• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistiace pomôcky Raypath ?

8. januára 2017 
Riddick, no ked si taky Inteligentny, preco sa tak aj nevyjadrujes??, ci inteligencia sa mera tym, ake drahe vechte mas doma na rajbanie osr. zachodu?
17. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri tejto teme nevychadzam z udivu... :confused: kebyze mam dat za handry 24 tisic, nech su uz z cohokolvek...to si radsej zaplatim niekoho, kto mi ten byt pride vydrhnut a mam rok pokoj...urcite na trhu musi existovat lacnejsia alternativa, vsak mikrovlakno predsa nie je ziadny patentovany objav. mne sa hlasili na prezentaciu, uz len to, ze si ma niekto najde cez telefonny zoznam ma vie riadne vytocit. je tu tolko ludi s jednym prispevkom, bez foto v pase, ktori vychvaluju....prosim vas majte rozum a nenechajte sa nachytat :confused: :zipper_mouth: verim tomu, ze kvalita moze byt v poriadku ale vyrobna cena musi byt na urovni par sto korun..aj s marketingom dokopy..
6. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak vazení a vážené,

čítam tu tie vaše rady, vychádzajúce z vašich skúseností....
Napíšem len tolko:

Čo sa týka funkčnosti tých handier ako to vy voláte ľudia sú s nimi spokojní len vtedy, ked dodržia postup pred prvým použitím tzn., že je potrebné ich min. 3x vyprat v práčke na krátkom programe s práškom na pranie a hl. bez aviváže.

Biela rukavica na mokro - je urcená na povrchy, ktoré sa s vodou nepoškodia (okná, obklady, kuch. spotrebiče, riady, batérie a pod.)
Béžová rukavica na vlhko - je určená na povrchy, ktoré sa s vodou neznášajú alebo by sa mohli poškodiť (drevo, koža, nábytok, elektronika, počítače, obrazy, kvety a na poutieranie prachu za vlhka)
Ružová rukavica na sucho - je určená na odstránenie prachu zo všetkých povrchov v domácnosti - je to vlastne náhrada za vysavač....
Sunbeam - zelená podľa vás handra - slúži na dosušenie alebo doleštenie všetkých povrchov po použití rukavice bielej na mokro alebo béžovej na vlhko. Čokoľvek s ním pretriete kvapky vody vám nezaschnú a nebudete mať na povrchoch šmuhy. Samozrejme má oveľa lepšiu saciu schopnost ako jelenica a trebu ho sem-tam vyžmýkať.

Tieto čistíky vám vydržia min. 10 rokov ale musíte ich aj udržiavať. Tzn., prať v práčke ale bez aviváže. Vtedy určite vydržia. Nesušte ich na radiatoroch, na priamom slnku vtedy by ste ich mohli zničiť. Sušte ich voľne zavesené a potom budú v pohode. Čím viac ich používate a periete tým lepšie čistia.... !!!!!!!!!!!!!!!!

No a čo sa týka tej provízie obchodníkov k tomu len toľko, že:

Ani z ďaleka to nieje 40-50%.
Za ďaľšie, keď si kkúpite značkové tričko Nike alebo akúkoľvek inú značku, myslíte si že ich výrobná cena je skoro ako tá za ktorú sa predávajú? Určite nie... že? Alebo nohavičky keď si kupujete trošku drahšie, kupujete si ich preto aby vám vydržali aj po 200 vypraniach také aby sa dali príjemne nosiť. Je tak?

Viac nenapíšem lebo to čo tu čítam vyššie je detinské a poľutovania hodné. Ale ak si myslíte že nemám pravdu napíšte mi a ja budem reagovať.

S pozdravom

Lubo
8. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Minulý týždeň bola u nás doma prezetnácia handier Raypath- nepoužívam slovo čistík, lebo mi je nesympatické... :confounded:
Súhlasila som s prezentáciou hlavne preto, že máme svoju čističku odpadových vôd a tam nemôžem používať nejaké veľmi agresívne kyselinové chemikálie a pani v telefóne povedala, že ide o ekologické čistenie, že sú to výrobky z mirovlákna a ja som si naivne myslela, že veď nemôže niekto za nejaké handry chcieť neviem koľko peňazí....mýlila som sa :angry: ....ale mohlo ma napadnúť, že všetky takéto spoločnosti ponúkajú predražené matrace, hrnce a neviem aké iné zázraky.....

A tak som až po prezentácii hľadala nejaké info na internete a našla som tu aj túto diskusiu, tak MUSÍM napísať svoj názor na základe toho, čo som videla.

1. Okná - dotyčný pán natrel kúsok okna krémom na ruky a popísal rúžom a jedným ťahom bielou namočenou handrou utrel dočista a pretrel modrou handrou......neviem či ostalo šmuhaté alebo nie, lebo zvonku je celé ošpliechané takže to nie je vidieť :slight_smile:...
Neviem ako kto, ale ja nemávam na oknách bežne vrstvu krému a tak si vystačím s handrou, ktorá stála 100 Sk a takisto ju stačí namočiť a nepotrebujem k tomu žiadnu okenu a neviem koľko handier alebo novín na leštenie... Takisto stačí pár ťahov a okno je pekné bez šmuhov. A okrem toho, ja umývam okná tak 3-4 krát do roka, takže keby to aj trvá trochu dlhšie, je mi to jedno.

2. Prach na nábytku - tak tu už vôbec nevidím dôvod mať na to handru za neviem koľko tisíc, keď takú istú službu urobí handra za 0,50 centov z hocijakého hypermarketu :slight_smile: ...a ani reči o tom, že "netlačím" prach pred sebou a uzamkne ho do vnútra handry ma o tom nepresvedčia...a okrem toho pri utieraní mastného prachu na vrchu kuchynskej linky musím aj túto zázračnú handru po každej skrinke prepláchať.....
Dnešný trend zariaďovania domácností je s minimom nábytkov, takže utrieť prach na 4 poličkách nepovažujem za robotu...

3. Plávajúca podlaha - môj mop,ktorý používam asi 3 roky stál aj s troma náhradnými handrami asi 500 sk...a umyje rovnako rýchlo ako tento za 2500 tis.+neviem koľko sk stáli handry...a tiež nezametám metlou, ale zoberiem vysávač a je to...tiež môžem akože pozametať mopom a suchou handrou, ale pravdupovediac nechce sa mi zakaždým prášiť handru a potom ju prať....

4. Riad - zázračná handrička o rozmeroch 10x10 cm umyla tanierik na ktorom bol rozotretý olej...neprajte si vidieť ten tanierik na druhý deň ráno, keď uschol...samý šmuh, no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...musela som ho znovu umyť...neviem si predstaviť,ako by táto malá handrička mohla 10 rokov úspešne umývať denno denne ozajstný špinavý zaschnutý riad....

5. Sklokeramika - zázračná handra si ani "neškrtla"..naschvál som tam nechala pripálenú ukypenú polievku :grinning: ...že šak večer príde pán so zázračnými handrami, tak nech to dobre vidím ako to funguje...vyleštila mi akurát nerezový rámik okolo sklokeramiky

6. Trúba na pečenie - detto ako bod 5....a to je nová, používam ju asi 4 mesiace a pred vianocami som ju vydrhla... podľa mňa je to logické, že NEEXISTUJE handra, ktorá vyčistí pripáleniny len čistou vodou...

7. Digestor - klasický nerezový...po ukážke čistenia jeho povrchu na ňom ostali také šmuhy, že na druhý deň som mala pol hodinu čo robiť, aby som ho uviedla do pôvodného stavu...a keĎže ja som v inom stave, tak som mala nútenú nepríjemnú rozcvičku na stoličke :angry: ....inak tu musím priznať, že má taký drsnejší povrch a zle sa čistí...takže ani tu zázračné handry neuspeli...

8. Zlatý kliniec na záver a to VODNÝ KAMEŇ - na drese v kuchyni, na sprchovom kúte...pán, čo to predvádzal sa zapotil, aby vyčistil plochu 20x20 cm len s použitím rukavice :sunglasses: ...a aj to nebolo dokonalé, ostali tam drobné kvapky....u nás je veľmi kameňová voda (a to máme aj nejaké filtre), takže viem ako sa to čistí a viem, že bez poriadne čistiaceho prostriedku sa nezaobídem...
Argumentácia, že keď sa to raz vyčistí len s týmito ich handrami, tak potom sa tam už vodný kameň tak nechytá ma nejako nepresvedčila....veď zakaždým kút riadne umyjem čistou vodou a pozotieram aj handrou, nie že ho len opláchnem ...a kameň sa tam furt drží :angry:

ZÁVER:

Nekúpila som si tieto ekologické mikrovláknové všetkovyčistiace čistíky...brrrr...preto, že sú nekresťansky predražené a pýtať za 16 dielnu sadu nejakých 22000 sk je zdieranie ľudí....ale hlavne aj preto, že na utretie prachu a umytie podlahy to ani nešetrí čas ani nič iné a vystačím si s tým čo mám a tieto práce v domácnosti nepovažujem za najzdĺhavejšie a nejako nepríjemné... :slight_smile:
A to, s čím mám v domácnosti najväčší problém a to vodný kameň-hlavne sprchový kút a dres, pripáleniny-sklokeramika a trúba, jednoducho naozaj špinavá špina, na to boli aj tieto zázračné handry nepostačujúce....

Želám pekný deň a nakupujte s rozumom....
12. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...a ešte jednu vec som chcela uviesť...na krabičke od darčeku-čistiacej hubky na tvár bol výrobca Krakow....
12. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Raypath čistíky som kúpil svojej manželke. Ani som nevedel, čo som spôsobil. Najprv ju trocha zamrzela investícia, ale keď si zvykla na novú techniku upratovania, začala ma milovať ešte viac, môže sa mi viac venovať, preto že má upratané raz-dva. Niekedy jej pomáham aj ja, hlavne s oknami, preto že je to hračka. 12 okien umyjem za 1h. Som rád, že som investoval do takého spôsobu čistenia. Z dlhodobého hľadiska sme ušetrili kopec peňazí za tie 4 roky, čo ich máme a to nehovorím o tom, že tým šetríme svoje zdravie a hlavne zdravie svojich detí. Dosť ma prekvapili tie negatívne názory, čo som si tu prečítal, a je mi naozaj úprimne ľúto všetkých, ktorý sa pravdepodobne nenaučili, alebo sa jednoducho nechceli naučiť novému spôsobu čistenia, lebo ich páli myšlienka vysokej investície a preto kydajú na niečo čo ani nepoužívajú. :slight_smile: Mali by sa s tým vyrovnať iným spôsobom, ako ohováraním, keď radšej jazdia na Trabante, ako na Mercedese.
13. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,klikla som si dnes len tak-zo zaujímavosti fa Raypath a objavilo sa mi toto fórum /mimochodom,aj som zabudla,že som tu už dávno registrovaná.../ Čo sa týka čistíkov-sú skvelé-hlavne preto,že máme malé dieťa,ktoré všetko oblizuje,chytá,cmúľa...u nás môže,pretože viem,že ho nenapchávam žiadnou agresívnou chémiou,z ktorej môže mať v 50-ke akurát nejakú-tú rakovinku :unamused: Súhlasím s tým,že baby,ktoré na R nadávajú,ho nevedia používať-mali ste asi nepodarenú predajkyňu,ktorá odflákla ukážku a nevysvetlila vám veci poriadne.Niektoré tvrdíte,že neminiete toľko peňazí za čistiace prostriedky...ja som nakupovala "kvalitné" prostriedky aj handry a mesačne mi to vychádzalo cca 500Sk,aj s výdavkami na jednorázové veľké upratovania párkrát do roka.Čo sa týka odmeňovania predajcov-môžem vám o tom porozprávať tiež z vlastnej skúsenost-áno,realita je taká,že sa dá krásne zarobiť na tomto spôsobe predaja,ale čo to obnáša? Vstávanie skoro ráno,cestovanie po celom Slovensku-zháňanie si kontaktov,telefonovanie a dohadovanie ukážok denne cca 2-3 hoďky,školenia,stretnutia,vypisovanie tlačív...človek je permanentne v práci,aj keď je na obede,alebo sedí doma v obývačke...ak chcete dobre zarobiť,musíte sa obracať a mesačne spraviť aspoň 60 ukážok-neviem,ktoré z vás,čo tu závidíte ten zárobok,by ste na toto pristúpili...Aby bolo jasné-to sa nesťažujem,len som reálne zhodnotila systém,v ktorom som sa chvíľu pohybovala a celkom slušne sa mi darilo,nechala som to kvôli dieťaťu-mám teraz iné priority,ale v živote nepoviem krivé slovo na fa Raypath,pretože okrem kvalitného produktu,som spoluprácou získala veľa nových skúseností,vedomostí a v neposlednom rade aj zážitkov :slight_smile: Takže-príjemné upratovanie!
22. feb 2010 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A mimochodom-pozdravujem Bibku 333 a pána Luba /CH?/ :wink:
22. feb 2010 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, asi sa opytam vec mimo vasej temy ... ale predsa ak by mi niekto vedel povedat nieco o MATRACOCH od firmy Raypath . Konkretnejsie ci su ozaj take super ako mi to bolo tvrdene pri prezentacii tychto vyrobkov. Dakujem
24. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
P
rave od nas odisli dileri RAYPATHu aneviem ako nas obalamutili podpisat objednavku na tie ich prostriedky. Chcem sa im dovolat ale maju vypnuty telefon. Poradte mi ako sa da ZRUSIT takato "vyhodna ponuka". Za kazdu radu DAKUJEM.
24. feb 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matulik7777, my sme boli pozvani na jednu prezentaciu matracov, aj ked NEBOLI od raypath, ale napisem co si o tom myslim...
Predvadzajuci argumentoval tym, ze dane matrace maju vnutri niekolko milionov kanalikov a ked si nan lahnes, tak ze vzduch vyjde krajmi von a neviem ake blaboly nam hovoril...lezalo sa na nom celkom fajn, ale to sa na kazdom novom ked najdes taku tvrdost aka ti vyhovuje....ale ma to ale...a to je pre mna podstatne, nemal k dispozicii prierez matraca...aj ked h..o tomu rozumiem, ale aspon vidim co ma byt vnutri...ako mu mozem verit, ze su tam nejake kanaliky, ved to moze byt hocijaky penovy matrac, aj ten ma kanaliky...
Tie matrace stali asi 22000 Sk po niekolkych uzasnych zlavach a dotaciach neviem od koho...

Samozrejme, ze sme ich nekupili, je to jednoducho vela penazi, za to sme si kupili postel z masivu aj s matracmi a este nam 4000 ostalo....
Ale podla mna ked uz chces dat tolko penazi za matrac a chces mat kvalitu, chod do hocijakeho spankoveho studia a tam Ti poradia najlepsie, treba toho pochodit viac a v pohode za taku cenu kupis kvalitne matrace, vsetko ti normalne vysvetlia, ukazu, lahnes si na viacere a mozes si vybrat a porovnat....
25. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janik pobavil si ma celkom. to je dobre, ze si spokojny so svojou investiciou. ja som prave "dojazdila na trabante", tj umyla som raz dva dlazku v celom byte s handrou z mikrovlakna z kauflandu asi za euro,

plus pouzila som oblubeny univerzalny cistiaci prostriedok proti virusom plesniam a bakteriam Sanytol..vsetko mi teraz krasne vonia a som rada, ze mame doma cisto a bez bakterii...nepouzit cistiaci prostriedok by bolo viac buddhisticke, ale co uz so mnou :wink:
26. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morgenstern ved o to presne ide. to, ze sa ako dealer namakas a mas mesacne naklady na cesty, prezentacie, skolenia a pod. ti potom musi uhradit ten jeden clovek, co si produkt od teba kupi.. :wink:
26. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam handricky ,len som o nich pocula ze su dobre.sama mam doma niekolko inych produktov z ukazok,je fakt su rozne firmy s roznou kvalitou a aj vela predajcov dobrych aj horsich.ti co tu nadavate na predajcov,skusili ste sii to niekedy?je to praca ako kazda dokonca o cosi narocnejsia lebo clovek musi zdvihnut rit zo stolicky a to bohuzial nevidia prave ti ktori radsej sedia doma a nadavaju na uspesnych.a tie predavacky v kamennych obchodoch co sa cely den o cosi opieraju plati kto asi ???reklama,distribucia a vsetko spojene s tovarom???platite aj tie nevyziadane reklamne letaky co vam davaju do schranok len to nevnimate... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdy zije z niekoho.pekar upecie chlieb a kym si ho odnesiete domov bum a je drahsi min.o 100%,to vam nevadi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky! Nedá mi aby som nezareagovala na Raypath. Čistíky už používam druhý rok a som s nimi maximálne spokojná. máme trojpodlažný dom, takže viem o čom hovorím. Pred tým mi trvalo upratovanie celého domu celý deň a keď som robila veľké upratovanie aj dva - tri dni. Dnes mám dom poupratovaný za dve - tri hodinky a to sa mi všetko leskne ako nikdy predtým. Umývanie okien je úžasné, nikdy pred tým som nemala takú chuť do umývania okien ako teraz. S dcérou sme alergičky, takže čistenie domácnosti týmito handričkami nám plne vyhovuje. Sama už nemám ekzémy na rukách, ktoré sa mi objavovali po upratovaní, aj keď som mala na rukách rukavice. Dnes upratujem bez rukavíc a s radosťou, lebo to ide oveľa rýchlejšie. Ak ste to nevyskúšali, nekomentujte. Je to drahé ale šetrí to čas. peňaženku a hlavne zdravie!
1. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezibabka, no ved nikto tu nenadava. tu sa hovori o tom, ze ci sa oplati kupit si takyto produkt za danu sumu alebo nie..v kamennych obchodoch sa ponuka sirsia skala tovaru, takze fixne naklady na prenajom predavacku a tak sa rozrataju na vacsi pocet predaneho tovaru. vsetko funguje na zaklade ponuky a dopytu, ak sa najde dostatok ludi, ktori chcu kupovat vyrobky typu raypath, a bude dostatok namotivovanych ludi, ktori ich budu chciet predavat, tak sa budu predavat...

ja osobne som ich neskusala a za tu cenu proste nemam zaujem. to je vsetko. ak je niekto presvedceny o tom, ze si nevie z mnozstva konkurencnych alternativ ci uz cez net alebo z kamenneho obchodu zohnat porovnatelnu kvalitu za ovela nizsiu cenu, tak nech plati..
1. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ake mile od adminov, ze nechavaju diskutovat dilerov handier ... a tym si rbia reklamu :angry: :angry: :rolling_eyes:
Snad kazdy inteligentnejsia zena pochopi, ktory prispevok je od dilera a ktory od skutocnej uzivatelky.
1. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maurizia- samozrejme,je to tak,ale dnes každý niečo zaplatíme a niekedy aj desaťkrát preplatíme...čo sa týka úžasných univerzálnych prostriedkov, nikto by ma na ne nenahovoril-pokiaľ mám malé dieťa...malá bude mať tri roky,nepoužívam žiadne chemické prostriedky /okrem čistenia WC a sifónu/ a ešte ani raz nebola chorá-nemá ani žiadne kožné problémy,infekcie-podľa niektorých názorov proti ekologickým čistíkom-už by sme mali byť dávno celá rodina izolovaní niekde na infekčnom oddelení,zaplienení bektériami a plesňami a neviem,čím všetkým :slight_smile: Ale-každý máme právo výberu a samozrejme chápem aj to,že je to aj otázka financií- nemôžu všetci vlastniť len kvalitné veci. :wink:
2. mar 2010 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pollak-zmluva sa dá bezproblémov stornovať, vyhľadaj si číslo na firmu a spoj sa s nimi priamo-čím skôr!!
ak nepochodíš,obráť sa na SOI.držím palce!
2. mar 2010 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suem. ja som učiteľka a nie dílerka. Učím už 17 rokov a na dílerovanie nemám čas. Akurát hodnotím čistenie handričkami a to ako nám to pomohlo hlavne po zdravotnej stránke. Dcéra mávala veľmi často astmatické záchvaty. Hlavne keď som používala domestos, savo a podobné zdraviu škodlivé čistiace prostriedky. Dnes už záchvaty nemáva a ako som už povedala aj mne zmizol ekzém. Takže je to vec názoru. Tie peniaze neľutujem, lebo keď som si spočítala koľko som dala každý mesiac na čistiace + lieky /mimochodom lieky na astmu a alergiu nie sú vôbec lacné/, tak sa mi to niekoľkokrát už vrátilo. Vrele to odporúčam každému, kto má podobné zdravotné problémy ako sme mali my. :wink: :wink: :wink:
2. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekorica, to by si si mala dat patentovat - ze vies ako vylicit astmu. Ak dcerke astma ustupila tak skor vekom a liecbou, a tvoje handricky na tom mali mravenci podiel. Ci savom ste mavali poliate vsetky izby?
Ja nejdem diskutovat o skodlivosti chemikalii, len mi dviha tlak nieco take, ze riady staci umyvat nejakou hubkou bez cist. prostriedkov. To aj po opracovani suroveho masa dosku oplachnes a ocistis len handrou?
A s usetrenim casu pri upratovani sa mi to nejako nepozdava. Ked raz potrebujes zotriet dlazku, tak na to potrebujes rovnaky cas ci obycajnym mopom, alebo tym "specialnym". To iste utieranie prachu... Skratit cas upratovania ako ty hovoris z 3 dni na 3hodiny je absolutne nerealny, to uznaj sama. Jaaj jedine, ze ako bonus k handram si dostala aj pomocnicu na upratovanie. :wink:
2. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nehovorím, že som astmu vyliečila handričkami, ale určite nám to pomohlo. A na riady mám umývačku, takže tou handričkou na riad umývam len to, čo sa nezmestí do umývačky. Keď som umývala klasicky. musela som handru s mopu opláchnuť aspoň 5 krát, kým som bola spokojná s umytím, teraz handrou poumývam izbu na jeden šup, lebo špina sa zachytáva vo vnútri handry a na povrchu je kvázi čistá. A to isté platí pri umývaní obkladačiek. predtým som ich musela najprv navlhčiť, potom nastriekať nejakým prostriedkom, potom ho zmyť a až nakoniec vyleštiť. Teraz ich len šuchnem handričkou a vyleštím a je to naozaj rýchlejšie a pritom nemám ani šmuhy, čo sa mi predtým stávalo. A s tým časom je to tak ako hovorím, lebo ani špina na oknách, či obkladačkách sa ti nezachytáva tak ako keď čistíš čistiacimi prostriedkami. Čistá voda nezanecháva žiadny povlak, ale to by si musela najskôr skúsiť. :wink:
2. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj a tie 3 dni som upratovala, keď som robila veľké upratovanie a dnes mi to trvá 1 celý jeden deň. Bežné upratovanie v sobotu, ktoré mi trvalo 1 celý deň mi teraz trvá 3 hodiny. Trošku si si preskočila riadky. to by som bola fakt super žena! :grinning:
2. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer. Ja som s raypathom spokojná. Používam ho už dva roky. Naozaj umývam všetko čo príde a za radom. Mám ešte jednu sadu naviše ak by ste mali záujem ozvite sa.
8. mar 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. mar 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A odkiaľ si lelenkaka? Ja by som aj mala záujem, ale neviem cenu. Daj vedieť. Ja som z Oravy.
9. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim . Bol som na prezentacii tychto vyrobkov . Tvrdili tam ze davaju zaruku 8 rokov a na ich oficialnej stranke som sa docital ze je zaruka len dva roky. Dalsia vec co som zistil o tychto vyrobkov je , ze pochadzaju z polska a na ich oficialnej stranke v polsku som nasiel cennik . cela sada tam stoji cca 550€ a to aj bez vselijakych zliav a dotacii z EU . tu je cennik raypath v polsku : http://www.raypath.pl/cennik.htm
12. mar 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Akurát ze sa ti tam nikto neozve. :angry:
13. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
15. mar 2010 o 14:11 • katusik888
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok