Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

jankah77
14. sep 2012

@csina aj moj manzel mal s Renatou Saray zlu skusenost, neprebrala dobierku (obchod prebiehal cez Bazos)

jankah77
14. sep 2012

@csina vidim, ze na pani Renatu Šaray si treba fakt dat pozor, ona si neda pokoja (z bazosa zmizla, z MK uz tiez) teraz skusa nieco nove: http://www.nitriansko.sk/?menu=detail&id_inzera... , a naposledy sa pohybovala po bazarinzercia.sk
Mozes ju skusit cez fb skontaktovat https://www.facebook.com/sarayrenata

superzabka
15. sep 2012

sonka809@azet.sk - sona Baranová- neregistrovaná....

kathy7337
15. sep 2012

Pozor na: Anna Fetkova, Košice, babyka8485@azet.sk..... Nepreberá dobierky

csina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankah77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankah77
16. sep 2012

@csina teraz som nasla toto https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/koho-oklamala-masoreta-2/ vidim, ze Renata Šaray (Masoreta) ma riadne za ušami. Inak teraz som nasla Postovu sprievodku, nebolo to par centov, ale dobierka za 8,50e (bolo to este minuly rok, a obchodoval s nou manzel, mne sa zdalo, ze to bolo len nieco za nejake jedno euro, ale nie je to tak.)

csina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
falbala132
17. sep 2012

davam na ciernu listinu uzivatelku @timea_lopesz - predala mi slapky, ktore mi neprisli, na moje dotazy, kde su sa ozvala po tyzdni a slubila vratit peniaze, vraj zajtra posle, nato tu zas tyzden nebola a potom odpisala, ze ide hned teraz poslat - zas neprisli, vsak udajne prevod trva 2 dni (to uz presli 3), a odvtedy nereaguje uz vobec. tym ze je to 5 eur, som este znechutenejsia z toho, co je clovek ochotny robit pre par korun .... to uz mozte ist rovno zobrat na ulicu.

pastelka74
17. sep 2012

Chcem upozorniť na podvodníčku najhrubšieho zrna,klamárku ...Bety sečkárová,švermu 98/2 Nemecká 976 97....prosím dávajte si na ňu poriadny pozor!!!!!!....je to niečo ako S.jenčíková z Jenkoviec.....naslubujú že uhradili a len vyčkavajú či pošlem skôr tovar......bacha na obe!!!!! 😝 😝 😝 😝 😝

eurecka
17. sep 2012

Ako by sa Vám páčilo ked sa s predávajúcou kajuska01 dohodnete na kúpe. Ona 2x zruší dohodnutú schodzku a následne Vám napíše, ža sa predalo a ešte mne dá do hodnotenia: ak mate zaujem treba kupit hned nie cakat kym vas niekdo predbehne a potom ked to predam tak pisat zle hodnotenia ☹ ☹ Ale ja som jej žiadne nedala...!!! Toto je sila. Takže chamtivosť nadovšetko u tejto predávajúcej. Pozor na to.

rora
17. sep 2012

Neregistrovany mirko44443@azet.sk vypyta dobierkua nepreberie! Sopliak len srandu si robi!

stanislavao
17. sep 2012

dalsia nespolahliva kupujuca. neuraci sa ani ozvat, ze uz o vec nema zaujem.
lola941@azet.sk - Monika (neregistrovaná/ý)

martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwettka13
18. sep 2012

Tiež mám zlé skúsenosti s lia88, pristúpila som na výmenu, odo mňa mala naozaj pekné veci a nové topánky nie najlacnejšie, vybrala som si u nej čižmy, v popise mala, že sú nové, no keď som ich rozbalila, my až do plaču bolo, otrasné, špinavé, koža olúpaná, no proste nenositeľné, otrasné☹ A samozrejme, NEOZÝVA SA

martinka17
18. sep 2012

@iwettka13 pridávam sa, veľmi zničené veci, urážlivá komunikácia, škoda, že tu sa nezobrazuje počet negatívnych hodnotení, táto pani ich už riadne pozbierala ☹

iwettka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikka
18. sep 2012

@martinka17 tiež som zle pochodila u tejto pani, namiesto nenoseného kabatiku som obdržala iný - obnosený kabatik ☹ ☹ ☹ ... na moju prosbu o nápravu, reagovala, že si vymýšlam a že ju neprávom obvinujem ☹ ☹ ... takže POZOR na predajcu lia88!!!!

legenda
18. sep 2012

ahoj kto pozna tuto viktoria2010, strasne ma vytocila, neozyva sa, neprevzala balik chcem na nu kontakt je z ruzomberku kristina zrnikova ak ju niekto pozna prosim kontakt budem vdacny, dakujem

lienka71
19. sep 2012

neregistrovaná ....kristina novakova- kristina1364@azet.sk,nebrebratá dobierka :(

kathy7337
19. sep 2012

s.jencikova@gmail.com
silvia jencikova jenkovce 197 07252 jenkovce okr. sobrance, zavádza, naťahuje, najprv chce adresu (vašu), po pár dňoch už nechce ani tovar. vyhýbajte sa jej, neodporúčam

pastelka74
19. sep 2012

@kathy7337 ....s.jencikova@gmail.com.....navyše je strašne drzá a nadáva,vyhráža sa a pod.kontaktovala som ju cez mail adresu....no strašné čo som si vypočula na svoju adresu......ak to chceš urobiť,tak radšej nie,je to nejaká demenťáčka.... 😝 😝 😝

kathy7337
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a2303
19. sep 2012

@janette333 nebudem písať tejto mamičke negat hodnotenie (i keď by som za tú komunikáciu mala sto chutí...) ale bolo by to jej prvé hodnotenie, tak jej to nechcem kaziť...
ale u mňa nespokojnosť... rezervovala si top 1.sept, že ho po 15. zoberie... a písala som jej po 15tom 2x, či tak môžem poslať údaje k platbe a až dnes sa ozvala, že si to rozmyslela... keď som jej písala, že toto sa ale nerobí, tak mi napísala: že má iné starosti ako teraz letnú vec kupovať, a mám si to predať a je zvedavá, kto teraz letnú vec kúpi...
ja to niekedy fakt nechápem. no nič...

a2303
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathy7337
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a2303
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janette333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz