Čo chcete ochutnať na dovolenke?

monkula
11. jún 2008

Čo plánujete ochutnať na tohtoročnej dovolenke? Alebo, čo odporúčate ochutnať v tej-ktorej krajine?
My ideme do Talianska a chytám sa na klasiku:
Pizza, cestoviny, morské plody a zmrzlinu...A samozrejme si dovláčim grissiny, deti sa stali závislé...
A majú výborné sušienky s kúskami čokolády a likérové bonbóniky...
Sem sa s plánmi a tipmi... 😀 😀

kristi
11. jún 2008

jj, to budu ja.....zase si privezu par kg domu..... 😀 😀 😀

ella1
11. jún 2008

😀 tak ja ti odkývam od vedľajšieho stola 😀
domov vláčiť tony jedla budem aj ja. 😀
ozaj,môže sa vlastne lietadlom prevážať jedlo?a koľko? 😕

susik77
11. jún 2008

monkula, a co su to tie grissiny?

kristi
11. jún 2008

kam jedete??? jidlo muzes vezt zpatky domu, v kufru, myslim,ze kolik chces, kdyz se vejdes do vahoveho limitu

ivca82
11. jún 2008

susik také "tyčinky" s bieleho pečiva, bývajú hrubšie a tenšie a sú také dlhé a sú fakt mňam, bývajú aj s príchuťami. Oregano, bazalka, rozmarín...

ella1
11. jún 2008

no ešte nevieme presne,chceme trafiť nejaký dobrý last minute,hlavne za dobrú cenu,lebo strášne drahé je grécko teraz.pre nás troch tak cca 60 tis. 😝 takže pozerám na nete,hľadám.....
a vy kam idete?
fúha,no do váhového limitu sa hádam ani s oblečením nevojdem 😀

hviezdicka13j
11. jún 2008

ak by sa tema volala, co nechcete uz jest na dovolenke, tak poviem kuskus v tunisku 😀

susik77
11. jún 2008

inca: existuje nieco pod. aj tu? musime to v italy vyskusat 🙂

susik77
11. jún 2008

sorry, ivca 🙂
ella: my ideme do Italy-budeme mat apartmany-ja, manzel, moja mama a mala-a samot. apart. bez stravy stoja okolo 25000 kc+cesta+strava+vstupne-tiez sa to vysplha aj na 50-60 tis. 😝

kristi
11. jún 2008

ella, no to jsme za nas 3 taky dali..... 😝 😝 😝

ella1
11. jún 2008

no,len ked si to vezmeš,za tie peniaze nič moc,3* hotel,polpenzia.......u nás sú drahé dovolenky.

susik,tam sme boli vlani,tiež bez stravy v apartmáne,vyšlo nás to určite menej.a to sme nešetrili.

ivca82
11. jún 2008

susik, myslím že by sa to dalo kúpiť aj tu, som to ale nejako extra nehladala, lebo máme zásoby 😀 😀 Ale marí sa mi, že som to videla na nejakom letáku, neviem či nie v Lidli 😉
Hviezdička, ja som kuskus jedla pripravený moslimom ale bol dobrý, teda mne chutil, ale neviem, neviem či by som to vedela urobiť 😀

ella1
11. jún 2008

ivca82-myslíte tie pizza chlebíky?
susik-dostať to aj u nás v pizzeriach,je to dobré.

susik77
11. jún 2008

ella: no, my ideme aj na 2 celodenne vylety: 1. Benatky, 2. Lago di Garda...

susik77
11. jún 2008

ella: a vola sa to tiez tak, al. len pizza chlieb?

kristi
11. jún 2008

ella, mame 4,5* hotel s all inclusive na 12 dni 🙂 chces ho poslat do IP? a z Bratislavy mate levnejsi

ella1
11. jún 2008

volá sa to tuším pizza chlebíky.aspoň ked ja som bola v reštike,tak to bolo tak napísané.

v benátkach sme boli,mňa teda neoslovili.akože pekné,ale čakala som viac.a idete lietadlom,busom alebo autom?

ivca82
11. jún 2008

ella nie, ale pizza-chlebík s cesnačikom mňa mňam 😵 nech už sme tam 😀 Toto sú také tyčinky balené väčsinou po pár kusov. Mávajú ich na stole tam v reštikách skoro všade. také dlhé

susik77
11. jún 2008

ella: autom v noci-mala zvykne v noci v aute spat 🙂
tiez mame 5* apartmany, vyzera to dobre, vonku je bazen aj virivka 🙂

susik77
11. jún 2008

ja uz som bola v Benatkach, aj sme prespali v hoteli. vsetko sa mi zdalo ponicene tymi povodnami, vela holubov na nam. san marco...ale strasne sa mi tam pacilo v noci-krasne to tam vsetko vonalo morom, obchody otvorene dlho do noci a dali sme si vinko vonku v restike pri vode 🙂 a este sme tam mali tiez super zmrzku a pizzu.Co sa mi najvciac pacilo-to bola jazda na vaporette po mori-bolo horuco a ked sme jazdili, ovieval nas super vanok 😵

hviezdicka13j
11. jún 2008

ivca, ved aj ja som ho jedla pripraveny original od nich, ale mne to nechutilo... bol to taky tradicny obed u nich 😝
o dva tyzdne ideme na kretu.. co by som mala ochutnat tam?? 😕

ivca82
11. jún 2008

Inak neviem ako vám, ale mne v Benátkach nechutila ani len tá minerálka 😀 asi preto, že som bola v tehu a bolel ma celý človek od tolkých schodov a chodenia 😀 😀

ella1
11. jún 2008

no,tak to je super kristi.no pošli,pozrem čo to je. 😉
ivca,no ved vravím pizza chlebík.u nás to tiež býva.dávajú to ku šalátu.také tyčinky z pizza cesta.

susik my sme tiež boli autom,sami sme išli do benátok,tie sú malé z jedného konca na druhý si za chvíľu.aj tak ideš uličkami a okrem domov nič nevidíš.jedine pri vode.
pravda,že my sme nemali5* apartmán.ani neviem aký bol.ale asi 3*.

susik77
11. jún 2008

my sme tiez mali asi dokonca len 2* 😎
ten 5* mame v bibione 😉

ivca82
11. jún 2008

Ella, nejdem sa hádať ani nič podobné, ale grissini a pizza chlebík chutia rozdielne. Môže byť, že sú zložením dosť podobné.. a chutia mi obidve 😉

ella1
11. jún 2008

ivca-ja som myslela že je reč o pizza chlebíku 😅
susik-bibione,no tam ma už nik nedostane.plno ľudí na pláži a dostali sme lehátka a slnečník niekde v zadnom rade(a že ich tam je veľa),tak nič moc. a ja mám radšej také prírodné prostredie,bobione mi pripadalo také umelo vytvorené mestečko.
ale bolo dobre,malinká sa ti vyhrá v piesku.

susik77
11. jún 2008

ella: to je vela letovisk tak umelo vytvor.-aj hurghada v egypte 😎
my zatial hladame dovcu, kde sa da prezit aj s malou...sami by sme chceli ist niek. na turistiku do Svajc. Alp 😉

ella1
11. jún 2008

no jasné.(v egypte som tiež ešte nebola)
ale mne sa viac páčilo v chorv. také domáckejšie mi to prišlo.
do Álp.nooo.......ja by som celkom išla do škandinávie.vraj je tam krásne.

kristi
11. jún 2008

mne se nejvic libilo na Ibize

vavka33
11. jún 2008

Ja ked som sla 1.krat k moru,chcela som ochutnat tu morsku vodu,ci je fakt slana 😀 a ona bola a riadne 😀