Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mvaska
23. máj 2012

Dobrý deň. Chcem všetkých upozorniť na kupujúcu MIŠKA MORVANYOVÁ, ČABINY 117. Objednala si u mňa tovar a do dnešného dňa mi neposlala peniaze. Je to podvodníčka. Po mojom upozornení, že mi nenabehli peniaze , mi napísala,že mi to pošle šekom, ale dodnes nič. Dajte si na ňu pozor, aby neoklamala, ďalšiu dôveryhodnú maminu. 😖

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1311
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smajlik323
23. máj 2012

@mima1311
@danielllka
@pastelka74 chem napisat ze s tou mamickou sme si to uz vyjasnili a poprosila som admina nech to zmaze , len asi nejak trva 🙂

smajlik323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amouramour
23. máj 2012

ja by som rada pridala skusenost s uzivatelkou Tvojka...moja prva negativna skusenost na MK...prvotny zmatok som sice sposobila ja tym, ze mi nechtiac odisla platba 2x...avsak o vratenie som si musela napisat 2x, od zaciatku som viac menej tusila,ze mi nepride ziaden tovar a tak sa aj stalo...moja chyba, ze som si dala poslat nepoisteny balik, ale doposial posta vzdy fungovala na 100 percent a je zaujimave, ze prave tu tak zlyhala...ked som autorke napisala, ze balicek nedosiel, tak mi len napisala, ze dufa, ze pride i ked uz v tom momente bolo evidentne, ze je to bez sance, ked som opakovane vcera poslala spravu, kde som napisala, ze som nic nedostala, nedockala som sa ani odpovede, ani naznaku lutosti...tak ale mozno len mna by to trapilo a vyslovila by som aspon ucast, ze to neprislo, respektive by som aspon skocila na postu...avsak vzhladom na tazkopadnu komunikaciu som podobnu proaktivitu ani neocakavala...

stanislavao
24. máj 2012

Velkyyy pozor na tuto predavajucu
lupinka02111 • Holíč, okres Skalica
zoberie peniaze a tovaru sa nedockate. POZOR. POZOR.

loulou
24. máj 2012

Pozor na Michaela Chovanculiakova,Revolucna 1,01001,Zilina, vystupovala tu pod nickom scarletrose, momentálne je neaktívna. Tovar poslala bez môjho vedomia obyčajne aj keď som jej poslala na doporučený list, po reklamácii z mojej strany sa len vyhovárala, nekomunikovala, po upozornení admina, bola ochotná problém riešiť ale aj to samozrejme klamala. Pozor na nu je aj na iných bazárikoch

drabantovazuzana
24. máj 2012

veľká nespokojnosť s "kupujúcou" cloviecik777 - najprv sa tvári, že ide kúpiť polku bazáriku, potom sa zameria na jednu vec, okolo ktorej je 1000 otázok, pri slove PLATBA si spomenie, že nemá IB a tak chce dobierku, po vyžiadaní adresy položí ešte zo tri otázky o tovare a nakoniec sa odmlčí... Na dôraznú výzvu sa ozve - že sorry, málo času, dovidenia... NEODPORÚČAM! 😢

luly3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nibiru
25. máj 2012

@luly3 skus napisat do temy stokke a bugaboo nech vedia aj baby čo maju onho zaujem ak je na mmb aj tam do hodnoteni..

pastelka74
25. máj 2012

jednoznačne nedoporučujem pani s nickom andreak 320...najskôr že mám vážny záujem,potom chcela na dobierku,ja nie tak že pošle poštou peniaze,najskôr stredu potom v pondelok a nakoniec nereaguje vôbec....je nespolahlivá,kôli nej som si blokovala niekoľko dní inzerát....nechápem takéto mamičky,vypýta si adresu,číslo účtu a potom hrá mrtveho chrobáka... 🙄 🙄 🙄 🙄

moncs28
27. máj 2012

Ahojte maminky, nemaminky rada by som upozornila na predávajúcu pod nickom lenulienik,ktorá sa znovu zaregistrovala pod novým nickom lavanza.Zbadala som to podľa tých istých inzerátov-fotiek.Ešte pred dvoma dňami ho mala pod nickom lenulienik a teraz ich má pod nickom lavanza.
Pod zámerom výmeny vyláka od predávajúcej tovar(ako aj odomňa).Ona pritom svôj tovar nepošle a kľudne si ho inzeruje ďalej pod iným nickom.
Medzi tým tovarom som našla aj môj,ktorú som si od nej objednala(doteraz som ho nedostala pritom ja som môj poslala asi tak10 dní dozadu),vtedy ho mala ešte pod nickom lenulienik(má stiahnuté všetky inzeráty,pochybujem,že by všetko tak rýchlo predala).
Takže pravdepodobne ho ani nepošle keď ho inzeruje ďalej pod novým nickom lavanza.
Dajte si pozor,aby ste neprišli o svôje vecičky....ja som prišla o nenosené 65€ topánky(samozrejme som ich dávala za oveľa menej)☹

nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussia26
28. máj 2012

ahoj chcem vás upozornit na jednu osobu ktorá si necháva odložiť veci ako u mňa si nechala rezervovať elektrickú motorku a potom mi dala adresu aby som jej ju poslala na dobierku a ked som jej ju poslala tak mi odpísala že ľutuje ale už ju nechce a to deň predtým mi povedala že ju berie na 100%.tak som musela na pošte požiadať aby mi tovar - motorku poslali naspäť a tak som prišla o 5 eur poštovného...ani na dobierku nieje dobré posielať ,ľudia sú nespoľahlivý tak či tak takže si dávajte pozor na jednu ženu mersi24@azet.sk... Lucia

miliz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andyb25
29. máj 2012

ahojte ja pridávam mary0909@azet.sk - Marianna Kuzicová (neregistrovaná/ý) komunikácia nasl. "chcem ju kúpiť"... ja že ok či má otázky a napísala som kolko to bude s poštou. ona" dobrééé pošlite mi adresu"..... ked tak číslo účtu, nie? no a od vtedy ani obraz ani zvuk, aj napriek viacerím výzvam. Nemám rada ak niekomu poskytnem číslo účtu a on sa už neozve. Som ju aj skúšala preveriť, no nič mi na ňu nenašlo 😒

miliz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miliz
29. máj 2012

Baby pani kolenkášová po týždny uhradila ,takže je všetko v poriadku

patricia1992
29. máj 2012

neodporucam janka216 , pisla ze ma nenosene tricka a prisli mi zapachajuce ,spinave a derave tricka,cele rozparane

mbavlsikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monca571
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz