Čím budú vaše deti, keď budú veľké?

kili
12. dec 2008

samozrejme len z recesie, nie že im chcem riadiť život 😉
Takže Adamko bude možno muzikantom, keď to takto pôjde ďalej a jeho záujem o hranie nepolaví, tak ho určite dáme na nejaký klavír, lebo ten má tuším najradšej.
Samko, tak po tom, ako vie jazdiť na hojdacom koníkovi, by som povedala, že džokejom 😀

digysa
9. jún 2009

Moj syn chce byt vojak.... prehovaram ho na "vojenskeho lekara"....a este by chcel by "morska prisera" 😕

Dcera este nerozprava.... 😉

angelik
9. jún 2009

🙂) dobre tipy

moj najstarsi chcel byt astronautom, ale ked sa dozvedel o nepodarenom pristati raketoplanu, tak prehodnotil
a chce byt vedcom a nieco objavit, alebo geologom (hladat ropu a dobre zarabat 😉 😀 )

mladsi chcel mat casopis, potom klavirista, matematik, teraz aj spisovatel... 🙂

no a mala bud horolezkyna, lebo odkedy sa to naucila, vsede vylieza- skryne, stoly, klavir, chodime a zachranujeme
alebo veduca (je jedno coho), stale sa snazi presadit svoje, krikom placom, a zacala pouzivat aj 'zenske zbrane' 😀

anta
9. jún 2009

No já to u svého synátora podle chování vidím na prezidenta zeměkoule 😀 😀 😀

anta
9. jún 2009

Pardon, chtěla jsem napsat ředitele zeměkoule 😀 😀 😀 😀

klirkad
9. jún 2009

ahoj. Moj syn vzdy srandoval, ze bude smetiar-naskakovac 😀 a teraz chodi na letecku..... 😉

zuzana76
9. jún 2009

my klasika - smetiar a hasic , zatial ho drzi toto, mozno neskor prispejem aj s inymi povolaniami

tilly
9. jún 2009

môj videl v sobotu zásah hasičov (hraný, v rámci MDD) a povedal, že on bude hasičom... 😀

abetka
9. jún 2009

Alzbetka che byt pravnickou alebo policajtkou

vinka
9. jún 2009

Tak môj syn chce byt chemikom.Aby mohol vyrábat chemikálie.A ešte kozmonautom.povedal,že bude mat dve zamestnania. 😀 A malá ešte nerozumie tomu. 😉

teodorka
9. jún 2009

Tomi chce byt ucitelom a Teo o tom este nerozmysla ...

yukki
9. jún 2009

Kristínka bude asi kynologička. Už dva razy sme boli na chirurgii-aj šiť-s pohryzením a stále sa hrnie ku každému psovi 😅

jeudi
9. jún 2009

tak nas filipek bude starosta to je jasna vec uz odmala se tak chova 🙂

magimary
9. jún 2009

náš Tobi (6r.) ma včera "zarazil" odpoveďou, že on si musí kúpiť dve autá: jedno na podnikanie a jedno na vozenie 😅 , tak som sa ho spýtala, čím teda bude a on sebavedome odpovedal: "podnikateľom" 😀 ...
pýtala som sa ho teda, v čom bude podnikať a on, že "budem podnikať so psami, aby som mohol využiť to auto s mrežou na podnikanie"... 😀 ...
netuším, kde na to chodí, lebo my nie sme nejakí psíčkari, ani nemáme psov (dokonca sa pso v bojí 😅 ), ale podľa neho "to" auto sa dá využiť len pre psov... 😀
môj manžel, keď bol malý (mal asi tak 4r.) jednoznačne na otázku, čím bude odpovedal: "riaditeľom" 😀 😀 😀
(keď to vyhlásil, mal ruky spojené za chrbátom asi tak, ako to majú šéfovci, keď niečo diktujú sekretárke 😅 )...
...a dnes ním je... 🙂 😉

Tomi sa ešte na nič konkr. neorientuje, ale všetky učiteľky v škôlke ho svorne posielajú "pracovať" do národnej banky slovenska 😀 (vie neskutočne rátať, chápe, čo je to kurz, okamžite prerátava sumy v aurách atd... a stále kreslí a vystrihuje eurá a iné peniaze 😀 )...

suki
9. jún 2009

Nikolka bude řidička autobusu 😀 😀 autobus, to je její láska 😀

nobody
9. jún 2009

já nevím, čím budu já ...

magimary
9. jún 2009

no, aj ten tvoj nick niečo naznačuje... 😕 😉

nobody
9. jún 2009

tak jako vím 😀
ale nick je určitě pro mě určitým způsobem vyjádření

magimary
9. jún 2009

tak som to aj myslela... 😅

nobody
9. jún 2009

někdy si říkám, že je to blbost
ale ano, je to tak

osm dětí?????? 🙂

magimary
9. jún 2009

nechcem byť mimo tému, ale aspoň stručne:
osem detí v srdci a 5 z toho odovzdaných náhr.rodičom... 😉

zitaje
9. jún 2009

Moja velka bude mat vlastnu skolku, cez vikendy bude viest kurz plavania pre babatka a okrem toho bude ilustrovat detske knihy.
Mala neviem, ale ked to takto pojde dalej, priala by som jej nejaku taku profesiu, pri ktorej bude moct vela-vela rozpravat. 😀

majkeela
9. jún 2009

No, jakmile nechám otevřené dveře od WC, už je tam, čórkne štětku a hned pigluje záchod 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže u nás to vypadá na "dispečerku záchodového provozu" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
9. jún 2009

tak my sme už boli všeličím ... doktorkou, kaderníčkou, učiteľkou ... momentálne sme neni nič, tak to musí opäť vyzistiť 🙂

najjulinka
9. jún 2009

Tak Lucinka je herečka už teraz... ale čím bude ked vyrastie netuším.. ale snád dobrou "mami"... Už mi prezradila kolko chce mať bábätiek - DVE (jediné číslo čo vie povedať 😀 😀 😀 )... To by som bola spokojná... Ja ked budem velká, chcem byť "babi" 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabka78
9. jún 2009

spomenula som si na jedneho spoluziaka zo zakladky. v prvej triede sa nas pytali cim chceme byt, ked vyrastieme on odusevnene, ze indian 😀
moje dietatko chce byt starou mamou 😀

m311293
10. jún 2009

dcera ( 15,5 roků) chce byt doktorkou v Africe, ale bohužel nesnáší krev 😀 takže vybírá nekrvavé obory. Pediatrie?
syn ( 6 roků) od pondělí do pátku archeolog nebo paleontolog na Galapágách a v sobotu a v neděli zmrzlinář.

nika251
10. jún 2009

My hadame ze nas syn bude diktátorom 😠

boglarca
10. jún 2009

😀 jelikož my jsme máloměsíční, tak u nás tyto debaty jsou neaktuální, ale pro všechny maminky, které zde píšou o kynologii a že jejich děti se bojí psů.....tak, já měla od mala hysterické záchvaty když jsem psa jen viděla, pak mně jeden pokousal a pravděpodobně mně naočkoval láskou ke psům....finální stav? vystudovaná kynologie a osm psů 😀

kubaka
10. jún 2009

Můj puberťák chce být právníkem - akorát se dostal na gympl, tak může začít s přípravou.
náš maličký bude nejspíš šplhajícím chemikem - všude velmi obratně vyleze a zbožňuje přelévání vody i z těch nejmenších kelímků, dokonce přelívá a nalívá vodu i z víček od PET lahví - takže zručnost by tu byla.

jakoubka
10. jún 2009

U nás to vidím na psychiatra,páč někdy jsem z toho našeho vzteklouna zralá na psychinu 😠 😅