• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistiace pomôcky Raypath ?

8. januára 2017 
anika, je pravda,že má firma drahé výrobky.Ja som predávala popri práci (a stále ešte aj predávam a robím servis)tieto čistíky,ale môžem zodpovedne povedať,že stoja za to.Osobne ich používam 9 rokov, bez výmeny za druhé-okrem čistíka na riad. ten sa opotrebuje zhruba za 3-4 roky.Takže keď si to prepočítaš na spotrebu čistiacich prostriedkov,je toto omnoho lacnejšie.A to nehovoríme o tvojom čase,ktorý ušetríš pri upratovaní.A to ,že si niekto zarobí ako predajca na tom nič nie je zlé.Ako tam píše jedna pani.
29. júl 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja raypath pouzivam uz 7 rokov a este stale su ako nove fungl;) max spokojnost kto co povie ten kto to ma urcite je spokojny je to pravda ze je to hrozne drahe ale oplati sa urcite;)
13. apr 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, prosim vas, dajte mi na nich nejaky kontakt, urcite si chcem kupit mop aj rukavice
dakujem
16. júl 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
preboha za tie handry si radsej zaplatim upratovacku ! clovek zeby zarabal iba na handry ? je to nenormalne premrstena cena :fearful: :angry: par centova handra a dostupne prijatelne cistiace prostriedky spravia to iste ! zdieraci naivnych ludi ... za tie peniaze tie handry musia umyvat same bez toho zeby som sa ich dotkla :slight_smile: a ze ludia nemaju peniaze ...
11. sep 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím, máme raypath doma už pár rokov, samozrejme neumývaš jednou handrou všetko, na každý povrch je iná handrička. Poviem vám sú perfektné, praktické a čistia super. Môžem pozisťovať nejaké rozumné ceny, pretože viem, že predajcovia to ponúkali za dosť veľké sumy. :slight_smile:
22. nov 2014 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cipsinka no ja som natom tak isto ja som do dnesneho dna zadlzena :angry: a zostali mi este tiez doma pretoze kazdemu je to drahe ved sa ani necudujem a dnes som skoro zinfarktovala pretoze som zistila ze mi to moja svokra rozobrala a rozdala len tak no netrtlo by vas mna skoro ano
25. nov 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozri: www. vixi.sk
7. dec 2014 o 10:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. mar 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzula28 hovoríš o niečom, čo vôbec nepoznáš. Jednak ceny, o ktorých hovoríš, sú nezmysel a t t tiechnológiu Raypathu vôbec nepoznáš. Rainbov stáli 76 tis. Sk a predajca mal províziu 6 tis. Sk. Aj jedno aj druhé som predávala, takže viem o čom hovorím.
25. nov 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mako5 nevieš o čom hovoríš. S tými "handrami" umývam bez chémie už 20 rokov. S jednými a tými istými.... byt som vymenila za rodinný dom s veľkými francúzskymi oknami, ale Raypath som nezmenila a ani nevymením!
25. nov 2015 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terezia1 Vyskúšaj okná...... ja pri mojich veľkých francúzskych by som Raypath vyvažovala zlatom!
25. nov 2015 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kocurik16 S O M A R I N A.... predávala som to, tak viem!
25. nov 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maurizia Kravina čo hovoríš, lebo o tom nič nevieš§
25. nov 2015 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koniarova Ó Ó Ó Bože takýto príspevok bez riadne znalosti a praktickej skúsenosti môže napísať len ozaj MAGOR
25. nov 2015 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@povinka
@miro333 HA HA HA !!!!!! neviš absolut o čom hovoríš! 20 rokov to používam a spokojnosť a zatiaľ sa neberú do dôchodku!
25. nov 2015 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
využívam na okná a nábytok naplno :D
27. nov 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aj ja sa pridávam, dali sme sa nachytať na handričky,to že sú antibakteriálne a nesmrdia je totálna blbosť a tomu nášmu predajcovi by som ich zavesila na plot. A to ich pekne periem a handrička na riad to je úplná hruza na ich údržbu spotrebujem viac vody ako oni hovoria.v domácnosti používam teplú vodu trochu jari a švédsku handričku a úplne mi to stačí, šup sem šup tam a všetko sa lihoce ja mam rada poriadok. Firmou Zaren sa už nachytať nenechám. Všetko predražené a dobrovoľne nasilu nanutene.
4. máj 2016 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prezentácia naučena,úspora času ziadna,používala som dla návodu a zakaždým do práčky.Čistik na riad chcela by som ho vidieť pod mikroskopom. Po čase sme mali afty vrátila som sa pekne k mojej jari a afty pominuli +moja mička pomocnička. Plus sú nepoddajné. Dala som si to na splátky a aj by som ich predala za zostatková cenu,veľmi ma sklamali.
4. máj 2016 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasha chcem sa vas opytat, ci ste si pozhanali tu handricku na sprch. Kut ?:slight_smile: aj ja by som mala'zaujem.
15. máj 2016 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak chces ekologicke pripravky vyskusaj bio mex alebo biostar, som s nimi spokojna vycistia ako pripalene hrnce aj skokeramicku dosku a neskriabu povrchy.
16. máj 2016 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravujem ,chcel by som prispieť mojou skúsenosťou s konkrétnymi čistiacimi handričkami.Keď prišla pani na prezentáciu a začala mi vysvetľovať čo to dokáže,smial som sa,ale vidieť to na vlastné oči odporúčam všetkým tým ktorý tu píšu o cene.Napíšem Vám čo sú podľa mňa zbytočne vyhodené peniaze.Mať doma mapr.cepter a musíte meniť nie lacné filtre,to sú zbytočne vyhodené peniaze v porovnaní s týmito čističmi.Mám doma oboje.No vyradiť dom s týmito čističmi je doslova pôžitok, odskúšané môžete mi veriť.Mám ich 6 rokov a toto je jediná kúpa ktorú nikdy neľutujem............
8. jún 2016 o 04:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elen1538 ja sa smejem..ze dobrovolne nanutene...ked nieco nechcem nekupim...to je zly argumeny..pacilo sa vam to...ved komu nie?.ja mam raypath uz 10r.a mne nesmrdia....ak vam smrdia zle ste ich vesala..maju visiet.skuste dat do vody savo dajte do vedra na balkon na niekolko hodin a potom preplachnite...a vyperte v pracke...a budu ako nove bez zapachu...
23. okt 2016 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elen1538 a ako nepoddajne?netreba ich prat po kazdom pouziti...v pracke myslim...a vasu spongiu bybste nechceli vidiet pod mikroskopom?cistiky boli pod mikroskopom...taketo nieco by bolo klamstvo ak by tvrdili a nie je to tak..inak by firma nefungovla x rokov...
Ved z vlaknien pod prudom vody sa vyplavia bakt.ale v spongii sa mnozia...
Ja na cistik na riad nedam dopustit...number 1
Len si treba zvyknut...
Inak aj igor bukovsky odporuca eco jar kvoli tomu ze chem.jar narusuje imunitu..
23. okt 2016 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomas9955 tak ste to mali vrátiť. To sa dá do 30 dní v Raypate určite. A zo zákona máš na to nárok do 7 dní. Tak a teraz pozerám ,že si čakal neviem načo. Tak ti ostáva už len to používať ,aby sa tá investícia vrátila. Ale musíš aj vedieť ,že by si to nemal zničiť nejakými čistiacimi prostriedkami . Iba čistá voda. A prať len do 60°C.
28. okt 2016 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám pár čistíkov Raypath na predaj . Bol by záujem?
4. dec 2016 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xadriana ake a za kolko?
4. dec 2016 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xadriana dobrý deň,ja by som mala záujem.a ktoré máte a akú cenu? Ďakujem
8. jan o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabula3 ešte mám tieto... ak máte záujem napíšte o ktoré a večer pošlem ceny.
8. jan o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xadriana rukavicku na tvar zltu nepredavajte prosim vas.je uz vyprata.
8. jan o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok