Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

sherilin007
11. okt 2010

Ahojte mamicky..No mne sa nanestastie tiez stala neprijemna situacia.. 😒 .Pani s nickom jadabi - 29. septembra o 17:15 si objednala dvoje znackove botazky ktore som jej poslala dobierkou tie mi prisli spet -s konstatovanim adresa neplatna bud si zomna niekto vytrelil alebo neviem(musela som davat z vlastneho vrecka aby sa mi vratili spet cena bola 6.60E ☹ ☹ ☹

suzik77
11. okt 2010

ahojte, rada by som tymto varovala maminy pred slecnou (pani), ktorej som sice neposielala veci prave na zaklade bazaru z MK, napriek tomu vas rada upozornim. na zaklade isteho inzeratu si odo mna kupila ista pani
zuzana cyprichova (za slobodna janikova) zo Zavaru
nejake vecicky. uviedla, ze radsej dobierku, lebo ze nema doveru v ludi. tak som jej to poslala, balik za tych 18 dni neprevzala, uviedla, ze bola na poste a tam vraj balik nie je. ja som dala reklamaciu, posta mi obratom oznamila, ze mila pani takmer ziadnu dobierku nepreberie. ze prebera baliky, ktore na dobierku nie su (a teda ich vopred uhradila). balik sa mi vratil s peciatkami Zavaru, a teda tam musel byt! stalo ma to 3,50 (2,50 dobierka + 1,- vratenie balika - dobierky). takze si davajte pozor, je mozne, ze mila slecna-pani je registrovana aj tu na MK!!! 😠

krasnulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
murinka
12. okt 2010

@krasnulka toto napis dotycnej pani ako hodnotenie 😉 tato tema je ,,urcena,, pre nezodpovednych kupujucich resp. predavajucich 😉

krasnulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
murinka
12. okt 2010

@krasnulka 😉 🙂

krasnulka
12. okt 2010

@murinka 😉

wnelia
13. okt 2010

Neodporúčam Kristínu Rybárovú Zemianske Kpočany 😢 telefonicky sme sa dohodli na dobierke, prisahala aj na Boha, že ju preberie a nakoniec sa mi vrátila 😢
Ďalšia- Jaroslava Vaňková, Adam Kos-je to jedna a tá istá osoba, pozor na ňu!! Pochádza z Batizoviec/Poprad- neodporúčam 😢

zuzu_z
13. okt 2010

taky mám zkušenost z jiné inzerce, ale je možné, že je "paní"registrovaná i zde:
Anna Kudrnáčová z Trutnova (email mysinulinka@seznam.cz)- 3měsíce mě natahovala o peníze, vymýšlela si různé nesmysly - nakonec to završila tím, že spletli číslo účtu a ona už nemá tolik peněz a že to mám prodat někomu jinému. Byla jsem hloupá, že jsem jí věřila a počítala s penězi, ale už jsem poučena...
když tu čtu zkušenosti, tak vím, že na dobírku raději posílat nebudu 😉

kiko2807
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
murinka
20. okt 2010

@kiko2807 ja by som jej dala aj hodnotenie 🙄 bohuzial toto sa nerobi 😠

kiko2807
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucenek
20. okt 2010

Bohužel přidávám nespolehlivou nakupující
Petra Peterová z Prosenice, objednává a neplatí...na dobírku neposílám a jsme ráda, že jsme odolala a neposlal dříve, zbytečně blokuje zboží......

terak
20. okt 2010

Holky tak proc si nedate do podminek treba: platba na ucet predem, blokace zbozi maximalne tri dny. Ja vzdycky kdyz neco kupuju, tak hned po platbe jeste posilam kupujicimu potvrzeni z banky, protoze do nekterych to muze jit delsi dobu, zvlast pres vikend. A teda jeste jsem nikdy nenarazila, ze by mi nekdo neco poslal na dobirku, vzdycky s platbou predem. Jasne, je to risk, ale je potreba si precist hodnoceni prodavajiciho. Pak to byva v pohode.

Ja jsem ted mela spatnou zkusenost taky s jednou pani, co prodavala kocarek teutonia s fusakem. Kocarek prodala a me slibila fusak. Prosvihla jsem nekolik jinych fusaku v bazarku. Po mesici jsem pani psala, co teda a ona ze ma nemocne dite, ze byli v nemocnici. Tak jsem ji psala, ze to samozrejme chapu, ze nespecham, ale jen chci vedet, jestli to plati. No a co myslite? Napsala ze plati a kdyz jsem znovu po mesici urgovala, tak ticho po pesine. Asi nema cenu past jeji nic, protoze nema zadny prispevek v diskuzi, tak sem asi vubec nechodi.... ale problemy jsou proste oboustranne.

@kiko2807 Tohle bych zase nebrala jako podvod, muze se to stat a hlavne, kdyz ti o tom napsala. Jsme lidi, staci se prece domluvit ne? Asi by bylo horsi, kdybys ji ho poslala a ona si ho nevyzvedla, nebo nezaplatila.

kiko2807
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terak
20. okt 2010

@kiko2807 Ja to chapu, ale tak bohuzel ... nesmis byt duverivy blbec ☹ A to ted nemyslim vubec ve zlem, ja jsem taky takova, ze lidem verim prvni posledni. Ale fakt zavest nekompromisni pravidla. Mas zajem? Ok, jeste ten den poslat potvrzeni o platbe z banky a zbozi poslat az pote, co ti dojde platba. Jinak to asi nejde....

kiko2807
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiko2807
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terak
20. okt 2010

@kiko2807 Njn bohuzel :( A zkousela jsi to dat i na jine bazary?

juicyluu
20. okt 2010

nechapem ludi co si objednaju dobierku a potom si ju nevyberu. ☹
aj ludi co napisu ze maju zaujem, pytaju si cislo uctu a potom sa po nich zlahne zem a ani nenapisu ze uz tovar nechcu.

val007
20. okt 2010

No mne sa stalo už viackrát, tiež podobná vec. Niekto si chce kúpiť vec, všetko si dohodneme, už mi majú prísť peniažky a v tom ... Prišla sestra a kúpila mi, lebo vedela, že zháňam, alebo práve sme dostali podobný, tak už nechcem, alebo mali sme na návšteve kolegov a kúpili mi.... a to nie vždy napísali akože kupujúce sami. Ja som už čakala platbu, našťastie som nepodlala balíček vopred a keď píšem, že ešte mi nič neprišlo, či sa niečo stalo, tak potom tieto odpovede. Ešte keď sa mi to stalo tak dva krát, tak som tomu aj verila, ale potom ma to už prešlo. No čo už, ľudia sú všelijakí.

kiko2807
21. okt 2010

@terak ano, mam to asi po celom nete 😀

livijja
26. okt 2010

mafo86 neodporucam , mala zaujem o tovar od 10 a nic ziadna odozva namiesto toho som dostala ja neg referenciu ho c neviem za co

ani3012
27. okt 2010

@livijja záujem mal od 10 .10. a 14. 10 (čo nie je až tak strašne dlhá doba) ste mu vy prvá napísala negatívne hodnotenie,načo reagoval mafo86 -to len pre poriadok
Ja mám tiež takých kupujúcich,že sa spýtajú, viac sa neozvú,ale preto sa negatívne hodnotenie hneď nedáva......

livijja
27. okt 2010

@ani3012 mafo86 - 4 hodnotenia - 9. októbra o 18:36
mam zaujem o tento paplonik,poprosim zaslat na adresu-Ales Makula,Hotel Banik,nam.Sv.Martina 9,Holic-90851 dakujem pisala som viac krat ci ma zaujem a nepisal, nepisala neviem vobec ci je to mamicka alebo otecko , a napise mi neg referenciu za to ze vobec nemala zaujem? ako nechapem, mal a zaujem aj o kratasky a ak napisem adresu tak mam naozaj zaujem nie? a nie potom mhram mrtveho chrobaka , a tvrdim ze som nic nechcela

ani3012
27. okt 2010

@livijja hej máš pravdu,ale neg. referenciu si písala ty prvá a v tvojom príspevku to vyznelo tak ,akoby ti ho napísal on-pritom len reagoval na tvoje hodnotenie.Chápeš ? 😅
Ja som tiež mala jednu kupujúcu,som jej nabalila do balíka za 4 eura vecičky + dva krát toľko čo nebolo fotené navyše,len aby som sa pozbavovala vecí,lebo sa mi to nechce predávať ,už som mala aj adresu napísanú na balíku,keď mi napísala,že peniaze mi popredu nepošle,že je to nejaké divné 😝 Bolo to na MMB

benne
27. okt 2010

@livijja ja som už mala niekoľko "mrtvych chrobákov", neriešim, po 2 dnoch automaticky mažem záujemcu, ved ak sa ešte spamätá a vec tam bude, tak on/ona si ma nájde, nie?

jarunka111
27. okt 2010

@benne asi to takto budem robiť aj ja, ale tiež ma to riadne vytáča. Práve skončila komunikácia s jednou pani a dosť ma vedia znechutiť ľudia, ktorí niečo chcú, dohadujú sa na cene, ja im vyjdem vždy v ústrety, pošlem číslo účtu!!!! a potom sa po nich zľahne zem 😠 Chcela som jej písať neg hodnotenie kvôli neserióznemu jednaniu, ale kašlem sa na to, nemám chuť sa potom tu s niekým naťahovať. Tak všetkým prajem len dobrú spoluprácu (aj keď to asi nie je možné). 🙂

berus222
27. okt 2010

ja robim to iste, co benne

benne
27. okt 2010

@jarunka111 ja to mám aj v podmienkach, aby mi potom nik nemohol nadávať, prípadne písať neg.referencie. Už sa mi dokonca raz stalo, že som bola dohodnutá s pani, že sa mi ozve, ked jej prídu peniaze na účet a bolo ticho, písala som jej a ozvala sa po týždni, nech sa nehnevám, lebo jej zomrel otec!! ☹ aj na to treba myslieť, všetci sme len ľudia (pani si potom dohodnuté veci normálne kúpila, zaplatila)