Čím obdariť drahých na Valentína?

melania85
26. jan 2009

Ahojte babusky,
rozmyslali ste uz, cim obdarite svojich drahych na Valentina??

emjee
26. jan 2009

ano - babatkom 😀 mam totiz tp presne 14.2

monkula
26. jan 2009

ničím..
pretože neuznávame tento sviatok, amerikanizovaný...
Ak si cche dať niekto najavo lásku, nepotrebuje mať na to určený deň....
A mám husiu kožu ,keĎ na mňa z každého výkladu čumí nejaké chlpaté srdiečko, alebo roztomilý plyšiačik 😝 😝

monkula
26. jan 2009

emjee, aj my´sme mali termín 14.2. 😉

emjee
26. jan 2009

mon ci to bude skor alebo neskor - bude to nas darcek 🙂 ale tiez tento sviatok neoslavujeme

monkula
26. jan 2009

veru, krásny darček 😉 😉

melania85
autor
26. jan 2009

emjee - ja nad takym darcekom zatial neuvazujem 😀 😀 ale je to fakt nadherne
monkula - ani my to nejako zvlastne neoslavujeme, ale chcela by som mu niecim fakt urobit radost.

monkula
26. jan 2009

malenie, tak úplne bez darčeka nie j,e vždy mu kúpim obľúbenú čokoládu, ale to len preto ,lebo ho ľúbim, nie preto, lebo je Valentín.. on obľúbenú čokoládku dostane aj bez valentína
my budeme mať 3.3. tretie výročie sobáša, tak až potom 😉

melania85
autor
26. jan 2009

my chodime na romanticku veceru, vtedy nam je strasne super 🙂
on je dost zaneprazdneny, tak sme dost malo spolu 😒 😒

monkula
26. jan 2009

melanie, vieš, aj som strašne neromantický typ, tak preto mi také večere a červené ruže a sviečočky pripadajú s prepáčením trápne 😅 😅 🤐 🤐

mirka414
26. jan 2009

objedname si pizzu a budeme bastit a dcerka da ockovi knizku lubim ta,kde su nadherne basnicky a jej fotky 😵 .

mikalove
26. jan 2009

my tiež tento sviatok nejako brutalne neoslavujeme,kupime čokolady ,povieme si že sa lubime ale deň ako každy iný...

roasha
26. jan 2009

monky,ty si neromanticka! 😀
inak pre mna tiez moze byt Valentin. 😅 😀
napr.uz sme boli s MM na Valentina v Benatkach,ale tiez z takeho "sviatku"neodpadnem. 😉

monkula
26. jan 2009

roasha, taj a úplne neromantická 😅
MM m chel prekvapiť, že ma zoberie na naše výročie do Paríža a sme sa tak bavili ,ja som o to mnevedela ,a som zapotial ,že codiť na výročie do Paríža ej také gýčové a že ma Paríž neláka... no a som si pokazial prekvapko ,bo sme tam nešli, že načo, keĎ sa mi to nepozdáva
no a som boal poriešená 😀 😀 😀

hokejka
26. jan 2009

ja som mozno az prilis romanticka tak ma nevysmejte 😅 ale nie nejako prilis to neoslavujeme, kupime si mozno daku drobnost, a mam taky pocit ze dostanem basnicku 😀 ale to dostavam casto aj pocas roka. Hovorim ze sme bars romanticki 😀 😀

roasha
26. jan 2009

monkula,tak popros tvojho draheho,nech zoberie mna.nemusi to byt ani na Valentina. 😅
ja strasne rada cestujem. 🙂

mikalove
26. jan 2009

ja keby dostanem basničku od mm odpadnem,tiež nei som moc romantická a dufam,že nikoho neurazím,ked chlap píše basne tak mi to príde také priteplené... 😕

monkula
26. jan 2009

roasha, aj ja rada cestujem, o to pokoj,
mňa skôr láka Rím... 😵 😵 😵 😵

hokejka , že básničku 😲 😲 😲 🙂

hokejka
26. jan 2009

ale to nie su ziadne mega romanticke ody abo co 😠 on mi vzdy napise nejake vtipne, ja sa na tom stale dobre zabavim a naozaj to neni ani trocho priteplene 😉 my sa na tom zabavame

marse
26. jan 2009

tak ako kazde rano dostanem pusu a povie mi ako ma lubi pred odchodom do prace ale ,,obzvlastni" to tym ze doda Krasneho Valentina.... ked som mala 15 mozno som to este brala ze wau Valentin ale teraz nie

a na tento cely rok co budeme mat sviatky a pod. tak sme si darcek dali jeden velky a dopredu... zaplatili sme si svadobnu cestu na Kanare 😀 😀

roasha
27. jan 2009

.......ha!....tak mi prislo Valentinske Quelle......urcite si nebjednam nic..... 🤐

mikalove
27. jan 2009

neobjednaj aj mne ked príde si neobjednám 😀

aniratak696
27. jan 2009

baby nas v robote napadlo, že by sme povedali svojim polovičkám pri romantickej idilke či si nepredplatíme miesto na cintoríne, šak treba myslieť dopredu 😀 😀 😀 😀 😀
ale to bol len žart v skutočnosti som objednala frajerovi toustovač a to za trest lebo na výročie (3roky) som od neho dostala odšťavovač na ovocie(on je totiž veeeeľmi praktický a to ma fakt nasralo 😠 ) tak sa teším na tú jeho reakciu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ella1
27. jan 2009

mon=valentín nie je americký sviatok.........však amerčiania hádam nemajú ani svätých... 😀
tak hádam bude niečo,šperk, večera alebo niečo romantické.....po 10 r. manželstva už nevyzerá každý deň ako valentín, tak si to treba sem tam pripomenúť...

monkula
27. jan 2009

ella, ale tam to žerú ,takéto kraviny ,preto som to napsíala... 😉

ella1
27. jan 2009

hm, no všetko naše si osvoja, pogýčujú až des a my to potom neznášame... 😝 😀

monkula
27. jan 2009

ella, no asi tak... 😅 😅
minuel som si zisťovala ,o čo mje ich ten sviatok vĎakyvzdania, no pomoc, oni ani kukuricu nedokázali vypestovať, až Indiáni ich to naučili, a oni ich potom pomaly vyvraždili,ˇa zobrali im územie,
no, už splietam... 😀

roasha
27. jan 2009

no vyvrazdili,aby mali tu kukuricu kde pestovat... 😅

monkula
27. jan 2009

s...e americké 🙄 🙄

ella1
27. jan 2009

bohužiaľ sú to potomkovia europanov...len neviem, či tam majú divnú vodu alebo čo, že sú takí divní....vôbec sa nám nepodobajú......a ešte aj sviatky nám kazia.... 😀 od vianoc až po valentína........

monkula
27. jan 2009

ella, no, sú to vlastne Angličania.... 😅