Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yonanevi
6. feb 2008

bihan noo naaaaaaaahodou take hackovane decky sa mi pacia 😀 😀 ale doma ich nemam ale ked je na to byt stvoreny tak sa mi to tam paci 😉

bihan
6. feb 2008

Monkula, ty si zase koleduješ o výmaz 😀 😀

Yona, mne zase paličkovanie ako činnosť, ale ten výtvor.. blééé 😝

monkula
autor
6. feb 2008

Hlavne, že si stihla...

Bihan, aj môj muž frfle na scrap, ale keď mu ukážem nejaké vaše 😅 😅 dielka, tak sa mu to páči...

yonanevi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
6. feb 2008

nie len ja 😀 😀 😀 😀
Ale keď sa s niekým vždy tak dobre rozkecám, a nie k téme, čo narobím?

neka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella1
6. feb 2008

no tak gýč je,ked má niekto tmavé tangáče pod bielymi nohavicami,podprsenku-ramienka zatiahnuté tak,že namiesto v strede chrbta ju má pomaly až na krku 😲 😝 a trčí to z trička.
dalej modré tiene ala 80-te roky.
a babky s natupírovanými vlasmi, trvalou,farba mahagon a krikľavo-červený rúž. 😝

bihan
6. feb 2008

MMB je tiež dobrý gýč 😀 teda to, čo je v sekcii scrapbooku...

neka
6. feb 2008

Brrrrr 😝 ,s koro som si PC oprskala cajom 😀

ella1
6. feb 2008

joj a ešte je gýč napr. namiesto christmas-xmas a všeliaké skratky ako mnamiesto určite-určo a pod.
myslím,že od istého veku sa to nehodí.

bihan
6. feb 2008

Ella, k tým tangáčom ešte pridaj 20kg nadváhu, vykúkanie z nohavíc a obrázok je dokonalý 😅

ella1
6. feb 2008

niekedy ani to nie je treba.
😝
inak sa čudujem,kde tie baby berú sebadôveru. aj ja by som sa hanbila sa tak doobliekať.

monkula
autor
6. feb 2008

veru, vkus si za peniaze nekúpiš... 😝 😝

MM takýmto ženám hovorí pretekárky, tu preteká, tam preteká... 😀 😀 😀

monatko
6. feb 2008

jeee, dobra tema... monkula, to s tym vkusom mas svatu pravdu...

ella1
6. feb 2008

a super bolo,ked si moja teta dala spraviť navlas takú istú kúpelňu ako jej suseda-kamoška 😝

a ešte neznášam,že všetci majú žlté domy.to iná farba nie je?!

monatko
6. feb 2008

ella, zlte domy, keby len to, ale mne sa ani nepaci ten styl, ktory na SVK uz vladne peknych x rokov... neviem, z typickych katalogovych domov mi odjakziva naskakovala husia koza 😲

ella1
6. feb 2008

aj mne.ja mám radšej modernú architektúru.ale všetci stavajú domy s výklenkami a na balkone záhony muškátov.

takco
6. feb 2008

gyc je pre mna aj ked sa na sviatky zacnu hufne umyvat okna,robit poriadky a pretekat kto co uz ma stihnute a co este nestihol 😝 ako keby to riadenie uz po sviatkoch nemalo svoj ucel 😀

ella1
6. feb 2008

takco-to je asi zvyk ešte z praveku 😀 ale nie,ale napr. to má svoj význam,lebo sa mení vlastne slnovrat a tak,na jar začína nový život,tak symbolicky aj jarné upratovanie.
ale tiež to neznášam.
a viac-upratovacie soboty.

takco
6. feb 2008

a davat detom peniaze ked ma pridu okupat,bo oni maju malo cokoladove vajicko 🙄 nechat sa oliat zbit a este sa tvarit stastne ako mi to urobilo dobre 😀

ella1
6. feb 2008

my sa robíme,že nie sme doma 😀 neznášam veľkú noc! 😝
a tie hnusné veľkonočné voňavky! 😠

takco
6. feb 2008

velkonocna vonavka mojho muza ktoru mal asi 6 rokov 😝 😝 to bol smrad

ella1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
takco
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
draga
6. feb 2008

čus holky zase jsem našla výborné téma 🙂) díky za něj 😉

tak pro mě je kýč cokoli co je ze zlata teď nemám na mysli šperky...ale třeba zlatý kohoutky v koupelně, zlaté rámy v oknech...zlaté kliky ....brbrbrbrbbrbr

růžový porcelán a cibuláky 😉

pak souhlasím s Kristi že se mi nelíbí ty přeplácané fotečky co teď letí...já dávám přednost jednoduchosti 🙂) a pletené věci na mimi mě taky neberou...ale když někdy ty babičky nedají pokoj 😀

no a pak by se ještě pár věcí našlo... 😀 😎

takco
6. feb 2008

a este povazujem za gyc citat zenske casaky co radia ako mame zit ,v com chodit a aku dietu prave drzat 😒 🙂

yonanevi
6. feb 2008

no co pridite do nemecka tam vam spadne sanka, ake sadielka su tu dievcata a co si na seba daju 😀