Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

helenka25
20. apr 2012

nick krakovska a nick petulienka12 - pod nimi vystupuje tá istá zlodejka!!!

mbavlsikova
21. apr 2012

@helenka25 taktiez krakovska, naobjednavala tovar a uz sa viacej neozvala. Sposobila mi stratu cca 40€ na PRO shope.

mbavlsikova
21. apr 2012

este pre doplnenie KRAKOVSKA(Lenka Aksterova) pise ze chce posielat zasielku do UK.

denotka
21. apr 2012

NEODPORÚČAM predávajúcu EMULIENKA48792 - Andrea Vašková, Prešov
pred mesiacom som jej zaplatila za botasky, vraj poslala, z neznámeho dôvodu sa jej vrátili nazad, potom poslala druhý krát - mne tvrdí že som ich neprebrala, alebo že ich mám - po vyhrážkach s adminom poslala číslo doporučenky, poslané sú včera! Samozrejme ak je to číslo tej mojej doporučenky, lebo už jej neverím.

anetaadam
21. apr 2012

@denotka tak tato slečna oklamala už plno ľudí tu na MK,ja som jej konkretne zaplatila za kočik,ktorý nikdy nedošiel.Inak to číslo tej doručenky strieda stale dookola,má ich dva a tie dáva každemu

pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piacere
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ingrid77
21. apr 2012

petko789- tiez mam s nou zlu skusenost, IK

denotka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denotka
21. apr 2012

@anetaadam
kočík predávala z tohoto nicku - emulienka48792??? a koľko si zaň dala?

denotka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jully81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anetaadam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anetaadam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piacere
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
22. apr 2012

@natulinka ...tá istá @klauduska15022010 oklamala aj mňa,ale ja som si svoje peniaze od nej vybojovala,treba si na ňu dávať pozor..je to PODVODNíčKA A KLAMáRKA......

anetaadam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvia36
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mery.maja
24. apr 2012

pridsvam nespolahlivu kupujucu a je nou durzu.....chcela sukna vypytala cislo uctu a od vtedy hra mrtveho chrobaka,neodpoveda a penazí nikde 🙄 🙄

gumkacik
24. apr 2012

neodporucam neregistrovanu tynusa12345 eva horvathova ml.rezervuje si u mna tricko ,ze peniaze posle 1 krat som jej pisala ona my odpisala ze zabudla a na 2 krat my povedala ze som jej nedala info ze je to pre nu . ale mala o rezervovanee a napise my ze nema zaujem 3 tyzdene som mala tricko pozastavene 😒

vercka
25. apr 2012

pindo1810 neodporúčam, mesiac mala rezervované u mňa rifle, samozrejme ich nezaplatila a ešte aj klamala, že ich už uhradila, aj na mimibazáre je stopnutá 🙄 🙄 🙄

959touareg
25. apr 2012

nespolahliva s nicom @renat21 - ma velky zaujem o kupu tovaru, hned si pyta podklady k platbe a ked jej napisem a odoslem, zlahne sa po nej zem...ani obraz ani zvuk, nereaguje na moje maily cele 4 dni a popritom si veselo chodi na stranku MK a aktualizuje inzeraty. NEODPORUCAM. ☹ 🙄 ☹

felinda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patolala
26. apr 2012

neodporucam EVU CECHOVU VYCHODNA 8 MARTIN,klamala,ze jej balik nedorazil,potom ze jej nechceli vydat,nakoniec ho samozrejme neprebrala,ale pise krasne maily,neposielajte jej prosim,cau

wnelia
27. apr 2012

Neodporúčam pumablack 😠 zjedná cenu a nakoniec ani mú, ani bú 😠

acikaa
28. apr 2012

neodporucam @mariax66 poslala mi nohavice ine ake som si od nej objednala s inymi rozmermi ☹ a potom si vsetky inzeraty vymazala tak pre istotu aj adresa ak by sa registrovala pod inym menom...Maria Varadiová,Dobšinská 5,Tornaľa

majusina
28. apr 2012

neodporucam (neregistrovanu) buki55@centrum.sk !!!!

danielllka
28. apr 2012

@majusina prečo? 😕

olinkaw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz