Čo je to láska?

elise
9. sep 2008

čo je láska ? muška jenom zlatá? 😕 😅
pre mňa je láska môja rodina, ten úžasný pocit ako nám je spolu super, ako sa spolu zobúdzame, hráme sa varíme.....výletujeme....bláznime sa... 😵 😵 😵 😵

mirka414
9. sep 2008

laska to sme kazdy den my traja nasa leonie,markus a ja.jednoducho nehladat problemy ale tesit sa s kazdeho dna co sme spolu 😵 😵 .milujem moju rodinku,svokra som rada ak nas navstivi moja maminka,sestra vtedy je moje stastie uplne.a este ak budeme mat nasho psika nasu Kitty.

marse
9. sep 2008

Co je Laska??? Me sa to spaja jedine s mojou rodinou. Laska je dar, Milovat je uzasne a byt niekym Milovany este viac. Laska su moje dievcatka, Tie ktore ma obdaruvaju krasnym usmevom, pohladenim, a starsia uz povie Mami Lubim Teba. Laska je vtedy ked mi stastim stiahne srdce. Laska je ked ma moj muzik objime, posepka Milujem ta, a najma rano v posteli, ked vyzeram ako vyzeram. Moji milovany su pre mna rodina, a rodina je pre mna LASKA!!! 😵

elise
autor
9. sep 2008

láska je môj syn ked sa usmeje milujem jeho úsmev ráno ked sa prebudí a ide mi dať pusinku 😵 😵 😵 😵

bubba
9. sep 2008

laska je choroba,len skoda ze nie je infekcna 😀 😀 hned by to na tejto planete vyzeralo omnoho krajsie 😀 😵

elise
autor
9. sep 2008

buba to by bolo naozaj krásne na svete keby bol ňou každý nakazený 😉 😀 ale dúfam že každý je nakazený neakým svojim druhom lásky 😵

claudinka
9. sep 2008

ja napriklad milujem placky 😀 je to laska?
ale nie.. laska, to je ked das tomu druhemu viac a sebe si odoberies 😉 ked nehladis na nic a milujes bezvyhradne..

bubba
9. sep 2008

podla mna laska ani neexistuje je to len nejaky"filozoficky pojem"ktory si kazdy vysvetli podla svojho repto niekto z lasky da vsetko a niekto zasa z lasky udrie svoju partnerku a je brutalne ziarlivy....ano aj to su prejavy lasky....
laska podla mna je ten pocit ked pubertak caka pubertacku za rohom obidvom biju srdcia jak splasene kone,koktaju a cervenaju sa ked sa dotknu jeden druheho...

to co poznam ja a citim k svojej rodine je oddanost,je sila nasho vztahu,je prave to co pises tyklaudinka ze sa dobre nazereme az nam je zle a pritom je nam tak dobre...ze nam ludia robia napriek a my to mame na haku 😀 😀 a sme stastny,ze moj manzel zaraba pre nas aby sme mali co jest a ja sa staram o domacnost a dieta tak,aby bol spokojny s mojim vykonom...proste podla mna laska je snaha pochopit toho druheho a dat mu priestor...
raz som citala jedno krasne prislovie ktore mi doteraz lezi v srdci..

"laska ma byt ako stromy,maju byt zasadene dost daleko od seba,aby nebranili jeden druhemu v raste,ale zaroven sa musia dotykat koncekmi konarov" 😀

pd900bo
9. sep 2008

laska je ta nejsilnejsia energia vo vesmire.. je to prospesne tvoriva energia nikdy nie niciva..

ak niekto udrie partnerku "z lasky" nemoze to byt proste laska.. je to cin kt. nieco znicil.. je to vlastnenie, obmedzovanie a ponizovanie toho druheho-je to negativne teda to nemoze byt laska.

hovori sa ze kto ziarli miluje-opak je pravdou, ziarlivost je prvy priznak nedostatku lasky, ziarlivost je agresia k partnerovi aj k sebe samemu..

laska je zazrak, kt. lieci na fyzickej aj dusevnej urovni..

maja22
9. sep 2008

Každý si pod láskou predstaví niečo iné... Je to asi najviac "ospievané" slovo... Pre mňa je Boh Láska. On jediný vie milovať dokonale... Ja sa aspoň snažím ho napodobniť, ale nie vždy mi to ide... Napríklad milovať nepriateľa... To je hrozne ťažké, keď niekto ublíži, odpustiť mu, zabudnúť a ešte aj milovať...A pritom sú to "banality", keby sa mi stalo niečo skutočne hrozné, tak neviem...

claudinka
9. sep 2008

bubba kraaaaasne si to napisala

martina46
9. sep 2008

pre mna je o laske taxt z biblie:
1. list korintskym, kapitola 13

1 Keby som hovoril ľudskými jazyky aj anjelskými, a keby som nemal lásky, bol by som cvendžiacim kovom alebo zvučiacim zvonom.
2 A keby som mal proroctvo a vedel všetky tajomstvá a mal každú vedomosť a keby som mal akúkoľvek vieru, takže by som vrchy prenášal a lásky keby som nemal, nič nie som.
3 A keby som vynaložil na dobročinnosť všetko svoje imanie a keby som vydal svoje telo, aby som bol upálený, a lásky keby som nemal, nič mi to neprospieva.
4 Láska zhovieva, je dobrotivá; láska nezávidí; láska sa nechlúbi, nenadúva sa,
5 nechová sa neslušne, nehľadá svojho vlastného, nerozhorčuje sa, nemyslí na zlé,
6 neraduje sa neprávosti, ale sa spolu raduje pravde;
7 všetko znáša, všetko verí, všetkého sa nadeje, všetko nesie trpezlive.8 Láska nikdy neprestáva.....

dajanek
9. sep 2008

Martinka to bolo prve co ma napadlo ked som zbadala názov témy 😉

lyongirl
10. sep 2008

láska je "niečo", čo sa nedá slovami opísať..... 😉

elise
autor
11. sep 2008

láska je najsilnejšia zbraň pri nej sa roztrasie každý 😵

alexandra
11. sep 2008

Laska je psychosomaticka afinita vyplyvajuca zo sympatii 2 nervovych systemov podporovana hormonalnymi efektami, ktore mozu viest k naklonosti, alebo az zavislosti.

bubba
11. sep 2008

alex...dobra pocucka...piiiiiiiisem si 😀 😀

majka35
11. sep 2008

alexandra ... tak nejako som to aj ja chcela povedať ... 😀 😀 😀

orinka
11. sep 2008

čo je láska? Môj manžel 😀

orinka
11. sep 2008

🙄 opravujem otázku... kto je láska 🙂

orinka
11. sep 2008

bubba: pocucka? 😀 😀 🤐

bubba
11. sep 2008

ori: jasne 😀 😀

cukrikk
11. sep 2008

Laska je jedno z ludskych utrpeni, ktore sa nedaju skryvat.
Staci len jedno slovo, nepatrny pohlad, ba dokonca len mlcanie, aby sa prejavila v plnom rozsahu.

elise
autor
16. sep 2008

cukrikk to je krásne 😵 😵 😵 😵

elise
autor
30. sep 2008

dnes som počula jednu krásnu myšlienku že "láska je moje motto môj život a moje všetko lebo vždy ma dokáže povzbudiť, pohladkať ale aj rozplakať a nahnevať ale som rada že je" toto mi dnes povedala moja najlepšia kamoška a myslím že je to tiež pravda 😵

elise
autor
23. jan 2009

napadá vás ešte niečo ked sa povie čo je to láska? 😕 😅

lyongirl
23. jan 2009

sranda, ale zas ma napadlo to, čo som už napísala.... 😀 a to sa nestáva často, lebo aj názory človeka sa menia, ale láska je pre mňa niečo, čo sa síce dá opísať, ale každý to opíše po svojom a ja neviem nájsť vhodné slová na vyjadrenie tohto citu.... 😉

kisska
23. jan 2009

"laska je ked mamina urobi tatinovi kavu a vzdy ju najprv ochutna, aby si bola ista, ze je dobra" povedalo dieta 😉

kisska
23. jan 2009

Hmmmm, minule sa ma moj muz spytal, ci ho milujem. A ja mu na to, ze jasne a je to jeho jedine stastie 😎 Je to asi ta trpezlivost, ktoru mame s chybami nasich poloviciek, ze veci, ktore nas u inych vytacaju do nepricetnosti nam u nich pripadaju takmer rozkosne. Ze mi pripada sexi, ked je rano zarasteny, strapaty a v deravom tricku, ktore som mu uz davno chcela vyhodit. Ked meska alebo nezavola a ja viem, ze zurim len kvoli tomu, ze sa bojim, ci sa mu nieco nestalo... A to som s tym mojim "starym" osem rokov na jednej kopke 😎

dioliana1
24. jan 2009

To je to čo zostane po zamilovanosti.... 😀

elise
autor
24. jan 2009

kisska ahoj aj my sme 8 rokov spolu teda v máji to bude 9 ale máš pravdu milujem na mojom manželovi tú jeho roztržtosť aj ked sa hnevám aj to ako ofrfle návštevu mojich rodičov pritom na návšteve sa s našimi vždy super zabaví a milujem na nom to ako sa hrá s našim synom ako robí malému koníka havinka a sa jašia tam vidím v ich očiach tu nádhernú lásku a pretomilujem svojich chlapov 😵 😎