Čo je pre vás klišé a čo gýč?

monkula
4. feb 2008

Ahojte babule, bola by som zvedavá, čo je pre vás gýčovité a čo zase totálne klišé...
Pre mňa je gýčom kytica červených ruží na sviatok, tak isto lupene ruží a zapálené sviečky a večera pre dvoch, som anti-romantic... 😀 😀 😀 tak isto fotka zaľúbenej dvojice pri Eifelovej veži..

A čo je pre vás gýčom? Trpaslík na predzáhradke sa nepočíta... 😀 😀 😀

najjulinka
21. okt 2008

jeeeminku ikke... som si ani nevsimla co pisem 😅 hamba mi 😅 😅 😅 cipana...

ikke
21. okt 2008

juli, v poho, je ti odpustene 😀
ale reku, urobim trochu osvety...

inak k vyssie zmienenym si za slovensko dovolim pridat sisu sklovsku a katarinu hasprovu a... jeeminee, tych by sa este naslo 😉

gtver
21. okt 2008

Ivana Trump 😀 (čímž nesnižuju její jiné schopnosti 😀 , ale prostě na pohled)

irenkat
21. okt 2008

Gaba Drobova, bleeee 😝

najjulinka
21. okt 2008

ikke co odpustene, ale hambim sa jak pes...
joj, inak psy sa hambia??? 😀

no ja sa teším ako gýčovo nám bude Lucinka rásť.. .tej sa páči všetko lesklé a ľúbi klopkacie topánky... 😀 Je jedno aké, hlavne, že klopkajú... 😀 😀 😀

elitera
22. okt 2008

Přidávám, pokud ještě nebylo, obrázek náhrobního kamene s textem, aby se už nevracela menstruace nebo něco podobně duchaplnýho. 😅

slnieckova
23. okt 2008

teraz mi napadlo, ze mi ako dost gycove pridu niektore pripravne albumy na mojejsvadbe. Ked som pred svadbou hladala inspiraciu a par takychto albumov otvorila, zistila som, ze su rovnake... v kazdom jednom tie iste ucesy, tie iste kytice, ta ista vyzdoba.. ziadna vlastna fantazia a napaditost 😅 gyc.... 😀

aby som vopred predisla pripadnym utokom na moju osobu: neuvadzam ziaden konkretny album 😉 😅 🤐

nobody
23. okt 2008

se mi včera dostal do ruky nějaký katalog "Magnet ...... cosi" a 99ti procentech stránek jsou kýče jako *****

achalteke
23. okt 2008

nobody jo tam jsou hodně trapný věci a ještě se mi kdysi dostal do ruky podobný katalog - myslím, že Popron se jmenoval - taky tvorby 😀

zuzac
23. okt 2008

dnes som videla jedného pána, čierne topánky na miernom podpatku a do toho biele ponožky 😝

lenkabu
24. okt 2008

Souhlasím s fotkou náhrobního kamene a nápisem ať se menstruace už nevrací 😅 Promiňte,ale to je fakt děsný 😅

ad bílé ponožky k obleku....v tanečních jak jsme seděli s klukama proti sobě tak bylo krásně vidět jak polovina pánů má bílý ponožky..pohled k popukání 😀

gurti
24. okt 2008

najnovsia moda orchidejky v oknach (bez urazky)...proste ta nasa choroba slovenska "konformita" 😀

jabber
16. dec 2008

Santa Klaus lezoucí do okna po domě - to je teda něco 😝 😀

emamamamu
16. dec 2008

me prijdou na dobliti deti v santa obleccnich nebo cepickach... 😅

zanett
16. dec 2008

jabber - no nahodou toho Santa Clause (resp. Father Christmas) maji takhle sousedi 😀 Ono asi jiny kraj jiny mrav, protoze tady v UK opravdu leze Father Christmas po strese a kominem skace dolu do krbu, kde nechava darky...ale uznavam, ze v ceskem prostredi to musi vypadat divne...

luciauk
16. dec 2008

monkula, super tema 😉 ale ja si nemôžem pomôcť, pustiť si pekný film, zapáliž sviečku a otvoriť fľašu vína s manželom, to je moje 🙂 my sa skoro nevidíme a takýchto chvíľ je fakt málo.

emamamamu, môj malý teraz chodí v čapisy father christmas a poviem ti, nepripadá mi to gýčovo, je zlatý. a najlepšie je, že nežijem na sk a nemusím to riešiť 😎 a malý má červený trojkolesový kočiar 😉

mne príde ako kýč make - up 😒

jabber
16. dec 2008

zanett - no právě, dárky nosí Ježíšek 😀 Ale i kdyby je nosil Santa, tak tohle mi přijde jako kýč - a neskutečný 😀

emamamamu
16. dec 2008

tak pokud nebydlite tady,ale nekde, kde to neni jak pest na oko, tak proti tomu samozrejme nic nemam..ale nevim, co to maji ty maminky, ze daji na hlavu svojemu diteti cervenou cepku a vidi v tom Vanoce.... 😅 😕

luciauk
16. dec 2008

emamamamu, presne tak. čo majú ľudia okukané, to im už ako päsť na oko nepripadá. vec zvyku. veď aj na prvý ozdobený stromček sa ostatní asi pozerali takto 😅 😅 😅 ale niektoré veci sú všeobecné kýče a to aj desiatky rokov. ako pink limo 😒

zanett
16. dec 2008

luciauk - a proc ti prijde makeup jako kyc?

emamamamu
16. dec 2008

me to uplne vytaci..ja mela vzdycky krasne Vanoce a nikdy v zivote se kolem nas nemihlo nic cerveno bileho...a ni me mamka neoblikala za Jeziska... 😅 ..proc by si deti v cr/sr mely zvykat na santu? to to chcou poslat uplne do kelu?

slunicko552
16. dec 2008

Se Santou naprosto souhlasím 😠

kocurik16
16. dec 2008

nečítala som všetko čo ste tu napísali,ale pridám svoj názor.Milujem červené ruže,večer pri sviečkach a pohári dobrého vína s človekom ktorého ľúbim čakanie na Ježiška so svojou rodinou,ale neviem si predstaviť nafúka-ného Mikuláša pred domom,nepáčia sa mi psy oblečené v rôznych šatách.Nepáči sa mi okno ktoré je obmaľované tmavo oranžovou farbou,alebo tmavo zelenou až mám pocit akoby mi to išlo vybiť oko. ☹

petka_s
16. dec 2008

kocurik-mne sa paci,ked take male psicata su oblecene 😅
ja mam dvoch yorkov,ta mala ma 1,3 kg-je malinkata,a zima je jej aj v byte :D
tak jej davam take oblecko aj na doma..jasne kazdy ma svoj nazor,
ja ibaze mne sa to paci 🙂

leva
16. dec 2008

mne pripadada trapne,SPZ s menom 😝

dalli
16. dec 2008

scrapíky, s niekoľkými výnimkami, ktoré sú invenčné a celkom pekné 😉 😒

bihan
16. dec 2008

Tí trápni malí Pére Noelovia (ako sa im tu hovorí) v našom baráku už lezú do každého balkóna (teda okrem nášho 😀).. navyše pri 29 stupňoch v tieni je to fakt neskutočný gýč 😝

kocurik16
16. dec 2008

proti zime je to iná vec ale ked vidím psíka čo je aj v lete navlečený v niečom čo sa nedá ani opísať 😠 Mne sa nepáčia oblečky pre psy ale beriem,že majú svoje výhody hlavne v zime 😀 Mámfotku škoda že ju nemôžem dať do albumu,naši poobliekali Britu do pyžama a dali jej biely motýlik ona chudera tak chodila celé poobedie kým neprišiel muž domov potom ju museli vyzliecť 😀

nanyka
16. dec 2008

tak tie oblečky pre psíkov, to je fakt 😝
ani mne sa to nepáči, teda pokiaľ je evidentne vidno, ako sa majiteľka takéhoto psíka snaží zladiť jeho obleček so svojím, prípadne ešte aj kabelku k tomu doladí 😝 😝 😝
fakt je, že niektorí psíci to ozaj potrebujú, ale teda odtiaľ potiaľ ..neopičiť sa po "celebritách" 😀 ..

petka_s
16. dec 2008

😀 no tak take opiceni sa ani mne nepaci,ked budem mat kedy,tak si prihodim
malej foto...je to proti zime,ale celkom pekne je to usite,
a jej boyfriend ma tiez,aby ladil k nej,ale jemu to neobliekam 😅