• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistiace pomôcky Raypath ?

8. januára 2017 
Pekný deň! Včera u nás boli známi, čo predávajú čistiace pomôcky od Raypathu. Pozná niekto tie handry, rukavice??? Alebo používa to niekto doma na upratovanie? Aké máte skúsenosti s tým spôsobom, že bez chemikálií a len s čistou vodou a s tými handričkami????
Mne sa to páčilo, len tie ceny... Tisícka za jednu handru... A nechce mi veriť, že majú aj antibakteriálnú účinnosť. Preto som zvedavá na vaše skúsenosti, napíšte, kto pozná a vie poradiť! Ďakujem!
15. mar 2008 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj annika, ja som pred VS pracovala vo firme so zameranim na eko vedenie domacnosti...Raypath a firmy jej podobne boli uz vtedy nasa len "akozekonkurencia" , lebo maju od zaciatku nehorazne ceny...Odvtedy preslo takmer 10 rokov a vidim, ze ich cenova politika sa nezmenila. Ono je to preto take drahe, lebo nechci vediet, aky je rabat pre predavajuceho za tu jednu handru...Nieco podobne bolo za rainbow vysavace...Jeden stal 80.000sk, ale rabat pre predavajuceho bolo myslim 30.000-40.000. Takze ak niekto od nich kupil len jeden vysavac mesacne, tak mali na tie casy kraaalovsky prijem. a to nehovorim, ze kolko ludi to kupilo...My sme mali obdobny v ponuke a vtedy uz neporovnatelne vylepseny a stal 30.000sk...takze tak. Inak mikrovlakno samo o sebe je velmi kvalitne ale nepouzit nic na odmastenie alebo ze antibakterialny ucinok? Tomu ja osobne neverim. Ked ti ta handra raz nieco mastne zoberie, tak to z nej aj musis nejako vyprat...ale zase ekologicke saponaty su...napr. od euronybycerny....ja s nimi robim, lebo sa mi ich vyrobky pacia... tie mikrovlakna, ale v podstatne nizsich cenach bola firma wash cat, ale dnes uz asi len tato pani sa tomu venuje, tak jej skus napisat mail, ze kolko stoja...
Wash-Cat
15. mar 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
annika v ziadnom pripade tomu never.Moja svokra to predavala a dokonca to ma este stale doma co sa toho nemoze zbavit.Raz mi u niich dala handru do ruky aby som vyskusala.Zacala som umyvat okno a skoro som odpadla ked som vydela tie smuhy.Tak za tie prachy nakupim clin a umyvam do nemoty.A to iste bolo aj s podlahou.Hodila som jej to takmer do tvare a povedala ze nedam za to ani korunu :wink:
15. mar 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
díky kočky za príspevky, nekúpila som od nich zatiaľ nič a asi ani nebudem. Neverím, že by mala tá handra antibakteriálne účinky, a a videla som ako my poumýval kachličky, digestor nad sporákom a manželovu motorku a nakoniec taniere a poháre s tou istou handrou.... Chápete to???? Žalúdok sa mi dvíhal, to je hygiena, čo?
15. mar 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj annika.Ja som robila vo firme ryapath a dobre ma ofikali :angry: Najskor ma nahuckali na super zarobok a potom som si musela kupit tie kufre s tymi handrami.Je tomu dva roky a nic z toho nepouzivam.Takze mam supravu za 70 tisic dole v pivnici.pa pekny den
15. mar 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sorrky zabudla som a :grinning:
15. mar 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja doma pouzivam, len "svedske" utierky od cinana po 16 sk, na okna nepouzivam nic ine len tu utierku a cistu vodu, tak isto nimi utieram prach a nepouzivam ziadne saponaty, dokonca nimi vycistim aj vanu a umyvadlo´, wc, riad a podlahu by som asi ani bez cistiacich prostriedkov nechcela cistit (pri wc a podlahe uz len koli voni), takze mi k stastiu ziadne tisicove handry nechybaju, jedine ak nieco pekne na seba :grinning:
15. mar 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annika to nemyslis vazne...vsetko jednou handrou?tak nech sa daju vysmiat ale jednou handrou sa urcite vsetko umyvat nema..je to nehygienicke a tie handry vobec nemaju antibakterialne ucinky...hlupost na osmeknutie ludi o prachy...ja na tvojom mieste ich nekupim ani za 5 Sk :grinning:
15. mar 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Boli u nás tri hodiny, hoci sa nahlásili max na hodinku... A na konci tej prednášky, keď som im hovorila, že nie a že si to musíme rozmyslieť a tak, no oni sa tvárili, keby som ich minimálne oklamala, podviedla...Potom som ich poslala viete kde... Odišla som kojiť malého, ani sme sa nerozlúčili. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. mar 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa sem dostala len nahodou a asi jedina nebudem so vsetkym s Vami suhlasit.3 roky mi chodila znama umyvat okna s raypathom ,chodila vzdy 2 - 3 krat do roka a bola som max spokojna .Minuly rok pred vianocami nemala cas tak som sa chytila umyvat okna sama klasika purova voda a potom lestenie clinom .No kym som umyla 7 okien bola som utahana ako kon .Nechapala som lebo ta pani mi vsetky okna aj s podlahami v celom byte + utretie prachu v celom byte spravila za 4 hod.a vsetko robila uplne kludne.Ja som len tie okna umyvala 4 hod a vyzerali hrozne.Takze som na druhy den volala pani nech mi tie handry aspon na okna zozenie.Kym mi prisli som sa nestastne kukala na okna ako vyzeraju ale lestit som ich uz odmietla.Odvtedy to uz je rok pouzivam tieto handry na okna + lestenie zrkadiel ,skleneny stol v obyvke a som velmi spokojna .Uz si neviem predstavit znova umyvat okna starym sposobom aj kvoli tomu ze taketo okna ake mam teraz som nikdy nemala .Ci su antibakterialne to neviem .Chcela by som aj dalsie handry nie len male na okna ale na to uz peniaze nemam .Ale riad by som s tym neumyvala :slight_smile: tiez potrebujem aby mi pohare vonali
24. nov 2008 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka • 2d • 22. sep 2008 o 11:59
Zaujímalo by ma či má niektorá gazdinka skúsenost s tými to mopmi.Ci už dobré alebo zlé.Každá rada alebo skúsenost zaujímavá je výtaná dakujem.

minkak • 1d • 22. sep 2008 o 12:28
ahoj ja nemam konkretne mop,ale handricky :wink:
ja ich stale pozivam a vyzeraju stale ako nove,iba jedna ta na nabytok a sedacky...tak tu mam taku trosku zmolkovu
ale ta zelena-tusim cistik sa vola taj je supeeeer :wink: ,k tej je este ta bielunka,ta je tiez fajn s tou robim skoro vsetko :slight_smile:
ta na prach-ruzova-ta je fajn ale pre mna trosku tvrda ,hlavne tie rohy ked si potrebujem poriadne poutierat,celkom mi to nejde
mam aj tu peelingovu na tvar,ale tu pouzivam len zriedka :slight_smile:

cipsinka • 22. sep 2008 o 13:06
Ja mam vsetko a moc spokojna nie som,okrem cistika bieleho na odlicenie make-upu s tym som docela spokojna.Kupila som si to preto,lebo ked sme sa prestahovali do Blavy s priatelom bol som naivna a nahovorili ma z tej firmi aby som sa k nim pridala,ze dobry zarobok a ja hluba a mlada som tak spravila.Musela som si kupit dva tie boxi o cene sa ani nevyjadrujem a splacali sme to dva roky a to sme platili aj po tri seky za mesiac.Cize bola to chyba a uz by som si tie cistiky nekupila. :wink: :wink: :wink: :wink: .

minkak • 1d • 22. sep 2008 o 13:32
cipsinka ale ja co viem zase, zarobit sa na tom da pekne,nie?
a na upratovanie to nepozivas vobec?

cipsinka • 22. sep 2008 o 13:38
ano minkak vraj sa da,ale ja co som v Blave nepoznala absolutne nikoho a rodine sa zdalo za taku hlupost vyhodit tolko penazi,cize ja som na tom nezarobila ani halier a naopak prisli sme o plno tisic.Ja som teraz v zahranici cize to nepouzivame,ale ked som bola doma a chela som s tym umyt okno,no hruza ostavali mi smuhy,tak odvtedy pouzivam iba okenu a noviny a je to super.Naozaj neviem co s tymi handrami budem robit. :unamused: :unamused: :unamused:

minkak • 1d • 22. sep 2008 o 13:42
hmmm,tak to je teda smola :frowning2: fakt sa to oplati pre tych co maju okolo seba kopu znamych :wink:
mne teda smuhy neostavaju,ja som vcelku spokojna,az na tu prachovku ta by mala byt makksia,poddajnejsia :unamused:

cipsinka • 22. sep 2008 o 13:50
vies ja som mala nad sebou manazerku a ta mi slubovala hory doly,ze ja sa mam len manual nucit a,ze ona mi bude zhanat ludi.No,samozrejme len chcela aby som si kupila sady a aby na mne zarbila pekny bali a nic z toho.Ale uz sa nad tym nezamyslam co bolo bolo,no aspon mam plno handier :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty mas na okna iba handru alebo aj ten mopik,lebo ked som to umyla tym na okna,tak mi ostavali smuhy ale ked som to este lestila s tou zelen.handrou tak to bolo fajn,len to strasne dlho trvalo a bola to makacka :unamused: :unamused: :unamused:

minkak • 1d • 22. sep 2008 o 14:08
no ako som pisala vyssie,umyvam to s tou bielou a potom prebehnem zelenou :wink:
a ked chcem len taku rychlovecku prebehnem to len to zelenou,vtedy je to ozaj bez smuch :wink:
no viem si predstavit tu manazerku :frowning2: :angry: mala som tu cst jednu taku spoznat!!!!
ja som sa snou "pekne" porozpravala :sweat_smile: -treba na ne davat pozor!!!
a najviac ma dojalo ked sa ma pytala ci mam nejake podobne skusenosti a ked som jej povedala,ze mam svedsku handricku-tak si myslela ,ze tu od cinanov za 30,-
ked som jej povedala,ze mam speci z ciech za600,-tak zmlkla :sweat_smile:
ale celkovo idu na to strasne psycho!!!ze kolko davam mesacne na cistiace?no kolko?no urcite nie tisice!!!
cenovo je to ozaj strasne drahe!!!j

titkovamiriam • 3d • 22. sep 2008 o 14:13
jeje tak toto ani nepoznam-tiez pouzivam tie svedske utierky

vinka • 2d • 22. sep 2008 o 14:28
No tak to niesom sama čo som si to kúpila. :confused: Ja mám aj mopi.No ten ružový na prach je fakt supééér.To len ráno prebehnem byt a mám povysávané.Kedže bývame pri hlavnej ceste takže mám prach každý den. :frowning2: Ale ešte stále uvažujem nad tým či som dobre spravyla.Ono niesú zle tie handry ale tá cena.hmm...muž ma skoro prizabil ked sa to dozvedel :grinning: Ale teraz s i robí srandy,že aký máme krásny byt za tolké prachy. :grinning:

minkak • 1d • 22. sep 2008 o 14:39
vinka ,ale ta mala ruzova do ruky,na prach,ta je tvrda ,nie?ja by som to vsetko najradsej robila tou zelenou :wink:

vinka • 2d • 22. sep 2008 o 14:55
Ja by som to nenazvala tvrdá ale hrubá.Síce vela toho dreva doma nemáme takže ju používam najmenej.Mi máme viac skla.U mna je ešte super na okná tá stierka a zelená handra tak to mám do 20 min.všetky okná umyté.To si pochvalujem fakt.Od vtedy aj okna rada umývam :grinning: Požičala som to aj susede a bola hotová ako rýchlo to umyje okná.A tvrdila,že tak čisté okna ešte nemala. :grinning:

vinka • 2d • 23. sep 2008 o 20:39
Minkak chcela som sa spýtat či máš tu žltú pílingovú na tvár a telo ako si spokojná a či pomáha.Lebo ja ju zabúdam používat :grinning:

sassi • 23. sep 2008 o 20:58
my mame švédske (ACT Natural) a veeelmi spokojná, mam špeci na okná, na auto, do kuchyne, univerzálnu. Aj mop máme, ale ten sa ´mi zda nespratný, umývam klasickým mopom.

audreyd • 2d • 23. sep 2008 o 21:05
no, baby, nahoďte sume, nech vieme, o čom sa bavíme :wink:

vinka • 2d • 23. sep 2008 o 21:17
Audreyd ani sa nepýtaj.Tie rapayth stoja 24.000?Aj s mopom(myslím tu palicu na handry) :grinning: a pílingová na telo aj tvár a mast na tvár po 25-ke

sassi • 24. sep 2008 o 08:10
no tak to si radšej najmi upratovačku a chod ku koumetičke za tolké prachy

audreyd • 2d • 24. sep 2008 o 10:58
no ty kokso!!! :astonished: to čo sú diamantmi vykladané a majú zlaté vysačky či čo??? :astonished: :astonished: :astonished:
to si fakt radšej najmem nejakú upratovaciu firmu :grinning:

titkovamiriam • 3d • 24. sep 2008 o 11:07
:astonished: tak klasika je klasika :astonished:

vinka • 2d • 24. sep 2008 o 16:16
:grinning: :grinning: Niesú diamantové.Ale nepotrebuješ žiadne čistiace prostriedky nato.Mopom sa stiahne prach z podlahy čiže nepotrebuješ ani vysávač.Je čistík na riad ktorý stiahne aj mastnotu bez čistiac.prostriedku.Ono ked sa zamyslím nad tým tak to fakt aj šetrý.Nepoužívam vysávač.Ani iné čistiace prostriedky.Po vypraní sú vždy biele.Odpudzuju prach.A pri umývaní skla vôbec nerobia šmuhy a velmi rýchlo sa s nimi umýva.Dokonca sú aj na kožený nábytok a na umyvanie auta vhodné. :wink:

sassi • 24. sep 2008 o 18:35
tak isto fungujú aj originalne švedske handry ACT, až na to, že stoja 300-500 jedna a mop stojí kompletná sada do 2000,- ,
teda ja mam doma na sklo (okná) 400,- ;2ks univerzálnu po 360,-; kuchynskú za 300,-; na okuliare 70,- a sadu na auto za 600,- + mop za 2000,- , kupovala som to postuupne, teda nemusela som brať celu sadu

peelingovu rukavicu maju v Oriflame, ani neviem kolko stála, ale bolo to v akcii za par šupov :grinning:

vinka • 2d • 24. sep 2008 o 20:23
Ani toto sa nemusí brat celé.Nikdy som nepočula o tých švétskych handrách.Alebo nikdy som nenašla originálnu švétsku handru.Stále to boli imitácie ktoré mi robili šmuhy.Kedže mám viacmenej doma sklá tak som chcela niečo čím rýchlo a bez šmúch umyjem
26. nov 2008 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to dosť drahé, ale keď som videla, čo to robí, bola som unesená.
26. nov 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to len system oklamania zákazníkov, tie handry od spol.Raypath su obyčajne utierky s mikrovlákna.
Obchodný zastupcovia tejto spločnosti su na treningoch ktoré majú každý mesiac , doslova školený ako donútiť a ošaliť zákazníka aby tu ich akože zázračnú vec kúpil.A pritom každa trochu kvalitnejšia utierka spravý to isté čo aj výrobky spol.Raypath Je to smutné že použivajú takúto taktiku.Ale stavili na to ,že stále sa nájde plno dôverčivých ľudí.Len mi je ľuto potom ich mnoho krát tažko a podctivo zarobených peniažkov.Je to podvod!!

PS: Z overeného zdroja: pri predaji utierok rady Prestigo od Raypathu v cene 24 000.-sk je provízia obchodného zástupcu 14 000.-sk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. nov 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno všetkým! Mám tieto výrobky Raypath a som s nimi veľmi spokojná.Mám zdravotné problémy hlavne s chrbticou a tak sú hlavne tie rukavice obrovskou pomocou,či už okná nábytok alebo koberec je krásny ked prejdem po ňom rukavicou.Veľmi dobre zbiera chlpi po našom miláčikovi.Nepáči sa mi handra na podlahu ani nie handra,ale vyvracia sa mi hlavica pri umývaní,to ani nepoužívam,ale mám skrine po plafon a ľahko tým utriem prach na vrchu.

tá cena je hrozná,ale ja to používam 6 rokov a pre mňa je to pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obchodná zástupkyňa čo nám to predala je naša známa a bola taká drzá že keby jej manžel nebol povedal že máme záujem o kúpu bola by som ju vyhodila von tým oknom,ktoré umyla :angry:
26. nov 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Po prečítaní niektorých príspevkov mi nedalo, aby som sa nepridala. Ja som sa s výrobkami tejto spoločnosti stretla už pred viac ako desiatimi rokmi. Mala som vtedy len rukavicu, kúpila som ju od obchoďáka, ktorý bol ponúkať výrobky u môjho zamestnávateľa. Rukavicu som používala asi 5 alebo aj viac rokov a ľutovala som, že som si nekúpila viac výrobkov, lebo tú rukavicu som používala naozaj skoro na všetko. Bohužiaľ, nemala som kontakt na obchoďáka, v tom čase ešte ani internet, kde by som ho získala. Pred pár dňami mi ponúkli opäť tieto výrobky a bola som rada, že budem znovu mať možnosť poupratovať celý dom bez väčšej námahy a s väčším efektom. Takže - podľa mňa tieto výrobky majú svoju kvalitu a hodnotu. Nech si dámy, ktoré sem písali kritiku spočítajú, koľko peňazí stoja kvalitné čistiace prostriedky / ak ich vôbec používajú, lebo poznám aj také, ktoré tvrdia, že ich nepotrebujú, ale doma majú slušne povedané chliev/ a vyjde im za niekoľko rokov vyššia suma ako stoja tieto výrobky. A to ešte nehovorím o ekológii.
16. feb 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam celu sadu a som s nou maximalne spokojna.okna mam v prebehu hodiny umyte.usetril mi hromadu casu a viem ze mi deti nemusia dychat smrad s cis.prost.
16. feb 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: používam všetky výrobky firmy Raypath už asi 10 rokov, som s nimi maximálne spokojená, nedala by som ich za nič na svete. Na chalupe používam podstatně lacnejší mop na podlahy, ale rozhodla som sa, že si musím kúpiť niečo lepšieho, pretože s Raypathom sa to nedá porovnať. Je pravda, že je to dosť drahé, ale keď si uvedomím, že to už mám toľko rokov, tak tá investícia nebola zbytočná. Komu sa to nepáči, radila by som, aby sa naučil uvedené výrobky používať.
22. feb 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:)

Akože kde začať, no asi tak že tie ôhandry" nie su až také zlé! ja ich mám doma, ako dá sa to mne sa s tým dobre robilo, ako aj mnohí boli unesení tým ale ta cena neunesie nikoho je to velmi vela 24 000,-dať za handry:frowning2:)Ja som to urobila a neodporúčam!!!!!
27. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci,
chcem napisat len velmi kratko, ze cistiaca sada Raypath je vyborna vec. pouzivam ju uz viac ako dva roky a je to fakt super vec. na vsetko na podlahy, na umyvadla, baterie, vane, sprchace. proste na celu domacnost.

predtym som skoro pol dna zabila upratovanim domu. teraz mam podlahy hotove za pol hodinku a lesknu sa tak uzasne ako keby som pouzila vosk.

nechapem niektore z vas, ktore to ani nemate doma a komentujete to.
tiez nechapem vas baby, ktorym to robi smuhy. asi to zle pouzivate alebo periete? neviem. mne to funguje super.
:unamused: :slight_smile:
12. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
co sa tyka podlach v zivote som nemala smuhy a nieco ako moch na nich tiez nemam.a o oknach sa bavit ani nebudem predtym som cely den umyvala a lestila a smuch som sa nevedela zbavit ,teraz hodina a pol a okna su nadherne a vylestene.kto nevyskusa ten neuveri :wink:
12. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
U nas boli ti podvodnici vcera. Podvodnici hlavne kvoli tomu nehoraznemu obohacovaniu sa, ze vedu neskutocne reci o tom, aka je tam nakladna vyroba, lebo ved take specialne ucinky, to nejde len tak. A to som sa ich este specialne pytala, preco je to take drahe (nic drahsie z tohto sortimentu nepoznam). A to nam este rozpravali bachorky o europskej dotacii, ktoru mozeme vyuzit, len ak si to objedname v tej chvili, potom uz nie. Urcite sa bali, ze by sme na nete nasli vsetky tieto reakcie a inzeraty na predaj. Stretla som sa s tym prvy krat a musim priznat, ze ma to dost zaujalo a oslovilo, aj ked priatel k nim bol od zaciatku nedovercivy a za ziadnu cenu by to nekupil ihned - bez preverenia na internete, forach, atd... co som nechcela ani ja. Precitala som si vsetky prispevky, rada by som to doma mala ale za normalnu cenu - priblizne ako napr tie svedske utierky, ktore tu spominala vinka. Nasla som aj rozne inzeraty od ludi, co to predavaju len zasielkovo. Bezne okolo 400€, ale nasla som aj za 200 celu sadu. To uz je omnoho rozumnejsia cena. Urcite este preluskam dalej a uvidim.
16. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež celú sadu,už pár rokv,som spokojná,ale tá cena ma fakt dorazila.Hlavne kedˇsi kolegyňa kúpila v drogérii utierky za pár korún a urobí s nimi to isté čo ja ,ibaže lacnejšie.Na každý pád s tou cenou by mali niečo robiť a mali by aj vyšší predaj.Aj tí čo nám predali mali asi 3 sety a predali iba jeden,ved je to škoda.
16. apr 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas doma mame s raypathom naozaj skvelu skusenost... uz to pouzivame roky, roky, roky... prave zhanam novy navlek na mop, lebo som ho uz doslova znicila... je to super vec... vtedy sme za to dali cca 16000, ale je to fakt uzasna pomocka a nelutujeme. mozem s pokojnym svedomim odporucit
9. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja naozaj nevychadzam z udivu kolko penazi su ochotni ludia dat za handry. Ja aj uverim, ze tie handry mozu byt dobre, ale dat za to 16.000 ?
10. máj 2009 o 01:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobry den co sa tyka raytathu su to vyborne cistiky ja ich pouzivam uz rok a nekupujem ziadne chemicke pripravky je to super kolko usetrim casu co sa tyka riadenia a hlavne penazi a co tu pisu ze je to vela penazi tak sa to vrati co sa nekupuju ziadne chemicke prostriedky handry co zapachaju je to vynikajuce odporucam to aj ostatnim
13. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den chcela by som som sa pridat ku komentaru ti co nevedia co je raypath tak nech ani nepisu o tom lebo co sa tyka cistenia je to vyborne a ze stoja vela tak si len zratajte kolko date na chemic.prostriedky handry co zapachaju na teplu vodu je to kvalitne a dovbre sa stym cisti odporucam !!!!!!!!kazdemu
15. máj 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este nieco ty ktory tu pisali o tom ze su to zle vyrobky ako moze vediet ked ich ma v pinvici a nepouziva ich no toto nechapem tak ze ak sa rozhodnene si kupit tieto cistiky nebudete lutovat lebo usetrite cas z cistenim nekupujem chemi.prostriedky a hlavne tepla voda sa nemina tak ze usetrim za tie roky co pouzivam sa mi vratia peniazky ale je to len na kazdom ako to pochopia tieto prispevky ktore nie su o pravde ale len ohovaraju tak ze je to na vas ci si ich kupite
15. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, musim reagovat na Vase prispevky, nehnevajte sa na mna,ale ked som si cez google zadala Raypath a nasla tieto Vase reakcie, dost ma to nahnevalo. Ja totiz mam tieto cistiky uz od Januara 2009 a pouzivam ich denne- takze nehovorte o nich tie ,ktore ich ani nepouzivate,lebo ak Vam nahodou nepovedal predajca, aby ste videli skutocne ako lahko a rychlo sa s tym upratuje potrebujete najprv zmyt tie stare mikrofilmy z chemie,co trva aj 5 umyti- cize po prvom VYSKUSANI umytia okna mozu ostat smuhy-kedze ste tam dovtedy davali Clean alebo Jar atd.. , Poviem Vam ked mne zavolala kamoska ze ma super vec a chce mi to ukazat, bola som velmi zle naladena- neznasam prezentacie a dilerov uz len preto- ze Vas nutia nieco si kupit. Ale ked prisla a nazorne mi predviedla ako Raypath ucinne funguje obaja s manzelom sme sa rozhodli si kupit celu sadu- hlavne preto,ze mame malicke babo,kt. v januari lozilo po plavajucich podlahach a zamozrejme vsetko olizuje-este stale,hahaha.- Ved zdravie nasich deti sa neda zaplatit- oluzuju z ruciciek aj Vase deticky okeny na zrkadlach, Ajax z podlahy a nebodaj Cilit,Clean,Cif ci Savo v kupelni-co ostane po Vasom vybieleni vane? Naozaj to ide aj bez toho, a tie co neveria ze masnota ide dole len mikrovlaknom a vodou- je tu hacik to je pravda- pranie sa odporuca s jadrovym mydlom,ci Lanzou- tie maju odmastovacu a velmi bieliacu ucinnost co vidiet aj na tepovani cistikom s troskou mydla. Takze ANO je to dobre aj na masnotu-ale castejsie treba preprat Lanzou-ked sme mali napr. Gulas party. Cim viac s cistikmi firmy Raypath s manzelom upratujeme, tym viac sme presvedceni o tom,ze to bola jedna s nasich najlepsich investici- manzel umyva auto teraz kadzu druhu sobotu vecer iba 20min a to aj s interierom a ja upratujem len 1hod tyzdenne vecer ked malicka zaspi - a to mam 8izieb, 2kupelne a 13okien, ktore umyvam s radostou 1x do mesiaca- cely zivot ma upratovanie len ubijalo, odkedy mame Raypath upratujem s radostou a dakujem velmi pekne kamoske Petre, ktora mi to predala -a ze na tom zarobila? kazdy nieco robime aby sme mali s coho zit a viete kolko ludi musi pobehat aby vobec nieco predala? Nezavidte im, museli by ste si kupit tu celu sadu za 796eur,ci 593eur -aby mal predajca z vas min. mzdu,ale kedze vacsina z nas si kupuje len tie malicke sady za 263eur aj menej-kusovky, zarobi na nas cca tak 50eur- To je dost-ale kolko casu,benzinu spotrebuje a to nehovriac o tej pociatocnej investici do firmy cca 1800eur? Kedy sa to predajcovi vrati? Takze urobte si vlastny nazor,ale prosim az po vypocuti a predvedeni vyrobkov- urcite nepouzivam tu istu handricku na auto co v kuchyni- zly predajca,ktory to urobil. staci vydrzat a nehodit to do pivnice po prvom neuspesnou pouziti- casto ucinnost uvidite az skutocne po 3-5 umyti bez chemie. prajem krasny den a kedze pratanie je nasim dozivotnym udelom civilizovanych ludi ,vrelo odborucam. monika
17. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dakujem vsetkym novym uzivatelom, ze sa na tieto stranky prihlasili jedine kvoli tejto teme...
zaroven by som ich rada upozornila, ze toto je verejna diskusia a teda kazdy moze napisat svoje skusenosti a nazor.

mimochodom, www.slex.sk :
Slovo - čistík - nie je v slovníku!

:confused: :zipper_mouth:
17. máj 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam raypath uz 4 rokypouzivam ho kazdy den mate pravdu je to drahe ja som sa dala nahovorit kamoske robila som to 2 mesiace a skoncila som nebolo to pre mna .
y
6. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa pridám a ja. Ja som si tieto handričky kúpila minulý rok. Som s nimi spokojná.Dlážku umývam iba s nimi. Na okna mám svoj spôsob,takže nie. Na prach sú dobré. Aj tie rukavice na umývanie sú fajn. Raz sa mi malý pozvrackal na postel a koberec. Všetko som utrela len s tým a hneď bolo čisto. Ani nezapáchalo. Či sú antibakteriálne neviem. Na riad ich ale nepoužívam. Dlho to s tým trvá a odtečie veľa vody zbytočne. Samozrejme po každom použití večer periem v mydle, čo ma moc nebaví. Keby som si ich mala kúpiť znova , tak asi už nie. Možno iba mop na dlážku s dlhým a krátkym vlasom. Nerobí šmuhy a zoberie špinu naraz.
7. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok