Čo je to láska?

elise
9. sep 2008

čo je láska ? muška jenom zlatá? 😕 😅
pre mňa je láska môja rodina, ten úžasný pocit ako nám je spolu super, ako sa spolu zobúdzame, hráme sa varíme.....výletujeme....bláznime sa... 😵 😵 😵 😵

marianka79
2. jan 2010

čo je to láska?Láska je k...a. 😢 😔

luise
6. jan 2010

Láska... podľa mňa ten najkrajší, najhlbší a najčistejší cit, aký nám bol daní, ktorý dokážeme vôkol seba rozdávať a je nám dovolené napĺňať tak šťastím i tých druhých... 😵 😵 😵 🙂

mywiel
6. jan 2010

Laska je ked ti chyba spolocnost niekoho inac sa bez neho citis neuplna. 😵

mywiel
6. jan 2010

Je to ten pocit naplnenia a uplnosti, zrazu vies preco si tu preco zijes.

pancake
6. jan 2010

co je laska?
kvietok, a ci spoluhlaska?
je to cit ktory spaja nas,
cit ktory prebudza sa zas a zas...

to som vymyslela ked som mala 15 rokov. 😵 😵 😵 😵

ale vazne: kto pozna lasku ma vsetko. 😉

macka01
7. jan 2010

skutočne prázdny je ten,kto nezažil sladký pôvab lásky...slovami básnika.Myslím,že je to vzácny dar,ktorý ked dostaneme,mali by sme pestovať a strážiť ako oko v hlave.A čím jej viac dáš,tým viac sa ti jej vrati ,či už je to láska k dieťaťu,láska k mužovi,má veľa podôb,ale bez tej s veľkým"L" je život ničím 😀 Tak sa ľúbte 😉

bzzmajka
7. jan 2010

* Láska je ako dieťa, túži po všetkom, čo má na očiach. (William Shakespeare)
* Láska je ako kvet; aj tá najkrajšia zomrie. (Till Lindemann)
* Láska je ako mesiac: keď nerastie, zmenšuje sa. (Paul Valéry)
* Láska je ako presýpacie hodiny, s napĺňajúcim sa srdcom a vyprázdňujúcim sa mozgom. (Jules Renard)
* Láska je ako slza, vzniká v oku a do srdca preniká. (Publilius Syrus)
* Láska je ako smäd: ten je po kvapke vody ešte väčší. (Raymond Radiguet)

* Láska je akt viery, a kto je slabý vo viere, je slabý aj v láske. (Erich Fromm)

* Láska je akýmsi sviatkom samoty dvoch ľudí. (Henri Barbusse)

murinka
7. jan 2010

laska je to ked o polnoci zacne plakat dieta a manzel povie-,,ostan lezat,ja idem,,.......................je to sice z knihy ale je to lasky a jeden z jej prejavov 🙂 laska sa neda opisat-da sa jedine prezit...laska je zhmotnenim mojho manzela a mojej dcery 🙂 laska je nieco,preco sa oplati rano vstat z postele...................................... 😉

jozef11111111
8. sep 2022

@alexandra doktorka ???