ale mala mail slnko25@centrum.sk a vyhovárala sa, že chodí do roboty a nemá čas ísť na poštu...

magda78
13. jún 2014

@miasonka dakujem ani som jej neposielala, lebo tie maili čo mi písala, sa mi zdali podivné, ešte raz dik za radu

janastar
13. jún 2014

objednala som si koz. bundicku z bazosa, poslala som peniaze na ucet, komunikacia bola spociatku slusna, ale uz presiel treti mesiac ani peniaze ani odpoved. pani sa odmlcala, nepise a ani na bazosi uz nema inzeraty
ponukala znackove veci na objednavku. jej email znackoveveci@azet.sk. kto ma takyto problem a ako ho riesit?
da sa vypatrat? poradte mi.

soni76
14. jún 2014

neodporucam Martina Žilová
Nábrežie sv. Cyrila 40/10
971 01 Prievidza 1
neprebrata dobierka

ladybird2
16. jún 2014

Neodporúčam dnalorik dá si zaslať obyčajnou zásielkou a ozve sa po niekolkých dnoch,že ste ju okradli lebo udajne nič neostala,spraví s Vás zlodejku a očierni vas pred celým MK,17 neg.hodnotení som zvedavá koľkých ešte pouráža,kolkých ešte oklame ,takže pozor na nu!!!Žena bez chrbtovej kosti a štipku hanby 😝

mmfs
16. jún 2014

Mam zlu skusenost s predavajucou: martina21fly.
Platbu za tovar som zrealizovala 7.5.2014 v dohodnutej sume vratane postovneho doporucene. Tovar mi do dnesneho dna -vyse mesiaca - neprisiel. Niekolkokrat som sa musela pripomenut a pytat, kde je balik. Zakazdym som dostala vyhovorky. Riesila som to aj oficialnou ziadostou cez administratorov. Dostala som od nej odpoved, ze mala dva rovnake kusky, tak teda mi ten druhy posle. Stale nic neprislo. Ja som ziadala naspat peniaze, ale nic mi nevratila. Pozerala som do jej bazaru a inzerat s danym tovarom tam je stale aktualny a je pri nom uvedene, ze on nie je ziadny zaujemca. Zvlastne...

anna765
17. jún 2014

POZOR!!!!!!!!!! pani Marcela Potušová, Ostrovany 179, Šarišske Michaľany, 08222, neprebera zasielky, poslala som jej dobierku, ktoru neprevzala, vznikla mi skoda na postovnom 2,25€+ spatne 1,15€ spolu: 3,40€ za postovne, za to jej "veľmi pekne dakujem " ..... Anna.

sofhia
17. jún 2014

pozor na evics - poslala mi smradlave a roztrhane topanocky. hoci na pach som sa vyslovene pytala, aj na chyby.. o tom,ze to boli fejky Nike, ani nehovorim, to by som este prekusla. na mail neodpoveda... uz 24 h nereaguje, tak to idem riesit takto. vie mi niekto povedat? ci mam napisat adminom, nech ju bloknu, ci ako sa to riesi?

patricionella
17. jún 2014

@nika185
mala som tú "česť" pred štyrmi dňami ukončil komunikáciu, mal naozaj veľa otázok. Bol slušný, ale čudné mi bolo koľkokrát použil v komunikácii mám naozaj vážny záujem. Zoberiem od Vás všetky nafukovačky ktoré máte, hlavne tie staré...teraz už naozaj neviem, čo si mám myslieť

nika185
17. jún 2014

@patricionella ahoj nenaleť, radšej nepredať ako byť obabraná 😉 mne sa prednedávnom zase ozval na inzerát, tak som mu vynadala, či nemá v sebe kúsok hanby, volá sa Zoltán Gál, je neregistrovaný a e-mail má zojko72@gmail.com a veľmi prehovára na dobierku, že to na milionkrát preberie, že sa nemusíš báť a ešte jeden je a ten sa volá Vastužko z Kežmarku 😠 , netreba sa baviť s takými, čo sa veľmi vypytujú a nechcu platiť vopred. Ja som prišla pri prvom o poštovné vo výške 7e a pri tom druhom o poštovné vo výške 8e. Už neposielam dobierkou , jedine registrovaným maminkám s kladným hodnotením. 🙂

nika185
17. jún 2014

@patricionella ešte pozri aj príspevok vyššie od emilyx, píše, že jej vypisuje akú má milú dcérku a pýta jej adresu, není to sranda, je to nejaký úchyl 😠 , on sa asi nezameriava na nafukovacie hračky, ale deti, lebo ak niekto predáva nafukovacie hračky pre deti, tak asi tie deti aj má, tak asi veľký pozor na neho, už sa aj ja bojím, mám tiež dcérku a tým, že mu príde dobierka, si môže na pošte ísť pozrieť od koho je a povie, že nemá pri sebe peniaze, že príde neskôr a už sa neukáže, ale vie odkiaľ balík do hája prišiel, není to sranda, trebalo by ho zablokovať, no neviem, či to je možné, keď je neregistrovaný, takže pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!

dafnea
17. jún 2014

Mňa uprosila pani Ingrid Peltrámová, ul. 9. mája z Jelšavy, veľmi ma prosila a prisahala mi niekoľkokrát, že je spoľahlivá. Nakoniec neprebrala zásielku :/ má mail z azetu ingridka24@azet.sk . Takže pozor- neposielať, lebo to neprevezme.