Čím budú vaše deti, keď budú veľké?

kili
12. dec 2008

samozrejme len z recesie, nie že im chcem riadiť život 😉
Takže Adamko bude možno muzikantom, keď to takto pôjde ďalej a jeho záujem o hranie nepolaví, tak ho určite dáme na nejaký klavír, lebo ten má tuším najradšej.
Samko, tak po tom, ako vie jazdiť na hojdacom koníkovi, by som povedala, že džokejom 😀

marse
12. dec 2008

nasa starsia stale tancuje takze asi takyto smer, a ta mladsia tazko povedat ale vcera si dedko robil srandu ze stale kope nohami ze ta bude futbalistka 😀

titkovamiriam
12. dec 2008

o tak ja to mam blizsie aj realnejsie :milan bude robit na konskom ranci niekde v irsku 😀
z michala bude psovod alebo kuchar este nevie co by robil radsej
no a z mareka zatial vychadza herec-zabava celu rodinu 😀

gtver
12. dec 2008

kili 😀 😀 😀
tak těžko říct, momentálně se rozhoduje mezi IT, kuchařem, cvičitelem psů a chovatelem slepic 😀

gucz
12. dec 2008

hmmm moja rada "telefonuje" so všetkým čo vzdialene pripomína mobil, tak možno nejaká telefonistka. Ale možno bude aj dačo iné, veď uvidíme. Ja som chcela byť ako malá pani doktorka čo vyťahuje bábetká z bruška a ešte pani doktorka čo lieči zlomené nožičky chrobáčikom a nie som ani jedno, ani druhé. Tak sa asi necháme prekvapiť, nie?

certica
12. dec 2008

tak viki bud bubenik/tanecnik, lekar alebo mozno politik (ci skor ludovy rozpravac 😀 ), lebo jak on dokaze 4 hodiny vkuse rozpravat o nicom resp. si vymysli nejaky problem a ten rozvija do nemoty.... 😲 😀

sue
12. dec 2008

...tak moja mamina povedala, že Macino je "malý dotoj" = malý doktor, keďže môj tatino je lekár, tak aby mal komu odkázať prax - klientelu a starí rodičia hovoria, že bude klavirista...ja zas tvrdím, že traktorista alebo drevorubač (nepýtajte sa prečo 😝 😀 😀 😀 )

karot
12. dec 2008

Náš Adámek bude buď popelářem(jezdí v naší ulici každou středu,takže otevřeme střešní okno,vykoukneme a máme je jako na dlani 😎 ................k Vánocům dostane pro začátek miniaturu 😀 ) nebo špiónem/kriminalistou(vždycky,když přijdeme k někomu na návštěvu,vrhne se hned do dveří a běží to tam celé prozkoumat 😀 ).

womenne
12. dec 2008

moj drahy hovori že su to buduci stavby inžinieri 😀 i ked občas ich najdem pri koši tak žeby smetiari? 😀 ale to už nerobia skor si sadnu pos tol pritisnu stoličky aby ich nebolo vidno a šrobuju,vrtaju,skrtkami hadžu takže neviem,ale drahy tuži aby šli na stavbnu fakultu stale o tom basni 🙂

danulka2
12. dec 2008

náš malý bude druhý Kouďák 😀 , tiež sa tak ksichtí a všetko demoluje 😀 😀 😀 . Alebo herec, lebo niekedy predvedie také ,,divadlo,, ,že by jeden žasol 😉 😀

sendi
12. dec 2008

ahojte mamicky.no,nas sebastian by cely den behal a kopal do lopty,alebo aj do vsetkeho,co mu pride pod nohu.takze keby ho to aj nadalej bavilo,a chcel by,dali by sme ho na futbal.jeho tatik zboznuje futbal,tak sa mozes zacat bat,ze ked maly bude chodit,mozme setrit na dalsie okna 🙂

mercy
12. dec 2008

Riška zaujímajú len havárie, pacienti, sanitky, helikoptéry a injekcie.Takže tipujem Medicopter 117 😀

slunicko552
12. dec 2008

Tak malý bude buď popelář nebo jezdit s bagrem.A taky bude mít hodně dětí,protože miminko to je jeho 😀

janette4
12. dec 2008

no náš má strašne dlhé prsty, takže gynekológ? 😀 😀 😀

kili
autor
12. dec 2008

gtver, aj u nás máme jedného IT, ale už neviem ktorý 😀 , lebo mi máme počítač rozdelený a prepíname sa medzi mojou a manželovou časťou (juj, neviem to teraz pomenovať, každý máme proste vlastný windows), no a do toho stačilo párkrát buchnuť a prepli z jedného do druhého ale tak, že hudba išla z toho prvého a pozerali sme do druhého a MM, že sa to ani nedá 😀

certica
12. dec 2008

sue, ja si len tak nesmelo tipnem: prdi a chrape? 😀

mercy
12. dec 2008

certica 😀

dididi30
12. dec 2008

urcite lekarmi 😀 😀 😀

monkula
12. dec 2008

môj Jarko chce byť lekárom v sanitke 😵

asitka
12. dec 2008

no náš Maťko...momentálne ....Sportacus..... 😀 😀 😀

monkula
12. dec 2008

😀 😀 😝

asitka
12. dec 2008

mon...ale mať takého furt hopsajúceho...sa budem musieť presťahovať do športovej haly.... 😀 lebo mi všetko rozmláti... 😀

monkula
12. dec 2008

a hlavne pozor na lietjúce jablká...

gtver
12. dec 2008

kili 😀 ano, Ricky taky něco zmáčkne a dokáže na pc věci, které považujeme za nemožné 😀

kili
autor
12. dec 2008

gtver 😀 , no ale MM je IT, tak o tom fakt niečo vie, ale to čo ten spravil teda nie 😀

kristi
12. dec 2008

golfistka 🙂

aponchie
12. dec 2008

manzel rika tenistka ja rikam pravnicka nebo lekarka 😀 😀 😀

asitka
12. dec 2008

čo jablká....ale kde vtrepeme vzducholoď to fakt netuším 😀

dididi30
12. dec 2008

kristi vidis, sport ma nenapadol, ale ja som za tenis, 😀

monkula
12. dec 2008

😀 😀

kili
autor
12. dec 2008

tak som si to musela vyhľadať, že čo je to ten Sportacus, no ale aj tak vám moc nerozumiem 😀