Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

bea1971
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
littledevil
17. máj 2012

NEODPORUCAM : savrnch@wi-telecom.sk - Beata Šavrnochová, Ružomberok

danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bea1971
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rikarika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nibiru
18. máj 2012

markosova@ii.fmph.uniba.sk nespolahliva tyžden som vec rezervovala ked si po vec sla osobne stala som vonku a cakala jak ..... a ona mi zadre do telefonu že nema cas to hladat rusi predaj 🙄 🙄 🙄 a to byvam pri najrusnejsej ceste kde by trafil aj slepy!

laura2011
18. máj 2012

chcem upozornit na miminku ktora si neprevzala balik ktory tak velmi chcela a ja som len za poštovne zaplatila cez 3e je to mamička pod menom Sarka10@azet.sk alebo podla mena Lucia Conkova SNP184 Hranovnica 05916 Poprad dufam že vam to pomože 🤐 🤐 🤐 😢

mbavlsikova
18. máj 2012

DENISKA296@azet.sk - DANIELOVA DENISA - dobierku neprevzala, tvrdi ze ano, vyjadrenie posty moju zasielku pre nu stratili, ide o to ze pani klamala ze prevzala, ak by ju posta nestratila vrati sa mi urcite spät, preto pani neoodporucam. Za zasielku v hodnote 28€, mi posta vratila 12€.

macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mbavlsikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mbavlsikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mbavlsikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misellin004
20. máj 2012

pridavam neferovu mamicku jej nick je:tobias9 objednala som si u nej kabatik zaciatkom aprila do dnesneho dna nemam ani kabat ani peniaze a vobec mi neospoveda na spravy ☹

stanislavao
21. máj 2012

lupinka02111 • Holíč, okres Skalica
peniaze zobrala, tricko som nedostala a veselo ho predava dalej. komunikacia velmi zla, neodpoveda na spravy.

mbavlsikova
21. máj 2012

danielka1012 objednavka, ziadna platba, po druhej vyzve ani obraz ani zvuk. Neodporucam

janus32
21. máj 2012

pridávam maminku s nickom gitusmezeiova-predala mi nohavice-vraj nenosené,ked prisli-tak nosene boli az moc,no maminka mi tvrdila,ze ved ano,boli nosene,len nie teraz 😖 Peniaze vrátiť nechce 😠

desszi
21. máj 2012

Pridavam ako neserioznu pani Juliu Veľku zo Spisskej Novej Vsi, na koni nie je registrovana, ale objednala si u mna na inom portaly pod nickom lovely1986@azet.sk. Ziadala zaslanie na dobierku, po odoslani ani obraz ani zvuk, dobierka zatial nebola prebrata, neverim, ze bude. V pripade zazraku zmenim svoju mienku, ale zatial nie. Pisala som jej uz zoparkrat, vobec nereaguje na maily, napriek tomu, ze je kazdy den na danej stranke prihlasena. Takze tuto pani alebo slecnu neodporucam!!!!

janninn
22. máj 2012

Mám ďalšiu nespoľahlivú: michal.bodnar@vychod.net - agata cisarova (neregistrovaná/ý), objedná, sľúbi, že zaplatí a nič, tejto maminke rezervujete zbytočne...

zanika1983
22. máj 2012

Neseriozna, 2tyzdne si rezervuje tovar a potom sa len vyhovara, ze caka na peniaze - claudia821

oktavia
22. máj 2012

pridávam neregistrovanú lenusik2361@pokec.sk, Lenka Bangová, objednala si tovar, poslala adresu, najskôr napísala, že peniažky neposlala, lebo je mimo Slovenska, teraz neodpovedá ani na emaily ani na sms, a to chcela najskôr poslať na dobierku,

janulla142
22. máj 2012

pridavam aj ja nespolahlivu osobu s nickom monitta808...rezervovane mala vyse tyzdna a nic..ani nema snahu odpisat...nepochopim...

tajinkaa
22. máj 2012

boužial musím a ja pridať nespolahlivú predávajúcu nick maminqaa... zaplatila som za tovar pred mesiacom a pol a dodnes nemám tovar ani peniaze, neustále klame, že mi poslala peniaze a zavádza a navyše je nás podvedených viac tak ostatné maminky pozor!!!

eldzina
23. máj 2012

Pozor na neregistrovanu veronickahmirocka@post.sk - Veronika Hmirova. Adresa: Peter Repkovsky Za Kostolom 527/24 Zilina - Bytcica 01009 – rezervuje, vypyta si podklady k platbe, posle adresu a koniec, nereaguje! A ziadna platba samozrejme.

bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkamik
23. máj 2012

Bohuzial musim pridat dalsi nick registrovana - tatiana1029 - Ivana Kobezdova,Národná trieda 55,Košice. Objednala si veci za vyse 30 Eur, vraj zaplati ked jej pride materska a dodnes sa neozvala - ani neodpisuje na IP...

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smajlik323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz