• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistiace pomôcky Raypath ?

8. januára 2017 
Kupili sme v drogerii mikrovlaknove svedske utierky za 2 € kus a funguju tak isto ako tie extra drahe "cistiky".Natrel som okno kremom na ruky a iba navlhcenou svedskou utierkou som to bez problemov umyl.
21. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím...fajn téma :dizzy_face: Čítam tu kadečo, koľko ludí, toľko chutí....no..........tie rukavičky sú SUPER, hoci nie najlacnejšie, ale fungujú! Vraj bude už aj sada na auto, neviem sa dočkať.
Asi len toľko, mudrlanti a špekulanti.....vždy boli, sú a budú, ale toto tu je fórum, tak kľudne, aj ja som si svoje napísal. Ďakujem, Karol.
25. mar 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozik, ANIKA, vraj nové čistíky sú už nie z mikrovlákna, ale nano, čiže odhadujem vylepšené a na baktérie doplnené vlákno striebra, to vieme asi všetci že funguje, už X rokov v zdravotníctve a hocikde inde. A pôvod? Všetko je z Číny vážení! :grinning:
25. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazeni
27. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prajem dobry den vazeni.
raypath som si kupila pred dvoma tyzdnami. som pracovne velmi vytazena a zaneprazdnena zena, castokrat sa pridem domov akurat len vyspat.... citala som toto forum, pozitivne aj velmi negativne ohlasy.ale drzim sa len toho, ze co nevyskusam na vlastnej kozi, tomu neverim,cena samozrejme mrzela aj mna,ale len dodnes. lebo som si po prvykrat umyla okna, za hodinu som mala pekne a pohodlne ,bez rebrika umyte moje" vykladne skrine"(vyklapacky 150x180 cm). predtym som ruzovou "hadrou" poutierala prach na stenach a za sedackou, kde som sa predtym dostala vysavacom, len ked som sedacku odtiahla.....a ked som tu hadru isla vyprasit, tak som okolo seba nemala kudel prachu, lebo vsetok prach sa zozmolil a z hadry to pekne islo dole....mozno, ze niekde predavaju podobnu sadu aj lacnejsie. ale bud maju smolu oni, ze ma nenasli, alebo mam smolu ja , ze ma nasiel predajca raypath... a mimochodom absolutne do nicoho ma nasilu nenutil a netlacil a cenu povedal najprv, az potom prezentoval vyrobky.nedrzim stranu nikomu.ani reklamu nepotrebujem nikomu robit. ani som predtym o tychto vyrobkoch nepocula. ja som len rada, ze mam za jedno odpoludnie upratane to co som inokedy robila cely den a vecer som bola unavena, spinava a spotena.... ludia minaju kopec penazi aj za vacsie blbosti, to mi verte. a karol ma pravdu mudrlanti vzdy boli a budu.
pa
27. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tabyta Mňa a aj ostatných hlavne štvú názory ľudí, čo sa sem zaregistrujú len kvôli tomu, aby museli napísať chválu na Raypath. Inak aká náhoda, že koľko veľa z tých ľudí si kúpilo dve sady a jednu predajú...
To je akože bežné, že človek si kúpi napríklad dva rovnaké vysávače, dva rovnaké sporáky a podobne? Podľa mňa nie a je jasné, že ide o predajcov.
Neviem aký dôvod máš ty, že to chváliš, či to predávač alebo niekto z tvojho okolia, alebo len si spokojná. Ale tvoj názor má aspon nejakú dôveryhodnosť, kedže si sa nezaregistrovala kvôli svojmu názoru na Raypath.
Ak naozaj si zaneprázdnená,teda aj dosť zarábaš, tak chápem, že si to môžeš dovoliť. A je Ti cenné, ak ti takáto pomôcka o pár minút predlži čas,ktorý môžeš venovať rodine alebo koníčkom.
Ale podľa mňa nie je až taký rozdiel medzi kvalitnou švédskou utierkou a týmito pomôckami. Možno sú o trochu lepšie, dlhšie vydržia, ale aj tá cena je úplne niekde inde.
Ale chápem, to tak, že je to pre zaneprázdnených ľudí, pre ľudí, čo si to môžu dovoliť. Ale je podľa mňa úplne nezmysel považovať to za nevyhnutné vybavenie domácnosti a príde mi dosť zvláštne aby si to kúpila napríklad mamička na materskej, ktorej muž zarába priemerne a majú byt na hypotéku. Lebo podľa mňa môže takáto rodina investovať do dôležitejších vecí ako do toho, že bude raz za pol roka o 20 minút kratšie umývať okná. Tá posledná veta je samozrejme nadnesená, len som tým chcela naznačiť že ak niekto nie je veľmi zaneprázdnený, tak poupratuje aj obyčajnou švédskou utierkou, pričom to, že bude upratovať o 30 minút týždenne dlhšie mu až tak život neskomplikuje.
27. mar 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mila dada,
nepredavam tieto vyrobky a oktem pana, ktory mi tieto vyrobky predal nepoznam nikoho z tejto brandze a ani jeho som dovtedy nepoznala. ano , som len spokojna. byvam na dedine vo velkom dome, kde o prach a spinu nie je nudza.takze nie je to v mojom pripade len o obcasnom upratovani. inak aby som upresnila , som tabytina mama.a tabyta ma tiez svoju domacnost a malu dceru k tomu, navyse trpime vsetky tri na alergie,co sa tyka kozmetiky a aj na jar a pur som napr.alergicka a kopu dalsich drogistickych prostriedkov... ano mate vsetci pravdu, ze cena je vysoka. ale ja som asi mala stastie na predajcu. naozaj na mna netlacil a dal mi dostatok casu, aby som si tuto investiciu premyslela. zobrala som to tak, ze upratujeme dva domacnosti, dokladne kazdy vikend.okna musim poumyvat kazdy mesiac. suhlasim s tebou, ze mamicka na matrskej si takuto investiciu nemoze dovolit a navyse , ak byvas v cinziaku, tak si so svedskou handrou vystacis. premna je tu ale este jedna vyhoda predmetnych vyrobkov, ze funguju aj na studenu vodu. svedsku handru musisi namocit v horucej. co pre nasu domacnost vybavenu el.bojlerom a teda obmedzenym mnostvom teplej vody bol kazdu sobotu problem.
nevnucujem nikomu. iba som sa podelila so svojimi skusenostami. vsetci mate moznost nekupit, ak mate vyhrady.kazdy ma predsa svoje priority. mojou je rodina, kedze s nimi travim tak malo casu a este aj ten mi krati upratovanie, tak pre mnato bolo akoby mi padlo z neba. len nechapem, ze to hania ludia, ktori s tym upratuju.lebo funguju naozaj dobre.
suhlasim s tym , ze si tu robia reklamu ludia, ktori ich predavaju. ale to je predsa hned vidiet ,ktory prispevok je od nich.
na zaver este jedna pripomienka. vysavavace tiez zacali predavat obchodni cestujuci a tiezby sa asiviedla podobna diskusia, keby vtedy existoval internet.
vsetci mame predsa volbu. kupit, alebo nekupit a s predajcom, ktory nuti silou mocou, vyrazit dvere.
28. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tabyta Ako som už písala, ak si mala financie na to, si zaneprázdnená, tak je to dobrá investícia.
Samozrejme, že sa dajú príspevky odlíšiť, ale možno by si mali aj uvedomiť ich obch, zástupcovia, že tým, že sa sem zaregistrujú, pridajú názor aký sú spokojný a že majú náhodou dve sady, či niekto nechce, tak tej firme skôr škodia, lebo vzbudzujú u ľudí nedôveru.
Ak by niekto napísal priamo, že je obch, zástupca, s výrobkami je spokojný a ak niekto by chcel prezentáciu, lebo ho zaujala táto diskusia, tak nech napíše ip, nič by som proti tomu nemala. :wink:
28. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo sa týka nespokojných, možno nemali šťastie na obch, zástupcu. Možno im to nanútil a neskôr zistili, že tie peniaze by sa im zišli na užitočnejšie veci ako na to, že budú týždenne o 15 minút kratšie upratovať. Lebo nemyslím si, že je až taký problém urobiť prezentáciu a pomocou rôznych psychologických trikov donútiť človeka k nákupu. Aj takého, čo nemá peňazí naviac.
Inak to, že tvoj obch, zástupca Ti nechal čas na rozmyslenie je skôr ojedinelý prípad, lebo väčšina predajcov a nielen Raypathu núti k okamžitej kúpe. Lebo ak odídu, nemajú už možnosť manipulovať s človekom, rozhoduje sa sám a väčšina ľudí si to potom rozmyslí a už daný výrobok nechce.
28. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mila dada, koncim svoju diskusiu tym, ze s tebou bezvyhradne suhlasim.
pa
28. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam doma supravu ale moc ma diskusia zaujala bola som na ukazke zdraveho spanku tam mi darovali male balenie cistika na tvar +piling a po precitani prispevkov som malou ,,handrickou vydrhla cely sporak,baterie,ladnicku,kupelku,vanu,pracku atd....maly cistik som preprala v lanza prasku za 2 min.Mna to velmi prekvapilo.Ak niekto tomu neverí nech je to jeho vec ja som sa presvedčila s malou handričkou,odporúčam ísť na predvádzačku od raypathu a zaobstarať si takú malú vec a skúsiť si to v kľude doma bez tlačenia predajcu ku kúpe.Ja by som chcela vidieť ukážku od profesionála mám dosť drahých výrobkov a som s nimi veľmi spokojná i keď môjmu partnerovi dlhšie trvá kým stroví cenu,ale potom to používa a je tiež spokojný.Som dosť časovo zanepriazdnená takže aj on varí upratuje a vie čo je domácnosť,nekomentujele z pohovky čo je dobré a čo zlé ale používa výrobky a vie posúdiť.Ja mám zaujem o handričky?Nemá niekto navyše za rozumnú cenu sadu xxl prestige?
3. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte jedna vec môj názor je že žijeme len raz a krátko nato,aby sme len doma drhli a upratovali preto to potrebujem mať rychle hotové a hygienicky osetrené.Byt alebo dom je na bývanie nie na ukazovanie,poznám ľudí,ktorí majú vydrhnuté a do obyvačky vás ani nepustia aby sa nezašpinila otvoria dvere ukažu obyvačku izby a zavedú vás do kuchyne.Je mi ich ľúto.My v byte žijeme máme tam veci prádlo,rozložené potreby pre svoje hobby a berieme to tak,že komu sa u nás nepáči nech k nám nechodí....
3. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
5. apr 2010 o 17:13 • bruna
ahoj bruna nechcem nejake ale celu sadu xxl za rozumnu cenu,ale si zlatá,že si sa ozvala.a ešte mas s tym skusenosti napiš
5. apr 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam s čistikmi skusenosti a su fakticky dobre
6. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mám doma celú sadu. Som spokojná, aj keď to bolo drahé. Kto to nevyskúša nemôže vedieť, aké to je. Okná handričky umyjú rýchlo a bez šmúh. Aj kamarát - zarytý ,, neverko,, mrkal očami. Dlážka - umytá za chvíločku.Fakt to nemá chybu. Ale na riady mám stále prostriedok z ekologickej drogérie.
6. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bruna asi som sa unahlila ake mas cistiky na predaj ?asi len skusim bielu rukavicu a sanbeam. mas ?a za kolko?
11. apr 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
15. apr 2010 o 21:24 • bajualex
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
16. apr 2010 o 13:27 • keiky
Ahojte, neda mi nereagovat, samozrejme vyrobky nie su lacna zalezitost, ale presne ako bolo povedane predo mnou, cena je adekvatna kvalite. Pri tej sume sa zahmlia oci a clovek nevidi, ze ma na ne nielen zaruku, ale handricky ma viac ako 10 rokov pri spravnom pouzivani. A nielen to, na rozdiel od ostatnych, firma sda o klientov stara. je smutne, ze ludia zo stareho systemu maju na byvalych chlebodarcov len same zle slova... System sa zmenil, obchodnici musia splnat kriteria, ludi zhanaju na odporucania, nie po telefonnom zozname atd atd. Taktiez je smutne, ak clovek kedysi robiaci, baziaci po financiach ukazku odflakol a ludia nemboli spokjny, rukavice pouzivaju naopak, nebodaj jednu na vsetko. Pokial ma niekto takyto problem odporucam zavolat na firmu, ze by ste prosili servis, lebo v tom mate chaos a problem je vyrieseny, pride vam urobit ukazku clovek, ktory je spolahlivy a dava si zalezat, to ze to trva dlhsie je samozrejmost, clovek by predsa mal vediet, za co ide tolke peniaze investovat. Mnoho ludi si tiez neuvedomuje, zie cielom je vylucit chemiu, okrem dezinfekcie wc, ta je povolena, ak niekto chemiu puziva aj nadalej, nielen, ze si nici handricky, este aj povrchy a zdravie atd... preto tam vtedy nie je aj navratnost investicie. A samozrejme, pokial ich niekto nespravne pouziva, nevie ocistit extremne a stare flaky, tiez sa mu robia smuhy. posledna vec, ktoru by som povedala je ta, ze je to len vecou praxe a ak niekto necistil svoju ruru 10 rokov, lebo mu to neslo chemiou, nech neocakava, ze to rukavicka spravi za 3 sekundy a jednym tahom. uvedomte si, ze je to bez chemie, staci sa prvy raz len trochu pohrat, viackrat uz nebude treba, pretoze to pojde lahko. A ak niekto pouziva jednu handru na vsetko, tiez to nie je problem firmy, pretoze spravny obchodnik rodine vysvetlil, ze rukavice su dve, presne preto, aby boli z hygienickych dovodov oddelene potraviny od ostatnych veci... takze ak si niekto zobral z hladiska finnacii mensiu sadu a obchodnik, ktory chcel rodine vyhoviet s najnizsou sumou nakoniec suhlasil s tym, ze jednu rukavicu odoberie tak je to humus toho cloveka a navyse, na riad je osobitne specialny cistik, takze bud ste nepocuvali, alebo bol u vas nespolahlivy chamtivec... Asi tolko:slight_smile: A ak by sa niekomu nepacilo, ja som predajca a do firmy som sla po tom, co som vyse roka vlastnila vyrobky. a sada je pre beznych ludi, len si neuvedomuju, ze po tom co splatia tu nehoraznu sumu, uz vlastne cistia zadarmo. Ale naozaj som nechcela nikoho nahnevat, urazit, ani nic poodbne, len toto je zas moj nazor. ahojte
17. apr 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A skuste mi prosim povedat, co pisem zle, ze to zmazu... nespominam meno firmy, neponukam vyrobky, len som vysvetlila v com je plus a v com minus. Tak ked mi to niekto povie, aj to tu ostane a ja tu chybu napravim. vdaka
17. apr 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keiky: třeba pro tuhle poznámku: správný obchodník rodině vysvětlí......
(myslíš, že jsou tu všichni tak blbý, že nepoznaj, že jsi obchodník - forum není pro firmy?)
17. apr 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám doma vyrobky Raypath a som veľmi spokojná.Používam ich už tretí rok.Kto by mal zaujem,mám doma celu sadu a predám ju za polovičnu cenu.
22. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvengi, to je ale náhoda, zrovna máš jednu sadu doma.....
22. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,Mám jednu sadu doma.Voľakedy som s tym pracovala.Zzvyšila sa mi jedna sada,ktoru by som ponukla za polovičnu cenu.Kto by mal zaujem,može napisať.Predám aj jednotlivo.Caute
23. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Ja som tiež v ošiali a bez práce začala v tejto firme, ale netrvalo dlho a zistila som ,že nie som ten typ čo dokáže ľudí presvedčiť, že si musia niečo kúpiť aj keď na to nemajú prostriedky. Ale s čistíkmi som spokojná, napriek všetkému. Denne ich používam. Mám dve malé deti a všetci predsa vieme, že pri nich je vždy čo upratovať a čistiť a čistíky mi to dosť uľahčujú, stačí ich mať vždy čisté a poruke. Ale s tou cenou súhlasím, je vysoká na naše pomery.
3. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľudia mám to doma tretí rok nedávno som začala chodiť k jednej babke a poviem vám že umývať riad hubkou a purom je dosť na nervy teraz vidím o koľko viac vody miniem už len tie litre pri oplachovaní utieranie prachu pohroma na tento účel nosím svoje z domu ak chcem aby mala perfektne utretý prach čo sa týka plastového riadu jedna rada pred umývaním plastového riadu namydlím čistík jadrovým mydlom a mastnota aj zápach sú fuč je to nezmar nevzdávajte to čistia lepšie a ko pred dvoma rokmi som veľmi spokojná ozaj skoro somj odpadla že ako za tie tri roíky zdražel pur chvála čistíkom a bohu že si ho nemusím kupovať a mimochodom ani od žalúdka nikomu doma nie je zle do odtoku nalejem raz za dva týždne savo a hotovo aj vriaca slaná voda deyinfikuje (cedíte cestoviny, zemiaky) Vrele odporúčam dnes vidím že ušetrím a to som sama s dvoma detmi kúpila som na splátky a oplatilo sa!!!
20. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám s tým skúsenosti, ale chcem sa opýtať nakoľko aj mňa navštávil predajca tejto spoločnosti alebo ako ich nazvať a k malej sade, alebo aj k veľkej ponúkal autosúpravu. povedal mi, ýže to je darček k zakúpenej súprave. a teda neviem či to je naozaj darček či to predtým nebolo alebo ako je to s tou autosúpravou.
23. máj 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2010 o 20:44 • lora282
@cvengi dobry den chcela by som sa opytat ci mate od tejto firmy tu rukavicu na vlhke pouzitie. mala by som zaujem co by to stalo? dakujem janka
9. júl 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok