Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

misickakasicka
23. apr 2015

Dobrý deň tak dnes mi prišla vopred zaplatená zásielka v domnení že sú tam botasky ale ffigu bodovú milá pani mi poslala nejaký smiešny kostým a na správy neodpovedá,nikdy sa mi také niečo nestalo som smutná a neviem ako ďalej postupovat sa mi peniažky vrátili späť,keďže ich nemám najvyššom každá na MD...ďakujem každej ktorá mi istým pomôže

lucinka2007
23. apr 2015

@misickakasicka ahoj, prečítajte si podmienky predaja tam je to napísané ako postupovať, pani je povinná ti peniaze vrátiť,a keď nekomunikuje, tak trestné oznámenie.

ivett55
23. apr 2015

@lucinka2007 ked da trestne oznamenie musi mat min 270 eur skodu a tk sa ot budu riesit...ak nema tolko zapisu to do zapisnice a nic sa diat nebude

viki75
24. apr 2015

OPRAVA!!!!
kedze som zverejnila osobne udaje, tak nanovo opravujem a mazem jej osobne udaje a pridavam na ciernu listinu pani: @ildiko203 .
takze ona mi tu pise, ze za to nemoze, ze niekto zneuzil osobne udaje, ze mi niekto iny na jej meno urobil objednavku-dobierku a neprevzal. ze vraj si chcel urobit srandu, ale teda mna to stalo 5€, co mi neni ochotna
@ildiko203 uhradit.
preto trvam na tom, ze patri na ciernu listinu, ak si nevie ustrazit svoj nick a hocikto sa jej tam dostane a moze objednavat "akoze zo srandy", tak sem potom patri, lebo si musime davat kazdy na taketo "jej" jednanie pozor.
takze na tomto trvam:
Mile predavajuce, chcem upozornit na dalsiu spekulantku, ktora si naobjednava, samozrejme dobierku si da poslat, zarucuje, ze isto prevezme a samozrejme nakoniec neprevezme.
je to @ildiko203
pani bola na mna velmi neprijemna,osocuje, ze ona za to nemoze, ze si to nestihla za 18 dni (!) vybrat:(( takze aspom taketo zadostiucenie, ze ju tu kompletne napisem, nech sa hambi. stala ma takmer 5€ postovne, a este je urazena, ze ona za nic nemoze, ze ona nic nedlzi!!!!

viki75
24. apr 2015

@ildiko203
upravila som hodnotenie a dala prec osobne udaje.
povodnu spravu moze vymazat admin, uz som mu zaslala info, nech to zmaze.
ak mi uhradite moje postovne naklady, velmi rada vsetko zmazem.
pre vas je to mozno sranda a vravite, ze ste v tom nevine, ale to si ja nemyslim, pretoze vas nick ste si mala ustrazit. mna to stalo 5€. a nemam ako zistit, ci hovorite pravdu, alebo nie. navyse po takom dlhom case.

ildiko203
24. apr 2015

Pre mna to urcite sranda nie je!!!!!
Ide tu o moje meno!!
A nastvana som pretozesom v tom nevinne!!
Pre toho uboheho chudaka to ale sranda je!
Mam uhradit postovne???
Vsak ja som si nic od vas neobjednala!!!
Voci mne to vobec ferove neni!!!!

dundy27
24. apr 2015

Neprevzata dobierka - resp. odmietnuta zasielka, vratena - urcite neodporucam zuzibluzi !!!

ishkaa
24. apr 2015

@oblecko777 kupila som za 10e sandale, ani obraz ani zvuk Matka s velkym M, ignoruje ma

dundy27
24. apr 2015

Beriem spat - dobierka bola prevzata, nastala chyba v zaznamoch posty, kde je este aj teraz uvedene -zasielka odmietnuta, vratena, napriek tomu, ze zuzibluzi uz ma album doma a zaplatila zan. Takze kupujucu odporucam a ospravedlnujem sa!

lorela
24. apr 2015

@mahidey
@viki75
@ildiko203
Vidím, že sa tu veselo oháňa osobnými údajmi: Meno a adresa nie sú považované za osobný údaj.
Osobným údajom sú také údaje, na základe ktorých sa dá jednoznačne dospieť k identifikovaniu konkrétnej osoby (pr.: pri zverejnení mena a adresy nedochádza k odhaleniu osoby, pretože na tej istej adrese môže bývať váš menovec, alebo rodinný príslušník a nie ste to vy. Pri spojení mena a adresy s ďalším údajom, napr. fotografiou a/alebo rodným číslom už hovoríme o jednoznačnom identifikovaní osoby - v tomto prípade ide o osobné údaje).

taktika
25. apr 2015

Ja som tiež bola oklamaná na MK, a preto dlhšie sledujem túto diskusiu, som zhrozená, kolko podvodníčok nechutných sa tu obohacuje na maminách, ktoré chcú lacnejšie nakúpiť alebo v dobrom predať Hnus! Myslela som si, že hlavne súkromné bazáriky predávajú veci po deťoch, ktoré už nepotrebuj, alebo maminky na MD chcú niečo lacnejšie kúpiť, ale tieto story tu v diskusii a tie notorické klamárky, FUJ! hádam sa im to raz vráti

mahidey
26. apr 2015

@lorela
Ak budete mať právnický titul a budete sa vyznať v zákonoch,vtedy tu pridavajte komentáre.Keď nie ste vyštudovaný človek v tejto oblasti zdrzte sa zavadzajucich a nepravdivých príspevkov.

lorela
26. apr 2015

@mahidey Ak ho nebodaj mate vy, tak ho radsej odovzdajte.

lorela
26. apr 2015

@mahidey Odporucam vam prestudovat si okrem samotneho zakona Metodicke usmernenie c. 1/2013 k pojmu osobne udaje, ktore vydal Urad na ochranu osobnych udajov Slovenskej republiky.

ivanapavlisova
27. apr 2015

☹ Mária Glosíková, Stráňavy 49, 06533 Veľký Lipník. Sľubuje, že peniaze poslala a nič. 😠 😢

mahidey
27. apr 2015

@lorela Vážená pani:,Vy nie ste vyrovnaná osobnosť!!Prosim Vás metodický sa dajte dokopy,evidentne máte problem, to Vám by mali úrady odobrať doklad totožnosti!!Vy ste vlastne kto?Tu by bolo jedno vysvetlenie,ale s Vami pani sa Ja zahadzovat nebudem!!!🙂)

lorela
27. apr 2015

@mahidey 🙂

janka3007
1. máj 2015

Opätovne volam o ZABLOKOVANIE UCTU! A všetkých inzeratov uzivatelky @shqiptarka admin na spravy nereaguje,tak snad je to možné niekým tuto.pripomínam problem s danou podvodnickou.Spominana osoba shqiptarka ma okradla o 25e. Po pripisani penazi na jej ucet,mi vobec neodpisovala na spravy,Absolutna ignoracia.Az po oficialnej ziadosti o vyriesenie problemu mi konecne napisala,ze mi do konca mesiaca peniaze posle.Neurobila tak.A mala tu drzost,ze mi po cca dvoch mesiacoch napisala,ze choditko (predmet predaja) DALA ZNAMEJ!!! Napriek tomu,ze odo mna ZOBRALA PENIAZE a absolutne mi nic o zmene obchodu neoznamila...
Bez vycitiek svedomia o tejto osobe pisem ako o podvodnicke. Na zaklade mojho negativneho hodnotenia na jej osobu, mi napisalo internu spravu viacero mamiciek.daju sa rozdelit na troch skupin:
- mamicky,s ktorymi komunikovala az kym nepoziadali o osobny odber
- mamicky,ktore jej poslali peniaze,neodpisuje a nic im neposlala
- mamicky,ktore jej poslali peniaze a odvtedy im vobec neodpisala az do chvile,ked jej napisali negativne hodnotenie.
To,ze ide o podvodnicku usudzujem aj z toho,ze sa na odoslanych balikoch podpisuje vzdy inym menom a adresou odosielatela.

promoteus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sv
4. máj 2015

@promoteus ato snad nemyslite Vazne!!!! A co som si u Vas objednala??? Ja o nicom neviem???? Na ktory email ste mi prosim pisali? A o com??? Ja o nicom neviem???? Ziadam o okamzite vysvetlenie!?!?!

sv
4. máj 2015

@promoteus
@promoteus ved mate uplne prazdnu stranku, nic na nej neponukate, kto ste!!!

sv
5. máj 2015

POZOR na uzivatela pod menaom PROMOTEUS. Ako som uz vyssie uviedla, nieviem, kto to je, nic som si od nich/nej/neho neobjednala, ziadne spravy mi nedosli a zrazu som na ciernej listine! Ich/jej/jeho stranka je prazdna, niekto so ocividne na mne vybija zlost. Zalezitost sa uz riesi. Tento uzivatel nakupuje/predava pod inymi menami, akonahle sa zisti o koho sa jedna, okamzite informujem.

urma
5. máj 2015

@sv inak toto je celkom silna kava, ked uz ani ciernej listine sa neda verit 😝 😎 .
Zelam, nech ti toto tu neublizi!

sv
5. máj 2015

@urma , ste zlata, ja som z toho ostala uplne nestastna. Ale vdaka bohu, admin. to uz riesil. Mockrat dakujem za podporu. 🙂 🙂

promoteus
5. máj 2015

@sv pani, ved ja som nikde nenapisala, ze Vy ste si nieco objednali. Len, ze s pani Halabrinou mame rovnaku skusenost. Objednala si tovar, nefunguje e-email ani telefon. Dala som odpovedat na Vas prispevok, tak netusim preco to bolo vzate takto. Vsetko ok, prajem pekny den. Vas prispevok mi pomohol..

sv
6. máj 2015

@promoteus oni to uz stiahli, asi ste nieco zle klikli, lebo to nabehlo akoze na mna si dava treba davat pozor. Takze asi doslo k nedorozumeniu. Mockrat dakujem za vysvetlenie.

ester551
6. máj 2015

Nepreberaci:
Mihok Robert, Trnava, laker@azet.sk
Katarina Danielova, Jelka, katarina.danielova23@gmail.com

sebastianfann
9. máj 2015

,,Petra Kajzerová, Stupava,, (petra.kajzerova@re-max.sk) neprebratá dobierka, škoda na poštovnom, nereagovala na posledný mail, preto neodporúčam.

dara245
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dara245
9. máj 2015

@ivett55 dobrý deň ja som platila 326+29 EUR a prišli mi úplne nekvalitne veci písala som aj adminovi ale zatiaľ mi nič nenapísal