Čím budú vaše deti, keď budú veľké?

kili
12. dec 2008

samozrejme len z recesie, nie že im chcem riadiť život 😉
Takže Adamko bude možno muzikantom, keď to takto pôjde ďalej a jeho záujem o hranie nepolaví, tak ho určite dáme na nejaký klavír, lebo ten má tuším najradšej.
Samko, tak po tom, ako vie jazdiť na hojdacom koníkovi, by som povedala, že džokejom 😀

monkula
12. dec 2008

kili, na Jetixe je seriál Lazy town a tam je Sportacus, taký pako, čo stále skáče a zachraňuje siedmich obyvateľov tohto mestečka pre zlým Robbym Rothnom 😀 😝

sylvar
12. dec 2008

stále se nám vrtá v puse, takže asi zubařka 😀
nebo něco s hudbou, pač pořád jede rádio na vysoké volume a tancuje,ale tak zvláštně 😵

certica
12. dec 2008

sylvar, vies co som ja citala? v nadvaznosti na tu zubařku... ze: "nebo něco s HUBOU..." 😀

verulka
12. dec 2008

moj risko bude sefom alebo politikom. Ronko bude jednoznacne prezident, Radko bude strateg a ajka bude podla jej slov enviromentalistka 😉

asitka
12. dec 2008

verulka...sa ty budeš mať na dôchodku 😀

kristi
12. dec 2008

nebo heeerecka by mohla byt...

pravniku uz je hodne

gtver
12. dec 2008

kili, no právě, můj je také přes PC a přesto nechápe 😀 😀

alexandra
12. dec 2008

Michael mi je schopny uz teraz preprogramovat mocitac aj mobil, takze asi nieco s IT (ved aj ma po kom) a Danielka podla jej neustalych zvukovych prejavov moderatorka, alebo heeerecka, lebo usmievat sa vie na povel 😀

cairka
12. dec 2008

jéj, asitka, aj ja mám doma sportacusa 😀 😝

sajaa
12. dec 2008

modelka

mirrinka
12. dec 2008

no,moja bude asi baletka,kedže chodí po špičkách 😀 😀 😀

emily333
12. dec 2008

no zmojho asi politik tiez stale slubuje 😀

andrea.m
12. dec 2008

zubár 😀

slnieckova
12. dec 2008

no ja este deti nemam, ale ked raz budu, tak dufam, ze z nich budu predovsetkym dobri ludia. A potom je uz jedno, ci budu elektrikarom, predavackou alebo vyskumnymi pracovnikmi 😅 🙂

bambusko
12. dec 2008

nasa ema donedavna hovorila, ze ked bude velka, nebude robit nic, lebo ona bude MAMA 🙂

liliandax
12. dec 2008

tak ten nas bude asi rusnovodic 😀 Kedze v jednom kuse kuka Thomasa 😅

no ale je tu este moznost byt Bobom stavitelom 😀

kitty68
12. dec 2008

nase ellus bude manzelka cruze backhama 😀 😀 😀

lyongirl
12. dec 2008

tak na to čím bude som ešte vôbec nepriša...nejako sa zatiaľ neprejavil

kacka.va
12. dec 2008

ty jo, co je to za téma? 🙂. jak to mám vědět, čím bude? to záleží přece na ní, co jí bude bavit. ale já doufám, že všeobecně bude slušný člověk.

kili
autor
12. dec 2008

kacka, v prvom príspevku som písala, že ide len o recesiu 😉 , proste čo ťa teraz napadá, keď ju tak vidíš s čím a ako sa hrá, čo jej ide, čo ju viac zaújma...

alcatko.j
12. dec 2008

Nelinka bude asi diktator 😅

maart
12. dec 2008

😉 ...pekna temicka. Kdyz jsme byli v zime na horach, tak starsi syn (ted 7) hlasil, ze az vyroste bude ucitel lyzovani, ted chodi plavat, takze se to zmenilo na ucitele plavani.....takze ze by opravdu neco se sportem? (asi neeeee, my jsme s manzelem total nesportovni).

Mladsi mne urcite "utece" nekam do Afriky...proste nekam daleko....je to takovy dobrodruh....

....a moje nejmladsi, skoro 12-ti mesicni dcera? No JA doufam, ze to bude porad mamina hodna mala holcicka 😵 😵 😵 ...

kocurik16
12. dec 2008

ten mladší ešte neviem a ten starší povedal učiteľke v osmičke že on chce byť basistom (učí sa za kuchára) 😀

ikke
12. dec 2008

moj krstny syn bude riaditelom dopravneho muzea - to povedal on 😀
a keby to nahodou nevyslo, bude PuDr. ("posunovac u drah") - to zas vravi jeho krstna mat 😉

luciask
12. dec 2008

Mne starsia povedala, ze ona bude poziarnicka, a mladsia chce byt popoluska.

kili
autor
12. dec 2008

luciask, tak to máš dobré, ti uprace, hrach so šošovicou vytriedi... 😀

lienocka235
12. dec 2008

nasa chce byt
lietajuci konik s rohom ktori by vsetkych prekuzlil na velmi dobrych

veterinarkou
farmarkou...
a este maliarkou..

lienocka235
12. dec 2008

popolusku by sme aj mi prijali 😀

katusha
12. dec 2008

moja ema bude asi top avonlady, lebo v poslednom case dokaze nekonecne dlho listovat v katalogoch z avonu 😨 😅 😀 😀 a najviac ju samozrejme beru "vonave stranky" 😀 😀

luciask
12. dec 2008

kili, myslim, ze ona chce byt uz tou popoluskou vo vysluzbe, ked sa akoze vyda, uz bez prace