Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

sebsam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monuska342
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sebsam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monuska342
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sebsam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
28. apr 2011

zachovajme tuto temu ako informativnu 😉 vykecavajme sa v tejto
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

valca6
29. apr 2011

Prispievam na ciernu listinu....vanessacefova....objednala so si od nej bundicku,ze vraj v super stave a posle mi to LEN na dobierku a IBA za 9eur. Balik dorazil, dobierka bola na 11,60!!!!!!(ja hlupa som ju prebrala). Otvorim a tovar nezodpovedal opisu a teraz nie je ochotna to riesit!!! 😠

majula28
2. máj 2011

chcela by som prispiť do fora na nespoľahlivú mamičku pod nickom mrkvicka0xxx od 12apríla ma naťahuje, že zaplatí tovar ktorý chcela z môjho bazárika, ešte som jej aj zľavila z ceny, poslala som jej už aj číslo účtu na uhradenie, ale do dnešného dna nezaplatila...raz sa vyhovárala, že manžel nemá ešte peniaze na účte, tak som jej týžden počkala, a potom mi napísala, že už peniažky odoslala, ale neviem kade 😠 kedže mne ešte nedorazili 😅 ...výraz v podvojnom účtovníctve je, že PENIAZE SÚ NA CESTE, takže možno ich mám hľadať asi tam 😒 neviem....
poradte mi či jej mám napísať negatívne hodnotenie, alebo čo??? 😖 nereaguje už ani na moje výzvy...díky za radu

bzuco
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
littledevil
5. máj 2011

Lenka 110611, tyzden som rezervovala perinku a ked som dnes napisala, ci ju berie, tak sa pytala na rozmer - ktory mam mimochodom uvedeny v inzerate a ze mam jej to poslat na dobierku. Napisala som jej, ze sme boli dohodnute, po prevode na ucet nakolko na dobierku neposielam. Zrazu napisala, ze perinka je mala a tak si ju nezoberie. ☹

lamadore
5. máj 2011

Dnes ma požiadal o pomoc michaltancos@post.sk ohľadom oblečenia pre slabšiu rodinu,ktorá je bez peňazí a nemôže kúpiť hračky a oblečenie pre syna Tomáška.Ako som už postrehla,že niektoré mamičky už s ním mali dočinenia a je na čiernej listine,rozhodla som sa nereagovat.

tunylyk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
5. máj 2011

pridávam neregistrovaná dana krsiakova , mail 50danuska50@gmail.com. Je to 14 ročná žaba, ktorá si kráti deň vypisovaním na inzeráty, pýta sa, zjednáva cenu a potom dodá, tak nič, ja mám len 14 😠 A v noci mi zase len tak písala. Tak ani nereagujte 😉

akika722
5. máj 2011

pridavam neregistrovanu....kopirujem editamakulova@post.sk - editamakulova (neregistrovaná/ý) - Dnes o 13:36
Nová správa
rujmki aj svetri oblecenieeeeeeeeeeeeeee ani hracki mimu kupit nemoze lebo nemame penize na nove veci a namje tasko ze nic nema zme taka slapsi rodinka prosim vas pomoste mojemu sincekovi budem vam vdacna z pozdravom tomasko sa vola moj sincek

julianka777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lamadore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska3
6. máj 2011

prispievam do fóra na nezodpovednú kupujúcu mamičku vystupujúcu pod nickom majamino - mária kotlárová, kozárovce 584, psč 935 22. objednala si u mňa veci a za 4 dni nieje schopná sa ozvať či poslala €. napísala len, že má záujem a veci chce, potom 2 dni nič, potom že ich zoberie nech pošlem č.ú. že peniaze prevedie, a zasa nič hrá mŕtveho chrobáka aj keď viem, že je aktívna - viac sa neozvala. mal s ňou už niekto skúsenosti!!!!!!!!! predsa keď niečo veľmi chcem tak sa o to aj snažím.

luciebx
6. máj 2011

ja mam spatnou zkusenost s pani nick foglici... v pulce brezna sem si objednala hracku.. pani mi tyden na to psala ze se omlouva ze to stale neposlala ze je v nemocnici a ze nevi kdy ji pusti.. tak rikam ok.. chceme to az na pulku dubna tak snad to bude ok.. ale od ty doby nic.. pani nakonec pry z nemonice psala ze at zavolam jejimu manzelovi dala mi cislo a ze se domluvime ze kamaradka je ze stejneho mesta kde jsou oni ze si hracku vyzvedne a ona mi ji posle pac on je doma sam se 3 detma.. no manzel tel zvedl ale slibil ze hracku v pondeli posle.. no a je to mesic a stale nic.. v zacatcich pani slibovala ze kdyztak vrati penize.. a do ted nic.. tak nevim nevim.. tohle se mi nelibi.. jedna se o blbych 500korun.. ale i tak je to hnus.. takhle okradat lidi a jeste slibovat a nakonec nic.. 😠

sendynka01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
icokoo
6. máj 2011

pridavam na ciernu listinu predavajucu pod nickom sandrikg kupila som od nej detsky horsky bicykel ona peniaze dostala ale ja uz tovar nie neozyva sa mi nic nereaguje. je na nu podane trestne oznamenie. vystupuje pod viacerimi nickmy takze pozor

marionna
6. máj 2011

@jancia ,ona sa vola Klaudia rovenská a je to najväčšia na okolí..

katik80
6. máj 2011

pridavam na čiernu listinu aj ja predávajúcu pod nickom motylik222, u ktorej som si objednala tovar a dodnes mi neprišiel, vôbec nedošiel do môjho mesta čo som si zistila aj na pošte. Len mi mladá vypisuje, či už to mám, ako sa mi to nosí, či som spokojná adt, a popri tom už ubehol mesiac, takže ja už ani nič nečakám že pride. Len som prišla o peniaze aj o tovar. Je to slovo proti slovu že ona mi to poslala a ja si myslim , že nie.

akika722
6. máj 2011

komunikacia:kopia: editamakulova@post.sk - editamakulova (neregistrovaná/ý) - Včera o 13:36
rujmki aj svetri oblecenieeeeeeeeeeeeeee ani hracki mimu kupit nemoze lebo nemame penize na nove veci a namje tasko ze nic nema zme taka slapsi rodinka prosim vas pomoste mojemu sincekovi budem vam vdacna z pozdravom tomasko sa vola moj sincek

akika722 (24, okres Trebišov)
pas užívateľa

Registrovala sa 12. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 8741 príspevkov a 76 inzerátov.

* Samko má 9 mesiacov
* Patrik má 3 roky

https://www.youtube.com/watch?v=VNF_sZDr8p4


(Včera)

Ja - Včera o 19:16
na net mate???
Avatar Empty
editamakulova@post.sk - editamakulova (neregistrovaná/ý) - Dnes o 15:00
Nová správa
to neje sas net toje sestrin
😀 😀 😀

moudivlacek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz