Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

bendy
7. mar 2012

livi55 nespolahlivá kupujúca, 2tt som jej držala vec, potom napísala že zaplatila lenže ani po týzdni som od nej nič nevidela a na moje správy už nereagovala

timea4
7. mar 2012

ospravelňujem sa ale nie norma5 ale norma 05 🙂

a2303
7. mar 2012

@lyenka tá istá osoba, neprebrala dobierku 😠

majka280208
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanika1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanula11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stella231
7. mar 2012

Tak maminky ja pridavam novu predavajucu - mirka1912 - , ktora sice u mna nič nekupila 🙂 ale vraj ja som jej predala ,ružový kabátik a tričo, čo ani v ponuke nemam.. pritom ona ma syna maťka , tak neviem komu to akože kupovala , a registrovana je len nedavno od februara... udelila mi už piate zle hodnotenie !! dala som si ich zmazať ,v ysvetlila som jej ze to nie som ja..ale stale mi strpčuje život..vytočilo ju že ich mam zmazane tie hodnotenia, tak mi udelila ďalšie... no je toto normalne..ak su ine maminky ktore s nou maju skusenosť nech ju admini zablookuju !!!

ilona2012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanula11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmfs
7. mar 2012

Ja som poslala saty na dobierku tejto uzivatelke - ninkaa89 - balik neprevzala, ani na moje spravy nereagovala.

annie13
7. mar 2012

@mmfs ma to kopec negatiek dokonca ze aj trestne oznamenie aj ja som s nou mala zlu skusenost

hanula11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanula11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bea1971
8. mar 2012

jednoznacne neodporucam uzivatelku pod nickom luckastepanovicova,je nespolahliva a samovolne si zmenila cenu samozrejme za nizsiu ,komunikacia zakazdym az na moju vyzvu,vraj uz tu platbu previedla dost davno,dodnes mi nic neprislo a nakoniec,ze si ju da bankou vratit spat,toto uz nepotrebuje dalsi komentar 😕 ,spekulacia a zavadzanie je dnes velmi v mode 😠

salma22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majuska81
8. mar 2012

mirka adamovova bottova 1149-18 01401 bytca , email adresa 13rapperka13@azet.sk - mysli si, ze jej vsetko poslem, co mi vyratuva a slubuje platbu. Cest vynimkam, ale ja uz neregistrovanym velmi neverim 😖 😖 Platba nikde a uz samozrejme ani nenapise. 😠 😠

bea1971
9. mar 2012

pridavam dalsiu neregistrovanu a hlavne nespolahlivu,ved ako inac 😠 😠 mimus0301@azet.sk romana talcikova,ma strasne velky zaujem a viac sa neozvala,ani A ani B 😖

vianne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckastepanovicova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kape
12. mar 2012

@slonik123 - neprebrata dobierka

motylik222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
motylik222
12. mar 2012

Na čiernu listinu dávam katik80 ako nespolahlivu neserioznu ,ktorá zjednáva ceny a prevezme balíky ktoré sa nedaju dokázat dokladom ,to by tak každý mohol robit pošlite my bez dokladu balík a mne akože nepríde a vy my vrádte aj peniaze teraz som zistila aká je ste žena,po roku mi tu idete písat klamstvo,vy ste tá čo klamete ,ja som vám tovar chcela poslat po 1,20€ doporučene aby som mala doklad,vy ste bola tá čo nesuhlasila a chcela poštovné po 0,50€ bez dokladu a teraz som opät ja najhoršia lebo vy klamete že nemáte nič a len tak sa to nemohlo vyparit,bez dokladu pôjdete do obchodu reklamovat tovar alebo iné?!nie takže neseriozna neodporučam u nej nakupovat!!! ☹ 😠 😖 😢 😔

2205
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tadotami
13. mar 2012

jana152@gmail.com, JANA BARKOLOVA, PEKNA 20,90042 DUNAJSKA LUZNA-pani asi prisla o vsetky koncatiny ked si nie je schopna ist na postu pre dobierku alebo odpisat na mail.dobierka neprevzata a vratena a u mna tato kocanda skoncila.

katmi
13. mar 2012

NEODPORUCAM neregistrovana - dominika savlikova (dominika1988@centrum.sk) - pani ma zaujem o tovar,ale viac sa uz neozve! 😠 😠 😠

alicia28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka28
13. mar 2012

Neodporučam Karinka2105.totalne zavadza 😒

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulik75
14. mar 2012

Neprevzata dobierka od pani MARTA TANCOŠOVA MALČICE 299 OKR. MICHALOVCE 07206-magda85...napisala na dobierku ..neprevezmem a ešte sa aj podpisala a to mi v spravach duplikovala aby som sa nebala...a vyjednavala na cene