Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

ladykiler
7. dec 2011

moje špatná zkušenost milushka88, poslala jsem peníze za kočárek. Ten měla poslat 1.12. a ted nemám peníze ani kočárek a paní již nereaguje.

janninn
7. dec 2011

Pridávam ďalšiu nespoľahlivú- "Zuzana Bižova" <zuzana.bizova@centrum.sk - objedná si tovar, vypýta podklady k platbe, že určite pošle peniažky a ani po týždni nič, horko ťažko odpovie na správy, že musela kúpiť iné, ani je mi ľúto....

sisula78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
localoca
8. dec 2011

07smolinka07@azet.sk - dominika bendikova (neregistrovaná/ý) - Dnes o 14:16 Nová správa
"pani bola som zaplavena manzel ma opustll nieje ma vystat na obleceni poslite mi to prosim zadarmo ja co poberam rodicovsky prispevok tak platim elektrinu a plyn zo srdca vas prosim zmilujte sa a poslite mi to zadarmo"
sami zebraci

traktor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benne
8. dec 2011

07smolinka07@azet.sk - dominika bendikova (neregistrovaná/ý) vkladám tú istú, čo v príspevku nado mnou, píše totožný text 😠 😠 😠

alechandrab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bajti1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mysky
9. dec 2011

Pridávam ďalšiu nespoľahlivú kupujúcu, ktorá adresu a vraj aj peniaze poslala No asi si myslela, že som Ježiško a balíček jej pošlem pod Vianočný stromček zadarmo karasova.klaudia@gmail.com - Klaudia karasova (neregistrovaná)

zuzanka1309
9. dec 2011

Pridávam negatívne hodnotenie, neregistrovaná - marelakovacova@zoznam.sk , Marcela Kováčová 951 54 Malé Chyndice 42, chybu som urobila ja, že som poslala vecičky skôr ako prišli peniažky ☹, ale je to neseriózne, človek tu dáva "symbolické ceny" a ešte aj poštovné som zaplatila ja. Nech jej vecičky poslúžia...

frisbee
9. dec 2011

simona55....za dva roky nie je schopná zaplatiť svoj dlh ani po opakovaných urgenciách a sľuboch.

benne
9. dec 2011

lenka.danielka@azet.sk - lenka kinačova (neregistrovaná/ý) - Dnes o 14:34 - opäť hromadné žiadosti pod inzerátmi viacerých užívateliek.. sveter či balík letného oblečenia, berie všetko, dajte si pozor, dobre si premyslite čo a komu budete chcieť darovať 😉

kvetkak
10. dec 2011

Ja pridávam takisto už spomínanú karasova.kaludia@gmail.com. Ja som jej takisto poslal hračky aj poštovné som zaplatila, napísala že peniažky poslala a doteraz nič nemám. ani hračky ani peniažky. takisto bola to moja chyba že som to poslala skôr ale bola to symbolická cena... toto sa fakt nerobí..

kvetkak
10. dec 2011

taktiež som mal problémy s maminkou2910 ktorá nás viaceré maminky chcela okradnúť.. .ale našťastie sa asi uvedomila a všetkým nám tu vrátila peniažky...

bajti1234
10. dec 2011

@bajti1234 zuzka hraskovie - beriem späť, ze je nezodpovedna...doslo k velkemu nedorozumeniu

laura28
10. dec 2011

pridavam (neregistrovanu)Jarmila Dovičáková- jdovicakova2@gmail.com , objednala si u mna botasky aj rifle, vystelku z botasiek som nafotila aj s metrom, napisala, ze berie, poslala som ucet, ze hned uhradi, po tyzdni som jej napisala, ze nic neprislo a ona na to, ze synovi budu botasky do jara male, takze neberie........ a co rifle? dodnes ziadna odpoved, takze neodporucam!

kala17
10. dec 2011

dobrý večer pozor!! spomínaná karasova.kaludia@gmail.com mení adresy kostolište 45,alebo m.rázusa 23 malacky ...poslala som jej upratovací vozík pre deti? bolo to v piatok vraj už odoslala peniaze a v pondelok mi nabehnú ,.posielala som v ten deň viacej vecí tak som poslala aj jej /dôverovala som/, včera som si o nej vyhľada aká je neplatička a podvodníčka,,mladá baba je aj na fb kladia karasová v mikulášskej čiapke..škoda že kvôli takým ľudom ako je ona sa mení názor aj na ostatných

kala17
10. dec 2011

tak isto mám zle skúsenosti s Mária35/ Emília Tarandová,hospodárska 88,trnava neprebrala si dobierku robot za 12,-€ a pritom v emailoch klamala a tvrdila, že už som to vyplatila a čoskoro mi prídu peniaze..samozrejme balík prišiel späť po 4 týždňoch a znova platba 1,90 € navyše ...ja som asi charita! ,ale tých čo drzo prosia o určitú vec s mojej ponuky /hračky/ tých mam cca 2-3 denne , alebo výmena neexistuje ja pošlem a oni nie ,ved ja predávam hračky nie rozdávam..

bartokami
11. dec 2011

@kala17 na fb je iba jedna v mikulasskej capici,ale ma ine meno,je to ta?????Lucia Karaska Karasová?skus to tu opravit...

kala17
11. dec 2011

íky idem sa nato pozrieť ...... opravujem, lebo naša neplatička si dnes zmenila foto s mikulášskou čiapkou už nebola in foto vid na http://sk-sk.facebook.com/people/Klaudia-Karaso...

acikaa
12. dec 2011

neodporucam bejbinqa229 - dala si u mna rezervovat kocik a ani sa neozvala...cakala som tyzden po termine ci nahodou - NIC - ani na moje reakcie nereagovala... a medzitym som mala zaujemkynu takze kocik som mohla mat predany !!!!

ivulkasve
13. dec 2011

nespolahliva klaudia karasova kostoliste 45 90062 kostoliste, najnovsie pise z mailu marian.majersky@gmail.com

myra33
13. dec 2011

roberta245...OTRAS....!!! Varuj dušu 😉 , jej adresa 245 malice ...podľa mňa je táto osoba na úrovni debilizmu, čo je lekársky termín, nie nadávka!

ivulkasve
13. dec 2011

pridavam sa tiez ku myra33 s roberta245 je tazka komunikacia

dadus277
13. dec 2011

pubertacka17@azet.sk - dominika bendikova je to ta ista co aj smolinka07@azet.sk.pozor NA NU!!!!

kala17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uhrikovci
13. dec 2011

ingusa777@azet.sk neodporúčam nič rezervovať...držím skoro dva týždne pozastavenú súpravu...sľubuje že peniaze pošle a nakoniec sa neozve.

mareli
14. dec 2011

neodporucam p. annu malikovu, zapotočna 1062, šaštín-stráže. neprevzala dobierku a ako vidim v hodnoteniach tak v rovnakom case si dala poslat dobierky dve a neprevzala ani jednu. s takymito ludmi obchodujte radsej len po predchadzajucej platbe na ucet.

janette4
14. dec 2011

Bohužiaľ tiež sa musím pridať s nespoľahlivou záujemkyňou:
megan87@centrum.sk - Danka Mažgútová (neregistrovaná/ý) 1.11.si zajednala tehotenský pás,každý druhý deň mi písala,že peniaze už pošle,medzitým som mala ďalšie 2záujemkyňe.peniaze neprišli,pani sa neozýva,18.11.mi došla trpezlivosť a pás predala najbližšej záujemkyni 😒