Čo dať na stenu pri stole?

thera1
19. júl 2008

V kuchyni máme stôl pri stene...malá papá vo svojej stoličke..tak si viete predstaviť ako tá stena začína vyzerať..tak sa chcem opýtať na Vaše nápady čo dať na stenu..stôl sa inde nedá dať.

alika54
19. júl 2008

thera1,,,existuje umyvatelna farba na steny,,,skus sa poradit v obchode,,,

etuska
19. júl 2008

vodou umyvatelnu tapetu???? 😉

janazuza
19. júl 2008

Umývateľná farba pomôže, ja som tiež natrela stenu a v pohode

gedren
19. júl 2008

No a nemuze byt co nejdal od te steny? 🙂 My mame stul v rohu, Helenka mivala zidlicku u protilehleho roku stolu, nez je ten roh mistnosti 🙂, no a stena to nikdy neschytala..

maruschka
19. júl 2008

jáj thera,to sme mali tiež.Aj tú umývateľnú farbu,lenže sme ju celkom vyumývali..to by sme tam museli nalepiť lino-gumu 😀 😀 😀 aby to ako-tak vyzeralo.Potom som stôl obrátila smerom do kuchyne a je po probléme.Lebo tie steny u nás 😕 🙄 😕 vyzerajú ako nejaké graffiti v podchode 😀 😀 😀 V našom byte bývame 5 rokov a 2x sme maľovali,umývali steny,stierkovali rôzne výtvory na stenách ,rohy,atď...Ale nulový efekt..takže čakáme,až budú mať baby tak 18 rokov a potom to znova vymaľujeme 😀 😀 😀

sylverka
19. júl 2008

no namaluj na stenu pekne kvetinky stromy a tak a ked tam niaky flak pripudne tak to splnie s tou namalovanou prírodou 😀

thera1
autor
19. júl 2008

Dík baby 😀 zbieram nápady...otočiť sa stôl nedá 🙄

jaja0110
19. júl 2008

thera1- skus na tu stenu co je pri stole nalepit velky kus papiera (napr. baliaceho) a vzdy po papani ho len vymenis, alebo v ramci tvorivych hier domalujes alebo dokreslis obrazkami... 😉

nobody
20. júl 2008

já bych nechal tu abstrakní stěnu 😝

aponchie
20. júl 2008

mala nam sedi vyhradne v cele stolu 😀 tudiz nejdal od steny a z toho duvodu aby mela co nejlepsi rozmach ruckama..stena by ji asi vadila..takze co tak posadit nejak jinak? 🙂 anebo to neres no a co..ja maluju kazdej rok a neresim to ..dokonce ma pomalovanou stenu asi pul metru v pokojiku ..ne moc ,ale nevadi mi to 🙂

skuli
20. júl 2008

nobody- 😀 😀 😀

aponchie
20. júl 2008

skuli ja takove ty decke"nehody"taky neresim a spis sem za ne rada..nesnasim sterilni zdi 😀 jako co se barev tyce 😀 😀

skuli
20. júl 2008

aponchie-já nesnáším sterilního nic 😀 bordel v bytě-šťastné dítě

aponchie
20. júl 2008

hehe no ja uklizim jak magor porad a porad a porad nakupuju nove prostredky na spinu 😀 ale proste detske veci sou pro me krasne a nebudu je nicit!vis kolik prace ji dalo na tu kolmou zed neco nakreslit?anebo naprskat pri obede?? 😀

skuli
20. júl 2008

taky pořád uklízím jak debil a nikde to není vidět.nejhorší jsou návštěvy.ti jejich pacholci všechno vytahají a pak jdou domů.já svoje holky učím si po sobě uklízet i na návštěvách.

aponchie
20. júl 2008

aha tak to ja si trvam na tom aby navsteva a ma dcera spolecne uklidili celej pokoj a ja kdyz k nekomu jdu taky s malou po sobe uklizime 😲me to prijde automaticke tak nejak

anaret
20. júl 2008

aponchie, máš pravdu, i keď nás občas vytáča, že naše deti robia špinu a neporiadok, ktorý musíme stále upratovať, teším sa z toho a som vďačná, za toto obdobie, lebo príde čas, keď deti možno budú unikať z domu od nás a nám to bude ľúto - boli by sme radšej aby sa tieto chvíle vrátili...viem o čom vravím, mám už veľkú dcéru, má svoje záujmy a začína viac času tráviť mimo domu, veľmi sa o ňu bojím...vždy je lepšie, keď sú deti malé a máš ich doma pod podhľadom, staráš sa o ich bezpečnosť a máš pocit istoty...ale taký je život...
mám aj syna, ktorý má 4 roky a som vďačná za to, že my a náš domov je preňho celý svet - aj keď mám došúchané steny od traktora...obité rohy od hokejky - a keď príde návšteva - buď to pochopí, alebo mi je to jedno...

aponchie
21. júl 2008

presne tak..ja to proste neresim a moje pribuzna tu stala a jako jedinna se pozastavovala nad tim proc mame jeden !caranec na chodbe asi 30cm dlouhej rikam jeee ani nevim ..a smala sem se a ona prej ,ze mala je nevychovana a ja asi bordelar pac sme si toho nevsimla a prej at ji potrestam a zacala mi vykladat o rodine co nad nema bydli ,ze maji 3deti a predstav si to!maji pomalovanou jednu zed v pokojicku!!a hned,ze ti rodice sou hrozni a nezvladaji vychovu 😀 to je sranda co? 😀

titkovamiriam
21. júl 2008

Kamoska si tam dala lino a umyvala ho kym sa mala nenaucila pekne papat.