Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

zanett
7. feb 2008

Ja chapu, ze ony se teprve museji najit a zkousenim zjisti, co jim slusi, ale mam celkove pocit, ze tady v te konzumni spolecnosti se spis hledi na to, aby kazdy mel to, co zrovna frci, i kdyz v tom treba vypada jako blbec...

marse
7. feb 2008

zanett teraz si ma dostala 😀 😀 s tym makeupom

ja sa zase riadim heslom ze kto nechce nech sa na mna nepozera, hlavne ze ja sa v tom v com som citim dobre. Je to moja vec a mam to na sebe ja a nie iny.

ale v dnesnej dobe je strasne vela stylov, emo, punk, a podobne....a kazdy mlady sa zaradi tamkde je ich viac kde ma viac znamych preto to tak vyzera ked ide skupinka von, ako rovnake stado 😀

aponchie
8. feb 2008

jeste si vzpominam na ty nechutne obrazy jakoby plasticke jak je na nich zenska hlava nebo jen oblicej a vlajici vlasy a je to prefarbene do silenova 😀

takco
8. feb 2008

gyc su aj piesne upravene na dnesnu dobu ,chvalit alebo ziskat slavu na pesnicke ktoru vymyslel dakto iny je klyse 😝

mmmk
8. feb 2008

Kyc je kytice modrych ruzi 😝 😀 😀 😀

nobody
9. feb 2008

kýč jsou pro mě všechny ty obrázky stylu malýho děťátka, malých zvířátek ..prostě s emotivním nábojem ...bez inovace .. 😀 ale neříkám, že to na mě nepůsobí

zuzkafuny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
takco
9. feb 2008

nobody co je male to je mile a nie je to gyc lebo je to zive 🙂
zuzka ako nechapem myslis ze je toto umenie tvojho manzela gyc? 😕

marse
9. feb 2008

zuzka nechapem !!!!!!!! 😕
myslim ze ja by som za gyc nepovazovala keby moj muzik daco take urobil, skor naopak. Povedala by som ze je zrucny a sikovny. Sorry pride mi to take zhadzovanie. 😒 😖

zuzkafuny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nobody
9. feb 2008

takco> myslím obrázky, kresby ..... s emotivním nábojem, bez inovace, posunu ... prostě kýč 😉

nemluvím třeba o fotkách, jen čistě o malbě a kresbě 🙂

monkula
autor
9. feb 2008

A totálne gýčová scéna z filmu, bozkávajúci sa pár, v brutálnej prietrži mračien... 😀 😀

aponchie
9. feb 2008

nebo ty plysove kvetiny kde je uvnitr ukryt prstynek 😀

monkula
autor
9. feb 2008

alebo prsteň zapečený v koláči, alebo položený na podšálke..
Alebo v prestávke medzi polčasom na svetelnej tabuli-Vezmeš si ma? 😝 😝 😝

nikka.vo
9. feb 2008

Takže pro mě je kýč:

-porcelán ve vytrýně (porcelánová zvářátka bez vyjímky 😀 ) 😝
-ubrusy
-volánkové záclony
-zlato (cokoliv ze zlata a nejlépe člověk, co má na každým prstě zlatý prsten a tři řetízky na krku 😝 🙄
-většina ruských žen (i mužů) 😝 🤐 - to je neskutečný co si dokážou koupit na sebe nebo do bytu 😝 , řekla bych že minimálně 70% jich je neskutečně nevkusných 🤐
-namalované palmičky a podobné sračičky 🤐 na umělých nehtech 😅
dál ... co dááál 😖 😕
-chlap s náušnicí v uchu 🙄
- ,,jorkšír,, v oblečku 🤐 🤐 🤐
( a nejlépe když ho v ruce drží rádoby frajer - vysolárkovanej šampón) 😀

dál teď nevim,ale ještě dopíšu 😎

nikka.vo
9. feb 2008

scéna, kdy si chlap klekne v restauraci na koleno a požádá ,,velmi originálně,, 😝 😅 ženu o ruku - blicí smajlík 😀

nikka.vo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aniska
10. feb 2008

nikka.vo 100bodov 😀

pepibubu
10. feb 2008

Tak co je kýč pro mě? Klasický sádrový trpaslík na zahrádkách, romanticky stylizované pohlednice dvou mladých lidí, a leckdy i dětí, blůzy s přemírou volánů, prostě takový ten "přeromantizovaný" vzhled - když už něco romantického, tak to aspoň "shodit" střízlivou sukní nebo kalhotami, prostě něčím normálním...

Za sádrového trpaslíka v literatuře považuju romány Danielle Steel, Rosamunde ani nevím jak dál, no prostě tyhle "podíval se na ni, změkla v kolenou a on ztvrdnul 😀 " a samozřejmě filmy dle těchto předloh.

ikke
17. okt 2008

pocitacove deti obalene v digiscrape ... sorry, neukrizujte ma, ale z toho sa mi naozaj nefalsovane robi zle 😝

elitera
17. okt 2008

ikke, máš na mysli obrázky anne geddes?

ikke
17. okt 2008

nie, geddes je sice sladka, ale je v tom aspon trochu kumstu.
myslim tie vysledky pocitacoveho programu, ktory z fotiek "rodicov" zostroji obrazok akehosi mladeho humanoida... tie obrazky mi totiz pripominaju tych zelenkavych vyhladenych "ludi" zo startreku, prinajlepsom este tak majku z gurunu 😔 pride mi to az strasidelne...

dadka212
17. okt 2008

Veru tie deti vyzerajú jak z hororu 🤐 ja som to síce skúšala 😅 ale vyšli mi malý mutanti no oproti nim je môj syn dokonalý 😵
tiež sa mi zdajú gýčové tie blikajúce glitery v albumoch 😅
alebo ludia ktorý majú za pásom zapnutý mobil s pesničkami, že ich počuje celá ulica 😀

monkula
autor
17. okt 2008

dadka, tak t oej teda riadne klišé, ten telefón myslím....
ikke ,mne až teraz zaplo ,čo myslíš... ja som si myslela ,že myslíš digiscrap ako taký, to by som sa ich tvrdo obhajovala ,vieš ako dlho trvá, kým nám niečo originálone napadne? 😀
ael ty myslíš, vložte fotku matky, fotku otca a takto bude vaše dieťa vyzerať.. a ten trápny scrap.... 😅

bejbypd
17. okt 2008

baby mozte hodit link na to ako bude vase dieta vyzerat lebo uz som to niekde videla a chcem to skusit a zasmiat sa ci sa to bude s nasou malou nejak podobat

monkula
autor
17. okt 2008

bejpypd, ja so mt oskúšala, ale neviem t o..
www.makemebabies.com

etuska
17. okt 2008

ikke- 😀 suhlas 🙂 ,ale zo zabavy vyskusam,nech drahy vidi ako by asi vyzeral nas imaginarny syn v buducnosti,lebo dceru mame krasnu 😀

horallka
17. okt 2008

Pre mňa je gýč celý Valentín koľký je a vôbec nejaké príliš okaté prejavy lásky mi prídu dosť umelé - napr. všade tie srdiečka a fotky párikov a takisto neznášam honosné svadby a všetko okolo toho.A tak

vinka
17. okt 2008

Tak u nás v Asku alebo Jisku majú riadný gýč a stojí ten gýč stojí 6.000.To je taký plamen.Aspon to môj muž vydel ako plamen ☹ 😝

asitka
17. okt 2008

no pre mňa sú strašné gýče...všetky tie sklenené, či z čoho to je...sošky...a vedie u mňa... poháre na narodeniny s vyzdobeným jubileom...no to ma ide urvať... 😀