• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistiace pomôcky Raypath ?

8. januára 2017 
@albireo ano vyzera to ako to iste.. ta dealerka, co nam to ponukala, za to chcela 621eur po neviem akych zlavach, ved preto to chceme vratit. A nezijes nahodou v USA? JA by som si to objednala, peniazky ti viem poslat na ucet aj s postovnym. :o}
28. sep 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takze posielam tu sadu spat. Albireo, dakujem za typ. :grinning:
28. sep 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cayrez v USA nezijem, stacilo si hodit nazov prislusnej firmy do Googlu. Uprimne povedane, je mi jedno,ako kto investuje peniaze.Napr.ja mam slabost pre uzitkovy dizajn a cestovanie. niekto iny mozno rad investuje do handier na cistenie domacnosti.preco nie. jedine co ma na celom koncepte Raypath a pod.firiem stve, ze podomovi obchodnici vedia, aku skupinu spotrebitelov maju oslovit a ze v konecnom dosledku podobne produkty kupuju velmi casto ludia ,co inak dobre zvazia vydanie kazdeho eura. Nebudem nikoho odradzat od kupy, len si myslim,ze predtym ako clovek podpise zmluvu, mal by byt pravdivo informovany o vlastnostiach produktu/napr. v porovnani s produktmi v beznej obchodnej sieti a vediet,aka je jeho realna hodnota .
29. sep 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@albireo no ja mam slabost na vecicky pre mojho syna. :o} Handry mame vdaka mojmu muzovi a dnes ich musim aj s malym v kociku trieskat na postu, kedze ich posielame naspat. Vidis, chcela som potrestat jeho, aby mal vycitky a starosti s tym a starosti mam len ja a on nema dokonca ani ziadne vycitky. To som si ale dala. Co? Na druhej strane sa mi pacilo ako vycistila tu spinu. Ale vravim, tie peniaze.. nestoji to za to. Radsej by som si dala prerobit kupelku. keby sme zili vo vlastnom.
Ono ja som zadala do google nazov firmy, ale toto mi nenaslo.. nasla som rozne fora a inzeraty a neviem co este vsetko. Je pravda, ze aj vlastnu stranku maju ubohu. Ziadne potrebne informacie. :frowning2: :angry:
29. sep 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cayrez
Ak môžem..., tiež som tie čistiky mala možnosť vidieť len na prezentácii, a pochopila som ich presne tak ako Vy, nie su o lenivosti, ale o úspore čistiacich prostriedkov, lebo sú antibakteriálne a o úspore času, práve nie pre lenivé, ale pre tie čo upratujú často, aby mali viac času, lebo nejaká pani sa vyjadrila, že ona nie je lenivá, lebo rada upratuje, a okná umýva 1-2x do mesiaca, ja ich v období múch:slight_smile: umývam každý týždeň, a teda nemôžem povedať, že to robím rada, ale neznášam tie bodky na oknách, tak si vôbec nemyslím, že som lenivá, práve naopak, aj podlahu upratujem každý deň, tak by mi tie handričky veľmi pomohli, myslím, že by to bolo rýchlejšie, ibaže je to pre mňa veľmi finančne náročné, tak ak Vám môžem ja odporučiť, ak máte peniažky, jednoznačne berte. A ešte, moja kmotra má tie na okná a nedá na ne dopustiť.
30. sep 2011 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slava141 Dakujem pekne za nazor. My sme tie handry poslali spat. Dufam, ze nebudu robit ziadne problemy pri vrateni tovaru a zruseni zmluvy. naozaj nepotrebujem dalsie vybavovacky okolo. Co sa tyka lenivosti. Ja asi leniva som. Umyvam dlazky kazdy druhy den, niekedy aj kazdy den. Periem kazdy druhy den. A uz mam toho plne zuby. :angry:
3. okt 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Damy, čítam čítam a smejem sa. Inzerat na Raypath som videl na nete a za take handričky sa mi zdala nenormalna cena 300,-Eur tak som si nasiel nejaku diskusiu co sa tomu venuje a kde su nejake nazory na to. No dať tie prachy za take handry, to radšej poriadny vysavač aj s tepovačom čo viem ze naozaj cisti a hlbkovo a nie nejake handry s nejakym striebrom co nici nejake bakterie. Ak niektora rozmysla, tak bakterie sa nedaju nikdy znicit, ak dokažu sa rozmnozit hned po vyprchani kyseliny sirovej, tak pochybujem ze po pretreti nejakou handrou mam bezbakterialnu podlahu alebo cokolvek ine. A bakterie a bacili tu boli aj budu. Upracem si kedy chcema nepotrebujem take drahe handry a spinu co nevidim tak ma nezaujima, ved nemam mikroskop na ociach a urcite to nema ani navsteva. A ci ochoriem alebo nie, to mi je tiez jedno, nakolko mozem ochoriet ked vystrcim hned nos z dveri. Plesen na stenach, ak to utrie moze byt, ale po case sa plesen objavi znova, lebo plesen vznika vlhkostou a na to vam ziadna utierka nepomoze akurat zotrie mikrohriby. Samozrejme ze su na to neni reklamy v telke ani nikde inde. Vacsinou na c su reklamy tak to je nejaka masivna vyroba co sa musi predavat lebo sa to vyraba v obrovskych mnozstvach, pozrite si niekedy na discovery programe "how is made" a mozno prestanete jest chipsy a pastejky. Na toto reklama neni, tu treba psychologicky predaj a natlak "umenie predavat" dobry obchodnik vie predat aj mrtveho kona, a apropo pripadaju mi tieto handry ako typ zajazd pre dochodcov a tam nejaka predvadzacka, ved viete ako to fungovalo, Cudujem sa ze to neni v teleshopingu a este sa spytam, majitelia tychto handriciek mate nejaku vec kupenu cez teleshoping? ak ano je to jasne, velmi manipulativni ludia. A este jedna vec, na blbostiach a ludskej hluposti sa najviac zaraba. Maju tieto handry aspon nejaky certifikat, alebo hodnotenie od znamej spolocnosti co to pouziva? Preco to nepouzivaju napriklad upratovacie sluzby ked sa to tak oplati? Tych co tak bavi upratovanie styma handrama, otvorte si zivnost na upratovacie sluzby, kludne Vas zavolam na upratovanie kumne domov a rad aj zaplatim ak zbadam ze je kvalitne vsetko vycistene bez tepovaca a vysavaca, dakujem za pozornost :wink:
7. okt 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pollak - ahoj ako si pochodil s anulovaním tej zmluvy s Raypath? Prosím odpíš dostali sme sa do tej istej situácie!!!!!! S pozdravom Ani
9. okt 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás napíšte skúsenosti s odstúpením tej zmluvy s Raypath. Ja som sadu dostala utorok a naozaj som iba cez víkend mala čas začať s nimi upratovať . No veľmi nie som nadšená - drhla som celý deň aj auto a v nedeľu sporák a sprchovací kút no vzdala som to, a na sprchovací kút som si napokon vzala klasickú Fixinelu a bolo to hotové. Chcela by som to vrátiť a odstúpiť od zmluvy.Dá sa to aj vtedy ak som už tie handry použila? Prosím poraďte !!!!
9. okt 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás napíšte skúsenosti s odstúpením tej zmluvy s Raypath. Ja som sadu dostala utorok a naozaj som iba cez víkend mala čas začať s nimi upratovať . No veľmi nie som nadšená - drhla som celý deň :angry: aj auto a v nedeľu sporák a sprchovací kút no vzdala som to, a na sprchovací kút som si napokon vzala klasickú Fixinelu :sweat_smile: a bolo to hotové. Chcela by som to vrátiť a odstúpiť od zmluvy.Dá sa to aj vtedy ak som už tie handry použila? Prosím poraďte !!!! :sweat_smile: :frowning2:
9. okt 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no slecny ako to tu citam,tak asi mame na tieto produkty rozlicny nazor,v prvom rade sa to naucte pouzivat pretoze tam mate navod na prve pouzitie a taktiez obch.zastup.vam urciet vysvetlil ich udrzbu.a co sa tyka tychto vyrobkov je to super vec ja ich mam osobne doma a za nic by som si ich nedala.je to najlepsia vec na svete.a urcite vam bolo predvedene cistenie s tymito vyrobkami a vtedy problem nebol????same ste sa mohli rozhodnut ci si ich zakupite alebo nie je zaujimave ze vtedy vam to vycistilo super a teraz sa stazujete.je potrebne dodrzat prvy krat postup pouzitia a potom to uz ide lahko.asi taky nazor s mojej strany.ludom clovek nikdy nevyhovie a vzdy si budu nieco vymislat len aby dokazali svoju nedokonalost.

20. okt 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
@lucia873 najlepsia vec na svete je hoooodně vzdálená hadrům za tisíce, to mi věř:slight_smile:)))))
20. okt 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé slečny a dámy! Mám otázočku. Môžem čistíky od Raypath prať s pracími guľami Biowashball??
27. okt 2011 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechapem, ako moze byt pre niekoho najlepsia vec na svete handra... :astonished: U nas bol vcera taky obchodnik, nebol to sice Raypath, ale nieco podobne, a chcel za sadu 1083 EUR! :grinning: :grinning: :grinning: Ludia, co to kupujete, spadli ste z visne, alebo co? Za tolko penazi nemam ani handry na sebe, nieto mat za tolko handry na cistenie! Netvrdim, ze tie vyrobky su zle, ale nestoja za take peniaze.
29. okt 2011 o 01:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lubo245 Lubo ty urcite robis pre tuto spolocnost.Dobre ta platia?Ci tak uboho, ako operatorky, ktore sedia 8 hodin s telefonom v ruke a otravuju ludi a nic popritom nezarobia?Namiesto nich zarabaju ti, ktori maju z predaja provizie, tie otravy, ktore budu u vas sediet cele hodiny, aby ste nieco kupili.Tie handry a ano, budem ich oslovovat handry, lebo su to handry nemaju absolutne ziadnu hodnotu.Nemaju, nemaju, nemaju.A inteligentni clovek si to uvedomi aj sam, bez tychto vsetkych prispevkov a hlavne sa neda nalakat niekym, koho platia aj zato, aby kontroloval prispevky na tejto stranke a ubezpecoval ludi, aby tie HANDRY kupili.
NEDAJTE SA LUDIA VYSMIAT. ZA 1000EUR, t.j. 30 TISIC SK by ste si kupili sadu handier? HANBA. :angry:
3. dec 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
3. dec 2011 o 20:40 • miro333
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
12. dec 2011 o 11:28 • janinka1377
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
12. dec 2011 o 13:12 • janinka1377
12. dec 2011 o 20:20 • janinka1377
ahojte, je mozne si to niekde kupit za lepsiu cenu ? ci uz Raypath, alebo Zaren, dakujem za info ... mala by som zaujem, ale len o niektore kusy
26. jan 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spiider -Dobry den ak mi poskytnete t.c.tak sa vam velmi rada ozvem a vieme sa dohodnut ohladom tejto produktovej rady
4. feb 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zblaznili ste sa ludia?vsetky tieto vyrobky co vam tu ponukaju za tisice € najdete na ebay za 150-200€, cisto nove, nepouzivane, tak sa zobudte a prestante podporovat taketo hluposti. tie trubky co to chodia ponukat tak to je ozaj terno. odporucam najst si normalnu robotu a nie chodit otravovat s vysavacmi a handrickami :unamused:
11. feb 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte zienky,ja tieto handricky pouzivam skoro 20 rokov,ti uplne prve mi zohnala sestra od kamaratky,ktora to nosila zo zahranicia,boli vtedy po 700 sk,kupila som si iba dve malu rukavicu bielu na umyvanie a taku asi 30x30 z mikrovlakna na lestenie,ja si to nemozem vynachvalit,pretoze umyvat okna bez nich-nemozne,ta biela je uz zodrata,dokupila som si taku istu asi pred 7-mimi rokmi,stala uz 1100 sk,tiez som si kupila od nich stierku na okna a ruzovu rukavicu na prach,ale kocky,nech mi hovori kto chce co chce,ja na to nedopustim.Prach pozberam a pekne to vyprasim,neviri sa-to je fakt,a tie okna a tiez auto s tou bielou,ozaj som spokojna.Anibakterialne ucinky-tomu neverim,nemoze to byt pravda,pretoze sa to moze potom prat,ale cistenie bez vody-to je pravda,opakujem sa,ale ked ich zoderiem,kupim si druhe aj ked su drahe,dufam,ze niekde najdem stranku,kde ich ponukaju za rozumnu cenu,alebo zo zahranicia.Cisteniu zdar/ide jar/ :grinning:
14. mar 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No teda,az teraz som si vsimla,ze maldini napisala kde sa to da kupit lacnejsie a urcite nie cela sada,o celu sadu nemam zaujem iba o tu bielu.Diky maldini :slight_smile:
14. mar 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, necitala som celu vasu debatu. ale kedze prave idem kupovat novu sadu, hodila som do gogle raypath a vyhodilo mi tuto diskusiu. ja raypath pouzivam uz 8rokov, som max spokojna. nikdy som nemala najmensie pochybnosti o kvalite tychto vyrobkov. je to samozrejme investicia, ale z nasho pohladu su to neni vyhodene peniaze. len pre informaciu, nie som predajca ale nikto z mojej rodiny nie je. kupujem to od dilerky, ktora mi predala sadu pred 8r. ja odporucam, aj napriek vysokej cene :slight_smile:
29. mar 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alon111 nevieš náhodou niekoho kto by chcel takúto kúpiť ja mám dve dík za info
3. apr 2012 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chobotka nemala by si záujem o ne ja mám Zaren je to toisté nie je všetko použité daktoré handry sú ešte nanovo zabalené :slight_smile:
3. apr 2012 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadáme cca 10 ľudí, ktorí vlastnia handričky raypath a vedeli by pre nás urobiť test resp. porovnanie (písomným vyjadrením na konci) handričiek raypath s našimi handričkami, ktoré budú v predaji cca v máji. Systém fungovania je ten istý, čistenie len vodou, pôjde hlavne o porovnanie čistenia okien, skiel, zrkadiel. Samozrejme túto sadu na čistenie okien dáme za toto testovanie zadarmo. V prípade záujmu a bližších informácií pošlite správu.
3. apr 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň.
Vážené dámy to ste fakt také naivné a veríte všetkému čo Vám díler natlačí do hlavy pri predaji týchto handričiek a rukavíc. Pochopte konečne ,že oni majú z toho živnosť a pri svojej prvej registrácií museli vložiť nemalá financie na svoj rozbeh.Je to niečo podobné ako v Paneláku predáva dotyčná herečka hrnce. Je to ako finančná pyramída. Dobre si prečítajte názor a úvahu od LEOSLAVA. . Tieto handričky majú nadsadenú cenu . Pred desiatimi rokmi ste ich mohli kúpiť každú samostatne a za podstatne nižšie ceny ako teraz .Dnes Vám ich ponúkajú ako set. za 1000,-€. A na účinky tzv. antibakterialnosti rýchlo zabudnite. Na antibakterialne účinky týchto handričiek nebol vydaný žiaden certifikát . Nedivte sa ženám ktoré vyhodili nekrestanské peniaze za tieto výrobky ,že Vám napíšu skutočnú pravdu o nich. A nakoniec čo ak nie sú samé dílerky týchto výrobkov.
5. apr 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dámy a ešte jeden dodatok.
Pozrite si na nete BAZOŠ po čom sa predáva RAYPATH v kompletnej sade. Viac asi niet čo k tomu dodať.
5. apr 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok