Čo hovoríte na meno Timotej?

alyn
5. jan 2017

Zapáčilo sa mi toto meno, viem si predstaviť, že ho budem volať Tim, Timi..celkom sa mi páči.
Prípadne aké iné chlapčenské mená sa Vám páčia?

stuplicek33
5. jan 2017

Timotej je krásne meno🙂.My máme Filipka😉

mima4
5. jan 2017

Timotej je krasne meno.

ale zkomolit ho na Tim a podone.. to sa zas mne nepaci. To ho nazvyte potom Tim. Ja kebyze mam synka Timoteja, tak ho aj tak volam

tyelde
5. jan 2017

Je to pekné meno... A páčia sa mi napr. Roman, Vladimír, Branislav, Oskar, Dorian, Liam...

martuliiik
5. jan 2017

Toto meno máme v zálohe, keby z dievčatka sa pri pôrode vykľul chlapček. Podľa mňa nádherné meno.

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandra92241
5. jan 2017

Timotej je nádherné meno. Poznám dvoch malých Timinkov.🙂

ukulela
5. jan 2017

kolegyna ma Timka .. dokonca ona pisala aj do Juls, ze ci sa ma spravne vyslovovat makko, ci tvrdo 🙂 oni hovoria prve T tvrde, druhe makke. meno je pekne a tim, aj timi su ok, aj timko, timo, timusko.

mijo53
5. jan 2017

Poznám Timoteja je ako herec, model,

mijo53
5. jan 2017

@dzjanetta Ten ktorého poznám volajú Timotej, má asi 16 rokov, aký Tim

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pauliii
5. jan 2017

Môj syn je Timotej iné meno som nikdy nechcela,tak veľmi sa mi páčilo už ako mladej,slobodnej babe 😊 voláme ho Timko,Timi 😊

oli18
5. jan 2017

Timotej je krásne meno, mne osobne sa páčia aj jeho obmeny. My máme obyčajného Martina a Filipa 🙂

nena123
5. jan 2017

Pekne meno no kedze sa manzelovi moc nepozdavalo tak sme zvolili TIMON,volame ho tiez Timi,Timo,Timko...

anety
5. jan 2017

Krásne meno 🙂

oli18
5. jan 2017

@nena123 Kde má pôvod toto meno? Ešte som ho nepočula.

nena123
5. jan 2017

Grecky povod,zn.uctievany😊

tojada
5. jan 2017

Pekné meno, Timo,Timko.

jasmine2
6. jan 2017

Slovenské: Jakub,Daniel,Filip,Jonáš,Gabriel. Cudzokrajné André,Luis,Caspar,Moritz,Fábian,Jacob....Podľa toho kde žijete prip. podľa priezviska.

lavender273
6. jan 2017

Krasne meno! Ja som sa prosim pekne namotala na Borisa. Ked som este nevedela ci budem mat chlapca alebo dievca tak som to volala Borisko ( asi preto sa rychlo zmenila na dievca! ) a nejak ma to meno chytilo 😀

petaz
6. jan 2017

My máme tiež Timka a druhý je Filipko.

tortelinka
6. jan 2017

aj my mame Timka🙂

breznica
6. jan 2017

kedysi sa mi páčilo-kým som nezistila,že môj už ex má syna Timoteja😂

livlika
6. jan 2017

Aj my máme najstaršieho Timoteja - Timka. A znamená to nie uctievaný, ale uctievajúci Boha. Pre nás bol určujúci význam mena.

babatkoo
6. jan 2017

Pekne meno, aj keby sa malemu hovorilo Tim, Timi. Mne sa pacia Roman, Matej, Martin ale doma mame maleho Arthurka 😊

babatkoo
6. jan 2017

Pytala som sa muza ci sa mu paci a ten hned, ze mu to pripomina znacku sprchovych gelov ... moj muz si na vsetko nieco najde 🙂

lalilla
6. jan 2017

mne sa nepaci, pride mi zosenstele, preco? nvm proste ked si nahlas poviem timotej nepride mi to ako meno pre chlapca..skratrka tim, timi celkom berem ale za mna toto meno urcite nie..ale ak sa tebe paci tak nevahaj 🙂

keylla
6. jan 2017

Aj my mame Timka, je este malicky a volame ho Timko, Timusko, Timi, Timinko, Timusiatko, Timotejko :D.
A pacili sa nam aj Adam, Samuel, Adrian, Martin. Som rada, ze sme vybrali Timka, nie je ich tak vela ako Adamkov, da sa mu pekne povedat a je medzinarodne🙂

jlp
6. jan 2017

Starsi je Matej, mladsi Timotej - aj ho tak celym menom volame, ked tak babky ho volaju Timi, Timko, Timusko .... Super krasne meno a kazdemu sa paci. Vyslovujeme ho tvrdo, ziadne Ťimoťej (makcene su pouzite na zviditelnenie)

hors
6. jan 2017

No ja som chcela Timotea len susedka mala psika Tima tak som stoho zisla :0) ale aj tam mame dievca.Mne sa velmi paci Tadeas ak ked mm by bol proti.Ale urcite je to velmi pekne meno🙂

candii
6. jan 2017

Podla mna je Timotej velmi pekne meno a Timko, Timko, Timusko je tiez krasna prezyvka ..