Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

martinka17
24. júl 2012

Prosím, dajte si pozor pri obchodoch s lia88, výmena nesadla-poslal tričko o 2 čísla väčšie ako v inzeráte, ako náhradu mikinu v príšernom stave.Dala som jej negatívne hodnotenie....a samozrejme za negatko mám aj ja jedno, tak radšej opatrne. 😉

aknajka
24. júl 2012

😠 😖 Dajte si pozor na túto kupujúcu: Alica Palečková, Šamorín, nick "keju"........neodporúčam poslala som "keju" - Alica Palečková zo Šamorína, alicakolcunova@email.cz, dopredu tovar a ešte mi aj vynadala, že čo chcem, keď som poslala pred zaplatením a taktiež dodnes platbu nezaplatila. Pridávam jej odpoveď na moju výzvu na zaplatenie:
"Mila aknajka,
nic ti nezaplatim uz zo zasady, nemas co posielat tovar pred zaplatenim... toto nikto nerobi, a opakujem ak, tak na svoju zodpovednost...aj adminovi som pisala, ze mi davas zle hodnotenia ako sibnuta, hoci podla pravidiel mas pravo na 1 jediné...mozes sa aj na hlavu postavit a stazovat na lamparen ty musis but fakt psycho ja som uz adminovi pisala, a kludne tuto stranku aj prestanem pouzivat pod akymkolvek nickom..evidentne sa nemas o co ine zaujimat, lebo to vyzera, ze dennodenne striehnes, kedy mozes napisat dalsie hodnotenie...zelam ti vsetko najlepsie... "
Názor na ňu si asi každá utvoríte ☹.
Snažila sa tu pôsobiť pod novou registráciou, admin jej ju však zrušil.
Dajte si na ňu pozor 😒 😒 😒

😒

aknajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aknajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofhia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubap
26. júl 2012

Nie som spokojna s predavajucou s nickom "keny 22" (Dana Onderkova). Objednala som si bundu, ktora bola vraj "nenosena". Zaplatila som, ale tovar nechodil. Po viacerych urgenciach sa ozvala, ze dala balicek poslat manzelovi a ten je na sluzobke. Po 10 dnoch balicek prisiel. Hoci som zaplatila 2 eur postovne, balik prisiel ako list za postovne 0,60 eur. Bunda bola spinava s nevypratelnymi flakmi, smrdela plesnou a vo vrecku bol lepkavy papierik od cukrikov. Takze u tejto predavajucej slovo "nenosena" znamena, ze bunda bola par rokov uskladnena v plesnivej pivnici a vtedy ju nikto nenosil. Po narocnej komunikacii poslala peniaze a zobrala spat bundu. Avsak poslala mi zase o 2 eura menej ako mala. A este chcela, aby som stiahla negativne hodnotenie.

sofokleska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisag99
27. júl 2012

nespolahlivy jozo10@centrum.sk

consuelle
28. júl 2012

miminkaya..jej nick..podla pozitivnych hodnoteni som u nej kupila kratase,par krat nosene..prišlli špinave,a mali asi 4flaky...3nevypratelne,ked som jej pisala o vratenie penazi a že uvadzala v popise bez chyb.. odpisala mi ,že to može povedat každí a že ona nič nevidela...tak to je teda skvele jednanie ..

gabika7706
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
burina111
30. júl 2012

ahojte, pozor na užívateľku "kuporska". dohodla som sa s ňou na nových adidas teniskách pre syna. komunikovala normálne až kým nemala peniaze na učte. v deň, keď jej nabehla platba na učet napísala, že je žiaľ odcestovaná na víkend pri rodičoch, že hneď keď sa vráti, pošle balíček. odvtedy sa neozvala, nemám ani peniaze, ani tenisky a ani ona absolutne nereaguje, písala som jej aj cez FB.inzerát pred dvoma týždňami zmazala. 😠 😠 😠

consuelle
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
30. júl 2012

pridávam dalšieho záujemcu...neregistrovaný IVAN19891@azet.sk Ivan Rafael....prejavil záujem o tovar a 5 dní už ani obraz,ani zvuk...už ma to nebaví,v poslednej dobe len samé klamárky...neviem čo stoho majú.... 😝 😝

suezana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suezana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1311
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suezana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
famonis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
judith793
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
judith793
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dosa
2. aug 2012

davam na ciernu listinu pani: Jana Kintlerová, M. Sch. Trnavského 22, 841 01 Bratislava - kupila som od nej detsky stan - vyslovene som sa pytala na konstrukciu, ci nie je poskodena - tvrdila ze je uplne v poriadku. opak je pravdou, stan prisiel, konstrukcia je popraskana a polepena lepiacou paskou. peniaze vratit nechce, vraj aj ona naletela! to ma byt ako aky dovod????

danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz