Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lauritka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenka520
28. nov 2012

@katikas To iste robí ,uživatelka s nickom kitty13,že nech jej rezervujem ,do vyplaty,potom vten den napiše že to poslala teraz,uda i svoju adresu kam to mam poslat a nakoniec nič nedojde,ona si mysli ,že sme blbe ,že tovar pošleme skor ako nabehnu peniaze na učet,a potom sa vobec neozyva,a po dvoch dnoch si vymaže svoje veci z bazarika...to čo su vlastne za osoby?

moncs28
28. nov 2012

POZOR neregistrovaná djfresh776@azet.sk nepreberá dobierku a nekomunikuje ani na výzvu 😖 neodporúčam

moncs28
28. nov 2012

@moncs28 Petra Pavleová : djfresh776@azet.sk

jankohrasko
28. nov 2012

elizabethella Nedporucam, nespolahliva ako predajca, pisala som ako prva zaujemkyna ohladne veciciek, hned som si pytala cislo uctu, vobec nereaguje, ani neodpoveda na spravu. Neseriozna.

l.lara
28. nov 2012

petruska2006 neodporucam, nespolahliva, podvadza...

predavajuca inzerovala novu koselu RL, namiesto toho mi prisla nejaka kosela z umeliny, so spinavym a zosuchanym golierom, ktory sa neda ani vyrovnat. spina nejde vyprat.. peniaze nevratila...

katikas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaduskova
28. nov 2012

@ingrid22 Dobrý deň aj ja mám žiaľ zlé skúsenosti s pani Katarínou z Jakloviec..."Katota" volala som jej že jej chcem darovať nejaké veci,kočiar a cez mail sme sa mali bližšie dohodnúť.Ponáhľala som sa aby som jej fotila kočiar a poslala tie fotky.Ona sa anilen po troch dňoch neozvala,až som zpozornela a napísala že ak sa do rána neozve nech považuje moju ponuku za neaktuálnu :(

ingrid22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1309
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1309
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinkaga
29. nov 2012

Babenky, mne sa už rozum pozastavuje nad niektorými ženami. Neobjednávam cez bazarik moc, ale za posledný mesiac ma už dve ženy poriadne dobehli. Ale čo už. Prvá Tirpakova Lucia, nick zmrzlinka5 , popis ,,,,supravka je užasna,nema žmolky ani ine poškodenia,,,, real kuk foto, supravka s obrovskymi flakmi a zmolkami 😖 akože ja neviem, ale podla mna nova a nepoškodena suprava vyzera inac. Najlepšie je na tom to, že pani mi odpisala že o tom vedela, aj jej niekto poslal derave rifle, tak prečo aj ona nemože niekoho oklamať 😲 akože, 🙄 no coment. Kam tento svet speje.

tinkaga
29. nov 2012

No a dalšia Silvia, Ružinska ul., Košice, nick sisa87, na moju otazku ci ma bunda nejaké poškodenie odpísala ...bundicka je bez chybicky ako nova ziadne flaky , dierky nic.. . no a real, bundička celá ošuchaná s presuchanými dierami na golieri, dierkami po rukávoch, na konci patentov... vložila by som aj fotky ale bolo by ich plno.

Na margo dám, obe si zrušili bazárik, však okabatik dalšie žienky sa dá aj na iných bazárikoch. 😔 Poučenie, ak by ste si v buducnosti chceli od nich niečo objednať, aj ked budu mat v popise uvedene že vecičky sú ako nové, a tiež Vám to aj v spravach potrvrdia, netešte sa lebo neviete CO Vám príde.

janka196
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinkaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1309
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaduskova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaduskova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetka67
30. nov 2012

POZOR na predavajucu s nickom @angelao !!! Je to podvodnicka a predava stare roztrhane oblecenie ale peniaze vam uz nikdy nevrati . Pozor je aj pod inym nickom ja to zisti a dam to sem . Predala mi mikinu Adidas v otrasnom stave a ona tvrdi ze bola OK .Samozrejme ze nebola hned ako 😠 😠 😠 😠 😠 tak baby pozor na nu !!!!!

ingrid22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luna13
1. dec 2012

ahojte bja som teraz teda fest opalila s nakupom zaplatila som 68 eur za oblecenie co nieje nositelne malo byt ako nove mamicka mi slubila vratenie penazi co do dnesneho dna neurobila a to som ziadala vratit len 20 eur dostalo sa mi nadavok a oznacila ma ako rasistku vsetku postu mam ulozenu takze ja mam ciste svedomie neuviedla spravny popis oblecenia a tak sme sa opalili napisala mi hodnotko aj napriek tomu ze u mna nic nenakupovala jej nick je @tifani173 ako moze byt jedna zena takato ked vedela ze si stym chcem pomoct aby moja mala bola tiez pekne oblecena a ze peniazkou nemam na rozhadzovanie pomohla mi ale s penazenky nic viac tak davajte pozor maminky tymto chcem upozornit na nelojalnost niektorych zien :!

luna13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luna13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz