• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistiace pomôcky Raypath ?

8. januára 2017 
U mojej mamy bola predvadzacia akcia dnes. Zacala o 17:00 a pani odisla po 21:00, pritom sa ohlasila na hodinku. Posuchali sme v dome rozne povrchy, vsetko sa krasne vycistilo. No ale ked zahlasila cenu cez 1000Eur, tak ma skoro siblo. Myslim, ze si zajtra kupim klasicku svedsku utierku a vyskusam "robit zazraky bez chemie".
22. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riddick ...ja mám tiež rada kvalitné vecičky,pracujem pre firmu Tupperware-plastové výrobky do kuchyne-majú fajn výrobky...je to drina pracovať pre tieto firmy...viete koľko ľudí vás odmietne???...je to smutné....ja mám čistíky asi mesiac a ...zatiaľ som spokojná,teším sa na upratovanie :wink:
9. aug 2010 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja mam na predaj celu sadu utierok s firmi Raypath,je to cele zabalene a vobec neposkodene,ak mate niekto zaujem o kupu tak to predam aj pod cenu pretoze uz mam jedny a tieto chcem predat.kontakt 0907100796 dakujem
30. aug 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, asi pred týždňom tu bola pani predvádzať tieto handričky, naozaj ma to vzalo, jediné čo mi na tom vadí je cena, ale ked som tu niekde videla ten cenník v poľsku, určite ich raz budem mať. Vyzerá to veľmi jednoduché upratovanie, ja mám doma drahý vysávač, ktorý som tiež kúpila keď ho bola u nás prezentovať jedna pani a neolutovala som, ale ked mi teraz pretrela dlážku s tou ružovou handrou skoro som odpadla a to som v ten deŇ všetko vydrhla, dlážky deň pred tým. Ja si tiež myslím, že ak niekto nie je s tým spokojný tak to používa zle, alebo bude chyba v údržbe. Ale česť týmto pracovníkom, je to veľmi náročná práca, psychicky, nikdy nevie či ho nevolajú kôli tomu aby dostali niečo zadarmo a spochybní sprostými rečami všetko čo sa dá. :wink:
10. sep 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj ale hlavne toto som chcela, že som si veľmi silno uvedomila, koľko vody vlastne potrebujem hlavne na umývanie riadu, pri mojom systéme kačica sa kúpe. Tak teraz sa snažím.
10. sep 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem kupit 2ks cistika na podlahu - konkretne na dlazbu. Ak mate pre mna zaujimavu cenu, poslite mi spravu. Nechcem vsak celu sadu, ostatne cistiky su ako nove a nepotrebujem zakupit dalsie. Na stranke Raypathu som si precitala, ze ludia maju moznost kupit si za polovicnu cenu cistiky, ktore su po zarucnej dobe opotrebovane a chcu ich vymenit. Ale kedze sa mi tato firma na maily neozyva, skusam to ziskat aj inymi sposobmi.
29. sep 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte u mňa bola predvádzačka včera...tri hodiny ufff. Mám nový byt a najnovšie elektrospotrebiče. Na mojej sklokeramickej varnej doske bol efekt rovnaký, ako keď si ju vyčistím sama a a navyše mne to trvá rýchlejšie ako tej pani čo mi to ukazovala. NA riad mám umývačku, takže umývanie riadu ma vôbec nezaujalo. Rúru drhla ako o dušu, ale nevyčistila nič. Na okne mi ostali šmuhy. Jediné čo ma zaujalo bolo čistenie skla na sprchovacom kúte, tam to bolo fakt super. Takže mne by sa zišla táto handrička iba jedna a nebudem kvôli tomu kupovať celú súpravu. Nikdy by som vysávanie nenahradila tým zametaním a čo ma dorazilo bolo pranie v pracom prášku. Veď keď už chceme ekológiu tak nebudem prať v prášku ale čistiacou guľou. Dosť ťažko sme sa tej panej zbavili, stále nás nútila do kúpy až som rázne povedala nie. Skúsim to Poľsko a kúpim si handričku len sprcháč, apropo..neviete ako je to s objednávaním z Poľska?
13. okt 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 Neviem, ci som to mala viac zvyraznit, ale ja som priznala, ze som obchodnik, takze staci len citat.
11. nov 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emlepe nie je to darceky, ale je to tak dane
11. nov 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka234 bianka, v polsku ten cennik, to je len kozmetika, cena sady je vsade rovnaka.
11. nov 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miika miika, ale to je len v ramci vymeny, stare za nove, inak to plati, kedze sa tu nemoze davt cislo, mozes sa ozvat na moj sukromny mail koktailka@gmail.com ak to tu nechaju
11. nov 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidim, ze stale je to o tom istom, sto ludi, sto chuti... tak to odjakziva bolo, je aj bude. Kto to ma, ten si to chvali, kto to nevie pozuivat, namiesto toho, aby sa to naucil nadava a kto to nema, to pravdepodobne ani nemoze mat. Prajem priaznivcom aj nadavajucim krasny a uspesny den.
11. nov 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keiky obchodník? za reklamu tady se myslím platí, v bazaru se zase prodávají věci použité, v tom případě jsi tu asi špatně :unamused:
diskuse má svoje pravidla - mimo jíné není pro firmy

takže stačí len čítat
11. nov 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: celkom rada som si v skratke precitala tych "par riadockov":slight_smile:
jaaaj! naco sa rozculovat, dievcence?
- kolko ludi, tolko pohladov, chuti a nazorov.... (co neznamena argumentov)
- len ma mrzi ten nas typicky slovensky pohlad - stretneme nemogaveho distributora a hned je vyrobok blby... ked sme zakaznici a nie sme spokojni s pristupom predstavitela firmy, tak mame moznost sa stazovat napriklad... a vypytat si ineho. Moja distributerka je perfektna - nie je nasilna, vtlacava, a zdieracna. No nebolo to o nej na zaciatku. Kedysi davno moja priatelka zacala distribuovat tieto veci, no kedze som bola vecne rozcestovana, tak som nemala prilezitost stretnut sa a obzriet si ich blizsie. A ked som nadabila u brata na "handricky", hned som si vypytala kontakt na jeho distributerku. Ale to ja som bola hotovy zakaznik, nakolko s mojim ekologickym zmyslanim som davno vedela, ze ich budem chciet... Tak sa "raz" premenilo na sucasnost.
Pouzivam cistiky raypath uz vyse dvoch rokov a som vdacna, ze s nicim takym sa sem prislo. Prestala som vlacit domov tasky s kadejakymi cistiacimi prostriedkami a zo srandy som si urobila bilanciu, kolko som tych penazi na vsakovake cistiace prostriedky a pripravky na okna, na podlahy, na nabytok, na vsetko, minula. A po dvoch rokoch pocitam, ze asi sa mi ten vklad uz aj vratil... nezdalo by sa to.
Jedna vec je dolezita - naucit sa s nimi pracovat. Ked sa clovek "zabeha", ide to expresne rychlo a naozaj cisto.
Neviem, ktory distributor mohol prezentovat "jednu handricku na vsetko" - to je naozaj blbost. Nebudem predsa riady umyvat tym, cim podlahu, to da rozum! No ja napriklad riady s nimi neumyvam vobec. Na to som si nejak ani nechcela zvykat. Ale raz za uhorsky rok krasne precistim pribory a kovove veci. (a na riady pouzivam iny ekologicky pripravok... noa? Vsetci mame moznost vlastnej volby, tu nejde o diktovanie ani nasilie. Ja by som s takymito natlakmi v momente distributora vykazala dvermi.)
Udrzba je naozaj jednoducha. Akurat by to chcelo jednu poriadnu a zodpovednu osobu, ktora je profesionalna a vedela by Vam vysvetlit v strucnosti vsetky prednosti, prip. nedostatky.
Recyklacny program je tiez super - ved kde Vam ponuknu, ze ked uz mate handricky usmudlane dlhym pouzivanim (lebo nielen raypath ma tiez dobu zivotnosti - ale vsetky ostatne produkty na trhu:slight_smile:, tak mate moznost si kupit nove za polovicnu cenu, ktore pouzivate tak isto dlho ako povodne. Stare iba vratite.
Firma robila testy v uplne cudzom nezainteresovanom institute na zachytavanie bakterii a vsetkych ostatnych "diablikov" a kazdy spravny distributer by Vam mal tieto informacie poskytnut.
Rozdiel medzi cistiacimi prostriedkamni a handrickami raypath je ten, ze nezanechavaju - kedze pracuju iba s vodou - nezanechavaju na povrchoch chemicky film, ktory nasledne pritahuje prach a vsetko z ovzdusia, ktore tu, zial, mame nie najcistejsie. A tym sa udrzuju bez prachu a spiny trosku dlhsie. A nasledne opakovane cistenie je rychlejsie a kym pozotierate tie stare vrstvy, potom uz uplne hladke. Skuste sa tych povrchov potom dotknut! Je to naozaj rozdiel.
Takze nenechavajme si zahmlievat, mile damy, mysel len na zaklade nejakych emocii a neprijemnych pocitov kvoli neprofesionalom. Je tu kopa spokojnych ludi, ktori sa neohadzuju peniazmi, napriklad ako aj ja, a kupili si dane systemy a su s nimi spokojni. Ja nie som ani distributor, no asi je to moj pohlad na celkove fungovanie sveta, ze si vezmem informacie, spracujem a rozhodnem sa. Ved ktora z Vas, ked si sla kupit do supermarketu sampon ci vlozky, ci hrniec, a predavacka sa na nu mracila, pripadne pocas nakupu zazila bezne extempore s personalom predajne, si povedala, ze uz v zivote loreal, tescomu, always, ci sony... to je jedno... pouzivat nebude?????
Pytajte si profesionalnych distributerov! A na margo tych cien.... a reklam.... kto kedy kde videl reklamu raypath? Lebo ja ani nie. S vynimkou nejakych specialnych akcii, kde visel mozno plagatik.... ale ani to by som neodprisahala... zato v telke, ked kazdy vecer Vam Claudia Shiffer hovori, ze "za to stojite", nechodite a nenadavate od rana do vecera, ze musite tie reklamy platit!!!! Haloooo! Prebudme sa! Je to len ina forma distribucie... predavacka z tesca nepride k Vam domov a nebude Vam vysvetlovat prakticky, ako spravne mate pouzit sampon, alebo mikrofazovu handricku... lebo by ste potom za ten sampon museli zaplatit 3 tisicky napriklad.... hm.... Kto Vam donesie produkty domov, pripadne s nejakym darcekom? Ved v obchodoch zakazdym, ked su tie "2+1 zdarma" balenia vykrikujuce na nas, take vyhodne, skusili ste si niekedy preratat ceny? Lebo my, co nas ceny zaujimaju, lebo nie je nasou zalubou, vyhadzovat financie dolu kanalom, si to obcas prepocitame, a zistime, ze multibalenia su predrazenejsie ako kusovky...
A to hovorim iba ako obycajny zakaznik, ktory sa ma rad, chce dychat co najzdravsi vzduch, ano, som ekologicky zamerana, ale ked nie ja, tak kto? Ekologicke produkty pouzivam uz 20 rokov a tie nikdy nebudu najlacnejsie, pokial nejde o nejaky brakovy oblb... A mam rada pohodlie, neznasam vlacit tasky kazdy tyzden ovesana, ako vianocny stromec a nemam na blbiny casu.... ale tento som tu rada venovala, lebo viem, o aku vec sa jedna a rada som sa podelila. Len mi, prosim Vas, nezacnite nadavat, lebo ja som to naozaj myslela len v dobrom.
Prajem vsetkym nadherny - dnes je i slnecny - den a tesim sa so vsetkymi majitelkami raypathu na vianocne upratovanie, hihi:slight_smile:))))) Fakt je to s nimi brnkacka! Miniem asi o 2/3 casu na cistenie menej. Kupujem uz len pracie prasky, detergent na riady a toaletu - samozrejme. A pred bytom si necistim podlahy raypathom. Na to pouzivam nejake stare handry:slight_smile:
Posielam Vam vsetkym optimizmos a zivotnu radost, nech uz zijete cimkolvek!
15. nov 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj Shipka som rada,že si tu popísala ako super funguju výrobky RAYPATH.Predsatav si ,aj ja som od nich nakupila po štvorhodinovej seanse čo som nešla vyhodiť pani presvedčivú o super spôsobe upratovania.Budem hádať ,že asi nemáš čistík -VECHEŤ na riad.Všetci vieme kolko bakterií sa nachadza na špongiach na umyvanie riadu,ved sa robili testy a všetci sme sa s hnusom na to pozerali v hlavných správach.Po umytí riadu čistíkom-VECHŤOM sa odporuča ošetriť ho mydlom Raypath,alebo Lanza mydlom (pani povedala,že používa normálne jadrove????) Myslíš si že tato kuzelná handra si v sebe tie nečistoty a bakterie nedrží,nebud naivna.Skus ten vecheť po takomto super ošetrení,žiadnou dezinfekciou ovonať.Ak sa ti nepretočí žaludok tak ti gratulujem! Pani mi rozpravala o úžasnom šetrení peňazí ako už nemusím kupovať hubky na riad,jar a ine čistiace prostriedky,ja som jej hned na začiatku spomenula,že používam aj savo a ona tamer odpadla zo stoličky,že ona savo ani nekupuje.Po dvoch týždňoch používania som je volala čo robiť s tým vechťom ked smrdí už po dvoch týždnoch a to spomínala ,že ho budem používať desať rokov.Jej odpoved znela,že si ho mam namočiť do zriedeného sava!!!Teraz nestíham kupovať savo a raypath mydlo ktoré nie je lacne a cítim sa oklamaná.Takto si teda šetrenie nepredstavujem. Dalšia super vec je biela rukavica jedna strana na kuchyňu a druha na kupelnu,ked poobtieraš kupelnu použiješ aj boky tej super bakterialnej handry,no a potom pokojne prejdi do kuchyne a použi tie iste boky handry na kuchyňu,ešte stale sa ti nedvihá žaludok?Pripadne možeš isť opačne najskor kuchyňu a potom kupelnu,ved ked operieš tu rukavicu v obyčajnom mydle asi je vydezinfikovaná.Takže fuj.No ale pani povedala,že ked hodím tu rukavicu do práčky už nemusím použiť ani prací prášok,vraj mi to operie aj prádlo,no to je už snád sci fi však? No a ešte si zabudla napísať ako dlho ti púšťali tie zázraky chlpy,kym sa dali používať.Ale je super ak si spokojna.

Takže aj ja prajem všetkým pekný deň a hlavne nedajte sa oklamať,ved ani tie darčeky čo rozdávaju nestoja za nič.
Mimochodom snažila som sa reklamovať ale firma raypath,je podobna tým firmám vietor,zaplatíš a potom sa nevieš nikomu dovolať.
26. nov 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrý deň Vám prajem, som tu prvý krát, vedeli by ste mi poradiť, potrebovala by som kupiť čistíky na koho sa môžem obrátiť?
10. dec 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si kúpila celú sadu minulý týždeň. Keď mi to pani predvádzala, bola som unesená. Dnes som prvý krát umývala dlažbu v hale. Dlažba je veľmi lesklá, ale zostala po zaschnutí matná a lepila sa nám na papuče. Neviem kde som urobila chybu. Možno to musí najprv zmyť predchádzajúce čistiace prostriedky, ktoré som používala. Teraz upratujem s nimi každý deň. Periem ich ručne s mydlom, ale vôbec nie sú pekné biele. Dala som ich aj do pračky na 40 stupňov ale ani tak nie sú pekne biele. Možno by som mala zavolať predajcovi. Mohla by som ich prať aj na 60 stupňoch. Má s tým niekto skúsenosti? Mne sa veľmi páči ružová handra na prach. Nepotrebujem vysávač a ešte sa plávajúca podlaha aj pekne leskne. Cena je podľa mňa prehnaná.
14. dec 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matlena3 úplne súhlasím. Pani som vyhodila, keď mi chcela handrou, ktorou poumývala chodbu, utierať v kuchyni dres. Nechápem, ako ich predsvedčili, že tie handry neobsahujú žiadne mikróby. Ukázali im ich pod mikroskopom, či ako?
15. dec 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidím baby že som tu jediný chlap takže výrobky mám doma dlho umývam s nimi všetko od podlahy až po strop je to vec názoru či čistia alebo nie tí čo ravia že nečistia tak to potom nepochopili ako to funguje
11. feb 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všechny, nedalo mi to abych se nevyjádřila v této diskuzi. Je sice pravda, že jsem nedočetla všechny reakce na utěrky Raypath, ale jsem doslova šokovaná těmi negativními ohlasy. Mám je už 10 let a jsem s nimi nadmíru spokojená. Pravda, cena je přemrštěná, ale ty utěrky jsou opravdu super, umyjí všechno. Jsem silná kuřačka (nejvíc u práce) a kouřím v bytě v jednom malinkatém pokoji kde mám svoji pracovnu a jistě si umíte představit, jak za dva tři měsíce vypadají okna i žaluzie. Byla jsem nemocná 3 roky tak, že jsem vůbec neuklízela, tedy ani okna, ale hulila jsem o sto šest. V létě se větrá, ale v zimě to není zase až tak možné, takže bílé žaluzie měly barvu jak v hospodě nejméně 8.cenové skupiny, tedy krásně žlutohnědou a mastnou.... Utěrka Raypath byla prostě skvělá, jenom vodou mi umyla veškerý hnědý mastný bordel. Je logické, že musíte utěrku vyplachovat a jak zůstává místo bílé utěrky hnědá, tak ji jen vymáchnete v mýdlové vodě z Lanzy. Také se mi podařilo ji v pračce vyvařit s ručníkama, místo vody na 60 stupňů se prostě tetelila 3 hodiny v namáčce a následně jsem vše pěkně vyvařila na 90 stupňů a funguje dodnes. Mrzí mi, že jsem si nekoupila na okna dvě, protože za 10 let ty chloupky se mi prostě asi zkrátily a už to není až tak moc super, chtěla bych novou, aby vyčistila i pc klávesnici a také věci či přístroje, které mají třeba dírky, malé výstupky atd, protože ty chloupky opravdu vyčistí vše. Tou samou utěrkou jsem umyla i v celé pracovně zahulenou malbu, takže mi připadá, že se ty chloupky i trochu obrousily. No a došla jsem k závěru, že po těch mých úklidových extravagancích bych si zasloužila zase úplně novou, se kterou se mi bude vše umývat ještě lépe. Jelikož jsem vizitku na prodejce ztratila už před mnoha lety, tak až dnes jsem se rozhodla na internetu hledat (podle visačky, která stále na všech utěrkách kupodivu drží), prodejce těchto výrobků a mimo jiné jsem našla i tuto diskuzi...Takže milé dámy, je potřeba dobře poslouchat co a jak máte s těmi utěrkami uklízet a čím leštit, nebo jestli chcete, vysušit.....a máte vyhráno. Opravdu vám úklid hodně zpříjemní a zrychlí a hlavně nebudete muset používat ty všelijaký sračky, po kterých se většině dělají ekzémy a nejvíce jimi zatěžujete přírodu. O to přece hlavně jde....
19. feb 2011 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, ještě musím reagovat specielně pro ty z vás, které tady píšete samé fuj fuj fuj o umývání nádobí, posléze wc atd jednou utěrkou Raypath.....sáhněte si do svědomí a přiznejte, že ani s těmi chemickými přípravky neumýváte jedním hadrem VŠECHNO.....doufám, že jste tím pochopily co a jak tím myslím. Pro ty méně chápavé - na hajzl když mám jeden hadr na chemii a hlavně jiný na nádobí, tudíž Raypath budu mít taky jeden na nádobí a "na to ostatní" budu mít druhej hadr Raypath.....
20. feb 2011 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
@delfi2 pockaj, tomuto celkom nerozumiem: "Pro ty méně chápavé - na hajzl když mám jeden hadr na chemii a hlavně jiný na nádobí, tudíž Raypath budu mít taky jeden na nádobí a "na to ostatní" budu mít druhej hadr Raypath"

akoze doma umyvas jednym riady (nadobi) a druhym vsetko ostatne, od wc, cez okna, vanu, pc klavesnicu az po obrazy akademickych maliarov (aj ked mozno v opacnom poradi)? :confused: :sweat_smile: to sa mi teda naozaj zda dost fujfujfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked to das potom oprat do pracky...ja teda osobne ked umyjem handrou wc, handra putuje rovno do kosa, neviem si predstavit, ze by som tu zasr... handru este niekde skladovala, kym ju budem moct dat do pracky :sweat_smile:
20. feb 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pro ikke: Vložím sem jen výňatek z předchozího příspěvku shipky: "....Jedna vec je dolezita - naucit sa s nimi pracovat. Ked sa clovek "zabeha", ide to expresne rychlo a naozaj cisto.
Neviem, ktory distributor mohol prezentovat "jednu handricku na vsetko" - to je naozaj blbost. Nebudem predsa riady umyvat tym, cim podlahu, to da rozum! No ja napriklad riady s nimi neumyvam vobec. Na to som si nejak ani nechcela zvykat. Ale raz za uhorsky rok krasne precistim pribory a kovove veci. (a na riady pouzivam iny ekologicky pripravok... noa? Vsetci mame moznost vlastnej volby, tu nejde o diktovanie ani nasilie. ....."
Takže snad jsi pochopila, jak to vlastně všechno je... Pokud např., s prominutím, serete takové radioaktivní jedy na WC, že po jeho umytí musíš vyhodit i hadr, tudíž jistě dobře chápu, že i štětku máš jen na jedno použití, protože použít ji znova by bylo pro tebe také přece fuj fuj fuj, navíc, když štětka jaksi likviduje tu prvotní opravdovou nečistotu... Pravda, asi si nedokáži dostatečně dobře představit stav vaší toalety před jejím umytím.........Ostatně, do ručníku si také utřeš zadek, vypereš ho a pak se také s ním znova utřeš, nebo i ručníky také vyhazuješ? Anebo je vyváříš pokaždé, když si s nimi utře rodinka zadky? :grinning: Já osobně mám utěrek více, jednu na auta, další na podlahy, no a pak tu navlékací na ruku, kterou umývám v domácnosti skoro všechno - okna, troubu, koupelnu, televizi, pc, prostě veškeré věci v domácnosti, tedy i zmíněnou malbu na zdech před novým malováním, ale KROMĚ WC A NÁDOBÍ.....Ty dvě věci umývám samozřejmě standartně jako každý jiný člověk, jinými hadříky....Navíc vůbec nechápu, proč se nad něčím takovým pozastavujete, když bez utěrky Raypath v domácnosti také neumýváte všechno jedním hadrem, přijde mi tahle diskuze prostě o ničem, měla by být o tom, jak jsme spokojeni či nespokojeni s výsledkem úklidu při použití Raypath.... Toť vše, opravdu k tomu nemám víc co říct, protože takovéhle vysvětlování něčeho normálního mi přijde jako ztráta času. Přeji hezký den.
20. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja mám len ručnú sadu (zatiaľ) a som nad mieru spokojná. mám to zobraté na splátky, a keď splatím toto, hneď beriem sadu na podlahy.
ja len toľko - spokojnosť :slight_smile:
20. feb 2011 o 15:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delfi2 nie, nesereme radioaktivne jedy, wc cistime ekologickymi cistiacimi prostriedkami a kefu nemame len na jedno pouzitie, napriek tomu si neviem predstavit, ze by som tu handru niekde odkladala a potom prala. to nie je ako pokakane babatkovske plienky, do wc robia svoju potrebu viaceri ludia, nezriedka i navstevy. kefa na wc sa pouziva (aspon u nas) jedine pre tento ucel a tu najmensiu miestnost opusti az vtedy, ked je vynasana do smeti. urcite by som nicim, co pouzijem vo wc , neutierala ine casti bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozno mas pravdu, ze je to ciastocne o psychologii,no je to do velkej casti predovsetkym o hygiene.
neviem ako u vas, no u nas si do uteraku utierame jedine umyte zadky, co musis uznat, je trochu ine nez zadok cerstvo po potrebe :grinning:

v zivote by ma nikto nepresvedcil na taku blbost, ako su tieto "zazracne" handricky, ktore inde kupim 4 za 1 euro :sweat_smile: len ma ohromne bavi tato diskusia, kedze sa kvoli nej vzdy registruje novy uzivatel za ucelom ospievania tohto nezmyslu, ktory inde neprispeje, len sa tu sam seba dookola presviedca, aku fantasticku a nepostradatelnu vec kupil na splatky... :grinning:
20. feb 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neskutečný.
20. feb 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach......milá ikke,........ opravdu nevím, jestli se mám smát nebo plakat....... ale na 100 % vím, že nemá smysl více reagovat....přeji krásnou dobrou noc.
21. feb 2011 o 02:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika28 spocitaj kolko tych utierok kupis za 10 rokov
20. mar 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ktory pochopili ako to funguje tak maju s upratovanim pokoj na dlhu dobu ty ktory nepochopili vela stastia s upratovanim
20. mar 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok