Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

kala33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkasulovcova
6. aug 2011

Dalsi nespolahlivy nick...evita49....dohodli sme sa na kupe, poslala som adresu, ona slubila ze nasledujuci den posle balik, kedze balik 4 dni neprichadzal, tak som ju znova kontaktovala a ona ako keby sa nechumelilo mi odpisala, ze mi nec neposle, lebo si to rozmyslela a predava tovar inej osobe. Avsak sama sa neunuvala dat mi to vediet. No a na margo predavajucej...spominany tovar ma stale v inzeratoch aj ked ho uz podla nej predala.

misicka2207
6. aug 2011

POzor na Magdalenu Gregorovicovu z Brratislavy je to klamarka a vyberava zena clovek jej da nieco co najlacnejsie a ked jej to nesadlo vyhraza sa mi a nazvala ma podvodnickou a spinou::

jania023
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofokleska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankanelka
6. aug 2011

Pridam sa aj ja, baby, ide o Ingridu Lukáčovú z Trebišova, ak by ste aj videli niekde v casopise jej inzerat: chce len zadarmo za postovne ale ak jej nedonesu balik priamo domov, vyhovara sa, ze listok v schranke nemala a na postu sa pytat nepojde, lebo nema cas. Ja som jej posielala dobierkou a musela som zaplatit postovne 2x, cize za nic 5 Euro v kosi. Mohla som malej nieco kupit a nie ich len tak vyhodit do kosa 😠

misicka2207
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misicka2207
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
waitinka7
7. aug 2011

Dajte si pozor aj na tuto, zrejme je to klamarka. chimena123@post.sk - chimena123@post.sk (neregistrovaná/ý) - 21. júna o 13:05 PROSIM VAS PEKNE NEPDARUJETEMI TU SUPRAVKU PRE SINCEKA VELMI SAMI PACIA ELE NEMAM NA POSTOVNE A ZME TAA SLAPSIA RODINKA ON ESTE NEMAL NIGTA TAKU SUPRAVKU CHCEL BISOM ABI MAL RADOST ZNEJ PROSIM VAS PEKNE POMOSTE MU

klody1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marosko08
7. aug 2011

dievcata,dajte si POZOR ☹ na bublinkaaa111 😠 okres Zilina,kupila som od nej cosi za 15e,poslala som to hned na jej ucet,stihla mi napisat,ze jej eura dosli,ze posiela balicek a do dnesneho dna nic nedoslo,je to dva tyzdne.aj inzeraty,ktore mala,ma zmazane vsetky,ani sa mi neozyva....malemu aj nozicka vyrastie s tych botasociek...jeduje ma to.ak niekto toto dievca poznate,prosim,informujte ma,alebo ju osobne,ci mi ich konecne moze poslat.dakujem.kata

waitinka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuska16
8. aug 2011

takze pridavam aj ja neregistrovana lenka birtusova nakupila u mna veci za 9.60eur poslala som jej cislo uctu a uz su tomu dva tyzdne a peniaze nikde 😠

liviadanova
8. aug 2011

Dobrý večer, chcem upozorniť na pani s nikom jajuska12, kúpila som si od nej saténovú perinku/fusak na zips za 10 € a prišla mi perinka, ktorá bola zadubená, od bielej farby mala ďaleko, so žltými-prepotenými fľakmi na zadnej strane - čož by ani tak nevadilo a podarilo sa mi to vybieliť, no perinka bola na jednej časti pozatŕhaná- čo sa už opraviť nedá keď chýba látka 😠 Písala som jej už niekoľko emailom, no peniaze mi vrátiť nechce, vraj cena 10 € je tomu primeraná, no myslím si, že takú perinku by nechcela žiadna mamička ani za polovicu ☹

macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
momusa
9. aug 2011

Dobry den,aj ja chcem pridat jednu skusenost,je to pani Varinska /neregistrovaná/ z azet.sk tiez si u mna povyberala vecicky skoro za 18e a este sa opytala,ci by som nadala nejaku zlavu,ked chce tolko veciciek,tak som jej vyhovela,ze postovne zaplatim ja a ona povedala ze dobre,aby som jej poslala cislo uctu.Ani som jej ho nestihla napisat a o dve hodiny mi pisala,ze uz nič nechce 😠 a to nebolo prvy krat,urobila to aj kamaratke ☹ je to smutne,lebo clovek sa musi zaoberat a obera sa o cas takymito ludmi ☹

krasnulka
9. aug 2011

Emilia Blahušiaková, Ľ.Štúra 2047/21, 026 01 Dolný Kubín. Predavala tenisky uviedla velkost 26 a vnutornu dlzku 18 cm. Ked som sa jej spytala, ci ta vnutorna dlzka je tých 18 cm, povedala ze ano a to cislovanie velkosti 16 na topanke je asi chyba od vyrobcu. Topanky mi prisli a vnutorna dlzka bola 16 cm a nie 18 cm ako ma ujistovala. Zamerne ma oklamala.

krasnulka
9. aug 2011

miriamsch-neseriozna predavajuca. Na tovar som cakala tyzden-vraj ma cestu tak privezie. Dohodnute sme boli na nedelu. V sobotu vecer sa pytam, ci to plati, samozrejme ze odpisala ze ano. V nedelu okolo obeda mala prist ale o pol jedenastej napisala, ze z rodinných dovodov prilbu nepreda. Na to prisla az v nedelu? Cely tyzden o tom nevedela a celu tu dobu, co prilbu predavala? Neodporucam 😠

krasnulka
9. aug 2011

@waitinka7 podla toho pisma a gram.chyb mi pripomina oliviu hajasovu aj ona ma "sinceka"

waitinka7
9. aug 2011

presne, napadlo ma to hned, ked som dostala mail od olivie....bude to asi jedna a ta ista....len zabudla napisat, pre boha vas prosim....(to ona rada takto zobre).

waitinka7
9. aug 2011

@krasnulka
presne, napadlo ma to hned, ked som dostala mail od olivie....bude to asi jedna a ta ista....len zabudla napisat, pre boha vas prosim....(to ona rada takto zobre).

krasnulka
9. aug 2011

@waitinka7 vidis, na to som uplne zabudla, ano, este to jej tam "chibalo" 😀

martina21fly
9. aug 2011

mam dalsiu NICKU ...poslala som dobierkou nohavice ako nove len za 1,70 znackove a pani MARIA BOLLOVA chcela to uz aj s postou,uz tyzden neviem kde mam balicek,len mi dnes napisala ze to neprebrala ze co mala robit?zda sa mi nejaka divna.ako keby nerozumela slovensky.co som cerveny kriz aby som niekomu posielala zdarna veci,no nie?tu je jej meno ako tu je registrovana a adresa,nic tam neposielajte,je neseriozna a nespolahliva-NEODPORUCAM! maria bollova,jana bottu 14,filakovo,98601!!
marycsuj@azet.sk,

martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rimi26
9. aug 2011

Ahojte baby ja neodporúčam túto kupujúcu kamoska781@azet.sk - marta kivonova (neregistrovaná/ý) a chcela poslať dobierku na túto adresu: Daniela bartkovjakova oravske vesele 771 02962 namestovo. Dobierku si neprevzala a tvrdila, že si ju pôjde prevziať vraj má toho na pošte viac a vraj to objednala sestra a podobné výhovorky. Stálo ma to 4,50 eur. Utratila som to len tak na poštovnom, lebo niekto si nevie zrátať dve a dve. U mňa s nakupovaním skončila. Nedajte sa tiež nachytať.

teza1208
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasnulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz