Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

nobody
20. okt 2008

s těma plastovýma už nechci nic mít 😀

bihan
20. okt 2008

Monkula, mne je to jasné 😉 Sára má doma plno autíčok a traktor a keď bude chcieť mikroskopa mikrofarmu, tak ju dostane 😀

Nobody, rovno takú nafukovaciu, nech je prča! 😀

nobody
20. okt 2008

bihan .. nafukovací ... to je strašný kýč 😀 😝 😀

monkula
autor
20. okt 2008

aj Chiara sa momentálen hrá s autíčkom a Jarko usádza bábiku do kočíka...
A vraj muži, ktorí sa v detstve hrajú s bábikami sú neskôr veľmi dobrí ockovia 😉

nobody
20. okt 2008

monkula ..a je to venku 😀

monkula
autor
20. okt 2008

čo je vonku? 😕

nobody
20. okt 2008

dobrí ockovia

achalteke
20. okt 2008

telenovely, Zone Romantica, a snad nikoho neurazím - film Kameňák 😕

nanyka
21. okt 2008

tu na koníku som našla "nádherný gýč" - plienkové torty 😝 ble ble

achalteke
21. okt 2008

nanyka co to je? Jak to vypadá?

sisstin
21. okt 2008

tak mně by plenkovej dort potěšil...docela dobrej dárek 🙂

achalteke: to je mrtě plínek seskládanejch do tvaru dortu 😉

sisstin
21. okt 2008

pardon...mě by potěšil 😉

mercy
21. okt 2008

Môj malý sused Adík má svoju žehliacu dosku so žehličkou, Samko odvedľa zase malý vysávač...Speje to s výchovou chlapcov k lepšiemu 😀

jabber
21. okt 2008

na plenkovej dort jsem taky zírala 😀 😝

Když ono problém je, že ty holčičky si ty žehlící prkna, žehličky, kuchyňky atd prostě přejí - je to v nich už nějak odmala asi (v některých) 😀 . Zrovna tak kočárky. Ale je pravda, že můj synovec si taky strašně přál dětský smeták, lopatku a smetáček, no 😀 😀 😀

sisstin
21. okt 2008

jabber: mně se plenkovej dort líbí..plínky jsou drahý jak šlak..lepší, než dostat nějakou hračku či chrastítka a podobné volovinky 😝

monkula
autor
21. okt 2008

sisstin, súhals, aj ja so mk narodeniu malej dostala od mužovho kolegu z oSlovinksa balík plienok a od druhého z Poľska tiež a veľmi ma to potešilo.... a aj ten dort by ma potešil, je to pekné, určite krajšie, ako keĎ dáš niekomu do ruky balík plienok 😀 😀
a ráno ma napadlo toooľko gýčov, a teraz si nespomeniem ani na jeden, no je to normálne? 🙄

sisstin
21. okt 2008

monkula: a hlavně v tom dortu jich je aspon 300 😝

jabber
21. okt 2008

siss - no však proti gustu žádnej dišputát 😉 🙂

monkula
autor
21. okt 2008

čím viac, tým lepšie... 😀

sisstin
21. okt 2008

jinak jsem pročítala trošku dozadu..a musim souhlasit se zanett..že jako kýč mi přijde, když se českým dětem, které nemají ani jednoho rodiče cizince..dávají cizí jména...např. jako Jasmína Vomáčková..atd. 😝

jabber
21. okt 2008

Ale já bych si třeba netroufla koupit kámošce plenky, když nevím jaké používá 😉 a zrovna tak nechci, aby někdo kupoval plenky mně (teda dceří) 😀

monkula
autor
21. okt 2008

Chiara Christine P...á napríklad Sisstin, že? 😅

zanett
21. okt 2008

jezis, sisstin, neblazni, mne odsud vystipaly, ted budes na rade ty 😀 , ale kazdopadne diky 😉

monkula
autor
21. okt 2008

ahaa, už viem.. zdá sa mi gýčovité, až trápne myslieť si ,že rodičia ktorí dávajú svojim deťom cudzie mená majú IQ tykve, alebo sú trápny ,stádovitý, a trúbky...
Naše priezvisk onemá žiadne mäkčene, ani dĺžne, okrem ová na konci... kto chce, pošle, do IP celé znenie mena a uvidíte, že to vôbec nie je spolu také hrozné

sisstin
21. okt 2008

monkula: no nemůžu říct, že by se mi Chiara jako jméno nelíbilo...ale neumim si fakt představit mít třeba jedno dítě Pavla...a druhý Elizabeth 😝 ale jak psala jabber, proti gustu žádnej dišputát 😅

sisstin
21. okt 2008

mon: no k nějakým příjmením to cizí jméno fakt jde...ale např. vzpomínané v jménech Kevin Jelen..to zní fakt vtipně 😅

jabber
21. okt 2008

Holky, přesně - záleží na příjmení 😉

monkula
autor
21. okt 2008

sisstin ,každé dieťa je osobnosť..
my sme chceli pre Jarka meno Marco.... ale neladilo nám k priezvisku, ktoré sa končí na ko.... potom sme chceli daťSashaJaroslav, okolie nás takmer ukameňovalo.. tak je Jarko... po tatovi...

sisstin
21. okt 2008

jabber:jj..tak jsem to myslela, že k fakt slovanským příjmením typu Vomáčka, Svoboda atd. pak to cizí jméno zní děsně vtipně 😅

sisstin
21. okt 2008

mon: no Sasha mi taky poněkud ztrací smysl...to spíš Šaňo ...čili Alexander by mi přišlo v poho 😉 jako fakt at si každej dá, co chce..rozhodně podle toho nehodnotim intelekt či něco jiného..ale mně se to prostě nelíbí..a jako kýč mi to přijde..někdo by zas nedal jméno typu Tereza, Kateřina, Petr..a podobně 😉