• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistiace pomôcky Raypath ?

8. januára 2017 
Tieto výrobky, za takú nehoráznu cenu, si naozaj môže kúpiť len absolútny magor. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@magg JA tieto výrobky požívam už viac ako 10 rokov,odvtedy som žiadnu chémiu do domácnosti nekúpila je to fakt dobré ,účinné ,zdravé a hlavne rýchle čistenie,vrelé odporúčam
8. máj 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
AK si myslí nekto drahé,nech si počíta náklady na upratovanie kolko dava mesačne na čistiace prostriedky,hubky mopy ,teplú vodu a nech ráta dalej za rok dva atd .Kolko je to penazí a ten efekt upratané chémiou škoda vraviet .
8. máj 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maurizia Prosím ta ty upratuješ len raz do roka,tak súper domacnost
8. máj 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@forwork náhodou som natrafila na túto tému. Raypath pouzivam uz asi 5 rokov. Videla som prezentáciu a neskôr som si kúpila celú sadu.
Nemôžem a nedám dopustiť na modré a zelené handričky. dokonca modrá velka handra sluzila pol roka v kaviarni miesto utierky, a teraz ju mam opat doma a tá handra je stále ako nova.
Jediné čo nevyuzivam sú čistiky na prach. :wink:
Ale priznam sa ze kde tu pouzijem aj chemiu ani nie tak kvôli tomu ze ju treba pouzit ale kvôli tomu ze potrebujem občas citiť aj chémiu :grinning:
Práve uvazujem nad kupou ešte jednej rezervnej handričky. :wink:
2. jún 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mila pani @maja1706 dala som si tu namahu, aby som nasla svoj prispevok z februara roku 2010, na ktory tu reagujete..takze ako sa hovori "po lopate", ked si vydelime cenu handier povedzme 6-8 eurami, ktore by sme mohli niekomu zaplatit za upratovanie domacnosti, tak prideme na pocet dni, ktore za nas uprace niekto iny a my si mozeme vylozit nohy.... mozno niekto naozaj je s vyrobkom spokojny, absolutne to respektujem, je to slobodna volba a nie su to moje peniaze....

ja by som skratka tolko penazi za handry nedala, pokial by k nim nebola pribalena aj upratovacka v cene :wink: a celkom som sa pobavila na tom, ze idete hodnotit moju domacnost na zaklade vlastnej nechapavosti, alebo co to akoze bolo... :wink:
3. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no este som zabudla, ze som ratala s hodinovou sadzbou tych 6eur, aby sme zase predisli nejakym nedorozumeniam..
3. júl 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maurizia
Ja som za tieto handry ako to nazývate tie nehorázne peniaze dala a som s nimi už vyše 6 rokov nadmieru spokojná.
3. júl 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@martina1974 zaujimava diskusia tu je a tolko ludi s 1-4 prispevkami v pase :wink: ...ja vam srdecne prajem este dlhe dalsie roky spokojnosti :wink: ja som nadmieru spokojna s mojimi handrami z tesca, tiez mam rada vonu mojich oblubenych cistiacich prostriedkov :slight_smile: esteze mame moznost slobodnej volby, ako nalozime s vlastnymi peniazmi.... :wink:
3. júl 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som fandom týchto čistiacich handričiek a odporca chémie,je pravda,že stáli dosť veľa, ale od kedy ich mám tak na upratovanie chémiu nekupujem a keď pozerám tie ceny,tak nákupnú cenu mám už dávno nazad, nemám problém s pokožkou,ani s tým čo po upratovaní vylejem do odpadu. To je ten hlavný dôvod prečo som si ich kúpila,lebo po nás nepríde potopa,ale budú tu žiť naše deti a ich potomkovia a to je pre mňa rozhodujúce
3. júl 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maurizia áno,áno,s vlastnými peniazmi a hlavne vlastným zdravím a zdravím našich detí...a u mňa zohráva zdravie prvoradú rolu,takže aj ja prajem veľa šťastia a hlavne zdravia s tesco handričkami a chémiou. :slight_smile:
4. júl 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
damy, aj ked si nemyslim, ze by som mala niekomu nieco vysvetlovat, v nasej domacnosti sa podla moznosti kupuju eco friendly vyrobky, poctivo separuje odpad, , plus na margo zdravia: neje takmer ziadne maso, vyprazane jedlo a dodrziava zdrava zivotosprava..ja som odporcka ecok v potravinach, geneticky modifikovanych potravin, nadmernej konzumacie liekov (moje deti nikdy nebrali atb a uz ich zbytocne mali predpisane viackrat), a mohla by som pokracovat velmi dlho, ale nechcem ist mimo temy.....

ale ak by tieto "cistiky" mali byt taka ochrana ludskeho zdravia a vseobecneho blaha pre tuto planetu, o to skor by nemali byt take predrazene... :wink:
5. júl 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
keby tie výrobky nešli cez podomový predaj,tak aj tá cena by bola iná,ale tam sú vysoké provízie pre predajcov,teda aspoň pred 13 rokmi boli
5. júl 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.s uprimneho srdca pisem tento prispevok.od vcera pouzivam handricky pekne vsetkp ide dolu.oprala som ich a zislo vsetko dole.cely vikend so bola rozladena koli tymto referenciam.vy co tu pisete len zle sposobujete druhym pochybnosti.mam doma aj vankuse.aj doklad o reklamacii kde mi vyhoveli za 5 dni.nahlaste reklamaciu pisomne pride odpoved.handricky nie su take ako poniektory opisujete.nakoniec kazdy sa rozhoduje sam.cena je aka je to je pravda.ale nie vsetko su peniaze.denne ich utraca kazdy.aj straca.aj hazarduje.na vsetko je skusobna doba aj zaruka.keby som to nechcela nik ma nedonuti si nieco kupit.moja predavajuca mala krasne vystupovanie a vcera na moj telefon reagovala a prisla ma este raz zaucit.prajem pekny den.som obycajna matka 4 deti na matetskej.moje male ma astmu.koli tomu som sa rozhodla ja si to zakupit
18. júl 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konecne som nasla nejake informacie o raypath. Mam ich cca 2-3 tyzdne, som s nimi nadmieru spokojna, len mi stale vrtaju hlavou nejake tie nejasnosti. treba si na to zvyknut, je pravda, ze po prvom umyti riadu som bola zhrozena....vsetko sama smuha, odtlacok od vody, no skratka, nikdy som tak strasne umyty riad nevidel, ale po vylesteni handrickou a opakovanym pouzivanim a umyvanim sa zmenili aj vlastnosti povrchu. je krasny cisty, leskly a neptrebujem ho drzhnut tak, ako predtym, no nie vsetko mi odmasti....vzala som si tu strednu sadu a teraz zistujem, ze by osm radsej nieco vymenila, napriklad nepotrebujem tu sadu na okna, nikdy som ich neumyvala so stahovakom, radsej by som brala na podlahu, ale to je uz asi jedno.
22. júl 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sumienka8 aka je na to skusobna doba? mne moj apredajkyna nic take nepovedala, tak ako to funguje? dakujem.
22. júl 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dala som si urobit test na oddeleni mikrobiologie, ci je to hygiecky vsetko OK, tak dam vediet aj ostatnym :slight_smile: :wink:
22. júl 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka1. Na splatky ked si beries mas 14 dni narok na odstupenie od zmluvy.7 dni sa ds vyskusat ale treba si to overit .no napiskaj ako vysli testy.denne pouzivam.teraz cakam na antibakterialne mydla od raypah.
Calunenie mi pekne vycistilo.okna tiez.biela rukavica ocistila pekne mriezku v rure.este stsle mam od bielej na mop film na podlahe.mne poradila obchodacka co najviac prat s prvu v pracke.no bez avivaze.mne sa lubia ruzove.mini hadrik pouzijem na odmastenie tanierov do mycky.super nadrevene varesky .to zmolkanie na bezovaj vraj prejde.pripravky su zabudnute.majte pekny dnik.
24. júl 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tery ja ns okna nedam dopustit.prkne umyte.je to zvyk.ja somdala dolu tu bielu handricku s nadstavca pokial dociahnem rukou umyla som to bielou a stiahla.zelenou len spodky.na podlahy mne sa paci zatial ruzova.super.ak sa zmyje film po bielej budem rada
24. júl 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miika ahoj.mohla by si mi napisat typ na raypah co sa tyka umyvanie podlah ostavaju mi cmuhy bude to lepsie?
26. júl 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miroo vsetci sme si to pozreli, neboj sa... co ty vies, kto tu co pridava.. ake pribehy si vymyslia a podobne. U nas to bolo tak, ze manzel ich pozval, ja som zurila, jedine, co som povedala pocas celeho "predstavenia" bolo, ze sa mi paci ako to cisti, ale je to brutalne drahe. Samozrejme tlacili na nas ako sa dalo a ja som povedala.. tak milacik, ked si ich sem pozval, tak im povedz stanovisko. A on im povedal, ze ich berie. Akonahle odisli som mu vysvetlila, ze to bola dalsia megakravina, ktoru kedy urobil a nakazala som mu, ze si ich pekne vrati. Pohadali sme sa, ale handry isli spat.
Ja nehovorim, ze sa mi to nepacilo, co predviedli na tomto hroznom byte, ale nie som ani nahodou ochotna dat za to tolke prachy. Okrem toho, po 5tich dnoch od prezentacie, som sa nastvala a tu vanu, co som spominala... na 2 krat som ju vystriekala cistym octom.. a potom som to skusila nozikom, ci sa to odlupne. Odluplo. Tak som ten kamen cely zoskrabala. Docistila som to este trochou octu a oplachla vodou.. vuala vana ako nova. Halelujah
A teraz s odstupom casu. Manzelovi by som to urobila znova, aspon sa poucil. Aj jeho mama ho vykarhala. Najlepsie na tom bolo, ze o 2 mesiace na to, ona isla na nejake stretnutie a priniesli si odtial domov hrnce za 2000eur. :grinning: Aspon viem, po kom to moj muz ma. :sweat_smile: rodinka uzasnych :grinning:
29. júl 2012 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ojebali moju babku a moja sestrenica ich chcela poslat do pi*e ale babka si to musela kupit ale ajtak sa jej to potom dojeb*lo takze v ziadnom pripade nekupujte :///
5. okt 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aap Ja používam aj švédsku utierku aj čistíky raypath a môžem ti povedať, že po švédskej utierke mi na mojom sklenenom jedálenskom stole ostávajú škaredé bodky od vody, ale modrá handrička na sklo mi ten stôl pekne vyleští.
10. dec 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam raypath už asi 10 rokov a som velmi spokojná. nemožem sa sťažovať. aj ked pred týždňom mi spadol mop z balkonu a bohužiaľ na Vianoce budem dlážky musieť umývať po kolenách :D
20. dec 2012 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomas9955
podľa mňa to nesprávne používala. lebo ja neviem ako by sa môhli pokaziť handry...
20. dec 2012 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám už 7 rokov som veľmi spokojná hlavne mop,ten je úžasný len sa mi predrala už handra ako dostanem novú tá pani čo mi to predávala už s tým nerobí a nepoznám nikoho kto by to teraz robil,tel.č. na stránke je neaktuálne a vtedy pri prezentácií hovorili,že to má doživotnú záruku neviete niekto poradiť ako dostanem tú handru na mop?vdaka
7. feb 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím všechny!je to skutečně tak úžasný?u nás v minulém týdnu proběhla prezentačka a mě se ta první "rukavice" = čistík moc líbil. jenže, když ho budu chtít musím si toho koupit hrozně moc. nemáte někdo tip, jak to získat jednodušeji? díky
18. feb 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím ja som si tiež kúpila túto sadu veľmi sa mi to páčilo ako nám to prezentovali chcem sa spýtať v akom prášku sa môžu prať aby som ich nezničila a aby plnili svoj účinok??? kúpila som si aj mydlo na ne ale je na nich písané vyprať v pračke...Veľmi pekne Ďakujem za odpoveď...
20. mar 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som potrebovala len tu bezovu podusku na drevene podlahy c. 152 , neviete, kde by som ju zohnala?
4. apr 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer ja mam na predaj autosadu :slight_smile: ak by mal niekto zaujem :slight_smile:
27. jún 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok