Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

andy.a
5. feb 2008

..Mojsejovci sú už aj Česku známi ?? 😀 😅 😕

evercila
5. feb 2008

ty jo, mojsejovci, to je ine kafe... ja ich normalne nemozem pozerat, bo mi je zle od zaludka 🙂)))

iza
5. feb 2008

hehe no jo...pronikli už i k nám 😀 😀

pipi1211
5. feb 2008

mne pridu neskutocne gycovi mojseovci i ked sa niekedy stotoznujem s ich nazormi ten ich style je hruza a este mi pride gycove ked si nieka moletka da nieco sexy obtiahnute na seba 😅 😅 😅 😅

monkula
autor
5. feb 2008

Medvedik, nikto nikoho neodsúdil, len so mchcela včas stopnúť práve takéto ty ma odsudzuješ, a ty si taká a onaká...
A zase sa mi potvrdila veta z prvej strany... Ale už sa nebudem opakovať, zapadnúť sa dá aj vtipom a milotou... 😉 😉

monkula
autor
5. feb 2008

a malý psík v kabelke zavesenaj na pleci s copíkom 😝 😝 😝

m311293
5. feb 2008

na každém prstě dva zlaté prsteny a když si žena se silnými stehny vezme skládanou kostkovanou minisukni

evercila
5. feb 2008

a tie speky so zarezanymi tangacmi, co vyliezaju s bedrovych dzinsov 🙂))

iza
6. feb 2008

ještě jsem si vzpomněla na hrůzu,ketrou často vídám..takový tystarý ženský-diblíci.....uf to je moc i na mě...a já zkousnu dost ... 😀 😀

takco
6. feb 2008

neka to mas pravdu 😀 mala som kamosku mali pekny novy dom boli tri deti ale nemali ani jednu detsku izbu,zato mali dve obyvacky jednu bielu s leskymom a indickymi taburetkami ,druhu dennu hnedu s televizorom,potom mali slovensku izbu tam boli drevenne stolicky pec a vyrezavane crpaky 😀 spalnu v ktorej nespali bo bola paradna na ukazku a v suterene mali jednu spalnu a kuchynu zdrziavali sa tam 😀 tomu hovorim gyyc po slovensky 😀

nyky
6. feb 2008

jsem si musela ty Mojsejovce najít, vo co jako jde 😕 a už vím, viděla jsem je v telce - ten jejich celý dům, to je kýč na entou 😝

ikke
6. feb 2008

ako klise mi pripada davat detom "nezvycajne" mena, ktore ma dnes pomaly kazde druhe dieta 😝 😅

marse
6. feb 2008

Podla mna je gyc v dnesnej dobe pre mna nepochopitelne spravanie ludi, egoisti, pesimisti, nafukanci a ti co kazdeho odsudia zato ze maju svoj osobny styl. Pre mna smutny gyc ☹

mirka
6. feb 2008

ikke, máš pravdu, mená detí, ktoré sa absolútne nehodia ku priezvisku 😅 tých detí mi je vtedy fakt ľúto
Mojsejovcov som chcela napísať už dávno, ale vravím si, že nejdem rýpať 😀
a tiež "celebrity" ktoré nič nedosiahli, akurát nejakým trápnym škandálom 🙄

monkula, riadne to tu mažú 😝 😅

ikke
6. feb 2008

no ak nepisete k teme, mazu... 😉 😅

monkula
autor
6. feb 2008

veď vymazali len jednu stranu 😀 😀

Ikke, aj moja dcérka má nezvyčajné meno a nepripadám si gýčová...
Podľa mňa je gýčovité, keď na zavolanie Vikinka, Simonka, Emmk,a Sofinka ,pribehne celé pieskovisko 😅 😅 😅

neka
6. feb 2008

Takco, to ako by som videla rodicovsky dom svojej sesternici 😀 😀 😀 , snad nepiseme o tej istej kocke 😅

monkula
autor
6. feb 2008

tak to by bola fakt sranda..

takco
6. feb 2008

neka takych domov je na SR este stale dost a teraz v novom tisicroci pribudaju aj ine rarity gycove sak sa rozhliadni po cukrikovo farebnych domoch s fontanikmy a drevennymi zvieratkami vseho druhu a ploty styl antika 😀

monkula
autor
6. feb 2008

a poltonové klopadlo na dverách... 😀 😀

kristi
6. feb 2008

mne se teda bytostne nelibi ty scrappbooky a vsechny tyhle upraveny fotky 😒 jo a taky nenavidim pleteny soupravicky na deti

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yonanevi
6. feb 2008

pre mna je gyc, ked si zena na seba da cele zlatnictvo 😀a muz ukazujuci svoju muznost hrubou retazou na krku 😉

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yonanevi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yonanevi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bihan
6. feb 2008

kua, nechajte nám náš scrapbook 😅 😀 S hačkovanými dečkami sa to nedá porovnávať. 😝

Inak zlato na deťoch je fakt sila... myslím retiazky, náramky.. načo? 🤐