Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

ikke
19. okt 2008

ponozky v sandalech - to mi skor pride ako klise, ze je to klise 😅 osobne - spinava, zanedbana muzska noha s dlhymi nechtami v sandaloch bez ponozky mi pride znacne nechutnejsia 😝

monkula
autor
19. okt 2008

tak tie crossky, to je hnuuus.. chápem, ako tak, keď sú ľudia na pláži... ale do mesta? 😲
My sme boli u nás na kúpalisku a vždy keď zafúkal vietor, tak taký divný smrad nás ovanul, už som aj Chiaru (vieem, som gýčovitá trúbka... 😝 😝 😀 )podozrievala, že nadelila do plienky a zrazu mi zrak padol na 4 páry crossiek, t;o vám bol smrad dievčatá a nobody, že dovi... 😀
ikke, súhlas.... a tie dlhé čierne chlpy na prstoch 😝

gtver
19. okt 2008

nobody: odpověď na Tvoji životní otázku zní.........Horymír

leishmania
19. okt 2008

akoze MM ma chlpy na prstoch,to si ich ma holit??? 😀

crossky neznasam aj ja

monkula
autor
19. okt 2008

leish, no môže... 😀

leishmania
19. okt 2008

on ma pekne chlpy! 😀

elitera
20. okt 2008

Cross? Já myslela, že to jsou Crocs... začátkem roku 2007 jsem byla v USA a už ani tam nebyly moderní 😝 lup, a o rok pozdějc se z nich může pořtverečkovat střední Evropa 😉 Já ještě tak "chápu", když si v tom ničí nohy dospělí, ale když to koupí dětem, to mi fakt hlava nebere...

nanyka
20. okt 2008

ja mám crocsy na záhradu, na leto..mne to vyhovuje, dobre sa mi v nich chodí..a teda že by mi bolo cítiť nožky tak to sa nedá povedať 😅

von by som v nich ale určite nešla 😀 😀

jabber
20. okt 2008

Crocsy letěly v Kanadě v roce 2006 a taky jsem si je odtamtud přivezla, jsou super 😀 . Jsou tak ošklivý, až jsou roztomilý. Tady u nás se ale prodávají samé vietnamské napodobeniny 🙄 😉 , které jsou úplně někde jinde a gumou smrdí už na dálku 😝. Nedá se to vůbec srovnat. Crocsy mají v pár obchodech, třeba v Rockpointu a stojí 1200,-.

jabber
20. okt 2008

jo a abych nezapomněla - jsou ortopedicky tvarované, takže nikomu nohu neničí 😉

danulik
20. okt 2008

gyc? digiscrap 😝 a klise "ten bude asi futbalista, ked tak kope" (v bruchu) 😝 😝 😝

arvetka
20. okt 2008

danulik
joooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀

slnieckova
20. okt 2008

danulik suhlas 🙄

kopcik
20. okt 2008

crocs boty jsou zdravotní, nohy neničí a pro děti dokonce doporučovány!!! ale souhlasím s tím, že velmi ošklivé 😒

nanyka
20. okt 2008

ja mám originál crocsy samozrejme, super sa mi v nich chodí, nebolí ma chrbát 😉 a nech vyzerajú ako chcú, na záhrade mi je to fakt jedno..okukala som ich od segry, v NL ich nosia tiež už dlho..

nanyka
20. okt 2008

môj priateľ miluje gýče..na neviem aký sviatok som dostala 3 obrazy s tématikou pyramíd, ťavy s jazdcom a zahalenej egypťanky - len oči trčia 😖 otrasné..no a ja človek úprimný - nedokázala som sa pretvarovať a tešiť sa z toho.. 😝

perleťové delfíny, obrazy rôznych motívov,čo hrajú dúhovými farbami 😝 , mosadzné miniatúry 😝 rôzne nevkusné fotorámiky 😝

helcah
20. okt 2008

Nanyka tak to Tě lituji za takové dary!!

bihan
20. okt 2008

nanyka, môj ex mal tiež gýče rád (aj keď občas sa prekonal), tak keď som sa od neho sťahovala, tak som mu ich nechala 😅

najjulinka
20. okt 2008

Moj manžel je poliak... Takže Polský vkus...
Inak dostali sme už aj suveniri z dovoleniek - také magnetky... Co už darček, tak som nevyhodila, ale sú tak zboku chladničky, nech ich nie je vidieť...
A neznášam krížiky s ježišom... neznášam.. .je to choré, ak niekto potrebuje ab mu na stene viseli mrtvoly... 😝 Nemám nič proti vkusnému krížiku,a le ježiško na ňom... 😢 Nechápem či to ludom robí dobre sa denodenne pozerať na to ako niekto trpel alebo čo... 😒 😢 Zvrátené... Aj krížik sme s Ježškom už dostali... A ešte ked nam ho darovali, tak, že ked si ho nezavesíme, tak sa urazí... Nevisí a neurazila sa 😝

jabber
20. okt 2008

najjulinka - tak s těma mrtvolama - tos mi připomněla - nesnáším restaurace, kde na stěnách visí různé lebky zvířat, celé vycpané hlavy a vycpaná zvířata 😝. Nesnáším vůbec vycpaná zvířata - nechápu, jak si to může někdo někam pověsit 😅 . A nemám kvůli tomuhle ani ráda zámek Konopiště 😒

najjulinka
20. okt 2008

vypchané kedysi živé tvory tiež nemusím...
Inak deti asi vedia čo žilo... Moj synovec, boli dakde na chate a tam kožušina z medveda... A on ju hladkal, že maco ma bibinko...
No ale čo je sranda tak náš Kristián na návšteve chytal tiež kožušinku čo mali na zemi... Normálne tak opatrne ako u našich mačky, si myslela, že sa to pohne... 😀 😀 😀
a neznášam a neznášla som nikdy leskymá na gaučoch... my sme to nemali, ale všade kam sme prišli na návštevu tak to bolo... A nič iné sa s tým nerobilo, len naprávalo, lebo sa to šmýkalo po tých gaučoch... 😒

vm72
20. okt 2008

Dobré téma. 😉
Co se týká mě,nesnesla bych doma v obýváku za vitrínou takový ten porcelánový servis s mysliveckými motivy,jako je tetřev,bažant,srnky a podobná zvířena.Bývá to většinou na kávových servisech vyobrazeno ve zlatě. 😕
A ještě takové to sousoší,jak psi honí jelena,jmenuje se to Štvanice.Prostě příšernýýýý !!!!! 😀

gedren
20. okt 2008

Jinak mne prijde taky jako hardcore kyc fotka z atelieru k prvnim (a dalsim) narozeninam - dite s gumovym dortem 🙂. Hlavne kdyz maj pak ve vyloze atelieru slavnostne deset ruznych deti se stejnym gumovym dortem a plysovym medvedem 🙂

helcah
20. okt 2008

Jé Gedren a já takovou fotku hnědo-bílou mám když mi byly dva roky, ale svíčky zapálili opravdový, takže jak jsem se k tomu dortu tulila tak mi v tom ateliéru chytly vlasy, který jsem měla do půl zad.

kili
20. okt 2008

najjulinka, presne, vysiace mŕtvoly, aj keď teda len vymodelované 😝 , som to pred nedávnom niekomu hovorila, lebo to ich rodičia mali doma, že mi to príde choré.

kili
20. okt 2008

najjulinka, to je dobré, že bibinko 😀 😀 😀
čo je to leskymá? myslíš tým prehoz? my máme tiež, ale preto, lebo ten gauč je s mikrovlákna a je to síce jemné a tak, ale ako je to mikro, tak na tom je cítiť každú omrvinku a to bolo fakt príšerné. Teraz ho máme prikrytí hlavne ako ochrana na grcanie.

nobody
20. okt 2008

gtver .. ooo, děkuji 🙂 😀

jabber .... všechno, co je z Kanady, tak není kýč .... třeba plejváci 😀 😝

jabber
20. okt 2008

nobody 😝 😀 nějakej kýč se tam určitě taky najde 😝 .....a plejtváci - viděls je už? 🙂

nobody
20. okt 2008

myšoky ne 🙂 ale já si je vychutnám 😀
je divný, že nemám rád delfíny moc? 😀

jabber
20. okt 2008

hlavně, že je máš rád trošku 😉 😀 😝