Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

vevaprva
28. sep 2011

neodporucam registrovanu laurita6,pripajam sa tiez so zlou skusenostou, este sa mi to nestalo az teraz, pred vyse mesiacom si zajednala veci, peniaze vraj poslala prevodom na ucet, pisala som jej ze peniaze neprisli a ona ze sa na to pozrie a da mi vediet, a zasa nic, tak som opat pisala ze co a ako ci ma este zaujem a ze mi ich posle sekom a opat nic, ani raz nedorazili peniaze

olifcek
28. sep 2011

ja mam s nikolou oborilovou dobru skusenost. Len nema, podla jej slov, pristup na net kazdy den. Aj odomna chcela dobierku, sice to bola maria, ale ja som odmietla, tak to slo po pripisani penazi na moj ucet klasicky, na adresu nikoly a nebol problem. Tak asi ozaj jej prisiel balik, ten odomna.

anetaadam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubka8386
28. sep 2011

monika zvarova, chcela kocik, poslala adresu, ze na dobierku jej to viac vyhovuje....kocik sme poctivo zabalili a poslali, zaplatili drahe postovne a mila pani alebo slecna ho odmietla prevziat a viac sa neozvala .... ach do certa s takymito ludmi

bartokami
28. sep 2011

neregistrovana jana zigova,chcela podklady k platbe a uz sa viac neozvala....NEODPORUCAM

moncicatko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moncicatko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dandeska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janus32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angel22
29. sep 2011

Dalsia z tych, ktore si myslia, ze si maminky tlacia peniaze v pivnici. Pozor na pani DANU HORVATHOVU z Levic. Napriek tomu, ze som jej pisala, ze mam zle skusenosti a nerada posielam na dobierku nechala si poslat veci a neprebrala - postovne 1,8 + platba za vratenie listu 1,2 😖

stanislavao
29. sep 2011

tato ma chcela okradnut marinko1988

stanislavao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angel22
29. sep 2011

No tak dnes druha dobierka ☹ ☹ ☹ Pozor na KLAUDIU HERBERGEROVU z Bratislavy. Jedno je iste. Dobierka NIKDY VIAC !!!!! Uz sa nenecham ukecat na smutne reci, ze nie je IB ci podobne kraviny. ☹

zuzikkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angel22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjeliklienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dosa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
29. sep 2011

damy, diskusia o skusenostiach prebieha o temu dalej... 😉

v zaujme prehladnosti sem piste, prosim, iba nick alebo meno, email a dovod, preco je dotycna osoba nespolahliva. vsetko ostatne bude vymazane!

iplusr
29. sep 2011

mozes prosim pridat j.pillarova@centrum.sk
Jana Pillarova, Spisska 37, Poprad 05801
je to sice z mojasvadba, ale aj tak...
objednala si u mna zavoj s tym, ci jej ho nemozem poslat rychlo, lebo ma uz tuto sobotu svadbu a ze peniazky mi posiela. zavoj som jej v dobrej viere este v ten den poslala 1. triedou. je to uz vyse mesiaca a peniazky mi dodnes neposlala. Najrv komunikovala, ze nechape, kde je problem, ze jej z uctu odisli a bola sa pytat aj v banke. Ked som jej napisala, nech posle detail platby z internetbankingu, viac sa neozvala.

elena27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monulicka
30. sep 2011

No a ja pridavam nespolahlivu kupujucu s nickom macko24. Nechala si rezervovat tovar, po 4 dnoch od nej stale neprisla platba a kedze sa ozval dalsi zaujemca, tak som ju vyzyvala nech sa rozhodne tak ci onak. Samozrj.ziadny obraz ani zvuk 😠 a je aktivna, kedze tu vcera popridavala nove inzeraty 😖

pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smreko3
30. sep 2011

NEODPORUCAAAM predavajucu domeenika,nakolko som mala vazny zaujem o ciapocku od 26.8. a nakoniec zistim ze inzerat je zmazany 29.9. a ani farba ani zvuk,ze sorry ty naivka uz to neni aktualne 😒 ,prikladam nas dialog...

Ja - 26. augusta o 22:47
Dobry den,poprosim keby ste mi poslali rozmery ciapocky,vysku a akej farby je ,na fotke sa zda ako cervena,vopred dakujem 🙂

Ja - 2. septembra o 22:09
Dobry den,je este aktualna ciapocka ?

Predajca (domeenika) - 3. septembra o 08:35
Dobre ranko, prepacte zabudla som na Vas, ciapocka je jasnej cervenej farby. sirku mate udanu, vysku vam este zmeriam a dodatocne poslem, nakolko teraz sa ponahlame k nasim.. budem sa snazit cim skor.. prijemny dnik

Ja - 3. septembra o 08:54
aj vam dobre ranko,ok budem teda cakat,prijemny den prajem 🙂

Ja - 14. septembra o 23:02
dobry den,ako neviem je teda ciapka na predaj?mam vazny zaujem o ciapocku,len cakam,aby ste mi poslali vysku ciapocky ...

krasnulka
1. okt 2011

Renata Tothova, Tehelná 54, 966 81 Žarnovica
2 x ma ujistila, ze poslala platbu a ta samozrejme neprisla. Nakoniec napisala, ze uz nema zaujem.

monika.v
1. okt 2011

neodporucam "slavuliatko" objednali sme, zaplatili a tovar neprisiel. aj s vratenim penazi bol problem, nakoniec po vyhrazkach sa pani uracila ich poslat.

poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankohrasko
2. okt 2011

neodporucam nick lilka4811 mala zaujem o tovar zadarmo, do 2 tyznov nebola ochotna zaplatit ani postovne! Stale tvrdila, ze peniaze poslala, dodnes neprisli (asi cakala, ze jej to poslem na vlastne naklady!)

suezana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smreko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz