• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistiace pomôcky Raypath ?

8. januára 2017 
Riad bez chlpatej handričky neviem umývať. aj teraz, ked mame umývačku je nenahraditeľná. stačí aj v studenej vode len pohladkať a povrch je čistý. nenahraditeľné na drsné povrchy, drážky domácich spotrebičov, závity fliaš a pod. Jar používam len na pranie masnej škvrny. ked vechtík zabudnem v dreze može na ňom byť hniloba ale stačí jadrové mydlo v teplej vode preprať a dať na hodku do Savovej vody je ako nový. každý večer preprať a hodiť na radiator vydržím, lebo je to ekologickejšie ako nezničiteľná zahadzovacia špongia + chemia.
23. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Raypath používam už 6 rokov a som maximálne spokojná,cena je prehnaná ale ja zase šetrím čas pri upratovaní a hlavne umývaní okien,iný spôsob si už ani neviem predstaviť ako tento.Keby sa mi tieto handry zodrali,určite by som si ich kúpila ešte raz. :slight_smile:
23. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. jún 2009 o 13:41 • bruna
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. jún 2009 o 14:23 • bruna
ja mám komplet veľkú sadu už niekoľko rokov...... nedám to za nič, nahovorila som na to aj švagrinú, ja som to mala skôr a ona to objavila až keď som to doniesla k svokre na dom a riadili sme ho po výmene okien a maľovaní..... super, hneď to chcela a teraz chodí umývať okná aj kamarátkam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sú super, až na to pranie po tak sa dá....
24. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja sestra to pred 3 rokmi ponúkala na predaj,má komplet sadu,veľmi je s tým spokojná,ja mám 3 handričky,čo mi podarovala,je to super,len prehnaná cena!
24. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, ak by mal niekto záujem o tieto čistíky, dajte vedieť, mám doma ešte dve celé sady!!!
25. jún 2009 o 09:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2017 (41. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vážení Raypaťáci ! Nevychádzam z údivu nad Vašim myslením čo sa týka výrobkov Raypath. Je to nehorázny podvod a oberanie ľudí o obrovvské finančné prostriedky. Ak vezmete do úvahy že tieto látky z mikrovlákna dostanete v dnešnej dobe bežne v predajniach domácich potrieb a drogérii za približne o 8O% lacnejšie a v porovnaní s kvalitou z Raypathu na tej istej úrovni je to iba surové okrádanie ľudí. Nepíšem to preto,že neviem o čom hovorím.Poznám tento výrobok veľmi dobre už 5 rokov so sľubom návratnosti investícií ale dodnes som používaním tohoto zázračného šmejdu ušetrenie peňazí nepocítila je to len veľký ochňap!!!
:sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milá liveosso zrejme si myslela ako my keď to doma máš!
29. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim..mam raypath asi 3mesiace a zatial som ako tak spokojna..len ten maly cistik na umyvanie riadu mi velku mastnotu poriadne neumyje..a vam ano? a ruzova rukavica na prach je dost neprakticka a mam pocit, ze mi prach sada na nabytok rovnako ako predtym..alebo ju zle pouzivam?
6. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry deň Vám všetkým.
Nedalo mi aby som sem nenapisala aj ja svoj príspevok.Robila mi jedna znama pre firmu REIPETH a viem že ju dobre ošklbali.Musela si to kupit aby mohla pre nich zacat robiť a bola platená len od toho co predala ale nejde o to.Možno to má nieco do seba ale určite neverím že sa stym da umyvat len v studenej vode aj mastne hrnce a take riadne zažraté veci a už vobec nie antibakteriálne účinky.
A ešte by som chcela napisať že veľmi , preveľmi obdivujem ludí ktorí dajú za to vyše 20.000 sk lebo asi nevedia kolko z toho zarobí ten obchodník je to teda riadne predražené a nákupná cena je tedA VELMI odlišná od tej predávajúcej.
21. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam raypad 3 roky a som spokojna len ta cena :angry: okna ,dlazky :slight_smile: a najradšej mama sanby :slight_smile:
21. aug 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy mamči, které jste to koupily, víte jak fungují podobné firmy? jakou hodnotu má to zboží ve skutečnosti?že jen zlomek té ceny je za výrobek a zbytek ceny živí prodejce, jeho šéfa, jeho šéfa.....mikrovlákno je mikrovlákno a stojí o něco víc, než hadr u čínana.
stačí jen zkusit stejně používat "švédskou utěrku", stejný princip.
mě to moc mrzí, když vidím, že někdo dá tisíce za čistící prostředky, nádobí, vysavač.....je to jen pastička na zákazníky, nic víc.
21. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. aug 2009 o 18:58 • bruna
to slovo "cistiky" mi trha oči :confounded:
30. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svinsky oryp:zdravim my sme si tieto handry kupili s tym ze ich budeme aj predavat...cize sme si museli kupit sadu domov pre nas a potom este dalsie dve plus kufor na ukazky cize sme kupili tie handry my a ten komu by sme ich predali by ich zaplatil zas nehovorim ze su zle co sa tyka cistenia ale ak rozmyslate nad spolupracou tak do toho urcite nechodte je to svinsky oryp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci..ja pouzivam raypath uz piaty rok a neviem si predstavit ze by som sa mala vratit k beznemu cisteniu chemiou v rukaviciach a spotena ..citali ste niekedy zo zadnej strany na cistiacich navod na pouzitie????A co sa tyka ceny ta je v poriadku lebo cas ktory som venovala upratovaniu venujem radsej rodine a ces si nedokazeme financne zratat..pekny den :dizzy_face:
16. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: a tie co nadavate na raypath sa ho naucte pouzivat a bude to ok.. :sweat_smile:
16. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
erusienka - v zivote som neupratovala v rukaviciach, neznasam to. Pouzivam cistiace prostriedky v bio eko kvalite, na celu domacnost asi 3 (kupelna, wc, riady) a neuveris, ale staci ich malo, dovolim si tvrdit, ze upratovanie mi zaberie rovnaky cas ako tebe :wink: jedine, ze by tie handry robili same, zakial ty sedis s detmi napr.pri legu :wink:
17. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. ináč ako čítam tu tie vašé príspevky.chcela by som len pripomenúť, že to nie sú handry ale tie rukavice majú aj meno a volajú sa čistíky. za2. ani jedna osoba pri prezentácii nie je povinná si tie handry kúpiť ako ste ich nazvali. a za 3. s tými hadndrami zíde naozaj dole všetko a nezanechávajú čmuhy ale samozrejme že nejdem umývať s tým podlahu a potom taniere, to by bolo samozerejme nehygienické. tie čistíky sa dajú aj vyprať. bez použita aviváže lebo to je mikrovlákno a to by sa potom zjemnilo. na prepranie čistíkov je najlepší lanza parach, alebo mydlo lanza ale bez aviváže. ale ináč neverím, že tie čistíky sú až také zlé ako ich opysujete ja ich mám osobne doma a som snimi spokojná.
23. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby nemozem s vami suhlasit lebo poniektore ste tieto veci nevyskušali a komentujete to.handry su uzasne uz len kvoli tomu že ušetria mi cas pri upratovani, nemusim dychat tu hnusnu chemiu, nemam absolutne ziaden problem. zapametajte si kto chce , bude kydat a bude nespokojny aj keby ........... stali sice 24000 ale oproti comu su v porovnani draheeee. len si zrataj kolko das na cistenie zamysli sa nad tym zrataj aj teplu vodu ktora je draha a bude este drahsia handry hubky čistace tvoj čas tvoje zdravie a zdravie tvojich blizkych clovek to nerata ale az ked pridu problemy-alergie, exemy...........handry stoja jednoducho za to!!!!!!!!
2. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
RAY...nie si ty náhodou predajca raypatu?? :slight_smile:
Moja kamoška mala velké oči že to bude predávať ...a teraz má doma toho haldy a nik jej to nekupuje je s toho zúfalá lebo zato vyvolila 40tisíc... :frowning2:
2. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opat tolko novych uzivatelov, co su absolutne spokojni s "cistikmi" :zipper_mouth:
a 24tisic za cistiace prostriedky? tolko snad nedam za cely zivot... :fearful:
2. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cistiky a chces mi povedat, ze si na ruku natiahnem rukavicu a budem "rajbat hajzlik" nech ho mam cisty no prepac ale to ti neuverim :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jediné, co stojí za to, jsou hadry na sklo (zelený a modrý na leštění), ty nemají chybu! Ale jinak jsou to naprosto vyhozené peníze! :wink:
2. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja nie som spokojna s tymito cistikmi ako napisala lucie najlepsie su tie dve handricky a tot vsjo,zbytocne vyhodene peniiize :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2009 o 11:56 • bruna
ahoj zimza,uz si zohnala tie lacnejsie handry co si pisala ,ze sa daju zohnat aj lacnejsie
16. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám raypath už 6. rokov, som maximálne spokojný, len čistou vodou, keď si to teraz zrátam koľko som ušetril na nekupovaní chémii, ohromné peniaze, nikdy neľutujem s manželkou, že sme do toho investovali, vysoká kvalita a čo to dokáže, my sme boli ohúrení a dokonale to čistí. Super vec .
Ja mám rád kvalitné veci a keby to bol šmejd, vietnamci toho majú plno v čiňákoch.
Super vec!
17. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ridduck Zaujímavé, že ti na tom aby si spropagoval tie pomôcky záležala až tak, že si sa sem musel zaregistrovať...
17. jan 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok