Čím vyčistiť dvere na sprchovom kúte?

dominica
18. jan 2008

Ahojte baby, poraďte, čo používate na dvere na sprchovom kúte. My síce nemáme sprcháč, ale chodím upratovať a potrebujem vyčistiť sklo, aby na ňom nezostali zaschnuté kvapky a kameň. Chcem totiž použiť niečo osvedčené a nie skúšať, s čím by to išlo. Díky.

A ak máte niektorá osvedčené prostriedky na konkrétne veci a ste s nimi spokojné a nevymenili by ste ich za nič iné, pomôže aj to. Ďakujem!

elri
19. nov 2008

junovka, aj tu teoriu SAVO vyuziva tvoj manzel v praxi? 😕 😀

leishmania
19. nov 2008

elri na vycistenie hrubej spiny mam prostriedok, ale smrdi, ja chcem na take denne cistenie skor,nieco neutralne aspon alebo vonave,nemam radaked mi vecer ked poupratujem cely byt smrdi chemiou a mam potom ist spat

monkula
19. nov 2008

leish, vonia krásne cotrónovo, vždy mi tak pekne vonia kúpeľňa 😵 😵 😵

elri
19. nov 2008

tak ja mam tiez radsej cistiace prostriedky, ktore vonaju ovocim a kvetinkami 😉 Mas potom take vonave upratovanie 😀
Len nedavno som si kupila jablkovy cllin na okna a to nie je ktovie co. 😖

monkula
19. nov 2008

elri, to je hnus..... ja mám na oná najradšej okenu.... a leštím ňou aj nábytok.... sestra sa mi smeje, že som ako te Grék z filmu moja tučná grécka svatba, ten lial na všetko okenu 😀

junovka
19. nov 2008

s tym Clinom mam dobre skusenosti...aj pekne mi vonia 🙂 😉

leishmania
19. nov 2008

😀 😀 vela tych "vonavych" prostriedkov su riadne smrady, ale da sa najst sem tam nieco dobre...momentalne mam na parkety tesco prostriedok s pomarancovou vonou a s tym tiez rada umyvam podlahu a pekne vonia...

elri
19. nov 2008

monkula 😀

elri
19. nov 2008

skusim na parkety ten tesco cistiaci prostriedok. Ja uz dlho pouzivam pronto, ale uz to chce zmenu. Nerada pouzivam nejaky cistic dlhodobo

elri
19. nov 2008

idem spat, rano ma caka nakup cistiacich prostriedkov a potom velke upratovanie 😀 Dobru noc 😔

kometa
20. nov 2008

Erli, pozri IP 😉 .

titkovamiriam
20. nov 2008

tak moje cistiace-na riady 99percent jar , tekuty cif na hrnce a pekace,na okna,zrkadla a obrazovky - okena,na nabytok diava,na koberce vanish,momentalne periem v Omo a avivaz mam qanto. 🙂
na vodny kamen hocikde mam ocot

monkula
20. nov 2008

ja so mdnes kúpila v Lidli univerzálny prostriedok do domácnosti ,stál 40 Sk a baby, tak mi odmastil rúru 😕 😕 😕

titkovamiriam
20. nov 2008

tak na ruru a grily mam klasika hydroxid sodny ,mame v labaku - spravim roztok a po spine sa len zasyci 😀

syslova
1. jún 2009

Ozivim temu...chcela by som sa spytat, co robim zle, ked sa mi stale odtrhuje silikon okolo vane aj okolo sprchoveho kuta. Pravidelne ich umyvam ale aj tak vyzeraju ako plesnive...take cierne flaky...skusam to umyvat uz z vselicim ale nejde to dolu... Najnovsie som sa uz nastvala a kupila som hydr. sodny a ani ten nepomohol. Tak som silikon poodrhala a teraz ho chcem dat nastriekat znovu. U nas sa strieka asi 2x do roka novy silikon...jednoducho sa stale odtrhuje a je spatny cierny po case aj napriek tomu, ze ho umyvame...Poradte kde robim chybu...

womenne
1. jún 2009

syslova silikon ti očiernie ak zan natečie voda vtedyto nijak nevyčisti len odstranit a nanovo dat lištu a silikon 😉 akurat mi to včera vysvetlovl manžel 😉

janab78
6. júl 2009

Potřebuju poradit, jak čistit otáčecí kolečka u sporáku. Normálně cifem? Nemůže se to dostat dovnitř? Sundat to asi nejde. A monitor u počítače?

llumka
6. júl 2009

Babenky,potrebujem najeky prostriedok na podlahu - univerzalny,lebo mame dlazby,parkety a gumovu podlahu.chcem cistim jednym prostriedkom ani neviem ci existuje. 😝

kaleilah
6. júl 2009

Já jsem koupila poprvé teď Clin na okna, rámy atd... ten zelený jablečý, měl by být skoro na všechno, obklady v koupelně jsou po něm v poho, setřela jsem i dlaždice a plovoučku a nestěžuju si, jen mám problém s baterií na umyvadle, je obyč chromová a jsou na ní zaschlý fleky, nejde mi toničím vyčistit, nevít co na to? 😝

ukana
7. júl 2009

titkovamiriam, ten hydroxid sodny dostat aj v drogerke? mam nejaky Bril na rury doma, ale to je na h...o 😅 , mam cele to sklo ofrkane a nicim to nejde dole, skrabat to nechcem 😅 😀 😀

llumka, aj majster Proper ma taky univerzalny cistic na podlahy 🙂

zusma
7. júl 2009

Nevíte prosím, zda existuje nějaký přípravek na vyčištění kůže u bot? Nemám ale na mysli klasickou hladkou kůži, ale....nevím jak se to jmenuje,možná broušená kůže. Prostě není úplně hladká.

Dcera z toho má sandálky a jsou dost špinavé a nevím,jak na to 😒

sbsgabi
6. sep 2010

Ahojte Baby !
Viete máme upratovacie služby a chodíme riadiť do apartmánov v **** hotely tak to musí vyzerať ako lusk
Moja rada :
Sprchový kút:
1. osprchujem celý sprchový kút horúcou vodou / najteplejšou akú máš /
2. na handru si nalejem Pulirapid / ten modrý /
3. nechám pôsobiť asi 15 minút kým si zasa natriem umývadlo
4. Opláchnem horúcou vodou
5. nechám trochu zaschnúť asi 5-10 min. / kým si opláchnem umývadlo a vyčistím WC /
6. do leštím Švédskou utierkou alebo najlepšie handričkou zo starej periny
Je to naozaj veľmi dobré prostriedky sú drahšie ale stačí málo a vy dno úspech

Moja ďalšia rada na plieseň v sprchovom kúte používam Pulirapid Casa Ammoniaca Con Agrumi v 1,5 l balení
A to používam na obklad , dlažbu ......a in
Budete velmi spokojné aj Larin na podlahy s vôňou mám veľmi dobré skúsenosti
Ak by ste chceli nejaké rady ak budem vedie ť veľmi rada poradím
Ahojte 🙂
Pulirapid sa dá kupiť drgerii, potravinach a stojí okolo 2,60€ 700 ml

bubinko83
31. máj 2011

baby nemate overeny nejaky pripravok na vyčistenie varnej dosky ? Mam tam take mastne škvrny ked mi frkne napr. pri vysmažani a nejde mi to dolu ,umyvam to len jarou lebo mam nerezovy sporak a nechcem to doškriabat a potrebovala by som niečo čo tu mastnotu rozpusti.

helisek84
2. jún 2011

@bubinko83 Milit domácí čistič nebo Milit čistič kuchyní - necháš chvíli působit, pak utřeš. je to na bázi čpavku a skvěle funguje

janka0108
16. aug 2011

a co sklokeramická deska? Jak na ní, aby byla zas jak nová?

eliska32
26. aug 2013

@bubinko83 Dobrý deň, už sú to dva roky, ale možno sa ešte stále trápite s varnou doskou. Mám pre Vás tip. Vyskúšajte prípravky z Eurony. Mám s nimi dobré skúsenosti aj s prípravkom na varné dosky alebo na nerez. Kliknite na www.ekologicka-drogeria.ebnode.sk, alebo mi napíšte.

m_ij_ka
24. sep 2013

ja používam W5 na kúpeľne , kupujem to v lidli 🙂

katika82
19. feb 2015

trošku neskôr ale moja skúsenosť je od firmy HG dostať v tete drogériách penový čistič na vodný kameň, super vecička stačí nastriekať a zotrieť žiadne drhnutie, a raz za 4 mesiace mi manžel sprchový po vyčistení natrie tekutými stieračmi, takže voda pekne steká nechytá sa na sklo.

natalia951988
29. mar 2016
Používateľ natalia951988 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natalia951988.

ja na kupelku pouzivam ekologicky bio-mex, umyvam nim vsetko, umyvadlo, dvere na sprchovom, plastovu vanu...
neskriabe povrchy

lili007
20. apr 2016

V DM drogerii som objavila prostriedok na umyvanie kupelni na baze octu...je to ECO riesenie, nastriekate ani drhnut nemusite🙂