Čím ponúknuť kolegov v práci, keď mám narodky?

lubka131
12. apr 2009

Robím dva mesiace v novom mladom kolektíve. Je nás tam 9ľudí. Mám dilemu. O týždeň mám okrúhle narodeniny a neviem čo im pripraviť, príp. čím ich ponúknem. Čo poradíte?

martinabarak
12. apr 2009

Spytaj sa nejakeho kolegu ako to u vas funguje, ked ma niekto sviatok a je to.... 😉

3558
12. apr 2009

podla toho co mozete priniest do firmy a co nie. my nesmieme nosit napoje, tak ja som /v UK/ priniesla ich oblubene mufiny a sisky s dzemom,pudingom alebo cokoladou.
v ziadnom pripade ja by som nenosila alkohol.ak tak, tak iba nealko napoje.

a ak by to bolo u nas na slovensku tak by som priniesla chlebicky,ocka,a par zakuskov. 😅

lubka131
autor
12. apr 2009

Viem že alkohol určite nie, myslela som niečo rýchle upiecť, lenže keď ja som antitalent na toto☹

3558
12. apr 2009

nepec, sprav oblozene chebicky a kup veterniky,spice a laskonky a hotovo.
ine je keby si tam pracovala dlho, tak by ste po robote mohli posediet vo firme, alebo by si ich pozvala k vam domov. ale ked si tam len teraz nastupila, tak si nerob tazku hlavu. 😉 😉

martinabarak
12. apr 2009

Kedze si nova, tak by som priniesla len daky kolac a ked nevies piect tak kup nieco sladke.....a hlavne sa spytaj co som ti vyssie pisala, aby to vedeli a aby ti popripade daco kupili..... 😉 😉 😉

lubka131
autor
12. apr 2009

viem, že chlapi moc sladké tam nejedia, tak im asi tie chlebíky a babám, ak sa mi podarí, tak niečo upečiem, a keď nie tak kúpim a bude. uvidím ako sa to ujme, heh.

brnka
12. apr 2009

Lubka, a co tak nejaky salat??? Je to rychle a je toho veeela, resp. nieco slane - napr. tycinky z listkoveho cesta... 🙂

emjee
13. apr 2009

u nas v robote ficia bonboniery a cukriky 😀

danu
13. apr 2009

chlebicky, vino nealko

aponchie
13. apr 2009

chlebicky,zakusky,kafe,caj,dzusy

norik1
13. apr 2009

Ja som kupila tortu a kazdy si odrezal 😉

zajo79
13. apr 2009

podla toho co nosia ostatny...skus vyzistit.

zdenallicka
13. apr 2009

U nas se kazdemu prinese chlebicek a neco sladkeho.. Schopne zeny pecou a chystaji samy, mene schopne koupi v cukrarne nejake zakusky... Taky prineseme vzdy flasku alkoholu a nejake nealko... 😉

briketa
13. apr 2009

misu oblozenych chlebickov a ovocny kolac s posypkou, pokrajany na stvorce. veliku flasu mineralky, sprite a colu.
slane tycinky alebo pracliky.
zijem v tretej krajine ale toto vsade islo v pohode.

jaja0110
13. apr 2009

norik....z prsta? 😀 😀