• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistiace pomôcky Raypath ?

8. januára 2017 
ja nechcem nikoho presviedčať,ale ja mám celú sadu a nepoužívam žiadnu chémiu,rýchlo upracem a okná mám umyté skôr ako som sa pred tým do nich pustila.To je moja skúsenosť mám aj lacné podobné handričky ale porovnávať to namá cenu
20. mar 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocurik 16 - suhlasim! potrebujem kupit novu rukavicu, cistik na riad a handricku na dolestenie, ma niekto na predaj?
21. mar 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
30. máj 2011 o 15:22 • stefanides
Predam celu sadu raypath nepouzivanu za symbolickych 230 eur. kontakt 0907 970 953.
30. máj 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ietka volaj 0907 970 953.
30. máj 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronikahel Ahoj, kontaktuj firmu Raypath v Senci, oni ti poslu vymenou kus za kus nove cistiky za polovicnu cenu. My sme tak mali zniceny cistik na podlahy - obidva - a za 37 Eur/ks sme si kupili nove. Je to dost, ale je to menej ako kupovat celu sadu a hlavne mam to zase na dalsich 5-6 rokov tak ako tie prve dva.
30. máj 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miika, ďakujem, nechcela som vymeniť, potrebovala som ďalšie. už som zohnala pani, ktorá bola ochotná predať mi to, čo som potrebovala (ostatný chceli predať len celú sadu), takže som si kúpila, ale ďakujem za radu, do budúcna keď budem potrebovať, vymením.
30. máj 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. júl 2011 o 23:15 • jozefpoliacik
Milé dámy a ženy reagujem na Vaše názory, že výrobky Raypath sú drahé :confounded: . Áno sú, ale vydržia naozaj dlho. Poznám kamarátky, ktoré ich majú viac ako 10 rokov a sú stále spokojné. Ja ich mám 6. rokov a som veľmi spokojná, výrobky - rukavice sú naozaj kvalitné a je s nimi veľká úspora, že šetria čas a najmä nepoužívam chémiu, iba do WC. Ja som výrobky postupne dokupovala aj pre sestru. Treba sa naučiť a chcieť ich vedieť a najmä správne používať. Sú vynikajúce :slight_smile: !

7. aug 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj ja sa prikláňam k názoru, že čistíky Raypath sú jednoducho úžasné, síce ich nemám, nemôžem si ich dovoliť, ale na tej prezentácii som bola nimi unesená, aj keď, ako sa pani čo ich predvádzala vyjadrila, že moju domácnosť si bude dlho pamätať, lebo vlastne ich nebolo na čom vyskúšať - okrem rúry, až taká dokonalá nie som :grinning:, ale rozdiel bol nie viditeľný, lebo na pohľad to bolo rovnako čisté, ale keď som po mieste vytretom čistíkom prešla rukou, bolo jednoznačne poznať rozdiel, pretože miesto vyčistené chémiou, malo ako keby na sebe film, a tamto bolo oveľa - neviem ako to presne popísať, treba vidieť, ale drsnejšie, alebo, no jednoducho podľa mňa čistejšie, aj keď je pre mňa ťažké to priznať :frowning2: . A to nehovorím o tom, že zhruba pol hodiny pred jej príchodom som celý dom dôkladne povysávala a ona, tým ružovým mopom na suché pretretie podlahy, ešte kopu prachu zotrela a navyše potom prach z mopu išiel pretrepaním pekne von. No - o mojom vysávači som začala pochybovať! :slight_smile:. Mám malú dcérku, ktorá je práve v vo veku - štádium ochutnávania všetkého čo sa dá, tak by sa mi veľmi zišli, keďže čistenie je na báze čistej vody, bez akejkoľvek chémie, takže zhrniem to podľa mňa, tie čistíky majú jedinú chybu, a síce, cenu. Tak zostáva len dúfať, že management fi RAYPATH raz začne myslieť aj na nás menej majetnejšie a sprístupnia ich aj nám :grinning:
9. aug 2011 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak len o jeden názor navyše... Faktom je, že čistiace "handry" mám. Už niekoľko rokov, a som s nimi spokojná, používam ich každodenne aj niekoľkokrát, nakoľko upratujem vo viacerých domácnostiach v rámci živnosti. Ja som spokojná, keďže prácu mám v tichosti , a rýchlo spravenú. Každý večer si ich preperiem, nemám ich snehobiele, ale stále funkčné, a ani ma to neotravuje pretože si ich namočím do vody s mydlovými vločkami a po pol hod. ich len preperiem, raz za čas sa dajú vydezinfikovať s troškou sava (môže sa to). Moji klienti sú tiež spokojní nakoľko namiesto vysávania prejdem podlahu mopom čím im šetrím elektrinu a aj čistiace prostriedky ale faktom je, že kedykoľvek by som ich chcela ponúknuť aby si ich kúpili tak nik sa nad tým ani nezamyslí, popravde na to aj majú a vedie si to aj oceniť, ale tá suma je privysoká. Nemám žiadne negatíva (len cenu) samé chvály teda ak ste niekedy umývali francúzske okná tak to ich viete oceniť. A na riad...to máme umývačky :slight_smile:
15. aug 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás tiež boli tento týždeň a môj názér? Drahé a ešte raz drahé. Nekúpila som. To ako to čistí, tak za tú chvílu nemáš šancu zistiť, či ti naozaj zničí alergény a pod. Prezentácie robí moja kamarátka a čistíky mi požičala na víkend. No ružová rukavica- prach zobere perfektne, ale to dokážeš aj s lacnejšou verziou i keď ju treba medzi tým 1-2x vytriasť. Menej lenvým to nerobí problém. Na zem na prach to je možno dobré pre tie, čo šúchajú každý deň, ale taká čo riadi 1-2x do týždňa(väčšinou v sobotu) tak to nepoužije, lebo hrubú špinu nevezme tak dobre a nie je to pravda, že s tým vyšúchaš celý byt. Biela rukavica čo je na mokro, tak áno, krásne vyčistí aj okná, aj kachličky, no musíš to pretreť Sam bimom, čo sa mi tiež nezdá 2x super, to isté skús spraviť s obyč. handrou napr. vodovodné batérie a pretri uterákom a máš to to isté. A podlahy zasa sú moc mokré a dlho to schne, takže mňa to moc nezaujalo. Tá stierka na okná, vyzerá to krásne aj to super vyčistí, ale namakáš sa jak hovado, urobila som test, že 1. okno tým a 2. mojim spôsobom a super čistíkom mi to trvalo 2x tak dlho. No a k tomu, že míňaš na čistiace prostriedky a dýchaš chémiu môžem povedať len toľko. Kopu žien má umývačky riadu, tam tiež musia dať čisť. prostriedok a prd vidia že čo sa to tam vnútri robí. Ja si navlhčím hubku, dám jar a postupne si šúcham riady, ktoré potom pod tečúcou vlažnou vodou(aj studenou sa dá, no je mi zima na ruky) zmyjem riad a vidím, že aký ho mám. Hubku po 3-4 dňoch vyhodím, alebo používam v kúpelni, na dodratie. Do WC určite každá používa chémiu, neviem si predstaviť, že by som štiny a ho... vytierala tou super handrou a po tom by som ju používala aj na iné čistenie. Keď ti zaplesnejú steny, tak tiež musíš použiť len chémiu proti plesni, táto handrička ti ani jedna pleseň nevičistí, takže tiež žiadna úspora, jedina ak na podlahu a zasa toľko peňazí neminieš, aby sa ti to vrátilo za tri roky v handrách bez použitia chémie. Takže podla tých ich štatistík, že mesačne minieš na čisť. prostriedky cca 25-30 € je podľa mňa somarina, lebo ja miniem najviac 5€ .A jedna dobrá rada na záver. Na kachličky, vaňu, batérie, nerez dresy, skúste si do rozprašovača dať 2:3 octu a 1:3 vody, postriekajte, chvílu nechajte pôsobiť a opláchnite. Žiadna chémia, je to ekologické, lacné a zaručene funguje. Ocot používam aj na podlahy, umývanie chladničky a občas aj na okná. A tým čo nevedia čo s Eurami- kúpte si super čistíky od firmy Zaren.
19. aug 2011 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jackeline01 Môžem jednu otázočku? Prečo treba raz za čas dezinfikovať, keď pani čo bola na prezentácii tvrdila, že obsahujú strieborné vlákno, čo zabíja roztoče a alergény aj bacile a vraj sa v žiadnom prípade nesmie použiť na ne chémi, lebo sa zničia a potom nefungujú tak ako majú.
19. aug 2011 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešľte som zabudla na jednu vec. Tá veľká utierka sam bim, alebo ako to nazvať, vraj super saje utrieš si celé telo, aj vlasy, kámoška dokonca všetci sa do nej poutierali na plavárni a super sala. No ja mám uteráky, na vlasy, na ruky, na tvár a osušky na telo. Neviem si predstaviť, aby som si utierala aj cikulu, aj vlasy do tej istej handry, keďže mám vlasy dlhé, tak si ich musím do uteráka zabaliť a tak by som tie handri potrebovala min. 2 pre každého v rodine. Och bože toľké peniaze. A že vydrží 10 rokov. No aj dobrý froté uterák ti vydrží aj 10 a viac rokov. Moj syn má už 10,5 roka osušku ktorä používa často a vôbec nie je spraná a stále dobre saje.
19. aug 2011 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka25 ušetřím ti spoustu peněz. je to jen marketng - prostě nahučí do lidí nesmysly. lidi si to vezmou za své, a kupují. nevěř všemu, co se na prezentaci povídá. selský rozum - kdyby něco takového existovalo, už by to používal celý svět, každá ženská by měla doma výhradně tyhe hadry a všechny drogerie a výrobci by zkrachovali a byl by konec světa..... :grinning: :grinning: . Jak by něco mohlo působit na roztoče a alergeny a bacily, když je to jen obyčejný hadr? To by bylo super, všichni alergici by se uzdravili....
rozum do hrsti. někdo to prodává, někdo kupuje, každé zboží má svého kupce, ale tohle je úlet stejně jako prášky na hubnutí a spol.
Jinak v ikea mají ted super ručníky - asi deset barev a můžeš si nakombinovat asi čtyři velikosti, osušku, malý, velký a takový na ruce....krásný barvy, v koupelně to super ladí....ted jsem tam utratila celou pětistovku a mám koupelnu hezkou vyladěnou.-).
19. aug 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@berenika39 Ja by& som ich nekúpila, lebo mne by to nevyhovovalo. Podla mňa je to pre lenivé ženy, ja naopak upratujem veľmi rada a aj okná rada umývam. Som jedna z mála ale je to tak. Okná šúcham 1-2x do mesiaca. A raz za čas si aj podlahu poumývam kolenačky. Zato varenie- len z povinnosti. Takže pre mňa by to bolo zbytočne vyhodené peniaze, aj tak by som to nepoužívala.
19. aug 2011 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. aug 2011 o 14:23 • jozefpoliacik
Prosím Vás, dá sa kúpiť samostatne biela handrička alebo aj ostatné čistíky, rukavice po kusoch, má niekto kontakt, ozve sa niekto predá jednotlivé kusy. Dakujem
28. aug 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé dámy. Mám celú sadu čistíkov od Rayphad. Začala som ich používať len nedávno. Prosím radu od vás skúsenejších ohľadom čistíkov na podlahu, (zneistil ma manžel): ten čistík s dlhšími vláknami a trošku tmavší sa používa NA MOKRO na dlažbu a ten bielučký s kratšími a hustejšími vláknami NA VLHKO na plávačku? Sanbin musím používať vždy vlhký, nemôžem na sucho? Dík!
29. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@machana No na mokro by mala byť tá bielulinká na dlažbu sklá a to čo znesie vodu a tá béžová(mne sa zdala trošu sivá, a mala by mať na štítku napísané nova) je na vlhko na plávajúcu podlahu, nábytok. Sunbeam máš na doleštenie buď suchým alebo vlhkým. Pýtala som sa tej pani čo bola u nás na prezentácii.
30. aug 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daska_k dajú sa kúpiť aj samostatne, no vychádza to draho. Podľa toho čo chcete. Inak ak by ste chcela tie rukavice, tak v auto sade sú všetky tri rukavice aj sunbim a stojí okolo 200€ a dá sa napr. rôzne konbinovať, že je sada na podlahu a autosada, to vyjde okolo 370€. No ja cez tú pani vám to môžem pozháňať, lebo je od nás z dediny, tak ak chcete, mi napíšte IP.
30. aug 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka25 Ďakujem! Takže manžel mal pravdu!! Ja som ich použila presne naopak. Aj mne to pani na prezentácii všetko vysvetlila, ale nejak som sa sama domotala.
30. aug 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky aj mladi pani, vcera u nas boli z menovanej firmy a robili prezentaciu, velmi ma to zaujalo, ale dorazili ma cenou. Po dlhsich uvahach sme sa s manzelom dohodli, ze objednany tovar vratime. Fakt jedine, co ma na tom odradza je ta horibilna suma. Hladam na nete vsetky mozne komentare a spokojnost, ci nespokojnost s vyrobkami a dost ma zaraza ako sa tu na fore navzajom urazate. Mame tu predsa diskutovat a podelit sa o skusenosti a nie si tu skakat do vlasov. Dalsia vec, ktoru nepochopilo asi 95% ludi. Tie handricky su preto take drahe, lebo je tam patentovana vyroba mikrovlakna, ktore obsahuje nano castice striebra. Kto sa trosinku rozumie chemii, alebo pracoval v zdravotnictve vie o com je rec. Kto nie, ide o to, ze castice striebra maju dezinfekcny ucinok. Preto sa pouzivaju ako antibakterialna vrstva do chladniciek a tiez do specialnych naplasti na tazko hojace sa rany. Aj tie naplaste su drahe ako fras, ale pomahaju uzasne. Takze toto je to uzasne v technike a vede, co sa podarilo pretavit do bezneho tovaru k nam beznym ludom. A tie rabaty. Ano su vysoke, to je jedina vec, pre ktoru vaham, ci si ich nechat, alebo poslat spat. Takze brala by som ozaj adekvatnu odpoved. Dakujem.
27. sep 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stefanides a je to original raypath?
27. sep 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasha Ahoj, fuuuha, u nas teda pochodili, pretoze byvame v podnajme v byte, kde pred nami nik 4 roky neupratoval. Sme tu druhy mesiac a este stale mi nezisla spina z vane ani kachliciek. Tito to vycistili par posuchaniami. To ma dostalo. Nuz, ale brutaaalne ceny. Netusim ako to je s tym objednavanim z Polska, ale ked to prezistis, daj vediet. Rada by som sa pripojila.
27. sep 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...další dealerka..... :wink:
27. sep 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 to akoze myslis mna?
28. sep 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 ak ano, tak si na velkom omyle. Nuz ale mylit sa je ludske. :sunglasses: Len ma zaraza ako si k tomu dosla? Ze nie som zasadne proti? No a co. Ja som zdravotak, viem co dokaze veda a videla som to na vlastne oci. O to vsak nejde. Ja pocitam, ze v tomto byte budeme max este rok a pol a ptom by sme radi svoje vlastne. Samozrejme, ak tam bude takto doriadena kupelna, tak ju jednoducho dame s muzom prerobit. Ale teba by nestvalo byvat v takom sajrajte? Lebo mna to stve. Uz som na vanu vyliala "tony" Sava, kronstaru, cleanu, a co ja viem coho este na vodny kamen a dezinfekciu. A stale to vyzera desne. Prisla ta dealerka a posuchala vanu na dvoch miestach. Nehovorim, ano drhla ju, ale tie miesta su ciste. Uz som sa v tej vani tri krat sprchovala a zakazdym ked sa pozriem na tie dve miesta ma to stve. Ten balik mame doma, ale este som ho nerozbalila, pretoze sme si s muzom premysleli tu furu penazi, co za to chcu a jednoducho pri malom dietati je stale plno vydavkov. Mas dve deti, tak to vies aj sama. Preto to chceme vratit, na co v podstate mame pravo do 7 dni. Len ma to fakt hneva, ze proste jej to slo tak lahko a ja sa s tym budem trapit vkuse. Dnes som to zas cistila, vystriekala som to octom, nechala posobit, zmyla, Savom, nechala posobit a zmyla. Nadychala som sa vyparov chemikalii a vysledok? Ziadna slava. Trosinku to pustilo na niektorych miestach. Preto ma to stve a preto hladam niekoho, kto to naozaj pozna a pouziva. Zrejme marne. :angry:
28. sep 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cayrez su toto "zazracne" produkty spominanej firmy? Maju dileri na Slovensku podobne ceny?
http://raypath.com/raypath/eng11.htm
http://raypath.com/raypath/eng04.htm
28. sep 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok