Čím budú vaše deti, keď budú veľké?

kili
12. dec 2008

samozrejme len z recesie, nie že im chcem riadiť život 😉
Takže Adamko bude možno muzikantom, keď to takto pôjde ďalej a jeho záujem o hranie nepolaví, tak ho určite dáme na nejaký klavír, lebo ten má tuším najradšej.
Samko, tak po tom, ako vie jazdiť na hojdacom koníkovi, by som povedala, že džokejom 😀

langkofel
12. dec 2008

hehe, moja dcerka tvrdi ze bude balerina, to je ten lepsie pripad, a potom vraj este mozno bude pracovat tam kde su kravicku, tuto temu sa snazim nerozvadzat hlbsie, lebo dufam ze nemysli kravin 😖

cukrikk
12. dec 2008

waw zaujimava tema🙂
tak nas maly od vtedy ako vedel rozpravat tak hovoril ze bude Zigo Palfy dobry hokejista 🙂 teraz ma 6 rokov stale ho to drzi no ja ho vidim niekde na VS v hlavicke mu to dobre pali 🙂
mala Lily je momentalne uzastna herecka a tanecnicka ako vacsia cas deticiek v jej veku 🙂 ona tvrdi ze bude tenistka ze chce chodit trenovat ale ani farmaceuticka by nebolo zle 😀
napiseme o par rockou ako sme dopadli 😀

monkula
12. dec 2008

fajn cukrikk, čakáme.... 😀

danona
12. dec 2008

noo, nasa asi smetiarka.. 😀 ked jej poviem ze dnes pridu smetiari, tak trpezlivo od rana pocuva ci uz ich pocuje a potom musime pred dvere a ona je cela happy ked ich zbada.. 😀 inak na narodky dostala o.i. metrove smetiarske auto.. 😀 no hadam ju to prejde - ja som chcela byt ako dievcatko kozmonautka, tiez ma to potom preslo.. 😎 a starsia, ta chce byt kadernicka, je uz 7. a zatial jednotkarka, tak uvidime kam to dotiahne.. 😵

trixi
12. dec 2008

ahojte, tak nas Matej bude asi hasic, pretoze hasicov, hasicske auta zboznuje, ma ich celu zbierku a z jednym hasickym autom spava, kupe sa, koji sa, nepusti ho cely den z ruky. A dokaze niekedy "hukat" ako hasicska sirena 😀 . Ak nebude hasic, tak bude bud zeriavnik, alebo sofer domiesavaca, bagrista - pretoze zboznuje cele dni travit na stavbe Auparku u nas v meste a obdivovat vsetky tie velke stroje. No a ak sa bude "dobre" ucit mozno bude smetiar 😀 - tiez ich ma velmi rad a rad ich cakava a vyzera na balkone alebo pre domom.
A co by sme chceli my rodicia? Kludne moze byt hokejista NHL, alebo plasticky chirurg, ci pravnik nejakeho miliardara 😀 😀 😀 .

cukrikk
12. dec 2008

trixi 😀 prestne taaaaaak nech sa nase deti maju dobre 😀 😀 😀

danona
12. dec 2008

trixi- no bagristka, to ide aj u nas.. no uz nam tu dorobili kruhovy objazd - ked na nom makali, stali sme pri bagroch aj hodinu.. 😀 teraz nemame bagre na okoli.. 😢 😎
a stou poslednou vetou - detto.. 😀

sassi
12. dec 2008

naš syn bude asi šoférom alebo automechanikom ... 1. slovo nebolo mama ale AUTO 😕
a dcera cele dni len spieva, hra na gitare a tancuje ... no tak ta asi bude chcieť niečo robiť umeleckým smerom

ja som odjakživa chcela byť detskou lekárkou (už v školke a ešte aj na gympli 😀 ) ale nestala som sa ňou ... bola som leniva sa učiť, tak som "iba" učiteľla 😀 😀 😀 😝

trixi
12. dec 2008

cukrikk, nech sa nase deti maju dobre ale hlavne aby sme sa mali dobre my rodicia na stare kolena 😀 😀 😀 .

maruschka
12. dec 2008

naša malá sa ešte nerozhodla medzi učiteľkou a detskou lekárkou 😀 😀 😀 Mladšia nemá ešte zatiaľ žiadne ambície do budúcna 😕 😕

nikka.vo
12. dec 2008

Dominik bude jednoznačně dělat něco s muzikou.
Buď tanec - tančí hrozně rád,nebo rád hraje na elektrické piano, tančí u toho a pak mu musíme všichni zatleskat a nezapomene si taky zatleskat. Nový Michal David 😀

Takže muzikant 😅

nikka.vo
12. dec 2008

trixi, tak Dominik ještě neuměl říct ani slovo, ale hasičskou sirenu už napodoboval, takže možná bude taky hasič 😅 Jakmile vidí majáky, tak je hotovej 😵 A doma už začínáme taky se zbírkou 🙂

claudinka
22. dec 2008

moj bude nejaky lamac srdc, popripade ropny magnat, bankovnik, bohaty financnik, pravnik.. 😀 😀 ale nie, srandu si robim.. uvidime.. zatial aj v brusku aj teraz furt sibrinkuje rukami a neda si pokoj, tak zatial asi dirigent 😀

elise
23. dec 2008

ja to nechám úplne na nom nech je čím chce byť on sám, dôležité pre mňa bude že bude šťastný 😉

alionuska
23. dec 2008

😀 Baby ja vy ste mi touto temou vycarili usmev na tvari...lebo nasa mala Alenka stale tancuje a sto krat za den sa vyzlecie do naha! 😀 A co mi z toho vyslo? chi chi..No len dufam,ze ju to prejde a nebude nejaka tanecnica v striptizovom bare! 😀 😀 😀

alionuska
23. dec 2008

A este som zabudla...uz som sa jej pytala cim by chcela byt,ked bude velka a povedala mi,ze :"morska panda" 😀 😀 čiže-morska panna 😀 😀

kili
autor
23. dec 2008

ali 😀 😀 😀

tamia
23. dec 2008

moja malá bude asi robit niečo okolo elektroniky, počitačov lebo strašne rada vyberá klavesy z klavesnice 😀 a rada montuje so šrobovakom 😉

bubba
23. dec 2008

no ved pravnicka nie? 😀 😀

elri
23. dec 2008

moja dcera chce byt zverolekarkou, ma rada zvieratka.
Syn ten momentalne obdivuje ujov smetiarov. Kazdy druhy den ked pridu po smeti, tak im z okna kyvame, ked od nas odchadzaju tak mu aj zatrubia 😀 ...no dufam, ze ho casom bude bavit nieco ine. 😅 ale ako pise Elise, je jedno cim budu, hlavne, ze ich to bude bavit a budu stastny.

vinka
23. dec 2008

Tak môj syn bude aspon dúfam dobrým plavcom.už teraz sa zúčastnuje plaveckých pretekov a chcela by som ho niekedy vidiet na majstrovstvách. 🙂 No a z bambulky by som chcela mat tanečnicu. 😀

telinka
23. dec 2008

no dievcata tak si zasrandujte...moja prvorodena mala tolko napadov cim chcela byt a dnes je v 9tke a nevieeeeee 😝 tak dufam ze na to za tie 4 roky na gympli pride 😅 😅 😅

expertka8
23. dec 2008

....moje deti uz spravili karieru.....jasni duracelkovia 😅 😉 😀 😀 😀

katola
23. dec 2008

ahojte,
náš 5-ročný syn si počas posledného roka vybral tieto "povolania":
1.predavač múmií
2.vyrábač mydla
3.pokladník v tescu
4.pracovať v múzeu mŕtvych mimozemšťanov 😀 😀 😀 .

takže čakáme, čím bude nabudúce a čo z neho vyrastie 😅 .

jabber
24. dec 2008

Naše dcera bude asi uklízečka 😝 😀 pořád nosí smetáček a lopatku a zkouší zametat 😀 i hadr se jí dost líbí

anebo počítačová odbornice 😀

alionuska
24. dec 2008

😀 😀 Expertka8...ja nasu malu tiez volam zajacik duracel...Ona je neunavna! A ked uz nevladzem,tak ju zavolam a pytam sa jej,kde sa vypina! 😀 😀

bejbypd
24. dec 2008

jednoznacne modelka bude mala este ma len rok aj tri mesiace a uz peknu dobu si na seba furt nieco oblieka chodi sa nam v tom predvadzat,chce si davat moje nausnice cese si aspon 20krat za den vlasky a hlavne je dost vysoka a stihla 😀 takze jednoznacne modelka 😀 😀 😀

bibinka
24. dec 2008

U nášho Filipka je to jednoznačné- elektrikár- už v 6 mesiacoch vylúpol krytku od zástrčky(netuším ako a čím,asi prstom) 😀 😀 😀 a dodnes rieši káble, zástrčky a elektrospotrebiče
Alexander je zase gazdinka-celý boží deň vyberá hrnce a varešky a varí a potom si po sebe metličkou a smetárikom pozametá 😀 😀

inak, babule detičky máte všetky zlaté, sa smejem ešte teraz aké rôzne povolania si "vyberajú" 😀 😀

maca793
24. dec 2008

jedna chce byť doktorka a druhá učiteľka, dobré nie? len aby im to vydržalo a hlavne dobre učili a aby sme mali na štúdium dostatok peňazí. 😉

mirka414
24. dec 2008

moja malinka asi predavacka,zrovna tuka do novej pokladne a pocita eura 😵 😵 dostala krasny velky nakupny pult a uz ho stihla aj odbalit,ale ostatne darceky este nie...